>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.08.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 21. Sierpnia





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna - 2. Brazylia
Godzina: 01:30
Spotkanie: Parana - Atletico GO
Typ: Atletico GO strzeli gola: TAK
Kurs: 1.45
Bukmacher: STS
Analiza:

Parana PR to klasyczny przykład zespołu, z którego uszła... para. Jak bowiem inaczej skomentować można ich sytuację, w której jeszcze 4-5 kolejek temu zajmowali pozycję wicelidera ligi, teraz zaś plasują się w samym środku tabeli bez rokowań na znaczną poprawę sytuacji? Wystarczyłoby, aby utrzymali dobrą passę i z powodzeniem mogliby trzymać się czołówki. Jednak w pięciu ostatnich spotkaniach gospodarze wywalczyli zaledwie jeden punkt. Mści się to szczególnie w takiej dość wyrównanej lidze, w której seria zwycięstw powoduje widoczny awans, zaś seria porażek - znaczące tąpnięcie. Taki obraz sytuacji z pewnością nie motywuje piłkarzy do dalszej walki. Wkrada się nerwowość, często konflikty wewnątrz zespołu, wreszcie - niejednokrotnie wynik sportowy powoli schodzi na dalszy plan. Nikt nie powiedział że tak jest w zespole Parany, niemniej trudno oczekiwać, że nagle znów zaczną grać jak z nut.

Atletico GO ma duży powód aby wykorzystać taki stan rzeczy. Po pierwsze, są aktualnie na trzeciej pozycji w lidze z niemałymi szansami na poprawienie takiego stanu rzeczy. Ich ewentualna wygrana w dzisiejszym meczu spowoduje, że do lidera tracić będą zaledwie trzy oczka. Taka motywacja często przyczynia się do wystawienia ofensywnej formacji w meczu, i tym właśnie tłumaczę mój typ na strzelenie co najmniej jednej bramki przez dzisiejszych gości.

  100
 
Z 930,9K
Dyscyplina: Baseball Korea
Godzina: 11:30
Spotkanie: SK Wyverns - Lotte Giants
Typ: over 12,5 punkta
Kurs: 2.75
Bukmacher:STS
Analiza:To spotkanie zapowiada się na jednostronny pojedynek ponieważ oba zespoły w tym sezonie spisują się diametralnie różnie i dzieli ich przepaśc w tabeli.Gospodarze tego spotkania zespół SK Wyverns grają bardzo dobrze i są głównym kandydatem do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.Obecnie zajmuja oni 1 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 75 zwycięstwa,1 mecz z ich udziałem zakończył się wynikiem remisowym i 40 razy schodzili z boiska pokonani.W ostatniej kolejce pewnie pokonali dzisiejszego przeciwnika 5-0Ich rywale zespół Lotte Giants niespodziewanie w tym sezonie grają bardzo słabo i zajmują teraz ostatnie miejsce w tabeli.Na ich wynik składa się obecnie 42 odniesione zwyciestwa,2 mecze zremisowali i przegrali 70 pojedynków..Myśle że w tym meczu nietak jak wczoraj teraz padnie bardzo wysoki wynik.

  100
 
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Young Boys - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: Crvena Zvezda Belgrad powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Young Boys to jest szwajcarska drużyna, a szwajcarskie drużyny kojarzą mi się z tym, że lubią sobie sporo postrzelać, ale też niemało tracą. U siebie piłkarze Young Boys powinni zagrać ofensywnie, bo w rewanżu będzie dużo trudniej, gdyż jak wiadomo Crvena u siebie jest bardzo groźna i nawet najlepsze drużyny europejskie czasami traciły tam punkty. W związku z tym Crvena Zvezda Belgrad w tym spotkaniu powinni wyprowadzić trochę groźnych kontrataków. Crvena w ostatniej rundzie eyeliminowała najlepszą duńską drużynę FC Kopenhagę. W zeszłym sezonie obie drużyny zakończyły Ligę Mistrzów na czwartym miejscu w grupie. Obie drużyny zdobyły 4 punkty. Silniejszą grupę miała jednak Crvena, gdyż grali z Liverpoolem, PSG i Napoli, więc trudno było trafić gorzej w losowaniu. Liczę na dobry mecz gości i powyżej 1,5 gola w ich wykonaniu.

  325
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów-kwalifikacje

Godzina: 21:00

Spotkanie:  Olympiakos - Krasnodar

Typ: poniżej 1,5 gola w meczu (suma goli w meczu)

Kurs: 2,95

Bukmacher:  Fortuna
Analiza:Drugi dzień decydującej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. We wczorajszej analizie do Typów dnia napisałem, że w takich meczach zazwyczaj pada mało bramek. Moje spostrzeżenie sprawdziło się w 100%.  Wszystkie wczorajsze mecze kwalifikacji do ligi mistrzów zakończyły się sumą bramek w meczu poniżej 1,5. Dzisiaj ostatnie trzy mecze kwalifikacji, z których wybieram mecz Olympiakosu z Krasnodarem. Dzisiaj stawiam bardziej ryzykownie i szanse na powodzenie typu są mniejsze ale nadal spore. To co napisałem wczoraj powinno się potwierdzić dzisiaj - chociaż nie musi. Myślę, że obie drużyny będą grały bardzo ostrożnie i nie będą chciały stracić bramki. O zwycięstwie może zadecydować jedna lub dwie bramki Jeżeli padnie tylko jedna bramka to mój typ wygra. Szansę na taki wynik oceniam na 50/50 i dlatego stawiam taki typ po fajnym kursie.

  100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


DyscyplinaTenis Kobiety WTA Nowy Jork
Godzina: 18.30
Spotkanie: Sasnovich-Linette
Typ: Linette

Kurs: 2.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

 

Witam,

Bardzo ciężko pisze się wywody na temat kobiecego tenisa, to bardziej duże szczęście i przypadek jak cos wejdzie komuś grając WTA, czy ITF, nie oszukujmy się. Tego nie da rady oglądać w tv, tym bardziej śledzić wynik na żywo ale ostatnie wyniki mówią same za siebie.

Magda pomimo wielu „problemów” z własnym podaniem ma dużo szczęścia i dobrze idzie w tym turnieju. Udało się w 4 meczach nie stracić seta! Dziś mamy 1/8 finału.

W tym roku lepiej idzie na wszystkich nawierzchniach z zwłaszcza na szybkich Pani Magdzie (27 W/ 22 P) w tym na twardej 16 W i 11 P (dodatkowo 1 turniej wygrany na trawie w UK)

Aliaksandra nie wygrała nic od 2013 roku wiec nie będę tu wiele przytaczał, tylko tyle ,że w tym roku ma ogólny bilans 16/16 i na twardej 14/9 ale ostatnie wyniki bez szału, na 11 meczy 9 wtop.

H2H na korzyść Białorusinki ale z lat 13, 17, 18. Uważam ,ze na ta chwile w większej dyspozycji jest Magda Linette i przy dużym szczęściu może to wygrać. Jest dopiero środa ,więc warto chociaż dojść do ćwierćfinału.

  156
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dinamo Riga - Lokomotiv
Typ: Dinamo (z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,73
Bukmacher: FortunaTrzeba korzystać dopóki kurs nie spadł. Myślę, że to kwestia czasu. Dwa tygodnie temu obie ekipy zagrały ze sobą sparing, który zakończył się minimalnym zwycięstwem zawodników z Jarosławia. Liczę, że dzisiaj Łotysze się zrewanżują. Dynamo wczoraj pewnie pokonało czołowy zespół ligi KHL - Avtomobilist - którym nie pozwolili ustrzelić nawet jednej bramki. Wcześniej odnieśli zwycięstwo z drugim garniturem reprezentacji Rosji. Lokomotiv radzi sobie w tegorocznych sparingach na podobnym poziomie co ich dzisiejsi rywale grając nieco w kratkę. Na ich niekorzyść można zaliczyć to, że w ciąg czterech dni (03/08 - 07/08) rozegrali aż cztery mecze następnie robiąc sobie dwutygodniową przerwę aż do dzisiaj co z pewnością wytrąci zespół z rytmu meczowego. Łotysze również mieli sporą przerwę z tą różnicą, że wczoraj zagrali zwycięskie spotkanie i myślę, że zachowają dobrą formę i wystarczy sił, żeby odnieść dzisiaj kolejne zwycięstwo.

  173
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb-Rosenborg Trondheim
Typ:Spotkanie obie drużyny strzelą gola- Dynamo Zagrzeb i Tak
Kurs:3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami decydująca faza eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów.Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie mistrza Chorwacji z mistrzem Norwegii.Zdecydowanym faworytem są tu dla mnie gospodarze,którzy jeżeli chcą awansować muszą na własnym stadionie zdobyć solidną zaliczkę.I to właśnie atut własnego boiska powinien być największym atutem Dynama,które na własnym stadionie jest niepokonane od 25 spotkań.Dynamo zanotowało także doskonały start w lidze w pięciu dotychczasowych spotkaniach zanotowali cztery zwycięstwa oraz remis i z 14 punktami są liderem tabeli.Rosenborg natomiast rozpocząłem sezon dużo wcześniej rozegrali już 18 kolejek i z bilansem ośmiu zwycięstw,pięciu remisów i pięciu porażek zajmuje czwarte miejsce w lidze,które nie daje awansu do europejskich pucharów.Mimo iż Rosenborg nie przegrał ostatnich sześciu spotkań grają nie równo mimo iż w poprzedniej rundzie pewnie pokonali Maribor( dwa razy po 3:1) to w drugiej rundzie kwalifikacji prawie odpadli z Bate Borisow przegrywając w Bułgarii 2:1,a awans zapewniając sobie wygraną na własnym obiekcie 2:0.Drużyna z Zagrzebia natomiast w poprzednich Rundach bez większych problemów wyeliminowała Saburtalo Tibilisi oraz Ferencvarovs.Jeżeli chodzi o składy obie ekipy wystąpią w najsilniejszych zestawieniach.Mimo iż drużyna z Zagrzebia u siebie dominuje to Norwegowie potrafią być groźni w delegacjach zdobyli już sześć goli grając na wyjeździe stąd liczę że mimo iż Dynamo wygra goście zdobędą jedną bramkę.

  100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina  Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 17:00
Spotkanie : Warta Poznań : Podbeskidzie BB
Typ : powyżej 3.5 gola
Kurs : 4.05
Bukmacher : ETOTO

Zapowiada się ciekawie , Warta ma za sobą 3 mecze pod rząd wygrane i zapewne to daje im skrzydeł przed dzisiejszym meczem z Podbeskidziem  , jak na razie Warta rozegrała jeden mecz w tym sezonie u siebie pokonując Bełchatów 1:0 , goście natomiast także rozegrali 1 mecz u siebie pokonując Stal aż 4:1 , 3 mecze na wyjazdach i bilans 1-1-1 , obie drużyny jak na początek rozgrywek spisują się całkiem dobrze a i skuteczność także nie zła bo obie drużyny maja identyczny bilans bramek 6:3 , liczę na otwarte spotkanie a że skuteczność nie najgorsza to i na większy over liczę , w poprzednim sezonie w dwumeczu pomiędzy nimi padało sporo bramek 4:3 na Warcie i 4:1 w Bielsku , liczę na powtórkę z rozrywki !

  100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Dania, 1 Dywizja, runda 5
Spotkanie: Viborg FF - Fc Fredericia
Godzina: 18:30
Typ: wygra Fredericia lub remis
Kurs: 1,81
Bukmacher: TotolotekAnaliza: zwróciłem uwagę na ten mecz ponieważ wyceny rynku bukmacherskiego od początku notowań wyraźnie faworyzują gospodarzy. Pomimo,że w ostatnich godzinach są lekko korygowane wcześniejsze kursy, jeszcze bardziej optymistyczne dla Viborga, to nadal szanse gości wydają mi się niedoszacowane. Fakty są następujące:
(1) statystyki meczy H2H - w 23 meczach w latach 2009-2019 było 8-7-8 br. 35:34, w Viborgu 13 4-4-5 br. 22:21.,
(2) obie drużyny są w bardzo dobrej formie, nie tracą wiele bramek, są skuteczne w ataku. Viborg dotąd nie przegrał meczu i nie stracił w lidze bramki. Z kolei Fredericia przegrała pierwszy ligowy mecz przeciwko Vendsyssel, ale potem odniosła 4 kolejne i zdecydowane  zwycięstwa, w tym jedno w Pucharze.  W ostatnim swoim meczu, na wyjeździe pokonali Vejle, drużynę najsilniejszą kadrowo w tej lidze.
(3) Viborg zagra ten mecz bez swojego podstawowego bramkarza w tym sezonie Lunda Petersena, który doznał kontuzji w poprzednim meczu. Bez wątpienia miał on swój udział w nie straceniu dotąd bramki przez swój zespól w meczach ligowych. Viborg ma w rezerwie jeszcze podstawowego bramkarza z poprzedniego sezonu - Jonssona, ale to nie on zastąpił kontuzjowanego kolegę, tylko Dursun, który w 2 poprzednich latach był tylko rezerwowym bramkarzem Viborga i Brabrand i zagrał łącznie 10 spotkań. Nie wiem, kto grał w meczu Pucharu Danii z 3-ligowcem Jammerbugt, który zakończył sie wygraną 2:1 na wyjeździe. W dzisiejszym meczu nie zagra też podstawowy lewy obrońca w bieżącym i poprzednim sezonie Fischer. Fredericia przyjedzie bez osłabień kadrowych.
(4) budzi moje zastanowienie fakt, że najlepszym strzelcem gospodarzy jest środkowy pomocnik Brandhof, mający 23 lata, który w poprzednik sezonach nie pokazał się wcale jako kandydat na snajpera. Być może jest w wybornej formie, ale może jest to przypadkowy, korzystny dla niego i drużyny zbieg okoliczności. W drużynie gości najlepiej zdobywa bramki napastnik Holvad, doświadczony, mający 29 lat, który regularnie od kilku sezonów zdobywa gole - średnio 7 w ostatnich 3 sezonach.
(5) niestety nie widziałem meczu Viborga w tym sezonie, natomiast widziałem fragmenty meczu Fredericii z Vejle i jestem pod wrażeniem ilości kreowanych groźnych akcji pod bramką rywala. Vejle naprawdę bardzo szczęśliwie przegrał tracąc tylko 1 bramkę.
Podsumowanie: wybieram ten typ, ponieważ widzę wyraźną wartość po stronie gości. Nie lekceważę gospodarzy, których rezultaty muszą budzić szacunek. Podstawą mojej decyzji są osłabienia w defensywie Viborga i potencjał ofensywny Fredericii. Dlaczego nie obstawiam tego meczu na rynku bramkowym, co w pierwszym momencie wydaje się narzucać? Na pewno over bramkowy jest prawdopodobny w tym meczu. Jeśli jednak uwzględnić statystyki, to proponowane ceny na polskim rynku bukmacherskim, ze względu na podatek i zaniżone kursy czynią taki wybór matematycznie nieopłacalnym. W mojej ocenie kursy powinny być wyższe o 10-15%, w zależności od wybranej linii, żeby taki wybór był prawidłowy. Stawka średnia - 6/10 jednostek.

P.S.: W rzeczywistości zagrałem połowę wskazanej stawki na przedstawiony typ i połowę na DNB w etoto - kurs 2,80, ale ograniczenia konkursowe uniemożliwiły mi zaproponowanie w konkursie takiego rozwiązania

  81
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Preston - Stoke
Typ: 1 lub X i powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 1.90
Bukmacher: ETOTO
Analiza
W środowy wieczór wybiegną na przeciw siebie ekipy Preston i Stoke. Będzie to nieoczekiwane starcie dwóch drużyn, które po 3 kolejkach Championship znajdują się na dole tabeli. Jeśli chodzi o bilans meczów bezpośrednich to zdecydowanie częściej górą jest Preston - wygrał on u siebie 6 z ostatnich 8 meczów. Po raz ostatni Stoke pokonał Preston ponad 11 lat temu i to na własnym obiekcie. Zwycięstwo wyjazdowe Stoke po raz ostatni osiągnęło w 2005 r. 
W ekipie Preston na kontuzję narzekają napastnicy Louis Moult i David Nugent oraz obrońca Andrew Hughes. Ich występ w dzisiejszym meczu jest niepewny. W dwóch spotkaniach wyjazdowych drużyna Alexa McNeila przegrała na obiektach Millwall i Swansea, ale warto dodać że Preston w obydwu tych meczach nie zasłużył na porażkę i we fragmentach meczów mieli też przewagę nad rywalami lecz nie potrafili jej wykorzystać i mieli też pecha. Preston u siebie pewnie pokonał Wigan (3:0) a także awansował do kolejnej rundy Pucharu Ligi, pokonując na wyjeździe Bradford 4:0.
Stoke natomiast rozpoczął sezon od porażek: u siebie z QPR i na wyjeździe z Charlton. W ostatnim meczu udało się im zdobyć pierwszy punkt, remisując u siebie z Derby. Dodatkowo Stoke nie przepada za rozgrywaniem meczów w środę – wygrał tylko 1 z 10 ostatnich meczów w tym dniu. Liczę, że i dziś Gancarze poniosą porażkę, lecz na wszelki wypadek zabezpieczam się typem 1 lub X i powyżej 1,5 bramki w meczu.

  90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubabrenner 258,1K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : GKS Bełchatów - Odra Opole
Typ : GKS wygra dowolną połowę
Kurs : 1.8
Bukmacher : etoto

Kurs petarda na wygranie dowolnej połowy przez gospodarzy. Cel na ten rok dla Bełchatowa to bez dwóch zdań walka o awans do Ekstraklasy, okres przygotowawczy bardzo na plus, do tego fakt baraży daje jeszcze większe szanse. W sezon weszli dość optymistycznie, a mecz z Odrą u siebie jest dobrym momentem na złapanie cennych punktów i zagrzanie górnych miejsc tabeli. Opolanie sezon zaczęli bardzo słabo, w 4 meczach zaledwie 1 punkt i nie zapowiada się, aby dziś ten bilans poprawili. Teraz czas na kilka niesamowitych faktów na korzyść gospodarzy: W ostatnich 15 spotkaniach na własnym boisku wygrali 14 razy, a tylko raz padł remis. Od października 2018 nie przegrali meczu u siebie. Ostatnie 10 meczy w Bełchatowie to 10 wygranych. Trzeba przyznać, że jak na realia polskich zespołów jest to wręcz niewiarygodne i godne podziwu. Czy Opole jest w stanie popsuć taką passę? Nie wierzę. Zespół na pewno liczy na przełamanie, ale przy tej formie i z takimi nastrojami w drużynie trudno tutaj będzie chociaż o punkt. Czysta wygrana również jak najbardziej do gry, w razie niespodzianki daję asekuracyjnie dowolną połowę na korzyść GKS, co szczególnie polecam grać na etoto, bo kurs zdecydowanie odbiega od konkurencji. 

  80
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska, Fortuna 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stomil - Sandecja
Typ: remis
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczorajszy mój typ niestety nie trafiony dlatego przepraszam tych którzy się zasugerowali. Choć mecz był wyrównany niczego to jednak nie zmienia. Trudno kolejny dzień na minus, trzeba mieć nadzieje ze będzie lepiej. 

na dzisiaj wybrałem spotkanie z zaplecza polskiej ekstraklasy pomiędzy Stomilem Olsztyn a Sandecją Nowy Sącz. 
Stomil w poprzedniej kolejce pokonał na wyjeździe Odrę Opole, mecz nie był jakiś porywający i nerwowo było pod bramką olsztynian do samego końca, kolejkę wcześniej na własnym stadionie pokonali 2:1 GKS Jastrzębie. Sandecja podobnie jak Stomil kiepsko rozpoczęła sezon , ale dwie ostatnie kolejki to dwa zwycięstwa z Puszczą w Niepołomicach i z GKS-em Tychy.  Sandecja jeszcze nie wygrała w Olsztynie w poprzednim sezonie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Poprzednie spotkania kończyły się również remisem lub wygraną Stoliku. 

pozdrawiam i powodzenia


  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota


Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów-kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie:  Olympiakos - Krasnodar
Typ: X2
Kurs: 1,83

Bukmacher:  Betclic

Olympiakos w poprzedniej rundzie wyeliminował turecki Basaksehir, natomiast Rosjanie znacznie lepszą drużynę FC Porto wygrywając 3-2 na wyjeździe. Wartość drużyn wg transfermarkt Olympiakos 80 mln euro, Krasnodar 147 mln euro. Pieniądze nie grają, ale zauważmy że Olympiakos nie rozpoczął sezonu ligowego jeszcze, Krasnodar zaś całkiem nieźle sobie radzi jest na trzecim miejscu obecnie w lidze rosyjskiej, w ostatnich 5 meczach w lidze 4 zwyciestwa i jeden remis na wyjezdzie z mistrzem kraju Zenitem - do tego wyeliminowali słynne FC Porto. Na pewno Rosjanie będą bardzo zdeterminowani by zadebiutować w lidze mistrzów. Biorąc to wszystko pod uwagę stawiam na remis lub zwycięstwo Krasnodar.

  100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb-Rosenborg Trondheim
Typ:2 drużyna zdobędzie goli +1.5 
Kurs:4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Na dzisiaj przygotowałem typ z ostatniej rundy kwalifikacji ligi  mistrzów kolega wyżej opisal juz obie drużyny , ja tylko dodam swoje refleksje :) 

Goście w lidze nie błyszczą , ale w kwalifikacjach wręcz przeciwnie. Wejście do fazy grupowej jest dla nich priorytetem co pokazali w ostatnim dwu meczu z mariborem który również typowałem na gole i się nie zawiodłem ,bo Rosenborg wygrał oba mecze wbijając ,aż 6 bramek a tracą dwie. Dziś trudniejszy przeciwnik ,lecz goście umia strzelać bramki jeżeli chcą awansować dalej to dziś muszą coś strzelić. Kursy troszkę zawyżone dlatego jak dla mnie okazja. 

Powodzenia

  100
 
kacpii 1,9K

kacpii

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : GKS Bełchatów - Odra Opole
Typ : 1
Kurs : 2.40
Bukmacher : Fortuna

Wyżej kolega opisał dokładnie powyższe spotkanie. Ja proponuję czystą 1 po fajnym kursie. GKS Walczy o awans a na własnym boisku wygląda znakomicie. Dobry początek sezonu. Odra zaczęła fatalnie od kilku porażek i ma ogromne problemy w stwarzaniu sobie dogodnych sytuacji, mecz wyjazdowy i brak wsparcia trybun tylko utrudni sprawe. Dla mnie kursy przesadzone i GKS śmiało proponuję. 

  140
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska 2 liga
Spotkanie Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard
Godzina 17:00
Typ Stal wygra lub zremisuje, 1X
Kurs 1.43
Bukmacher forbet
5 kolejka. Stal fatalny początek, ostatnie miejsce w tabeli. Błękitni po 2 zwycięstwach następnie 2 porażki. W Stalowej Woli nerwowa atmosfera, już po drugiej kolejce trener Wtorek wspominał o dymisji. Według mnie wyniki Stali są gorsze niż gra, duży ma wpływ ma brak skuteczności pod bramką rywala ale w końcu powinno nastąpić przełamanie. Błękitni mają młody zespół bez dużego doświadczenia a dodatkowo na dzisiejszy mecz musieli przejechać prawie całą Polskę, ze Szczecina na Podkarpacie. Liczę, że Stal przełamie niemoc i jeśli nie wygra to przynajmniej tego meczu nie przegra.

  100
 
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - superpuchar Niemiec
Godzina: 19:30
Spotkanie: Flensburg - THW Kiel
Typ: Over 51.5 goli 
Kurs: 1.74
Bukmacher: etoto
Analiza:

Na 21 dzień sierpnia chciałbym zaproponować zakład na over 51.5 goli w meczu o Superpuchar Niemiec w piłce ręcznej mężczyzn. Zagra tam Fnelsburg oraz Kiel. Bardzo wysokie kursy są na tych pierwszych, czego zbytnio nie rozumiem, gdyż w takim meczu może zdarzyć się wszystko. Do tego Flensburg bardzo dobrze gra, zdecydowanie lepiej radzi sobie niż Kilonia. Ale jak już powiedziałem, w tym meczu może zdarzyć się wszystko, dlatego stawiam jedynie na ilość goli. W meczu ligowym mógłby to być bardzo defensywny i taktyczny handball. Tu bezpośrednio przed sezonem gracze będą odpuszczać, aby unikać niepotrzebnych kontuzji. Do tego obie ekipy ostatnio bardzo wysoko rozgromiły rywali w pucharze Niemiec. Flensburg pokonał pierw Mecklenburg 35:24, a później Lubeck-Schwartau 30:14. Są w transie strzeleckim, szczególnie że mają bardzo fajnych kreatywnych piłkarzy. THW nastrzelało jeszcze więcej goli, bo pokonali Baunatal 43:23 oraz Emsdetten 23:39. 
Uważam, ze w meczu padnie duzo goli, tak jak bylo to w przeszłości (30:33, 27:35 czy 25:29). Powodzenia!

  74
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis kwalifikacje US Open Godzina: 20:45Spotkanie: Giraldo S. - Zverev M. Typ: Giraldo S. Kurs: 2.10Bukmacher: Betclic Analiza: Na dziś wybrałem Spotkanie dwóch rówieśników, 31 latków gdzie w przeciwieństwie do bukmacherów jako faworyta stawiam zawodnika z Kolumbii. Starszy z braci Zverevow niczym mnie nie przekonuje, jego bilans gry na hardzie jest bardzo słaby. Dodatkowo Giraldo zajmuje o 62 miejsca wyższy ranikg ATP. Kolumbijczyk wrócił do gry na hardzie po 4 miesiącach przerwy i w bardzo dobrym stylu wygrał z dobrze dysponowanym Wlochem Marcora. Moim zdaniem kurs jaki na to zdarzenie proponują bukmacherzy jest jak najbardziej do gry. Niemiec na ostatnie 20 pojedynków na nawierzchni twardej wygrał zaledwie 5. 

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 27,4K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacjeGodzina: 21:00Spotkanie: Young Boys - Crvena Zvezda BelgradTyp: YB zdobędzie jako pierwsze 9 rożnychKurs: 5.65Bukmacher: ETOTOAnaliza:Ofensywne Young Boys podejmie u siebie Crvenę, która najprawdopodobniej zagra defensywie w tym meczu. Spodziewam się dominacji gospodarzy, którzy powinni mieć przewagę w ilości stałych fragmentów i zdecydowanie większe posiadanie. Natomiast Crvena powinna skupić się na kontrach, bo im do szczęścia wystarcza gol wyjazdowy, który może być kluczowy w kontekście awansu do kolejnej rundy. W proponowanym typie YB musi zdobyć jako pierwsze 9 rzutów rożnych.

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom