>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.10.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 20. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 316

jarekrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: B365
Analiza:
Sądzę, że równie pewnym typem jak wygrana gości jest BTTS, ale ja gram na sam Bayern w razie jakby tak jak z Werderem 1-0 przywieźli do końca. Jaka sytuacja w grupie jest każdy wie, nie ma się co czarować ale między tymi zespołami jest minimum pół klasy różnicy, pokazały to pierwsze wyniki Bayernu w L.M i Arsenalu.
Niestety jak zwykle zespoły Angielskie rozczarowują i mimo tego, że wiem, że Arsenal jest pod ścianą i musi coś z Bayernem ugrać w dwu meczu a w lidze swojej radzi sobie dobrze, tak tutaj mam przeczucie, że nie pogra za dużo.
Bayern ich zdominuje od samego początku spotkania, pewnie Arsenal będzie grał łanie, szybko i zrobi sobie sporo okazji, to jednak będzie za mało.
Bayern po dominacji ligi niemieckiej chcę w końcu znów wygrać L.M. i nie odpuści żadnego meczu.
⛔100
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piła nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Maccabi Tel Aviv
Typ: Liczba kartek - powyżej 3.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W 3 kolejce Ligi Mistrzów FC Porto podejmie na własnym stadionie Maccabi Tel Aviv, a więc ostatnią drużynę w grupie po dwóch kolejkach.
Gospodarze po dwóch kolejkach mają na swoim koncie 4 punkty, w pierwszej kolejce zremisowali w Kijowie 2-2 z Dynamem, natomiast w drugiej kolejce pokonali na własnym stadionie Londyńską Chelsea. Na pewno mogą być z tego zadowoleni, jednak jutro czeka ich równie ważny mecz, ponieważ z takim rywalem muszą zdobyć komplet punktów tym bardziej na własnym stadionie, dlatego jestem przekonany, że jutro z ich strony walki nie zabraknie, pomimo tego, że rywal słaby. Goście jest to zespół, który nie ma co się oszukiwać będzie dostarczać punkty rywalom, gdyż po porostu Maccabi nie posiada w swoim składzie zbyt dobrych zawodników. Jednak Izraelczycy na pewno będą starać się i walczyć o to, aby jakieś punkty ukuć. Nie ma co ukrywać, że piłkarze FC Porto zdecydowanie przewyższają umiejętnościami swoich rywali, dlatego spodziewam się, że goście nie raz będą musieli ratować się faulem.
Maccabi w dwóch poprzednich spotkaniach w LM łapali po 3 kartki na mecz, w jutrzejszym powinno być podobnie, Porto też w tych ważniejszych spotkaniach &quot;lubi&quot; złapać jakieś kartki i jedną czy nawet dwie mogą śmiało wyłapać. Uważam, że linia jaką proponuje jest śmiało do pokrycia.
Głównym arbitrem tego spotkania będzie Clément Turpin, który w ostatnich 9 meczach, które prowadził pokazał w sumie 43 kartki, co daje średnią 4,7 kartek na mecz. A więc arbiter też powinien sprzyjać ku typowi.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo K. - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: B365
Analiza:
Zapraszam na długo wyczekiwane spotkanie Ligi Mistrzów. Podopieczni Siergieja Rebrowa zmierzą się z piłkarzami Jose Mourinho. Kijowianie są nieoczekiwanymi liderami tej grupy i będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę zwłaszcza, że w szeregach ekipy z Londynu aktualnie kontuzjowani są Branislav Ivanović i Thibaut Courtois.
Natomiast ekipa z Londynu nie bedzie chciała dopuścić do sytuacji gdzie tracą bramkę.
Jest to najciekawsze spotkanie tej ligi tego dnia. Uważam że obie ekipy będą chciały dominować lecz gracze Chelsea wykorzystają swoich napastników którzy genialnie spisują się w walce o pilke w powietrzu.
Obstawiam że mecz zakończy się wynikiem 1:2 dla gości, lecz gram bez dokładnego wyniku.

Pozdrawiam.
Pomoglem? Podziękuj!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie FC Porto-Maccabi
Typ: Porto wygra dokładnie 3 golami
kurs 4.70
Buk Unibet
Godz: 20.10.2015 / 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa FC Porto podejmowała będzie na własnym stadionie Izreaelskie Maccabi Tel Aviv. Ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, jak na razie grało wyjazdowe spotkanie w Kijowie z tamtejszym Dynamem oraz na swoim stadionie z Londyńską Chelseą, w tych meczach zdobyło łącznie aż 4 punkty po remisie na wyjeździe oraz wygranej u siebie na stadionie, myślę że w tym meczu gospodarze nie zmarnują takiej szansy żeby objąć prowadzenie w grupie , tym bardziej iż na razie są na drugiej pozycji na zespołem z Ukrainy , który ma lepszy bilans bramkowy. Maccabi na wyjazdach ma problemy z konstruowaniem swoich akcji ofensywnych , przegrała bardzo wysoko na stadionie w Londynie a i na swoim obiekcie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w spotkaniu z zespołem Dynama, gdzie ulegli 0:2 , tak więc goście bez zdobytej bramki zajmują ostatnią pozycję w grupie i mają na swoim koncie 0 zdobytych punktów, tutaj myślę że spokojnie bedziemy w stanie obejrzeć handicap, ponieważ ekipa gospodarzy ma spore możliwości ofensywne, stawiam na wynik 3:0 dla zespołu z Portugalii.
⛔100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo-Olympiakos
Typ: handi Olimpiakos +0,5
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tak naprawdę to mecz o drugie miejsce w grupie. Oba kluby prowadzą w swoich ligach i oba przegrały z Bayernem i pokonały Arsenal. Przegrywający radykalnie ogranicza swoje na awans, stąd wynik będzie ciążył do remisu. Lepsze wrażenie w dotychczasowych meczach sprawiał Olympiakos. Dodatkowo styl gry premiował będzie Greków, którzy charakteryzują się solidną defensywą i nastawieniem do gry z kontry.
Mecze Dinama pokazały, że mają słabą defensywę i furę szczęścia (z Arsenalem). Uważam, że więcej niż na remis jutro stać ich nie będzie.
Przeciw typowi przemawia kraj, który jest jednym z mateczników mafii bukmacherskiej. Choć to równie dobrze może być na plus dla typu.
✅51
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: BATE - Barcelona
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365

3 kolejka szlagierowych rozgrywek w Europie. W tych elitarnych rozgrywkach po raz kolejny jest dane występować drużynie z Białorusi, BATE Borysov. BATE jest na 58 pozycji w rankingu klubów UEFA, natomiast Barcelona na 3. Rankingi nie grają, jednak jest to jakiś wykładnik tego co zobaczymy na boisku. Ogromną przewagę gości z Hiszpanii. W poprzedniej kolejce BATE niespodziewanie wygrało z AS Roma, a Barcelona z Leverkusen. Nie sądzę, aby i tym razem Białorusini byli zdolni sprawić jeszcze większą sensację i urwać punkty Barcelonie. W ostatnich meczach tych drużyn Barcelona radziła sobie spokojnie, wygrywając 4:0 i 5:0. Tylko kataklizm może sprawić, ze Barcelona nie wygra i to wysoko. Formie łapie Neymar, 5 goli w ostatnim meczu ligowym. Także wiele czynników przemawia za Barceloną. Obawiam się jedynie jakichś fatalnych warunków atmosferycznych, które mogą skutecznie przeszkodzić w akcjach ofensywnych. Gdyby jednak takie były, wierzę, że Barcelona wygra spokojnie.
✅85
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bate Borysów vs FC Barcelona
Typ: Neymar strzeli
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45
Analiza:
Jak dla mnie typ warty pogrania na jutro.Barcelona jedzie na niewygodny teren Bate ale tak czy siak jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż wygrana gości.Bate już ostatnio sprawiło nie lada niespodziankę pokonując u siebie 3:2 AS Romę, wcześniej jednak dostali lekcję gry w piłke od Bayeru Leverkusen i jutro myślę że będzie podobnie.Barcelona to po prostu drużyna lepsza o klasę lub dwie i to nie podlega żadnym wątpliwościom, nawet jeśli ostatnio nie znajdują się w topowej formie.Dlaczego stawiam na bramkę Neymara?Od kiedy nie gra Messi wiadomo na kogo musi spaść ciężar strzelania bramek i kreowania akcji w drużynie Blaugrany.To stanowisko należy do właśnie Brazylijczyka i Suareza, to oni mają za zadanie wygrywać mecze katalońskiej drużyny.Ostatnio pokazał klasę w meczu przeciwko Vallecano strzelając 4 bramki i czarując na boisku.To co jest ważne w tym typie to fakt że pod nieobecność Argentyńczyka Neymar przejął wykonywanie karnych jak i wolnych co na pewno może pomóc w tym typie.Bate jak dla mnie nie ma podstaw żeby nawiązać walkę z Barceloną i wydaje mi się że kilka bramek ze strony Barcy zobaczymy to kto ma je strzelać jak nie Suarez i właśnie Neymar.Kurs z Unibet tym bardziej ciekawy że gdzie indziej możemy znaleźć taki typ po kursie 1.5-1.6 więc na pewno warto spróbować.Neymar ostatnio jest liderem zespołu i jutro musi to pokazać i jak dla mnie strzeli bramkę.Powodzenia!
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-Bayern
Typ: obydwie strzelą a wygra Bayern
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczy tak ofensywnie grających drużyn muszą paść gole z obydwóch stron.
Arsenal ostatnio 3-0 z Watfordem oraz taki sam wynik z nie byle kim, bo MU.
Ale już wcześniej w Lidze Mistrzów przegrał z Olympiakosem, bramkowo 2-3. Jeszcze wcześniej przegrał z Dinamo Zagrzeb 1-2. Także obydwa mecze przegrał, ale strzelał.. No w europejskich pucharach im nie idzie.
Bayern jak to Bayern, niesamowicie groźny, wygrywa wszystko, pogromcę Arsenalu - Olympiakos pogonił wynikiem 3-0.
Powinien sobie poradzić, a że grają na terenie Arsenalu, to i z tego tytułu myślę bramkę stracą.
Ostatnio Bayern co prawda wygrał z Werderem tylko 1-0, ale bremeńczycy murowali bramkę. Arsenal nie może sobie na to pozwolić, jeżeli szanują kibiców, będą chcieli stworzyć im dobre widowisko,przeciwnik idealny. Chęć ogrania Niemców może sprawić, że mecz będzie otwarty, obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych oraz goli.
Oprócz goli z obydwóch stron liczę na to,że Bayern pokaże klasę, będzie skuteczny i wywiezie 3 punkty.
⛔100
 
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Roma
Typ: powyżej 4,5 kartki
Kurs: 1.72
Bukmacher: BET365
Analiza: Spotykają się dzisiaj zespoly bardzo silne i agresywne dlatego postanowiłem postawić w tym meczu kartki . Oba zespoly miedzy soba rozegrali w historii dwa spotkania i było w nich mnóstwo kartek . Teraz także uważam ze bedzie naprawde duzo . Druzyna z włoch musi wygrać mecz , poniewaz zajmują oni ostatnie miejsce w tabeli jeżeli teraz nie wygraja ich sytuacja bedzie naprawde ciezka . Także żaden z piłkarzy nie bedzie odpuszał żadnych piłek . Śedzia spotkania jest znany dla polaków z ostatnich dni p. Kassai prowadził on mecz Polaków ze Szkotami wiemy że sedzie nie boi się wyciaga kartek w ,eczu Polski wyciagnał aż 7 . Linia 4,5 kartki na ten mecz jest banalnie mała , także naprawdę polecam gorąco ten zakład .
⛔100
 
W 1

wielkiznawca

Użytkownik
Liga Mistrzów 20.10.2015
Bayer Leverkusen - AS Roma
Typ : over 2,5 bramek
Kurs : 1.8
Godzina spotkania: 20:45
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Jestem tu nowy i postanowiłem po raz pierwszy oddać typ publicznie.
Jutro kolejna gorąca noc z Ligą Mistrzów którą zapowiada się bardzo emocjonująca. Na ten dzień postanowiłem wybrać mecz Bayeru Leverkusen z As Roma. Co do gospodarzy to nie ten sam Bayer który widzieliśmy w zeszłym roku w Bundeslidze Gra w kratke. Na 9 meczy wygrali 4, 2 remisy i 3 porażki strzelając przy tym 8 bramek na 9 straconych nie przemawia za nimi najlepiej. Patrząc na ligę mistrzów z udziałem Bayeru gra wygląda bardzo pozytywnie bo u siebie pokonali bate 3 bramkami a na wyjeździe przegrali z Barca 2:1 co nie jest słabym wynikiem.Moim zdaniem jednak większym faworytem w tym spodkaniu wydaje się być Roma którą w tym sezonie gra naprawdę dobrze co widać np w serie A, gdzie zajmuje obecnie 2 pozycje z dorobkiem 17 pkt.
Roma w lidze rozegrała 8 spotkań 5 wygranych 2 remisy i jedna przegrana. Na 8 meczy zdobyli aż 20 bramek na 10 straconych. Roma zagrała fenomenalny mecz z Barceloną po prostu świetnie bronili się przed atakami Barcelony i skutecznie wyprowadzali kontry. Uważam że wynik na własnym stadionie 1:1 przeciwko Barcelonie gdzie jeszcze miała do dyspozycji Messiego jest dobry dla Włochów. Z Bate zaliczyli niezłą wtope. Bo błędy błędami można tu obrzucic błotem nie jednego Ale trzeba spojrzeć na to że Bate mimo mało pozytywnych komentarzy z roku na rok pokazuje coraz większą klasę i zaskakuje i myślę że jeszcze nie raz zaskoczy w tej tabeli. Roma ma beznadziejną pozycję w lidze mistrzów bo ma zaledwie 1 pkt co im daje ostatnie miejsce w swojej grupie, dlatego nie mogą teraz przegrać bo wtedy stracą jakiekolwiek szanse na kontynuowanie gry w LM. Moim zdaniem Roma zagra ofensywnie a ma kim zdecydowanie dlatego przewiduje ze Roma przynajmniej z remisuje 2:2
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
FC Porto -:- Maccabi Tel Aviv
Typ: FC Porto AH -2
godzina: 20:45
kurs:1,85
buk:bet365
stadion: Estadio do Dragao
sędzia: Clement Turpin (Francja)
Dosyć długo zastanawiałem sie jaki typ wybrać na dzisiejsze spotkania, ale ostatecznie zdecydowałem się na AH -2.
Co skłoniło mnie do tego typu? Otóż kilka czynników.
Po pierwsze: rożnica klas zespołów. Doświadczenie w lidze mistrzów również po stronie FC Porto,smoki regularnie grają w tych rozgrywkach, wychodzą z grupy, prezentują bardzo dobry poziom mimo corocznych osłabień.
W tym sezonie potrafili ograć Chelsea (2-1) oraz zremisować na trudnym terenie w Kijowie 2-2.
Porto prawdopodobnie wystąpi w najsilniejszym składzie(możliwa absencja Brahimi&#39;ego).
W tym spotkaniu gospodarze za wszelką cenę będą starali się polepszyć swój bilans bramkowy, który może okazać się kluczowy w ogólnej klasyfikacji. Moim zdaniem szykuje się nam spotkanie z dużą ilością bramek. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że w ostatnich 5 spotkaniach z udziałem Porto wynik to: over 2,5(wliczając kwalifikacje)
ZWROT
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-Bayern
Typ: Bayern i over 2,5 bramki
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wiele o tym meczu już napisano nie będę tego powtarzał... Ten typ wydaję mi się bardzo prawdopodobny bowiem obie drużyny grają bardzo ofensywnie i w swoich szeregach posiadają wielu bramkostrzelnych zawodników przy czym o to że padną bramki nie ma się co martwić ???? Znacznie gorzej jeśli chodzi o Kanonierów wygląda linia obrony, w ostatnim meczu LM, na własnym stadionie dali sobie wbić 3 bramki Olympiakosowi co będzie więc gdy na przeciwko nim stanie ekipa Bayernu z Lewandowskim na czele. Zdaję sobie sprawę z tego, że 3 porażka znacznie oddali szanse awansu do następnej rundy Arsenalu jednak nie wydaję mi się aby byli oni w stanie wystarczająco postawić się Bayernowi. Wystarczy przypomnieć sobie ostatnie wizyty Bawarczyków na Emirates, jeśli i jutro będą tak skuteczni to o wynik jestem spokojny. Typ warty rozważenia. Polecam
⛔100
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Isner + Thiem 1,75 @uni.bet
Wraz z Szanghajem wróciło trochę tenisowego świata. Obecnie rozgrywane są trzy turnieje, ja jak to zwykle bywa skupię się na ATP 500. Hajs do wyjęcia prawilny, nie powinno być problemów z motywacją, Austria nie jest jakimś miejscem największych na świecie przekrętów czy sprzedawania meczów. O Janowiczu każdy kto siedzi w tenisie wie sporo, patriotycznie bym szedł w jego stronę, ale stał się obywatelem świata, a do tego jego gra niestety nie powala. Thiem rośnie na gwiazdę dużego formatu, jeżeli nie wskoczy mu arogancja na wyższy poziom to w przyszłości może zrobić miękko top 10. Co do spotkań, nie widzę tutaj wygranej Janowicza, jeżeli nie będzie w tym meczu kreczu to również pozytywnie, każdy słyszał o słynnej operacji Jeżyka, cholera wi jak on się do gry przystosuje po tej małej przerwie, czasu na zapoznanie się z terenem miał naprawdę mało. Thiem gra u SIEBIE, na pewno przed własną publiką nie odpuści, Młodzi zawodnicy mają to do siebie, iż dla nich każdy mecz jest istotny, trzeba złapać bluesa i przypodobać się publice. To cieszy. Umiejętności pomimo młodego wieku również po stronie Dominica, dysponuje on naprawdę pomysłowymi i silnymi uderzeniami, świetnie wybiera kierunki, pali się z zawodnikami wysokiej klasy, ale Jurka powinien ograć, maks to jakiś tie-break. Kurs mnie zastanawia, nie spodziewałem się 1,4, ale jest to pewnie spowodowane tym, że w ostatnim czasie Thiem nie radził sobie dobrze z serwismanami(Anderson itd.) Ale nie oszukujmy się, Jurek obecnie nie serwuje jak jakiś zabójca, jak siedzi mu pierwszy serwis to już jest spory sukces. Może lekko sceptyczne nastawienie w stronę Janowicza, ale jego gra w tym sezonie nie przekonuje mnie do innej opinii.
O Isnerze nie będę pisał sporo, to jest bombardier. Ma naprawdę dobry sezon, w końcówce na pewno będzie chciał zdobyć trochę punktów. Przeciwnika trafia z dolnej półki, ostatnio postawił się Murrayowi, jednemu z najlepszych returnów na świecie, potrafi miażdżyć serwisem, ostatnio odziwo zaczął nawet odbijać niektóre piłki od przeciwników, także nie jest to już tylko gra na asy. Widzę tutaj konkretne atuty, które no nie powinny pozwolić przegrać Isnerowi tego meczu. Chyba, że jakieś zmęczenie, zły dzień. Miał kilka dni na odpoczynek, wydaje mi się że ugra tutaj naprawdę wysokie miejsce, nazwisko zobowiązuje ????
To tyle od młodego macie, kto chce może spróbować skorzystać, polecam jak i nie polecam, bo sport jest cholernie nieobliczalny. Widzę tylko te dwa typy sensowne na jutro dlatego też je gram, pozdro Panowie i Panie, jeżeli owe się znajdują!
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
Zły zapis typu

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Moscow 2015
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Rublev A. - Kukushkin M.
Typ:
Kukushkin M.
Kurs:
1.50
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Rublev gra tutaj z dziką kartą, pochodzi z Rosji, ale... ma dopiero 17 lat. Bez wątpienia jest to wielki talent i kto wie jaka przed nim stoi kariera, ale jak znam życie to takim osobom brakuje po prostu doświadczenia w takich meczach. Co prawda &quot;Kukułka&quot; jest z Kazachstanu, a turniej jest rozgrywany w Rosji więc mecz może śmierdzieć to jednak pomimo to stawiam na Kukushkina który w ostatnich tygodniach, a przede wszystkim na US Open miał całkiem niezła formę. Jest o 10 lat starszy od swojego przeciwnika, a takim &quot;młokosom ander tłwenti&quot; często paliwa starsza tylko na jednego seta grając na wysokim poziomie. Rok temu Mikhail zaliczył w tym turnieju półfinał.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (LM)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo Kijów - Chelsea
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trudny mecz do typowania jeśli chodzi o 1X2, ale warto spróbować typu na BTS w pierwszej połowie. W tej grupie są trzy bardzo solidne zespoły, do których zaliczają się Chelsea, FC Porto i Dynamo Kijów, a Maccabi mocno odstaje i będzie raczej dostarczycielem punktów, choć jakąś niespodziankę sprawić mogą. Teoretycznie to Chelsea jest najlepsza z nich, ale jak wiadomo ten sezon jest dla nich nieudany, przynajmniej do tej pory, więc FC Porto i Dynamo Kijów śmiało mogą z nimi rywalizować, szczególnie grając u siebie. Ciekawie wyglądają mecze rozgrywane pomiędzy nimi i zauważyłem taką ciekawostkę. W meczach Dynamo Kijów - FC Porto, FC Porto - Chelsea był remis 1:1 po pierwszej połowie. Teraz jakoś też widzę BTS już w pierwszej połowie meczu. Chelsea ma bardzo niepewną obronę i nie wiem, czy teraz coś się szybko zmieniło na lepsze, osobiście w to wątpię, więc Dynamo może im strzelić w pierwszej połowie. Chelsea mając z przodu takie gwiazdy też powinno szybko strzelić gola.
⛔100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Sheffield Wednesday FC
Typ: over 2.5
Kurs: 1.87
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Witam, bardzo cieszę się, że wszyscy rzucili się na LM i w sumie się nie dziwię bo to jednak najciekawsze mecze w tym tygodniu. Również chciałem tak zrobić ale mój bukmacher nie oferował tego co chciałem wytypować, całe szczęście ! Uważam, że typ który przedstawiłem powyżej to absolutny pewniak ! uważam, że można nawet grać na wyniki over 3.5 za 3,20zł a nawet over 4.5 za grubo ponad 5zł ! Postaram się udowodnić słuszność moich słów.
Zacznę od gospodarzy spotkania. QPR - drużyna środka tabeli (12) to obecnie drużyna, która strzeliła najwięcej bramek w lidze (19), dlaczego więc dopiero 12 miejsce?? To bardzo proste - QPR legitymuje się również największą ilością bramek straconych w lidze (22). Zatem w 11 meczach z ich udziałem padło aż 41 goli ! Daje to średnią 3.7 bramki na mecz (czyli już pokrywa to zakładane 2.5 gola a nawet wspomniane 3.5) Mają świetnego napastnika - Austina, którym interesowało się wiele klubów PL, jednak ten pozostał po spadku w QPR i jest gwarancją zdobywania goli. Ostatnie 5 meczy rozegranych u siebie to wyniki: 2-2, 4-2, 1-2, 2-2, 4-3 !
Wypada powiedzieć też co nie co o drużynie przyjezdnej czyli ekipie Sheffield. Zajmuje ona nieco wyższe miejsce w tabeli bo 9. Drużyna ta również potrafi strzelać...ale i tracić gole, co jest dla nas fantastyczną wiadomością ! Legitymują się bilansem bramkowym 16-15, co daje 2.8 gola w meczach z udziałem tej drużyny.
Ostatnie 5 meczy rozegranych na wyjazdach: 2-1, 1-1, 3-1, 0-0, 1-2.
Podsumowując, kiedy zsumujemy gole jakie padają średnio w meczach obu tych drużyn otrzymamy piękny wynik 6,5 gola na mecz ! Uważam, że jest to najpewniejszy typ na jutro z całkiem niezłym kursem, blisko 2zł. Polecam spróbować jednak również szczęścia na wyższych wynikach. 3,5 4,5 lub nawet 5,5 są bardzo realne a tu już do wyjęcia grubsza kasa. Ja postawię za drobne również over 4.5. Pewne wydaje się również to, że obie drużyny strzelą gole w tym meczu. Życzę owocnych plonów i powodzenia o 20.45 !
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA Preseason
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pelicans@Rockets
Typ: Rockets
Kurs: 1.54
Bukmacher:Bet365
Analiza: Za chwilę ekipa Houston Rockets będzie miała okazje zrehabilitować się przed własną publicznością za porażkę z Maiami Heat w końcówce gdzie co prawda nie zagrali najlepsi ale jednak. Dziś nie zagra dla gości najlepszy gracz NBA Anthony Davis więc łatwiej powinno być Rakietom dla których zagrają przecież wszyscy poza Dwightem Howardem. Szykuje się pogrom i kolejny świetny mecz Jamesa Hardena w ekipie Rakiet. Warto przyjrzeć się również Ty Lawsonowi a w ekipie gości koledze Gortata jeszcze z czasów Orlando Magic Ryanowi Andersonowi. Kurs 1.54 niski ale mecz łatwy, nie mogę dziś stracić kolejnych 100pts ;)
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Temperley - Gimnasia
Typ: X/X
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie 28 kolejki argentynskiej Primera Division. Temperley gra z Gimnasia La Plata. Gospodarze to beniaminek ktory awansował z 3 miejsca. Nic wielkiego nie prezentowali nige lizej i tak tez grają w lidze wyzszej. 29 pkt w 27 meczach to slaby wynik, tylko 6 pktow wiecej niz poprzedostatnia druzyna. Czesto typowalem w tej lidze Temperley i Olimpo, kiedy trzeba bylo grac remisy przynajmniej do przerwy i tylko raz mnie te druzyny zawiodly. Temperley ma najgorsza ofensywe w tym sezonie strzelajac 18 bramek. To sporo ponizej bramki na mecz. Sa tez drudzy jesli chodzi o undery w tym sezonie. Goscie z kolei uciułali 38 punktów, juz o nic nie walczą, środek tabeli. To tez najczesciej uzyskujaca undery druzyna na wyjazdach. Faktycznie sa lepsi piłkarsko niz gospodarze, ale na tyle obie druzyny grają na niska ilosc bramek ze nie zdziwie sie jak tutaj padnie remis. Te druzyny nigdy ze soba nie graly.
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - Liga Mistrzów

Zenit Petersburg - Olympique Lyon
Stadion Pietrowski, godz. 20:45
Hulk strzeli gola i Zenit wygra mecz @4.00 William Hill

Hulk - najbardziej bramkostrzelna postać w Zenicie, może strzelić z każdej pozycji, byleby miał piłkę na lewej nodze. W obecnych rozgrywkach po dwóch kolejkach ma na koncie 2 gole, które zaaplikował w pierwszej kolejce na stadionie Valencii. Dzisiaj wg mnie nadarza się dość dobra okazja do tego, aby powiększyć swój dorobek bramkowy, ponieważ Lyon nie jest w super dyspozycji - w pierwszy meczu grupowym tylko zremisował na wyjeździe 1:1 z Gent, a w drugim przegrał u siebie z Valencią. Zenit do tej pory zdobył komplet punktów w grupie po wygranej w wyjazdowym spotkaniu nad Valencią 2:3 oraz u siebie z Gent 2:1. Gospodarze rzadko kiedy oddają punkty na własnym obiekcie i myślę, że dzisiaj tego też nie zrobią, mam tylko cichą nadzieję, że na listę strzelców wpisze się lewonożny Brazylijczyk.
✅300​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom