>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.02.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 21. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria
Spotkanie: Grasshoppers - Sion
Godz: 13:45
Typ: Grasshoppres Handi -2
Kurs: 8.23
Bukmacher: Bah
Coś mnie tchnęło gdy przeglądałem ofertę na niedzielę i zdecydowałem się na dość ryzykowny typ, ale moim zdaniem nie jest wcale aż tak bardzo nieprawdopodobny.
Zacznijmy od gospodarzy - w ostatniej kolejce srogie lanie od lidera z Bazylei, 0:4. Zresztą ostatnie 3 spotkania to zaledwie 1 punkcik, a to bardzo cienko, jak na zespół który walczy o eliminacje do LM w kolejnym sezonie. Strzelają bardzo dużo bramek, jak również bardzo dużo tracą. Łącznie strzelonych i straconych goli mają najwięcej w lidze. Mimo wszystko jestem skłonny zaryzykować i postawić na ich zwycięstwo, i to zdecydowane, bo różnicą conajmniej 3 bramek.
Goście - Sion, zespół grający obecnie na 3 frontach. Liga, Liga Europy i Krajowy Puchar. Trzeba przyznać, że to całkiem niezłe osiągnięcie, lecz jestem przekonany, że ta wspaniała przygoda właśnie się kończy. Żegnamy ich z LE, w lidze również raczej już nic nie osiągną, no w puchar jak to puchar, tu dzieją się różne dziwne rzeczy, więc na tym froncie dam im jeszcze szansę.
Szczerze mówiąc raz widziałem ich mecz w LE z Liverpoolem i niczym mi nie zaimponowali, lecz patrząc na statystyki, typ jak już mówiłem- ryzykowny, lecz nie bez szans. Jak będzie, zobaczymy.
Pozdro
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Malaga-Real M
Typ: Goscie wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk sportingbet
Godz: 16:00
Analiza: W tej kolejce Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej dużyna Malagi przed swoją publicznością podejmowała będzie ekipę Madryckiego Realu, gosćie na pewno są uznawani za faworyta do zdobycia kompletu punktów, bowiem ostatnio są w dobrej , wysokiej dyspozycji, Malaga jednak na swoim stadionie w tym sezonie już nie raz punktowała z mocnymi rywalami, Real natomiast na wyjazdach zawsze ma jakieś problemy, myślę że jest to spotkanie w którym obie z drużyn przynajmniej po jednym razie zdołają pokonac bramkarza swoich rywali, ale gosćie będą faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż nie beda grać przed własną publicznością, w poprzednich sezonach oba zespoły na tym stadionie rywalizowały 15 razy bilans jest zdecydowanie korzystniejszy dla zespołu &quot;Królewskich&quot; którzy zanotowali tutaj 10 wygranych 4 podziały punktów, oraz tylko 1 porażke , według mnie tutaj zespołem o tą jedną bramkę lepszym okaże się drużyna z Madrytu, stawiam na wynik 1:2 dla Realu.
⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie : Leverkusen - Dortmund
Typ: 1 połowa poniżej 0,5 gola @ 3,00 b 365

VS

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund

Oba zespoły po Lidze Europy, oba z portugalskimi potentatami wygrały bez straty gola. Dortmund miałem okazję oglądać nawet to spokojna bezproblemowa wiktoria 2:0, mogło być i wyżej, ale wynik przed rewanżem daje spokój. Jeżeli idzie o skład to Dortmund nadal bez Ilkaya Gundogana, którego też brakowało w rywalizacji z Port. Wrócił tam nieoczekiwanie Nuri Sahin, a na jutrzejszy mecz wraca Sven Bender, który świadomie odpuścił mecz z Porto.
W Leverkusen także spore osłabienie, Chicharito poza grą z powodu kontuzji. W porównaniu z meczem w Lizbonie wraca za to Kampl, co jest świetną wiadomoscią bo ów Kampl robi kawał roboty, w Dortmundzie przypomnę, że ustawiany na skrzydle, a w Leverkusen rzucony do środka pola i radzi sobie fenomenalnie z tego co miałem okazje obserwować to w kilku meczach.
Bayer: Leno - Jedvaj, Tah, Toprak, Wendell - Kramer, Kampl - Bellarabi, Brandt, Mehmedi - Kießling
Dortmund: Bürki - Piszczek, Sokratis, Hummels, Schmelzer - Ginter - Kagawa, Castro - H. Mkhitaryan, Reus - Aubameyang
Już kilka tzw hitów Bundesligi w tym sezonie miałem okazje niestety widzieć.
Leverkusen - Bayern 0:0, czy Hertha - Dortmyund 0:0 przy beznadziejnym meczu, zmęczenie po LE, mecz wyrównany, więc hmm remis do przerwy?
--------------------------------------------
FANI BUNDESLIGI PROSZENI DO KLIKANIA TUTAJ -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f24/22-kolejka-bundesligi-19-21-luty-2016-a-129578.html#post5942156
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: kosz NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Clippers-Warriors
Typ: Warriors
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza: Warriors grają b2b ale nadal są moim zdaniem dużo lepsi od Clippers którzy ostatnio graja jak z nut a szczególnie Chris Paul. T będzie jego pojedynek z najlepszym od roku w NBA Currym który dzis będzie chciał coś udowodnić. Trudny mecz ale mistzowie myslę że dziś wygrają a kursy podskakuja b z ich formą juz nie wiemy jak jest na dzień dzisiejszy...jednak patrząc na kurs i trudność muszę wrócic do konkursu...
✅ 62
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: NHL, godzina 01:00
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers
Flyers 60&#39; @2.45 Betway​

&quot;Szpital&quot; podejmuje Lotników, którzy są b2b, wczoraj przegrana po karnych w Montrealu. Fatalna sytuacja kadrowa zespołu gospodarzy się jeszcze pogorszyła, chociaż wydawało się to niemożliwe. Leo Komarov wypadł na 3 mecze po incydencie w spotkaniu z Rangers. Fin to najbardziej produktywny zawodnik Liści, 35 pkt (18G, 17A). Może te statystyki nie robią wielkiego wrażenia w porównaniu chociażby z zawodnikami ich dzisiejszych rywali, ale następny w tabeli jest Tyler Bozak, który dzisiaj najprawdopodobniej również na tafli się nie pojawi. Flyers myśląc w ogóle o PO muszą po prostu takie spotkania wygrywać. Nie ma żadnych wymówek. Oczywiście w tego typu spotkaniach sporą niepewność powoduje możliwość totalnego zlekceważenia rywala, bo patrząc na listę zawodników Leafs, którzy z różnych powodów są niedysponowani to można z automatu przypisać sobie dwa &quot;oczka&quot;. Liczę jednak na to, że Lotnicy pokażą w tym spotkaniu sportową złość po wczorajszej pechowej porażce i 2 pkt, zdobyte w czasie regulaminowym pojadą do Miasta braterskiej miłości.
⛔ 100
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : Kwalifikacje ATP Acapulco
Godzina : 3:30
Spotkanie : R.Albot - T.Paul
Typ : 2
Kurs : 2.00
Bukmacher : bet365
Analiza : Dziś o 3:30 czasu Polskiego w Meksyku w półfinale kwalifikacji do turnieju głównego zmierzą się Mołdawianin Radu Albot zajmujący 127 miejsce w rankingu a młokosa z Ameryki mającego 19 lat i wchodzącego dopiero w poważny seniorski Tenis Tommy Paul . Co mogę powiedzieć o Radu to to że dla mnie to tenisista z słabą psychiką coś a la Robin Hasse tylko w gorszym wydaniu on w tym roku nikogo znaczącego nie pokonał przegrał nawet z beznadziejnym Marinko Matosevicem grał owszem wiecej na Hardzie niż jego rywal ale czy z dobrym skutkiem ? Nie sądze rozegrał w tym roku 11 meczy z czego wygrał 5 a w zasadzie to 4 bo jakiegoś placka w Doha nie powinno się wliczać do klasyfikacji . Amerykanin młoda krew występuję o dziwo wiecej na kortach ziemnych i tam sie czuje lepiej ale czy to go przekresla w tym pojedynku ? Nie uważam tak , wiadomo w tym roku grał w 2 ITF na Clayu i oba wygrał fajnie że się ogrywa ale jednak ITF to poziom niżej niż ATP , w tym roku grał dwa razy na twardej w 1 rundzie w Memphis gdzie odpadł po walce z doświadczonym Beckerem 1:2 i odpadł , w kwalifikacjach do turnieju w Delray Beach z Japończykiem Nishioka również 2:1, miał sporo czasu na aklimatyzację w Acapulco bo aż 6 dni więcej niż jego przeciwnik to są niuanse ale czasami maja znaczenie . Przechodząc do podsumowania mimo że nawierzchnia troszkę sprzyja Radu to gram na młokosa z Ameryki , wierzę że się zepnie i nie zakończy przygody po jednym meczu tak jak ostatnio można rzec do 3 razy sztuka , w Acapulco nawierzchnia jest z jedną szybszych więc na pewno Radu jak na niego przystanie będzie popełniał sporo błędów i pomoże w zwycięstwie młodzieniaszka . Ten typ jest bardziej przeciwko Radu także nie lubię tego gracza nie raz mimo że był faworytem to utopiłem gotówkę ,nie mam zamiaru się denerwować i chcę zarobić więc mimo że sporo przemawia za Albotem to sądze że odpadnie on jest słaby psychicznie a w tenisie to bardzo ważne . Go Tommy Powodzenia ????
✅ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Buk: bet365
Godz. 15:30
Analiza:
Wydarzeniem kolejki na boiskach Niemieckiej Bundesligi będzie starcie w Leverkusen gdzie tutejsza ekipa Bayeru będzie podejmować Borussie Dortmund i w tym starciu idziemy odważnie w bramki. Gospodarze mimo że statystyki bramkowe za bardzo na to nie wskazują jest ekipą ofensywną, potrafią bardzo wysoko i agresywnie wychodzić do przeciwnika, co z jednej strony daje bardzo szybkie przejście do ataku, z drugiej jednak strony zostawiają wiele wolnych przestrzeni, Nie każdy potrafi to wykorzystać ale mieliśmy kilka takich rywali którzy te wolne pole zamieniali w wiele sytuacji bramkowych choćby mecze w Lidze Mistrzów szczególnie te z Romą, na krajowym to był Stuttgart czy Werder. Defensywa bardzo młoda z jednym tak naprawdę doświadczonym graczem i z ciężkimi rywalami wychodzi brak doświadczenia. Ofensywnie to tutaj jest wszystko poukładane – jest kontra jest atak pozycyjny, jest uderzenie z dystansu. Borussia odrodzona zmierzająca pewnie po tytuł mistrzowski, przypomina mi się historia z Kloppem też zaczynali spokojnie i szli w następnych latach po mistrza. Znowu grają do przodu, znowu strzelają, znowu są świetni w kontrze. Na wyjazdach mają jednak znacznie mniej jakości w defensywie w 11 spotkaniach stracili 16 bramek – tylko trzy mecze bez straconej bramki ale też tylko jeden z niestrzeloną bramką. W meczu z Porto czyli najmocniejsza para Ligi Europe0jskiej pokazali wysoką formę wygrywając bardzo pewnie 2:0. Dla mnie spotykają się dwie ekipy nastawione tutaj ofensywie, grające o komplet punktów. Przed rokiem nie było tutaj bramek ale wówczas Borussia była w kryzysie, w najlepszej wersji ten zespół a w takiej jak wspomniałem w ataku są potrafili razem z Bayerem robić tutaj bramkowe widowiska jak 2:2, czy 2:3 z poprzednich sezonów.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Argentyna
Godzina: 01:15
Spotkanie: Boca Juniors - Newells Old Boys
Typ: hando -1, Boca
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet

Boca JUniors miało fatalny okres: przegrane z Tucuman , San Lorenzo, remis z Temperley i seria 4 przegranych z rzędu u siebie.Po bramce znanego wszystkim sympatykom futbolu Carlosa Teveza w meczu z San Martin nadchodzą lepsze czasy dla Boca JUniors.Pora się wziąść w garść i zacząć wygrywać. Newels w delegacjach kolejne 3 przegrane.Idealna okazja dla Boca, w tym meczu powinni wygrać więcej niż 1 bramką.
Powodzenia!
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
estix96 13

estix96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Malaga - Real Madryt
Godz: 16.00
Typ: 2
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza: 11 drużyna Primera division podejmuje u siebie 3 drużynę tej ligi. Real stara się gonić Atletico oraz Barcelonę. Jeżeli myśli o mistrzostwie muszą ten mecz wygrać. Malaga natomiast gra o puchary ma stratę 5 pkt do Ath.Bilbao. Podsumowując Real powinien wygrać przy tym kursie aż grzech nie zagrać ????
Kiepska analiza
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokoej - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jokerit - Nizhny Novgorod
Typ: 1
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:
No to mamy pierwsze playoffy. Ja wybrałem z ligi KHL mecz pomiędzy Jokeritem a Nizhny Novgorod jest to mecz pomiędzy 2 i 7 drużyną konferencji zachodniej. Jokerit w ostatnich 5 meczach na własnym lodowisku odniósł 4 zwycięstwa i 1 porażkę ,natomiast Nizhny Novgorod w 5 ostatnich meczach wyjazdowych wygrał raz , a przegrał 4 .Ponad to w historii 4 meczach pomiędzy tymi zespołami , zawsze górą była ekipa z Finlandii.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota - NYK
Typ: -4.5pkt, Minnesota
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Minnesota u siebie na ostatnich 6 spotkań 4 wygrane, w tym ostatnio z wysoko sklasyfikowanymi Toronto 117-112. Pokonali również Chicago i Memphis.
Co do NYK, 7 ostatnich meczów przegrali, ostatnio 11pkt z Brooklyn (kurs był wtedy 2.4, żałuję, że nie zagrałem, a korciło), 3 przegrane u siebie, z Memphis,Denver i Washingtonem. Przegrana na wyjeździe z Detroit i kolejne 2 u siebie: z Bostonem i GSW.Play Off się oddala od ekipy Carmelo Anthonego i myślę, żę powoli się z tym godzą.Minnesota mająca w składzie podbudowanych zwycięstwami w konkursach All Star: wsadów LaVine oraz skills challenge Towns powinni&quot; obronić swój parkiet&quot;. Już nie wspominająć o Wigginsie.
Typuję wygraną leśnych wilków. Podwyższam czystą 1-kę o kursie 1.7 na kurs 2.2 dzięki handi.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka Nożna, MEKSYK Primera Division
03.30
Atlas - Pachuca
Typ: Pachuca win
Kurs: 2,45
Bukmacher: betathome
Clausura 7 kolejka, Atlas w tabeli miejsce 14, mecze 1-2-3 bramki 6:11. Od stycznia nowy Trener, zaczyna się szukanie możliwości zespołu i całe układanie podzespołów, za mało czasu by poskładać wszystkie części ze sobą. Co prawda mają graczy, żeby w końcu polepszyć swoją sytuację, ale jeszcze nie tym razem. Z drugiej strony wicelider Pachuca prowadzona już ponad rok przez byłego urugwajskiego piłkarza Diego Alonso. Zestawiając bramkarzy do można polemizować czy młodość czy doświadczenie przeważy, defensorów się nie czepiam bo poziom podobny, skupię się na możliwościach ofensywnych, i kreowaniu akcji. Jak dla mnie zestawienie Franco Jara, pomocnik Ruben Botta co przyszedł z Chievo i szuka swojej drugiej szansy, młodzi Pizarro i Lozano lepiej wygląda niż u przeciwników. Rotacja miejsca na boisku pomocników Pachuca z meczu na mecz wygląda trochę inaczej, jest zamiana sposobu ustawienia, potrafią w tej formacji uzupełniać się na pozycjach. W tabeli Pachuca jest na 2 miejscu, mecze 4:two:0, bramki 15:6.
Biorę pod uwagę także ostatnią formę zespołów na ostatnie 5 spotkań: Atlas 2 pkt. bramki 3:10, Pachuca 13 pkt. bramki 14:5!!!!! Ostatnim co przeważyło nad graniem na Gości to zestawienie meczów z dwoma innymi zespołami Ligi MX tj. Puebla i Monterrey w styczniu i lutym a mianowicie, 24.01 Monterrey u siebie wygrywa z Atlas 1:0, natomiast 31.01 Pachuca co prawda też u siebie ale wygrywa z Monterrey 3:1, potem 07.02 mecz Puebla – Atlas 4:1, za 2 tyg. Pachuca podejmuje u siebie Pueble, wynik 5:2.
Pachuca wydaje się dużo mocniejsza, pytanie jak zmobilizują się na to spotkanie Atlas.? Spodziewam się otwartego meczu, Gospodarzy stać na bramkę, wg mnie możliwy BTTS oraz over 2,5.
Pachuca w obecnej Clausura tyle samo bramek straciła, co Atlas strzelił!
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna - Primera Division
Godzina: 01:15
Spotkanie: Boca Juniors - Newells Old Boys
Typ: Newells Old Boys
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Mimo wszystko myślę, że wygrana gospodarzy w tym momencie wcale nie musi wydawać się taka oczywista. Piłkarze Boca Juniors w końcu przegrali aż 6 spotkań na własnym terenie z rzędu, a piłkarzom gości udawało się wygrywać dwa z trzech ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami rozegranych na tym stadionie. Gospodarze dodatkowo w pięciu ostatnich spotkaniach nie strzelili u siebie bramki. Newells Old Boys również mają powody do przełamania swojej niekorzystnej serii, na którą składają się trzy z rządu przegrane mecze na wyjeździe (z czego dwa z lutego tego roku). Na gospodarzach ciąży dzisiaj duża presja. Uważam więc, że przy odrobinę szczęścia goście mają szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska - PGNiG Superliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze
Typ: over 61.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szczypiorniści z Kwidzyna zanotowali ostatnio serię 4 porażek, Zabrzanie 4 zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach. Ale potencjał w Kwidzynie widać, w meczu z Vive z ostatniej kolejki przegrali głównie przez niewymuszone błędy w ataku. Poza tym z ostatnich 5 meczów u siebie przegrali 3 - z drużynami, które są wyżej w tabeli (Wisła Płock, Chrobry Głogów i Vive). Czy wygrają z Górnikiem? Tego nie wiem, więc idę na over. Zabrze gra otwarty handball, w ostatnich pięciu meczach na wyjeździe, nawet przegranych, rzucili najmniej 28 goli. Kwidzyn rzuca mniej, ale akurat spotkania z Zabrzem zaprzeczają tej regule. W ostatnich trzech meczach tych drużyn w Kwidzynie padło 64 lub 65 goli. Zaryzykuję, bo Górnik jest na fali, a mecz o 6 pkt.
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Feirense - Braga B
Typ: Feirense
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W niedzielę odbędzie się trzydziesta pierwsza kolejka Segunda Liga, a w niej mecz pomiędzy drużyn Fairense i rezerwami ekipy Bragi. Gospodarze po trzydziestu kolejkach zajmują jak na razie premiowane awansem do Primeira Liga drugie miejsce, przed nimi jest jedynie drużyna składająca się z rezerw FC Porto do której tracą jedynie jeden punkt. W tym sezonie gospodarze przegrali jedynie pięć spotkań i tylko dwie porażki odnieśli na swoim boisku - na początek sezonu i na początek roku, po za tym odnieśli dziesięć zwycięstw i trzy remisy jednak bilans bramkowy z tych spotkań to tylko 20:11 - mało strzelają, ale za to mają bardzo dobrą obronę. Fairense w ostatnich pięciu spotkaniach stracili tylko raz punkty remisując z Mafrą na wyjeździe 1:1, pozostałe pojedynki to zwycięstwa. Należy także dodać, że w Pucharze pokonali na swoim stadionie drużynę FC Porto, która mimo tego, że wystawiła w połowie skład rezerwowy to i tak byli faworytami spotkania. Goście ostatni mecz wygrali na swoim domowym stadionie z drużyną Farense jednak zwycięstwo przypieczętowali dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu w drugiej połowie. Jednak skupię się na tym jak grają na wyjeździe, do końca roku 2015 było całkiem nieźle jeśli chodzi o grę wyjazdową, jednak od nowego roku jakoś rezerwy zaczęły grać słabiej, co prawda wygrali z rezerwami Sportingu, jednak trzy kolejne pojedynki to przegrane 4:1, 2:0 i 1:0 - ta ostatnia porażka to porażka z drużyną, która bije się o pozostanie na zapleczu Primeira Liga. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wynikiem remisowym 1:1 jednak gdy popatrzymy na h2h na stadionie Fairense to widzimy, ze z trzech meczy gospodarze wygrali wszystkie wynikami 3:1, 1:0 i 3:0. Podsumowując - Fairense gra jutro o wskoczenie na pozycję lidera, jeśli to się nie uda na pewno będzie chciała utrzymać przewagę nad trzecią drużyną Chaves, która traci jedynie jedno oczko i czeka ich wydaje się łatwiejszy mecz. Do tego gospodarze są najlepiej spisującą się drużyną na swojej murawie, a do tego dochodzi słabsza forma ich rywali, którzy przegrali trzy mecze wyjazdowe z rzędu. Fairense ma także najlepszego strzelca w całej lidze - Platiniego, który strzelił już czternaście bramek i pewnie jutro będzie chciał uciec swoim rywalom w tej klasyfikacji.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rio de Janeiro 2016
Godzina: 0:00 - Najpierw musi zostać dokończony przerwany mecz z powodu deszczu Pella vs. Thiem, a dopiero później Nadal z Cuevasem wejdzie na kort centralny.
Spotkanie:
Nadal R. - Cuevas P.
Typ: Cuevas P. +1,5 seta
Kurs: 2.30
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 2:0 z 2015 roku, w Europie podczas turnieju w Hamburgu wygrał Nadal jak i wszystkie pozostałe mecze, ale też Panowie spotkali się dokładnie rok temu na tym samym turnieju i po 3 setach górą był Hiszpan. Wynik to 4:6 7:5 6:0, więc dość dziwnie w 3 secie to musiało wyglądać. Forma Hiszpana od tamtego roku wcale nie zmieniła się jakoś bardzo, nadal Nadal gra słabo, daleki jest od swojej optymalnej formy.
Co prawda zwycięstwo Pablo kompletnie mi się nie widzi w tym meczu, bo ten Pan też nie gra w ostatnim czasie jakiejś wybitnej wirtuozerii, to jednak na seta myślę, że go stać jak najbardziej. Wczoraj poradził sobie w dwóch setach z również leworęcznym groźnym Delbonisem, Hiszpan to co prawda półka wyżej, ale też i na takiego zawodnika zupełnie inna jest mobilizacja. Niezbyt często zdarza się okazja pokonać króla mączki na mączce. Martwi mnie jedynie ten mocno niekorzystny bilans Rafaela z graczami preferującymi styl jednoręczny backhand, a tak często gra właśnie Cuevas. Ten typ na pewno nie jest przysłowiową petardą, ale kursi by zagrać. Bardziej jest to zakład przeciwko Nadalowi niż na Pablo.

✅ 130
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Eredivisie
Data, godzina: 21.02.2016 14-30
Spotkanie: Ajax - Excelsior
typ: Ajax -2,5
kurs: 2.38
buk: bet365
Analiza:
Coś niemrawo zaczął nowy rok Ajax. Po rundzie jesiennej wyprzedzał PSV o trzy oczka, ale dwa kolejne remisy z Heraclesem i Rodą przy samych zwycięstwach PSV zepchnęły zespół Franka de Boera na drugie miejsce. Do tego w sobotni wieczór PSV przedłużyło serię kolejnych wygranych na wiosnę do siedmiu i przewaga nad Ajaxem wzrosła już do czterech oczek. Nie takiego wejścia we wiosne wyobrażali sobie fani czerwono-białych. Co prawda strata wciąż jest niewielka i szanse na tytuł wciąż jest ich nogach, ale muszą zacząć grać tak jak na jesien. W wiosennej kampanii wygrali cztery z sześciu meczy, ale próżno szukać w nich efektownej wygranej. Każde ich zwycięstwo zawsze było jednobramkowe, odpowiednio 1-0 Den Haag i Vitesse, 2-1 Feyenoord i Groningen. Punkty punktami, ale od Ajaxu zawsze oczekuje się więcej. Narazie brakuje tej jakości co troche mnie dziwi, bo przeciez nie odszedł zaden kluczowy gracz układanki de Boera. Zawodzą przede wszystkim napastnicy i to jest główny powód słabszych wyników. Milik i Schone w tym roku zaliczyli zaledwie po jednym trafieniu, El Ghazi i Younes po dwa. To raczej trochę mało jak na nich. Dzis akurat ten worek z bramkami powinien wkońcu się rozwiązać. Excelsior to zespół idealny do tego by sobie trochę podbudować morale. Zespół z Rotterdamu przez cały sezon okupuje dolne rejony tabeli i zapewne do samego końca sezonu będą walczyć o bezpieczne pietnaste miejsce w ligowej tabeli. Narazie idzie im to jak po grudzie, bo ugrali zaledwie dwa remisy w tym roku. Czy można się więc spodziewać po nich ze przywiozą jakąkolwiek zdobycz punktową z Amsterdam ArenA?? Moim zdaniem to zdecydowanie poza ich zasięgiem. Ajax u siebie nie zwykł tracic punktów, bo poza Herclesem tylko PSV było wstanie zdobyć tu punkty. Na sprawienie niespodzianki przez Excelsior sie nie zanosi, liczę natomiast na przełamanie się napastników gospodarzy, ktorzy maja niesamowity potencjał z naszym Arkiem Milikiem na czele. W tym stuleciu Ajax szesciokrotnie podejmował swojego dzisiejszego rywala na Amsterdam ArenA i tylko raz nie zwyciężył. A jak wygrywał to były to w większości efektowne wiktorie. I na takie stawiam w niedzielne popołudnie
✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 13:30
Spotkanie:Bielefeld-Paderborn
Typ: Paderborn powyżej 1.5 bramki
Kurs: 3.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Typ trochę ryzykowny ale całkiem możliwy.Drużyna gości przyjedzie na te spotkanie z jedną myślą 3 pkt i tylko 3 bo jeśli
wtopią to spotkanie to zrobi się nieciekawie.Władze Padeborn nie po to zatrudnili na stanowisku Trenera Byłą gwiazdę Bayernu Stefana Efenberga żeby teraz spaść poza tym budżet i skład mają jeden z lepszych w lidze.Gospodarze natomiast też nie za wesoło ale trochę lepiej mają 10pkt przewagi nad spadkową strefą właśnie nad Paderborn.Sądzę że będzie to otwarte spotkanie ale goście zrobią wszystko żeby wygrać i liczę na ich dobrą grę bo kiedyś muszą się przełamać a nie strzelali już od 4 spotkań
.Jednego gola jestem niemal pewny ale zaryzykuję i stawiam 2 dla gości Powodzenia.
⛔ 100
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
02.00
Dallas Stars - Boston Bruins
Over 5,5 @1,88 Unibet


Na dzisiejszą noc wpadł mi w oko ten bet. Gwiazdki, które są rewelacją sezonu podejmą zawsze niewygodne i waleczne Miśki. Dlaczego over?

Stars nie są najlepiej broniącą drużyną w lidze, choć gospodarze mocno poprawili się w tym aspekcie. Mają niezłą parę goaltenderów Niemi-Lehtonen, ale do czołówki jeszcze sporo im brakuje. Świetny sezon rozgrywa Klingberg, mnóstwo asyst i sporo SOG. Do tego z przodu genialnie gra Benn z Seguinem, a wtórują im tacy zawodnicy jak Sharpie, czy ludzie z drugiego planu jak Eaves, czy Eakin. Myślę, że ciężko znaleźć drugi taki team w lidze, który ma taką siłę rażenia.

Co do gości, to są drużyną, która na bardzo wysokim procencie wykorzystuje granie w powerplay, bardzo dobrze także bronią i często zdobywają SH gole, w których bardzo często punktuje Marchand, zawodnik jeden z niewielu w lidze, który potrafi seriami zdobywać gole. Ostatnie dwa mecze w delegacjach niezbyt fortunne, mało goli, ale czas to zmienić.

Obydwie drużyny potrafią zagrać na wymianę ciosów, grają szybki hokej, chociaż zdecydowanie lepiej w tym stylu prezentują się Stars. Różnie to bywało w ostatnich sezonach w meczach w Teksasie, zbyt często te overy nie padały, ale zważywszy uwagę na to, że obydwie ekipy grają w sezonie tylko dwa spotkania nie ma co się tym sugerować, bo składy obydwu ekip nieco się na przestrzeni lat zmieniały. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami były jednak overowe i mimo tego, że grane w Bostonie liczę na to, że seria zostanie przez obie ekipy podtrzymana, a co za tym idzie, że zobaczymy ciekawe spotkanie.
✅ 88
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom