>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.11.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 20 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Bobcats - Bucks
Typ : Bucks -3 pierwsza polowa ML
Kurs : 2.00
Buk: pinnacle
Analiza : Bobki radza sobie calkiem niezle na wlasnym parkiecie, ba ogolnie na przekoju trwajacego sezonu jest bardzo OK. Nie jest to na pewno druzyna z przed roku pozbawiona jakiegokolwiek pomyslu w grze i doswiadczenia. Kemba Walker bardzo ladnie sie rozwija i w przyszlosci Bobcats moga miec sporo pociechy z tego goscia, musi on jednak popracowac jeszcze nad selekcja rzutow i poprawic trojeczke bo dotad trafil tylko 3 z 18 oddanych rzutow 3pkt. U Bucks wydaje sie wszystko trybic, piekielnie mocny backcourt w ofensywie w osobie Jenningsa i Ellisa, solidny defens z Delambertem. Martwic moze jedynie slaba postawa Ilyasovy, ktory regularnie ma kreowane przez druzyne czyste pozycji a cegli niesamowicie, jednak znajac potencjal rzutowy turka jestem przekonany, ze powinien powoli wchodzic w rytm o czym moze swiadczyc ostatnie spotkanie, gdzie zagral juz na normalnej skutecznosci. Lawka rowniez wydaje sie byc mocniejsza po stronie Bucks z weteranem Udrichem czy Majkiem Dunleavym rzucajacym ponad 10 pkt na mecz przy bardzo ladnej skutecznosci.
⛔ 100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Spotkanie: Spartak Moskwa - Barcelona
Typ: Bramki w 1. połowie Powyżej 2.5
Kurs:5.00
Bukmacher:William hill
Analiza:
Już jutro o 18:00 w Rosji Barcelona rozpocznie bój o potwierdzenie pierwszego miejsca w grupie i pewny awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów . Tym razem naprawdę nie sądzę aby zespół Spartaka murował bramkę i na pewno zagra w miare ofensywny otwarty futbol tak aby przynajmniej Barcelonie tą bramkę strzelić jutro od pierwszej minutu widzę oblężenie bramki zespołu gospodarzy .Barcelona już w pierwszej połowie będzie chciała załatwić sprawę i zdobyć kilku bramkową przewagę nad rywalem ale naprawdę nie sądzę aby Spartak patrzył bezczynnie przy wyniku 0:1 . Ruszą do ataku i tu widzę naprawdę bramkę dla zespołu z Moskwy dlatego BTS też warto pograć . Do zespołu Barcelony wracają kolejni zawodnicy którzy byli kontuzjowani widać że nawet jeśli grają już oni to i tak bramki tracą jak ostatnio z Sarragosą tam ten over pięknie siadł dlatego tym razem również spróbujemy a kurs naprawdę godny ryzyka dlatego nic mnie nie trzyma aby spróbować patrząc na ogólną formę ofensywną Barcelony 3 bramki są w zasięgu Messi na pewno będzie chciał dostrzelić coś do strzelców Alexis na pewno nie zagra co dla mnie jest + gdyż totalnie go nie widzę w Barcelonie po zimowym oknie transferowym i liczę że odejdzie jego miejsce zajmie pewnie taka trójka jak w ostatnim meczu Villa , Messi , Pedro ten ostatni w reprezentacji błyszczy a na razie w klubie asystuje i dość mało strzela ale się to pewnie zaniedługo zmieni .
Pozdrawiam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Nordsjaelland - Shakhtar
Typ : 2 (AH -1,5)
Kurs : 2,02
Buk: bet365
Analiza: W jutrzejszym meczu spotkają się drużyny Nordsjaelland i Szakhtara Donieck. Drużyna z Danii zajmuje ostatnie miejsce w grupie z jednym punktem urwanym Juventusowi u siebie. Widać, że skupili się już głównie na swojej rodzimej lidze i nie będą walczyć w tym meczu na śmierć i życie. Nawet gdyby chcieli zakwalifikować się do Ligi Europejskiej, musieli by wygrać pozostałe 2 spotkania i liczyć na to, że Juventus nie zdobędzie już żadnego punktu na co szanse są, jednak duńczyków czekają 2 trudne mecze. Szakhtar w tym roku jest bardzo mocny i widać, że chcą coś osiągnąć w LM. Zajmują drugie miejsce w grupie mając tyle samo punktów co The Blues i o jeden punkt mniej niż Juventus. Jest to dla nich kluczowy mecz aby myśleć o awansie. Z kim zdobyć łatwe 3 punkty jak nie z outsiderem grupy, który już o nic nie walczy w LM? Spodziewam się tutaj wysokiej wygranej Szakhtara i można nawet pokusić się o grę AH -2,5 po kursie 3,20. Sam jednak zabezpieczam się mniejszym handicapem. Powodzenia.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Galatasaray Stambuł - Manchester United
Typ : Galatasaray (handicap europejski -1)
Kurs : 3.40
Buk: bwin
Analiza:
W fazie grupowej LM mamy jeszcze dwie kolejki grupowe, a wciąż jest wiele niewiadomych. Tego problemu nie ma v-ce mistrz Anglii, który zapewnił sobie awans do 1/8 pucharu LM i to z pierwszego miejsca. Tak, już nikt im nie odbierze tej pozycji, więc do Stambułu polecą składem mocno rezerwowym. Najbardziej pokrzywdzona może się czuć Braga, która dwukrotnie rywalizowała z tym mocnym Manchesterem, a Turcy i Rumuni z Kluż będą mieli łatwiejszą okazje zapunktować z Anglikami, bo wystąpią w rezerwach. W Stambule nikt chyba nie ma wątpliwości, że Galata wygra ten mecz. Nie tyle, że rywal bez największych gwiazd, to jeszcze muszą wygrać, bo ich sytuacja jeszcze nie jest klarowna, ale jest spora szansa na awans do kolejnej rundy. Co ciekawe do tej pory zespół ze Stambułu jeszcze nie wygrał (w LM) na własnym boisku, więc powinni to zrekompensować w tym meczu, szczególnie że na Old Trafford przegrali zaledwie 1:0. Jeśli chodzi o kibiców, to wiadomo jak się gra ciężko w Turcji, jaki jest tam kocioł. Galata to oczywiście bardzo ofensywna drużyna i czasem traci głupie gole po kontrach, stąd te słabe wyniki z Cluj, czy Bragą, którzy grają właśnie z kontry (przynajmniej na wyjazdach). Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ekipa Fergusona będzie w stanie zagrozić bramce strzeżoną przez Muslerę. Liczę na ofensywę Galatasaray, a przede wszystkim na Buraka Yilmaza, który jest w bardzo dobrej formie i myślę, że jutro coś strzeli.
Kadra 21 piłkarzy, którą powołał Alex Ferguson:
Sam Johnstone, Anders Lindegaard - Rafael da Silva, Alexander Buttner, Phil Jones, Tom Thorpe, Marnick Vermijl, Scott Wootton - Michael Carrick, Davide Petrucci, Larnell Cole, Tom Cleverley, Darren Fletcher, Anderson, Nick Powell, Ashley Young, Ryan Tunnicliffe - Javier Hernandez, Joshua King, Danny Welbeck, Federico Macheda.
Trzech graczy odpadnie jeszcze przed spotkaniem, bo jak wiemy w Lidze Mistrzów na ławce rezerwowych może być maksymalnie siedmiu zawodników, czyli łącznie 18 piłkarzy. Oczywiście jest tu kilku piłkarzy pierwszego zespołu, ale ich występ jest wątpliwy. Myślę, że Alex nie po to brał rezerwowych, by teraz mieli popatrzeć jak grają Young i koledzy z pierwszej jedenastki, tym bardziej że mają już to pierwsze miejsce i lepiej nie narażać na kontuzje najważniejszych graczy. Turcy będą bez wątpienia grali ostro, bo to jest dla nich bardzo ważny mecz.
⛔ 100
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie : West Ham United - Stoke City
Typ : 2
Kurs : 3.90
Buk: Bwin
Dzisiaj spotkaja się dwie drużyny o bardzo podobnej charakterystyce i bardzo podobnej taktyce gry,czyli solidna dobrze zorganizowana obrona i najczęsciej szukanie długimi piłkami rosłego napastnika , który albo ja utrzymuje na sobie lub po prostu zgrywa do któregoś z partnerów. West ham gra u siebie i w mojej ocenie lepiej od Stoke operuje piłką.Lecz nie jest to drużyna która ma indywidualności a tacy dzisaj na obu skrzydłach by sie przydali .West Ham to dobra i solidna drużyna ale nie sądze by w dzisiejszym dniu sprawdzili się ze strony druzyny która prowadzi grę , dyktuje tempo gry oraz utzymuje przez dłuższy czas piłke na połowie przeciwnika.West ham w poprzednich meczch zazwyczaj sie cofał a innym zespołom dawał rozgrywać piłkę oczekując na przechwyty i szybkie kontry.Dzisaj będzie na odwrót to Stoke się cofnie i da piłke piłkarzom ze wsochodniego Londynu. Stoke to mistrzowie w przesuwaniu siecałej drużyny w obronie w kierunku piłki a przy tym są dobrze zagęszczja środek boiska oraz delikatnie odpuszczają boki by pozwolić przeciwnikowi wrzucić piłkę ale nie pozwalają przejśc bocznego obroncy dryblingiem gdyż ten cały czas ma on asekuracje ze strony któregoś z partnerów.Według mnie dzisaj przy tak dobrze zorganizowanym przeciwniku West Hamowi będzie bardzo ciężko rozegrać piłkę , i ograniczą się do dośrodkowań ze skrzydła które cały czas będą gdzieś tam zbijać w boczne sektory boiska Huth z Shawcrossem , Caroll dzisaj będzie miał cięzko z wygrywaniem pojedynków główkowych w polu karnym Stoke.
⛔ 100
Mecz był w poniedziałek.
 
domin0 7

domin0

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Houston@Utah
Typ : Utah -6.5
Kurs : 1,86
Buk: Bet365
Jazz uważana za drużynę swojego parkietu podejmuje rakiety z houston. Faworytem oczywiście są gospodarze, ja uważam że poradzą sobie bez problemu. Houston to mimo wspaniałego startu(właściwie to Harden zaczął swietnie)nieco zwolniło, ponosząc porażki. Fakt, grali z silnymi zespołami(LAL,Miami,Grizzles) ale i 2 razy przegrali z Blazers.
Utah u siebie ma bilans 4-0, wygrywało 19,9,13 i 7 punktami z odpowiednio Mavs,LAL, Phoenix, Washington. Dziś Utah powinno potwierdzić że na własnym parkiecie są w stanie wygrać z niemal każdym, a napewno z sredniakiem jakim są Rockets(grający back-to-back). Wielkich strat spowodowanych kontuzjami w obu drużynach nie widać, więc nie przewiduje żadnej niespodzianki.
✅ 86
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Coś namieszałem, więc proszę o skasowanie powyższego postu. ten zostaje ????


Dyscyplina : Koszykowka, NBA
Spotkanie : Houston vs Utah
Typ : Houston Rockets
Kurs : 3,90
Buk: Bet At Home
Analiza:

Wałkowałem dziś ten temat cały dzień w dziale NBA, więc poniżej zlepek analityczny:

Utah Jazz - Houston Rockets 3.90 Typ: 2 Rakiety (bet of the day)
Na koniec ekipa mojego idola Hardena. Na początek krótki apel do Rakiet: pomóżcie Brodaczowi!!! Parsons gra spoko ostatnio, ale pytam się gdzie jest Lin?! nie widać go , zawsze małe punkciki i kilka asyst, ale liczyłem na dużo więcej. Jazz wracają do siebie po średnio udanym at road i męczącym (także dla oka) zwycięstwie z Wizzards. Rakiety ostatnio ciężkie mecze z LAL, PTB, NO i Miami czy Memphis ( 2 wygrane na 6 ostatnio). Ale to dobrze... zahartowali się i będzie im łatwiej dziś. Utah to wiadomo: Millsap i Jefferson. Ten pierwszy ostatnio przerwał złotą serię i nie istnial z WSH. Warto zwrócić uwagę na Haywarda wchodzącego z ławki (spoko robotę robi). Mimo wszystko, Rockets są bardziej kompletną ekipą i nie grają tak szablonowo i jednowymiarowo jak Jazz.. (...)Moim zdaniem atutem Utah jest głónie duet Millsap i Big Al. Poza nimi nie za dużo się dzieje po stroni jazz na boisku. Mo Williams gra w kratkę i nie błyszczy. Foye jest średniakiem. Hayward ma potencjał i ja bym go widział w s5, ale decyzja należy do coacha Jazz. Na siłe jeszcze dorzucam Favorsa bo walczy, ale Rakiety mają mocniejszy skład wg mnie:
Broda, Parsons, Asik, Lin, czy choćby Morris z ławki i solidny Patterson w s5
Tablice Utah teoretycznie (słowo klucz) ma obstawione, ale z WSH cienko zbierali i pewnie mają zadyszkę po tych wszystkich wyjazdach ,ale nawet jeśli będą zbierać to poza punktami spod kosza Jazz nie mają amunicji by zbombardować rywali rzutami za 3 pkt - to nie ten typ grania. Houston wręcz przeciwnie, jak nie spod kosza to będą rzucać z dystansu. O Mo Williamsie pisałem w jednym zdaniu, że jakoś mnie nie przekonuje (fakt-ostatnie 3 mecze średnio po 13 pkt rzucał). Mam wrażenie, że Millsap trochę spuchł i nie dorzuci tych swoich 20 groszy,a wtedy już szansa rośnie. Podkreślam, że nie jestem entuzjastą Rockets (jak już to Hardena ) i jestem wobec tej ekipy krytyczny, ale z drugiej strony nie rozumiem nieuzasadnionej serii krytyki. W meczu takim jak dziś, gdzie zderzają się 2 przeciwstawne koszykarskie światy przy kursie prawie 4 zeta , typ na Rockets jest jak najbardziej wartościowy i prawdopodobny nawet bez Delfino na ławce. (...) Przyklepuję tezę, że oba zespoły są średnie i dlatego taka dysproporcja kursowa jest zastanawiająca. O dobrej grze Jazz u siebie już było, Houston wraca z LA ok, ale mimo wszystko.... Jest value? No pewnie, że jest ???? Tym typem wrócę (mam nadzieję) do top 3 w typach listopada ????
⛔ 100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Benfica - Celtic
typ: Celtic (+1,5)
kurs: 1,74
bukmacher: Pinnacle
analiza: Na wstępie chciałbym nawiązać do mojego poprzedniego typu . Pewnie wielu z Was to zauważyło , ale .... podałem w analizie kilka błędnych informacji . Dotyczyły składów obu druzyn , które przez nieuwagę , pośpiech , czy postępującą ślepotę , podałem korzystając z zeszłosezonowego artykułu serwisu goal.com . Dlatego czekałem z tym postem do roztrzygnięcia meczu . Typ szczęśliwie okazał się trafny , ale i tak mi z tego powodu przykro . Przepraszam i liczę na zrozumienie .
Wracając do typu na jutro , trochę mocno faworyzują buki Benficę . Wiem , że potrafi ona grać u siebie świetnie , o czym lepsze od The Boys kluby się przekonywały , ale Celtic gra naprawdę dobrze i nie wydaje mi się że Benfica tu łatwo wygra . Celtów zadowoli w moim mniemaniu remis , można się więc spodziewać podobnej strategii , jak w ostatnim meczu z Barcą . A wtedy niewykluczone że bramki wcale nie padną . Tak czy inaczej ciężko pokryć będzie Benfice ten handicap .
kiepska analiza.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA, godz. 1:00
Spotkanie : Washington Wizards - Indiana Pacers
Typ : Wizards
Kurs : 2,33
Buk: Pinnacle
Analiza:
Dziś liczę na pierwsze w sezonie zwycięstwo Czarodziei. Najwyższy czas można rzec. Toż to Pistonsi mają już nawet 2! Byli już blisko wygranej ale w dogrywce ulegli Celtom. A Wizards nie grają wcale tragicznie. Ariza zaczyna coraz więcej punktować, Okafor solidnie gra pod tablicami, Price to może nie poziom Wall&#39;a ale się stara i też mu to czasem wychodzi. Crawford, czy to z s5 czy z ławki jest jednym z dwóch najlepszych strzelców Wiz. Braknie jedynie tego zwycięstwa. A z kolei Pacers grają poniżej oczekiwań. Bez Grangera ich atak wygląda bardzo słabo, Hibbert próbuje udowodnić, że słusznie mówiło się, że jest przepłacany, George też zgubił gdzieś smykałkę do walki, słowem - padaka! Wizards grali już w tym sezonie z drużyną z Indianapolis przegrywając tam 4 punktami. Ale na kalendarz NBA to było dawno ;)
Z dotychczasowych rozegranych meczy, dziś będzie im najłatwiej o zwycięstwo. Można bezpieczniej zagrać z podpórką albo, i tu moim zdaniem o wiele lepszy bet niż handi - wyścig do 20 punktów ~2.05. W każdym meczu startują jak sprinterzy i potem powoli tracili przewagę w tym maratonie ;)
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Mistrzów
Spotkanie : Noliko Maaseik - Arkas Izmir
Typ : Arkas
Kurs : 3,08
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Rewanżowe spotkanie obu ekip. W poprzednim dość nieoczekiwanie wygrało Maaseik, no i co dalej?
Drużyna Arkasu to mieszanina Turków i paru ogranych na światowych boiskach obcokrajowców. Na uwagę na pewno zasługuje Liberman Agamez, waga ciężka wśród siatkarzy, zawodnik, który z techniką użytkową ma tyle wspólnego co Adam Małysz z surfingiem, ale jak widać siła*ramię robią swoje. Kolejnym zawodnikiem i jednocześnie mózgiem drużyny jest rozgrywający rodem z USA, Kevin Hansen, wysoki zawodnik, niedoceniany przez trenera kadry, a ma naprawdę wiele do zaoferowania. No i dwóch Kanadyjczyków, Simac i Perrin. Obaj występują w kadrze i robią tam niemałą robotę.
Proponuję też zwrócić uwagę na jeszcze jedną postać, jest to siatkarz młodego pokolenia, urodzony w 1990 roku Burutay Subasi. Leworęczny, bardzo dynamiczny zawodnik, który posiada bardzo dobrą zagrywkę i jest niesamowicie groźny na siatce.
Największym atutem Turków jest zgranie. Zespół został zbudowany prawie 2 lata temu, od tamtego czasu nie było większych zmian kadrowych, co pozwoliło zbudować potencjał opierający się na wzajemnym rozumieniu siatkarzy. Zawodnicy znają się bardzo dobrze, wiedzą na co stać kolegów, to naprawdę mocna broń.

Noliko, Noliko, Noliko.
W lidze belgijskiej praktycznie nie do ogrania, ale w Europie występuje najczęściej w roli przysłowiowego Dawida z tym, że wynik konfrontacji jest odwrotny.
Mieszanina mało znanych nazwisk, siatkarzy z krajów nieliczących się w walce o medale mistrzostw Europy, a co dopiero Świata.
Widziałem jak gra ten zespół. Potrafią wykorzystać blok rywala, dobrze grają w obronie, a przede wszystkim robią to wszystko na luzie, bo nie ciąży na nich presja zdobycia pucharu.
Podsumowując, porażkę Arkasu u siebie potraktuję jako wypadek przy pracy, widziałem mecz, dużo prostych błędów ze strony Turków, wychodzi na to, że zlekceważyli rywala. Na rewanż jadą po raz kolejny bez Bravo, ale Perrin jest w stanie w pełni go zastąpić. Arkas to win!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 2

zielpl

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Nba
Spotkanie : LA Clippers vs San Antonio Spurs
Typ : San Antonio Spurs -6,5
Kurs : 2,05
Buk: Bet365
Analiza:
Krótko mówiąc... czuje, że San Antonio z łatwością pokona Clippersów, którym w tym sezonie idzie nadzwyczaj dobrze. Świetna passa (5 zwycięstw) kiedyś musi się skończyć. Dodatkowo, Spursi pewnie grają na własnym terenie. Średnio na mecz notują u siebie ponad 11 pkt od rywali... Let&#39;s go Spurs!

kiepska analiza
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Nordsjaelland - Shakhtar( -0,5 w I połowie, handicap azjatycki)
TYP: 2
KURS: 1,79
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 20.45 rozpoczną się spotkanie rewanżowe które już będą decydowały o awansie do kolejnej rundy. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Nordsjaelland a zespołem Shakhtara. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i ja również tak uważam. Bo to co prezentuje zespół z Ukrainy to po prostu cudo i jeśli wygrają ten mecz a w meczu pomiędzy Juventusem a Chelsea padnie remis to prawdopodobnie awansują do kolejnej rundy. A więc zespół gości w tym meczu ma o co grać a natomiast gospodarze nie mają o co walczyć tylko o honor bo znajdują się na ostatniej pozycji i nie mają szans na awans. Gospodarze w lidze Mistrzów są na ostatniej pozycji z dorobkiem jednego oczka. U siebie rozegrali dwa mecze i jeden mecz przegrali a drugi zremisowali. Przegrali z Chelsea 4:0 a zremisowali nieoczekiwanie z Juventusem 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i przegrali oni z Juventusem 4:0 i właśnie z Shakhtarem 2:0. Natomiast zespół Shakhatara w lidze mistrzów znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem siedmiu oczek i ma bardzo duże szanse na awans lecz w tym meczu musi wygrać zdecydowanie i nie może stracić punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których jak wcześniej wspomniałem wygrali z Duńskim zespołem 2:0 i wygrali oni z Chelsea 2:1. Na wyjeździe jeden mecz zremisowali z Juventusem i jeden mecz przegrali z Chelsea 3:2 lecz dwukrotnie odrabiali straty ale w 90 minucie dostali cios na 3:2 i nie mieli już czasu na odrobienie tego wyniku. Lecz mimo porażki zagrali bardzo dobrze i jeśli by tak zagrali jutro to można powiedzieć że by był pogrom w tym meczu. W lidze gospodarze tego meczu są na drugim miejscu z dorobkiem 32 punktów. Ostatni mecz w lidze wygrali oni na wyjeździe z Aarhus 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze ukraińskiej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 45 oczek. W ostatniej kolejce przegrali oni niespodziewanie z zespołem A.Kiev lecz nie zagrali w najmocniejszym swoim składzie a przegrali 2:0. Moim zdaniem w tym meczu padnie zdecydowane zwycięstwo gości i sądzę że nawet handicap postawiony powinien wejść oraz over 2.5 gola również powinien wpaść. Dla osób które lubią ryzyko daje zakład że oba zespoły nie strzelą gola. Stawiam że goście wygrają ten mecz 3:0 ;)
⛔ 100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - Bayern Monachium
Typ: BTS
Kurs: 1.63
Bukmacher: Tobet
Analiza: Przed 5. kolejką zmagań w grupie F obie drużyny są w bardzo dobrej sytuacji. Mają na swoich kontach po 9 punktów i nic nie zapowiada, aby goniące ich Bate zdołało kogoś wyprzedzić.
Przyjezdni jednak mierzą od początku bardzo wysoko. Nieoczekiwana wpadka na Białorusi mocno ich podrażniła. Nikt nie zakładał innego scenariusza niż awans z 1. miejsca w grupie, ale póki co nie jest to wcale pewne. Bawarczycy przyjeżdżają na trudny teren na Mestalla z nadzieją na wywiezienie kompletu punktów. To zapewniłoby im awans bez względu na wyniki ostatniej serii gier. W sobotnim meczu derbowym z Norymbergą nie zagrało kilku kluczowych zawodników szykowanych na wtorkowe starcie w Lidze Mistrzów. Z pewnością więc Bayern potraktuje to spotkanie poważnie i przyjedzie do Hiszpanii usposobiony ofensywnie.
Valencia jak wiadomo jest u siebie niezwykle groźna. Przed startem rozgrywek priorytetem był awans do dalszej fazy, bez względu na kolejność końcową. Jeżeli nie udałoby się wywalczyć 1. miejsca, nikt by zatem w drużynie nie załamywał rąk. Najbezpieczniej jednak byłoby dzisiaj wygrać bądź zremisować żeby mieć już spokojną głowę przed ostatnią kolejką. Gospodarzy bezapelacyjnie stać dzisiaj na zwycięstwo w starciu z renomowanym rywalem.
Przewidywane składy:
Valencia - Alves; Pereira, Ricardo Costa, Rami, Cissokho; Viera, Costa, Feghouli, Jonas, Guardado; Soldado
Bayern - Neuer; Lahm, Badstuber, Dante, Alaba ; Gustavo, Schweinsteiger, Shaqiri, Muller, Ribery; Pizarro
Obie ekipy słyną ze znakomitej gry w ataku, miewając przy tym kłopoty z defensywą. Moim zdaniem jest to zwiastunem świetnego widowiska na Mestalla. Siła rażenia ogromna w obu zespołach i aż nie chce się wierzyć w wynik underowy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w 4 poprzednich meczach z udziałem Los Che padało średnio 3.5 gola na spotkanie. Powodzenia ;)
✅ 63
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej Szwecja Elitserien
Spotkanie - Växjö : Rogle
Typ - 1 tercja gole ? 3 gole lub więcej
Kurs - 4.75
Buk - Bwin
Analiza :
W Szweckiej Elitserien dzisiaj spotkanie drużyn które walczą w tym sezonie o byt , gospodarze hokeiści Växjö którzy są na miejscu 10 podejmują ostatnie w tabeli Rogle różnica jaka ich dzieli to 6 pkt czyli nie zbyt duża . Gospodarze na swoim terenie na 11 meczy mają bilans 3 zwycięstw i 8 porażek , ostatnio jednak drużyna chyba czuje na plecach zespoły spadkowe bo idzie im całkiem nie żle i tak na ostatnie 5 spotkań bilans 3 zw. i 2 por. ale mnie interesuje liczba goli a tutaj to wygląda całkiem przyzwoicie bo 18:14 , natomiast goście z Rogle jak już wspomniałem zamykają tabelę na 23 spotkania zaledwie 6 zwycięstw reszta to porażki strzelili 43 a stracili 67 goli no a ostatnie 5 spotkań to tragedia zaledwie 1 zwycięstwo i 4 porażki strzelanie goli też im nie wychodzi strzelili 5 a stracili 15 goli , jednak dzisiaj liczę że podejmą walkę no bo gra idzie o dużo tu chodzi o byt w przyszłym sezonie w Szweckiej Elicie , w tym sezonie obie ekipy spotkały się dwukrotnie i tak w pierwszym meczu Rogle wygrało tutaj na Växjö 1:3 w pierwszej połowie 2:0 dla Rogle i w rewanżu Rogle u siebie przegrywa po karnych 3:2 tak więc jest miedzy nimi ciekawie i dzisiaj liczę na dobre spotkanie i przynajmniej 3 gole już w pierwszej tercji patrząc na statystyki które opisałem wyżej może ten typ być realny , jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Spartak Moscow - Barcelona
Typ: handicap azjatycki -1.5 Barcelona
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Barcelona po ostatnim blamażu z Celtickiem nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów takiemu zespołowi to nie przystoi tym bardziej jeśli chcą awansować z pierwszego miejsca. Na mecz do Moskwy pojechała najmocniejsze kadra Valdés, Pinto, Alves, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Messi, Jonathan dos Santos, Mascherano, Sergio Busquets, Pedro, Jordi Alba, Montoya, Song, Tello, Oier, Sergi Roberto and Deulofeu. Wiadomo pogoda oraz nawierzchnia nie będą sprzyjały graczom z Hiszpanii. Ale przy tych problemach kadrowych jakie ma ekipa Spartaka spokojnie powinni to wygrać dwoma bramkami. Ale przejdźmy do tych braków. Największy ból to gospodarze mają z bramkarzem na pewno dwójka bramkarzy Rebrov oraz Pesjakov jest niedysponowana. Do końca nie wiadomo jak jest z Dikanem, który w ostatnim meczu ligowym był na rezerwie ale jego występ w tym spotkaniu nie jest do końca pewny. Wiadomo z takim przeciwnikiem jak Barcelona ciężko gra się otwartą piłkę często jest to skomasowana obrona i szybkie kontry i tutaj ważnym ogniwem jest bramkarz który stara się korygować i doradzać formacji defensywnej. A obrona Spartaka to kolejny problem otóż ze składu ze względu na kartki wyleciał doświadczony środkowy obrońca i ostoja tej formacji Argentyńczyk Pareja 13 meczy w tym sezonie i dwa gole. Nie wolno zapomnieć że od początku sezonu niedysponowany jest także inny bardzo wartościowy obrońca i zarazem kapitan Parshivlyuk. W ataku zabraknie Wellintona oraz Dzyubai. W pomocy także sporo braki: szybki skrzydłowy McGeady, doświadczony Bilyaletdinov oraz Brazylijczyk Romulo. Dobre wieści za to w Barcelonie do obronny wraca Puyol oraz Pique. Kolejna sprawa Messi goni rekord Gerda Mullera i w tym spotkaniu zapewne też będzie chciał coś ustrzelić tak jak ostatnio robi to systematycznie. I ostatnia sprawa trener Emery na konferencji powiedział: &quot;Naszym celem jest zdobycie trzech punktów, ponieważ chcemy zapewnić sobie dalszą grę w europejskich pucharach na wiosnę” . Tak więc na totalną defensywę raczej nie postawi może na początku spotkania tak będzie ale z biegiem czasu lub po szybkie stracie bramki będą musieli zagrać zdecydowanie odważniej co może tylko pomóc ekipie Barcelony.
✅ 82
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzyń
Spotkanie: Tauron Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku
Typ: poniżej 180,5 punkta
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Czwarta kolejka Ligi Mistrzyn i moim zdaniem czwarta porażka Dąbrowy. Wszystkie drużyny polskie rozczarowują w pucharach znacznie obniżyły poziom. Po odejściu wielu zawodniczek poziom naszych drużyn wyraźnie spadł. Dąbrowa gra podobnie jak reszta naszych drużyn czyli słabo. Porażki z Eczacibasi i Azerail można zrozumieć jedna kporażka z drużyną niemiecka 2-3 na wyjeździe to klęska. Nowe zawodniczki Tokarska , Leys , Stacchioti nie wnoszą tyle do gry ile potrafiła wnieść sama Iza Żebrowska. Kontuzja libero Strasz dodatkowo komplikuje sytuację. Dziś rewanż z Azerrail po porażce 1-3 na wyjeździe. Drużyna Azerrail to prawdziwy dream team takie zawodniczki jak Flier, stam -Pilonn, Vensink, Hodge czy nasza świetna rozgrywająca Radecka to moim zdaniem zespół poza zasięgiem Polek. Jedyna nadzieja dla Dąbrowy to wciąż małe zgranie drużyny z Azerbejdżanu jednak według mnie Dąbrowa dziś polegnie i w całym meczu spodziewam sie 3 maksymalnie 4 setów i oczywiście poniżej 180 , 5 punkta.
✅ 80
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - Celtic
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Benfica. Jednak tabela i ostatnie mecze nie odzwierciedlają tego. Celtic znalazł sposób na Barcelonę. W Glasgow pokazali jak grać w obronie. I nie był to jednorazowy wyskok, bo doskonale zagrali również w Hiszpanii, gdzie zabrakło 1 minuty do wywiezienia remisu. Celtic pokazał również charakter wygrywając na trudnym terenie w Rosji ze Spartakiem. Benfica u siebie z Barceloną przegrała, podobnie jak ze Spartakiem na wyjeździe. W bezpośrednim spotkaniu Celticu z Benficą było 0:0, gdzie 60% posiadania piłki miał Celtic. Dzisiaj drużyną, która będzie się dłużej utrzymywać przy piłce będzie bez wątpienia Benfica, która ten mecz musi wygrać lub przynajmniej zremisować, żeby zachować szanse na awans. Dla drużyny z Portugalii jest to być albo nie być w Lidze Mistrzów, więc z całą pewnością będą od początku do końca atakować. W obu wygranych meczach Celtic był drużyną, która rzadziej była w posiadaniu piłki niż przeciwnicy. Widać, że Szkoci zdecydowanie lepiej się czują w przeprowadzaniu kontrataków, niż w ataku pozycyjnym i dzisiaj będą grali właśnie z kontrataku. A jak było widać we wcześniejszych meczach, skuteczność graczy Celticu jest bardzo dobra. Trzeba również pamiętać, że każdy rzut wolny w pobliżu pola karnego Benfici lub rzut rożny będzie dla nich ogromnym zagrożeniem. Celtic w razie wygraniej awansuje dalej, więc na pewno będą chcieli wywieźć komplet punktów lub przynajmniej remis, który postawi ich w bardzo komfortowej sytuacji przed ostatnią kolejką. Dla mniej odważnych proponuję handicap +1 na Celtic lub X2.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Spotkanie: Novosibirsk-Ceskie Budjejovice
Typ: Budziejovice +2,5seta
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
W meczu 4 kolejki Ligi Mistrzów mężczyzn w Novosibirsku gospodarze podejmią najlepszy zespół Czech Ceskie Budziejovice. Zdecydowanym faworytem tego meczu sa gospodarze i w tym meczu widze tylko dwa możliwe wyniki czyli zwycięstwo gospodarzy w stosunku 3-0 lub 3-1. Ja stawiam na ten drugi wynik ponieważ czesi to wcale nie az taki słaby zespół jakby mogło się wydawac i stac ich na zwycięstwo w jednym z setów. Gra Budziejovic opiera się przede wszystkim na dwóch zawodnikach dobrze znanym polskim kibicą Jakubie Novotnym oraz Petrze Plateniku, to oni są najbardziej eksploatowani w ataku. Dodam że ze znanych siatkarzy wystepuja tam takze Petr Zapletal, Radek Mach oraz Andy Rojas.
A Novosibirsk wydawałoby się że bedzie słabszy niż w zeszłym roku ponieważ nie ma tam już Rayana Millara oraz kubanczyka Sancheza. A jednak prezentują się jeszcze lepiej jak w zeszłym sezonie. Gra opiera się na trzech zawodnikach, czyli przyjmujących Denisie Biryukovie oraz Lukasie Divisu oraz atakującym Marcusie Nilssonie który po dwóch słabych sezonach w Piacenzie i Kielcach się odrodził. Grą zespołu kieruje Alexander Butko. Jesli by patrzyc na składy to powodzenie tego typu jest niewielkie, aczkolwiek ruski mogą trochę zlekceważyc rywala i tacy zawodnicy jak Divis czy Nilsson ptzytrafiają im się czasem proste błędy które chocby pamiętamy z Plusligi.
✅ 225
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: BATE - Lille
Typ: BATE wygra, a w meczu padnie więcej niż 2.5 gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Spotkanie drużyny, która na początku rozgrywek Ligi Mistrzów sprawiła nie małą sensację mowa oczywiście o BATE. Drużyna z Białorusi w pierwszym meczu zagrała z francuskim Lille faworyt mógł być tylko jeden - gospodarze z Francji. Nikt nie dawał szans dla drużyny ze wschodu w starciu z dużo lepszym zespołem. BATE miało pełnić rolę statysty dać trzy punkty i wrócić do domu. Tak to miało być przed spotkaniem, co było po spotkaniu? Wielkie zdziwienie klub, który ma nie porównywalnie mniejszy budżet wygrywa z zespołem, który był murowanym faworytem. Już w pierwszych 45 minutach spotkania BATE strzela trzy bramki, kontroluje spotkanie do końca i pozwala sobie strzelić tylko jedną bramkę. W meczu nie było widać przewagi Lille, która była przed meczem: budżet, skład, drużyna, gra u siebie te czynniki nie pomogły zatrzyma młodych zawodników ze wschodnich kresów. Drugi meczu BATE u siebie z Bayernem, uskrzydleni wygrana z Lille podchodzili do spotkania, znów jako chłopcy do bicia i zrobili wielką sensację. 3:1 w meczu i pozycja lidera grupy, drugi mecz z nie porównywalnie lepszym utytułowanym zespołem wygrany. Po tych dwóch zwycięstwach przyszedł czas na dwie porażki z Valencią 0:3 u siebie i 4:2 na wyjeździe. I teraz znów spotkanie z drużyną, z którą zaczynali rywalizację. Lille tym razem nie jest faworytem, po czterech spotkaniach zajmują ostatnie miejsce, cztery porażki tylko 2 bramki zdobyte i aż 12 straconych. W ostatnim meczu z Bayernem kompletnie rozbici 6:1, gdyby zawodnicy z drużyny z Niemiec mieli więcej szczęścia i celności w sytuacjach pod bramkowych to spotkanie Bayern mógł by zakończyć wynikiem dwu cyfrowym. W dzisiejszym meczu BATE będzie chciało pokazać, że są dalej w grze mimo dwóch porażek z Valencią, nadal potrafią wygrywać. Zagrają na własnym stadionie przed własną publicznością z chęcią pokazania, że dwa pierwsze mecze to nie był przypadek, a dwa ostatnie to tylko wypadek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom