>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.11.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 21. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 14:00
spotkanie: Anglia vs Iran
typ: x2 czyli albo remis albo Iran
kurs: 3,35
bukmacher: efortuna

Mistrz Europy - Włochy nie awansował na mundial. Wice Mistrz Anglia moim skromnym zdaniem zgubi punkty w tym pierwszym meczu.
Stąd mój typ. 3,35 to najwyższy kurs jaki znalazłem.

https://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2022/england-iran-0G0LfGbo/#double;2 - są 2 typy jeden na x2 i jeden na 1x.
zawsze warto sprawdzić przed meczem

https://sport.tvp.pl/63807184/iran-na-ms-2022-sklad-taktyka-terminarz-taktyczny-skarb-kibica - a tu o Iranie

Pozdrawiam

100 Kiepska analiza
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MS Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Walia
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Pierwsza kolejka mundialowej grupy B przyniesie nam mecz USA i Walii. Sądzę, że w tym meczu obie ekipy zagrają dość zachowawczo i nie zobaczymy więcej niż 2 goli.
W 3 ostatnich meczach Amerykanów nie padało więcej niż 2 bramki. Jeszcze w czerwcu zremisowali 1:1 z Salwadorem. We wrześniowych meczach nie strzelili nawet gola, bo przegrali 2:0 z Japonią a następnie zremisowali bezbramkowo z Arabią Saudyjską.
Dotychczas obie drużyny spotkały się w historii dwukrotnie i ani razu nie padł wynik over 2,5. W 2003 roku Amerykanie wygrali 2:0. Kolejny mecz to już nieco świeższe czasy, bowiem w 2020 roku padł bezbramkowy remis.
Para ta jest bardzo wyrównana i tak naprawdę w dużej mierze od tego meczu będzie zależało jak potoczy się mundial dla tych ekip. Dlatego wątpię, że zobaczymy ofensywną grę, spodziewam się, że obie drużyny skupią się na tym, żeby gola nie stracić.

55
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2216
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Walia
Typ: Spotkanie / 1 poł. liczba goli & Remis /-1.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Gdyby ktoś zapytał mnie o wynik tej konfrontacji w latach 90 -tych lub po 2002 r. kiedy to dotarli do ćwierćfinału ulegając późniejszym mistrzom świata Niemcom 1:0 bez wahania wskazał bym na " Jankesów ". Generalnie przełom w amerykańskiej piłce nastąpił właśnie wtedy .Od 1990 do 2014 roku reprezentacja USA była stale obecna w mistrzostwach świata - 7 krotnie (wtedy też powróciła na mundial po czterdziestoletniej przerwie). I chociaż najlepszy dotychczasowy wynik to ex aequo trzecie miejsce wraz z Jugosławią na pierwszych MŚ rozgrywanych w 1930 r w Urugwaju to jednak poważnie " Soccer" w USA traktowany jest od ostatniej dekady XX wieku.

Trudna grupa Amerykanów sprawia, że na katarskim mundialu będą realistami. Priorytetem dla "Jankesów" jest budowa silnego zespołu na następny turniej, którego Stany Zjednoczone będą współgospodarzem. Dopiero nadchodzące mistrzostwa mają pokazać, w którym miejscu światowej hierarchii jest jedna z najmłodszych kadr na turnieju prowadzona przez Gregga Berhaltera. Czego zatem spodziewać się po ekipie USA ?. Kadra zespołu to mikst zawodników występujących w rodzimym ML i tych grających w Europie. Na Starym Kontynencie reprezentują między innymi takie ekipy jak Arsenal , Leicester, Milan , Fulham , Celtic , Gladbach , Leeds, Valencia , Dortmund , Celta, Chelsea, Antalyaspor , Lille , Norwich. Największą gwiazdą reprezentacji jest 24 letni skrzydłowy Chelsea - Christian Pulisic. Ten mundial ma być dla niego i całego zespołu okrzesaniem się z dużą piłką.


Drużynę walijską znamy znacznie lepiej . Ograli w grupie między innymi Czechów a przede wszystkim w barażach pokonali Austrię i w finale Ukrainę , obydwa mecze w Cardiff. Bezapelacyjnie na własnym terenie są groźniejsi , ale to walczaki co udowodnili nie raz. Pokonaliśmy ich co prawda dwukrotnie w LN w efekcie czego spadli z dywizji A , ale to rywal ciężki dla każdego. Jeśli mają gdzieś szukać punktów to na pewno w dzisiejszym meczu przeciwko Amerykanom lub później w rywalizacji z Iranem. Ostatni grupowy mecz grają z Anglią a wiadomo jak wyglądają te " bratobójcze" pojedynki. Nie sądzę by Anglicy w razie potrzeby podali pomocną dłoń.

Podsumowując , ciężko mi wskazać jednoznacznie faworyta do wygranej w dzisiejszym starciu. Nie oglądałem żadnego z eliminacyjnych spotkań " Jankesów". W związku z tym pójdę w remis który wydaje się najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem. Podział punktów nie zamyka szans na awans ani jednym , ani drugim. Nie sądzę też byśmy widzieli w tym spotkaniu wielu goli. Myślę że końcowy wynik zakręci się w okolicach 0:0 lub 1:1.

240
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2354
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Walia
Typ: powyżej 5.5 kartki w meczu
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Całkiem przyjemny kurs na to zdarzenie . Widzę duże szanse na jego wejście.
Sędzia katarski więc też całkiem mi to dobrze wygląda . 17 kartek w 4 spotkaniach w tym sezonie, ale nie wydaje mi się żeby sędziował on kiedyś spotkania tej rangi ( choć nie sprawdzałem i pewności nie mam ) . Wydaje mi się, że może sobie nie radzić nad kontrola meczu i sięgać często po kartoniki nawet gdy nie będzie takiej potrzeby .
ogólnie już pomijając postać sędziego to strasznie pachnie mi tutaj kartkami. Dla mnie dla obu ekip mecz między sobą może być w sumie meczem o 2 miejsce w tej grupie. I obie ekipy to doskonale wiedzą. Pamiętam też grę Wali z ME i sporo tam kartkowali. Grają ostry footbal jak to bywa na wyspach.
Nie będę przytaczał statystyk kartkowych obu ekip z ostatnich męczy gdyż dla MŚ, a spotkania towarzyskie czy Liga Narodów to całkiem inna ranga jest i te statystyki nie mają znaczenia większego.
Ppodsumowując : osoba arbitra, motywacja obu drużyn do zwycięstwa, waga tego spotkania i ostra gra Walijczyków, to wszystko powinno przełożyć się na kartki i po mojemu tych kartek będzie dużo .

300
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3888
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anglia - Iran
Typ: Iran powyżej 3.5 rzutu rożnego
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Anglicy jeszcze przed tygodniem rozgrywali mecze ligowe na swoim kontynencie przy temperaturze niewiele powyżej 0 stopni. Teraz "na dzien dobry" dostają ekipę co takie warunki mają na co dzień. Anglicy na mundialu zawsze grają w kratkę, nie wierzę w 90 minut gry Synów Albionu na pełnej intensywności. Iran ma w swojej drużynie kilku dobrych piłkarzy z przodu jak choćby Mehdi Taremi z FC Porto czy skrzydłowy Feyenoordu - Alirezza Jahanbaksh. Liczę na również ciekawe, ofensywne akcje ze strony Iranu i parę ugranych rzutów rożnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anglia - Iran
Typ: Anglia zdobędzie gola w obu połowach
Kurs: 2.5
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Anglicy w ostatnich mundialach zawsze strzelali gola w 1 połowie. W pierwszej kolejce trafili na najsłabszy zespół. Wyspiarze będą chcieli dobrze rozpocząć mundial. Mają ku temu szanse grając z zespołem z Azji. Liczę że będzie to mecz gdzie można paść sporo bramek dlatego obstawiam że gole padną w obu połowach.

150
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3612
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anglia - Iran
Typ: Anglia + Anglia powyżej 4,5 rzutów rożnych
Kurs:
1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pierwsze spotkanie w poniedziałek grupy B. Anglicy podejmują teoretycznie najsłabszą ekipę w grupie ale jest to bardzo ważne spotkanie aby po 1 kolejce mieć spokojną głowę. Niekwestionowanym faworytem są Anglicy, którzy mają w swoim składzie takich zawodników jak Kane, Bellingham, Foden, Mount, Sterling, Rice ale można w sumie tak wymieniać nie tylko 11 zawodników ale praktycznie całą kadrę. W Iranie z tych bardziej znanych zawodników można wspomnieć o Taremi, Azmoun, Jahanbakhsh.

Wiadomo, że jeśli Iran myśli o punktach w tym meczu musi przede wszystkim zatrzymać Anglików aby nie strzelili bramki i myślę, że przede wszystkim Iran skupi się na tym, ostatnio Anglia nie strzela zbyt wielu bramek w meczach - z tym mają problemy dość niespodziewanie bo zawodników z przodu mają naprawdę klasy światowej.
Anglia będzie prowadzić grę i mam nadzieję, że Iran nie straci bramki w początkowych minutach meczu bo to może zabić mój typ.

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3015
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:07
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
Typ: Eric Robinson powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt kanadyjski czyli bramka lub asysta)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

U Columbus Blue Jackets jest plaga kontuzji. Mimo to drużyna ta radzi sobie nadspodziewanie dobrze w meczach domowych. Zeszłej nocy Blue Jackets co prawda przegrali 1:6 z Detroit Red Wings, ale wcześniejsze trzy mecze u siebie wygrali zdobywając mnóstwo bramek w każdym z nich. Eric Robinson w trzech ostatnich meczach zdobył aż trzy punkty kanadyjskie. Robinson zdobył dwa punkty z Philadelphią Flyers (gol i asysta) oraz jeden z Montreal Canadiens(asysta). Biorąc pod uwagę dziesięć ostatnich występów tego gracza, to w czterech z nich zdobył punkt. Dobra forma tego zawodnika oraz kontuzje w zespole przekładają się też na to, że spędza on na lodzie coraz więcej czasu, ostatnio grał przez ponad szesnaście minut. Możliwe, że Eric Robinson zdobędzie w tym spotkaniu jakiś punkt kanadyjski.

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4256
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
Typ: Liczba goli w meczu: over 7.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Biorąc pod uwagę mecze obu zespołów w tym sezonie spodziewam się gradu bramek w nadciągającym spotkaniu. Panthers grają bardzo ofensywnie, natomiast gospodarze "lubią" tracić bramki o czym świadczy fakt, że na 17 meczów stracili ich aż 75. Co więcej, bezpośrednie pojedynki tych drużyn w tym roku to mecze, w których padało multum bramek (9, 12 i 11). Wydaje mi się, że Panthers zasypią strzałami bramkę gospodarzy, a Jackets dorzucą kilka swoich goli co pozwoli na uzyskanie przynajmniej ośmiu trafień w tym spotkaniu.

170
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3547
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anglia - Iran
Typ: Betbuilder: Anglia under 2,5 bramki + Anglia over 4,5 RR + Anglia najwięcej RR
Kurs: 1.93
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Betbuilder składający się z poniższych typów
1. Anglia under 2,5 gola
2. Anglia over 4,5 RR
3. Anglia najwięcej rzutów rożnych
Według mnie w tym meczu faworyt czyli Anglia będzie mieć problem z reprezentacją Iranu, która cechuje się solidną obroną. Spodziewam się wielu akcji Anglików, którzy będą mieć spore problemy żeby przedostać się pod pole bramkowe przeciwnika. Rozsądnym rozwiązaniem jest gra skrzydlami kiedy przeciwnik głęboko jest cofnięty. Zatem jednym z pomysłów aby wygrać spotkanie to gra bocznymi sektorami boiska. To tam reprezentacja Anglii może zrobić przewagę i sprobować strzelić bramkę. Dlatego mój kierunek jest w rzuty rożne. Liczę, że Anglia zrobi ich najwięcej i minimum 5. Do tego dokładam under 2,5 bramki strzelonej przez Anglię, która od 6 spotkań reprezentacyjnych nie potrafi wygrać. Porażki w lidze narodów 2x z Węgrami i spadek z Dywizji A na pewno nie podziałało dobrze na zespół. W tym roku 6/8 meczach Anglia strzelała mniej niż 3 bramki w meczu. Liczę, że z Iranem nie będą mieli łatwo i sporo trzeba będzie się namęczyć aby zdobyć bramki i 3 pkt. Forbet pozwala złączyć te 3 zakłady o łącznym kursie 1.93.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
Typ: Steven Adams powyżej 12.5 zbiórek
Kurs: 3
.80
Bukmacher: Betfan


Nets mają problem ze zbiórkami, dobry masywny center zbiera z nimi sporo nawet w ataku, tam nie bardzo kto ma się ustawiać pod tablicami i wyskakiwać po piłkę. Grali już raz w tym sezonie i Adams zrobił 13 zbiórek, dzisiaj w Nets wypadł jeszcze Claxton, który mógł walczyć pod koszem z Adamsem, do tego w Memphis nie będzie znowu Jacksona JR, więc nie wyjdzie obok Adamsa jako PF, Jackson gdyby grał to można by to jeszcze odpuścić, ale obecnie to Adams powinien zbierać sporo piłek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 151,7K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Walia
Typ: Remis/poniżej 2,5 goli i poniżej 9,5 rzuty rożne
Kurs: 5.50
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Pierwszy mecz tych drużyn w grupie, a więc obie zagrają zachowawczo aby nie stracić możliwości wyjścia z grupy już w pierwszym meczu. Ostatni mecz między tym drużynami był w 2020, był to mecz towarzyski w którym typ by wszedł.
USA w ostatnich meczach z poważniejszymi rywalami nie strzela praktycznie bramki, natomiast Walia potrafiła strzelić bramkę Belgi czy Holandii, ale tam musieli się otwierać, aby spróbować coś ugrać. Obstawiam że w tym meczu będzie 0-0.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2917
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Korea WKBL kobiety
Godzina: 11:00
Spotkanie: Shinhan Bank S.Birds - Busan BNK Sum razem z dogrywką
Typ: over 154,5 pkt
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodynie tego pojedynku koszykarki Shinhan Bank S.Birds na razie w tym sezonie rozgrywkowym grają w kratkę i bardzo dobre pojedynki w ich wykonaniu przeplatają nie zbyt udanymi meczami.Obecnie zajmują one 4 miejsce w tabeli z bilansem 3 odniesionych zwycięstw i również 3 razy schodziły z parkietu pokonane przez swoje rywalki.W ostatniej kolejce rozegrały bardzo dobre spotkanie wysoko wygrywając na swoim terenie 87-61 z Samsung Blue Minx.Koszykarki obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to często.Typuje tutaj bardzo wysoki wynik punktowy tego meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 17:00
Spotkanie: Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Manisa Büyükşehir Belediyespor (włącznie z dogrywką)
Typ: handicap 2 (+6.5)
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Pierwsze spotkanie obu drużyn po pauzie spowodowanej meczami eliminacyjnymi do mistrzostwa świata reprezentacji. Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli i spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania na styku. Próbuję pograć w stronę gości z handicapem, bo myślę, że wynik będzie na styku i jeżeli nie wygrają to też nie przegrają większą różnicą jak 6.5 punkta i wtedy ten handicap załatwi sprawę. Tak na dobrą sprawę to nawet myślałem tutaj bardziej zaryzykować i zagrać na gołe zwycięstwo gości ale ostatecznie wybrałem bezpieczniejszą opcję. W czasie tej przerwy na mecze reprezentacji drużyna z Manisy zakontraktowała dwóch solidnych graczy Raymara Morgana i Wayne Saldena, którzy powinni podnieść jakość gry. Oczywiście potrzebują czasu na zgranie sięz nowym zespołem ale odbyli już pierwszy trening i myślę, że to dobre wzmocnienie dla tej drużyny. W samym klubie zresztą mocno w nich wierzą o czym możecie poczytać poniżej:
https://manisabbsk.com.tr/30978/potanin-tarzanlari-denizli-deplasmanina-hazirlaniyor.html
U gospodarzy również małe zmiany. Zespół opuścił Chad Brown a dołączył Johnny Hamilton. Dla mnie oba zespoły są dość wyrównane względem siebie i nie spodziewam się tutaj zwycięstwa, którejś z drużyn większą ilością punktów jak ten handicap, który gram na gości. To powinien być dość wyrównany mecz a jak ktoś lubi ryzyko to może spróbować tutaj pograć na Manisę, bo widzę jakieś szanse na wygraną gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Senegal - Holandia
Typ: 1x
Kurs: 2.45 superkursy

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Nie jestem przekonany co do takiego faworyzowania holendrów. Senegal to ograna ekipa na mistrzostwach z bardzo ciekawą drużyną. Ich piłkarze grają w topowych europejskich ligach. Co prawda, dzisiaj brak Mane może okazać się dosyć istotny. Holendrom dosyć często przytrafia się "babol" - czy to w kwalifikacjach czy już na samych turniejach. Ciężko trochę przewidywać pierwsze mecze co pokazał dzień wczorajszy. Wielka niewiadoma, bardzo pompowana drużyna Kataru okazała się wielką klapą. Dlatego podejdę do typu bardziej pod kątem kursowym. Takie proporcje sprawiają, że upatruję w swoim typie sporego value. Co do Holendrów ostatnie bardzo dobre wyniki w Lidze ogórkowej narodów mogą im przeszkodzić. Paradoksalnie, większe oczekiwania piłkarzy, kibiców i całego otoczenia mogą wpłynąć negatywnie na pierwszy mecz, w którym będzie się chciało za dużo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Walia
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Na papierze bardzo wyrównane spotkanie, w którym zmierzą się dwie drużyny na podobnym poziomie umiejętności co wyjątkowo potwierdza nawet ranking FIFA. Uważam, że ten mecz będzie dla obydwu drużyn kluczowy w kontekście ewentualnego wyjścia z grupy i po początkowych szachach będziemy świadkami kanonady strzeleckiej. Obie ekipy wiedzą jak to się robi, a szczególnie po stronie Walii 3 gole w meczu to nie jest nic niespotykanego. 3 gole bardzo realne moim zdaniem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
patryk7 543,2K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anglia - Iran
Typ: Anglia (-1.5)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W Grupie B zagrają Anglia, Iran, Walia i USA. Wyraźnymi faworytami są oczywiście "Angole", na których w pierwszym meczu czeka Iran. drużyna o której niewiele wiadomo poza tym, że nie jest "tego samego kalibru", co Synowie Albionu. Gareth Southgate z pewnością będzie chciał dobrze wystartować w tegorocznych Mistrzostwach Świata i odnieść pewne zwycięstwo. Anglia jest jedną z drużyn, które mogą zajść bardzo daleko w tym turnieju. Stabilny skład, a takie nazwiska jak Kyle Walker, Harry Maguire, Luke Shaw, Trent Alexander-Arnold, Raheem Sterling, Harry Kane, Marcus Rashford, Mason Mount, czy Phil Foden brylują na boiskach Premier League. Anglia zakwalifikowała się do Pucharu Świata pozostając niepokonaną w fazie grupowej (8 zwycięstw i remis). Ale w Lidze Narodów sprawy potoczyły się gorzej i ostatecznie zajęła ostatnie miejsce w trudnej grupie z Włochami, Niemcami i Węgrami. Dlatego też na inaugurację Pucharu Świata oczekiwany jest (a nawet wymagany) dobry start i pewna wygrana w pierwszym spotkaniu z Iranem dla którego to będzie siódmy udział w tak prestiżowym turnieju. W fazie grupowej o MŚ Irańczycy wygrali swoją grupę (8 zwycięstw, remis i porażka). Trzeba jednak powiedzieć, że rywale byli przeciętni (Liban, Syria i Irak). Największe gwiazdy irańskiej piłki to ofensywny pomocnik Alireza Jahanbakhsh (Feyenoord Rotterdam) i napastnik Sardar Azmoun (Bayern Leverkusen) z którym było trochę "zawirowań" przed katarskim MŚ (27-latek brał udział w trwających w kraju protestach i kapitan Irańskiego Związku Piłki Nożnej Carlos Queiroz był mocno naciskany by pominąć tego gracza, ale mimo to zabrał Azmouna do Kataru). W kadrze jest także ofensywny pomocnik Samman Ghoddos grający obecnie w angielskim Brentford.
Iran nie jest przyzwyczajony do rozgrywania spotkań z rywalami kalibru jak Anglia i będzie szalenie ciężko o dobry wynik.
Anglia ma dużo lepszych zawodników na wszystkich pozycjach, a Iran to drużyna, z którą po prostu trzeba wyjść na boisko i wygrać przy pełnej kontroli od początku do końca spotkania.

120
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3784
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anglia - Iran
Typ: Anglia strzeli gola i obie drużyny dostaną kartkę.
Kurs: 1,51
Bukmacher:ForBet
Analiza:
Wczoraj udany typ na otwarcie tego "szejkowego cyrku" - dziś Anglia faworytem, ale nie tylko im piłka w głowie. W sporcie nie powinno mieć miejsca na politykę, a w tej grupie mecze Anglia - Iran ,czy Iran - USA budzą dodatkowe emocje . Organizatorzy Mundialu nie chcą u siebie gestów typu tęczowe opaski kapitana, klękania przed meczem itp. natomiast Angole chcą postawić na swoim ,potępiają też zakaz wpuszczania kobiet na stadiony Iranu, i ogólnie wraz z USA nie są mile widziani na półwyspie arabskim. Myślę ,że w tym spotkaniu będzie się działo i zobaczymy kilka kartek, a betArchitekt na forbecie daje możliwość różnych kombinacji.
Sędziuje Raphael Claus z Brazylii - śr.żk 4,54 cz 0,23.
Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MS
Godzina: 17:00
Spotkanie: Senegal - Holandia
Typ: Holandia powyżej 5.5 różnego
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Fortuna trochę przysnela z ta linia i uważam że za chwilę ten kurs zacznie spadać i to bardzo szybko. Holandia ze swoją ofensywa będzie chciała narzucić swój styl gry i zamknąć Senegal na swojej połowie i jeśli im się to uda chociaż w jakimś stopniu to powinni nabic trochę różnych. Kursy u innych buków na to samo zdarzenie oscylują w granicach 1.95 dlatego dla chcących to pograc myślę że trzeba się spieszyć. Linia nie jest aż tak wysoka jak sugeruje to kurs dlatego myślę że warto.

160
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2862
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom