>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.06.2022 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 19. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Grand Prix Kanady (wyścig)
Typ: Czy oba bolidy Ferrari zdobędą punkty w wyścigu? Nie
Kurs: 2,70
Bukmacher: STS
Analiza:

Ferrari dobrze zaczęło ten sezon, ale ostatnio ten zespół ma dużego pecha, do tego te fatalne decyzje zespołu. W Grand Prix Azerbejdżanu oba bolidy Ferrari nie dojechały do mety. W Grand Prix Hiszpanii Charles Leclerc nie ukończył wyścigu. W Grand Prix Emilii-Romanii Carlos Sainz nie dojechał do mety, podobnie było w Australii. Na osiem wyścigów w czterech z nich któryś z kierowców Ferrari nie zdobył punktów.
W Grand Prix Kanady Charles Leclerc na starcie będzie cofnięty o 10 pozycji. W najlepszym razie wystartuje on z 11 miejsca. Oczywiście ukończenie wyścigu w pierwszej dziesiątce problemem nie będzie, jeśli nic złego się nie wydarzy, ale moim zdaniem istnieje spora szansa, że jednak coś się przytrafi czy to Leclercowi czy to Sainzowi. Leclerc od samego początku będzie miał wielu kierowców do wyprzedzenia, a jak wiadomo przy każdym wyprzedzaniu jest jakieś ryzyko stłuczki, a Sainz w tym sezonie już trzy razy nie ukończył wyścigu. Według mnie jest szansa na to, że któryś z bolidów Ferrari nie zdobędzie punktów w wyścigu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Grand Prix Kanady (wyścig)
Typ: Zwycięski dubel : Red Bull
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tor w Montrealu to swietne miejsce do scigania i licze ze bedzie to ciekawy wyscig w ktorym wiele bedzie sie działo z przodu jak i z tyłu. Jest to tor ktory z pewnoscia bedzie lezał Redbullowi nawet biorac pod uwage sesje kwalifikacyjna. Najgrozniejszy rywal Redbulla Charles Leclerc zostanie po kwalifikacjiach cofniety o 10 miejsc wiec trzeba bedzie sie przebiac do przodu, co nie bedzie takie trudne ale rywale z przodu moga odjechac. W drugim treningu kierowcy Bykow jezdzili na innych ustawieniach i z pewnoscia Perez wroci do ustawien jakie mial na pierwszym treningu. Tempo obu bolidow austriackiego zespolu jest bardzo mocne co widac w ostatnich wyscigach. Ferrari ma probem z awaryjnoscia a Merc jeszcze jest krok z tyłu. Jezeli nie bedzie jakiejs kraksy i awarii bolidu, mysle ze jutro mozemy byc swiadkami podwojnego zwyciestwa ekipy Red Bulla.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odd - Molde
Typ: Remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Kurs na remis na Lvbecie wydaje mi się zawyżony. Zwykle gdy na faworyta kurs jest około 2 ( tak jak tutaj na Molde) to wtedy kurs na zwycięstwo drugiej drużyny jest większy od tego na remis. Tutaj jest inaczej - kurs na remis to 3.90, a na wygraną Odd 3.40. Molde niby ostatnio sporo wygrywało, ale ich gra jakoś mnie nie przekonuje - w meczu z Bodo u siebie dali się strasznie zdominować. Wcześniej z Sarpsborgiem też nie wyglądało to najlepiej. Goście mają generalnie dużą serię bez porażki, jednak ich gra nie jest aż tak rewelacyjna jak wyniki. Dlatego mam nadzieję, że w końcu to wyjdzie.

Odd wydaje mi się natomiast niedoceniane. Ostatnio wygrali na wyjeździe 2:1 mimo, że kurs na to wynosił około 4.30

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga2
Godzina 21:00
Spotkanie : Tenerife : Girona
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.65
Bukmacher : ETOTO

Czas na ostatni mecz sezonu w La Liga 2 , dziś musimy poznać tą drużynę która w następnym sezonie będzie w La Liga , w pierwszym meczu Girona u siebie bezbramkowo zremisowała z Teneryfą chociaż statystycznie była zespołem lepszym ( 69% posiadania piłki w strzałach 11:2 w rzutach rożnych 8:2 ) ale cóż nie udało się zdobyć bramki , ze statystki dowiemy się również że było sporo fauli bo aż 32 z czego 13 po stronie Girony i 19 po stronie Teneryfy w kartkach remis 2:2, nie wykluczam że w tym meczu również będzie sporo fauli a jak już któraś z drużyn zdobędzie bramkę no to może być piekło , wiadomo że w Hiszpanii czerwonych kartek nie brakuje i liczę że dziś taki kolor kartonika któraś z drużyn zobaczy no w końcu ostatni mecz sezonu a walka nie o byle co bo awans do La Liga , i tak jak pisałem szybko strzelona bramka może mocno przyczynić się do ostrej brutalnej gry .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +150
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Dyscyplina : WTA Birmingham
Godzina: 11:00
Spotkanie: Haddad-Maia - Halep
Typ : handicap gemów w meczu: Haddad-Maia -1,5 gema
Kurs : 3,20
Bukmacher : Fortuna

No niestety, z powodu złej pogody spotkanie zostało przełożone na niedzielę.

Przepraszam że znowu zanudzam Was swoim wywodem na temat Beatriz Haddad-Maia i mam nadzieję że "Pan Buk" mnie za to nie ukarze, ale gdy pieniądz woła, nie można udawać że się go nie słyszy ;)

Dlaczego znowu wchodzę w ten mecz? Bo mój pogląd na jego prawdopodobny przebieg uległ zmianie, właśnie przez przełożenie tego spotkania na dzień następny.

Haddad-Maia otrzymała w prezencie od losu dodatkowe 24 godziny na odpoczynek i regenerację. Wypoczęta i świeża z pewnością powalczy w większym wymiarze czasu. Niby to tylko dodatkowe 24 godziny, ale regeneracja mięśni i uzupełnienie glikogenu w mięśniach, to rzeczy które naprawdę robią różnicę.

Reszta argumentów przemawiających za Brazylijką w cytacie poniżej z wczorajszej analizy:

100



Nie ma co ukrywać, że Brazylijka jest w sztosie. Zebrała naprawdę mocną kolekcję pokonanych na trawie przeciwniczek. Sakkari, Riske, Kvitova, Giorgi, to nazwiska zawodniczek, które wiedzą do czego służy rakieta i potrafią się nią posługiwać. Dlaczego więc nie miałaby powalczyć z Simoną Halep?

No właśnie, Simona Halep. Jak dotąd po dwuletniej przerwie od trawy - 3 mecze i 3 wygrane. Natomiast żadna z przeciwniczek nie była na tyle dobra, żeby choć trochę ją przetestować. 3x szybkie 2:0 z zawodniczkami z 2 setki WTA. Tym razem stanie naprzeciwko Beatriz, która na trawie rozegrała już 19 setów i jakby nie było - naprawdę dobrze czuje piłkę na tej nawierzchni.

Według mnie, Brazylijka wejdzie w mecz naprawdę mocno, jeśli ktoś oglądał dzisiaj dokończenie meczu z Magdą Fręch i później drugi mecz Giorgi, to mam na myśli dokładnie taki styl gry jaki zaprezentowała. Intensywnie, szybko, z przejęciem inicjatywy i mocnym forehandem, zmianą kierunków i mocnym atakiem drugiego serwisu.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +449
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Halle trawa Final
godzina 15.00
Typ Hurkacz 2:0
kurs 5.60
forBet
Anzliza :Danil Medvedev pierwsza rakieta swiata ;-)))) Nie pamietam aby tak ranking ATP zafalszowal rzeczywistosc .
Druga rakieta Zveref na rekonwalescencji , potem Novak i Rafa .Nie chce rozwijac tego tematu ale aktualny ranking jest pokovidowy.
Na dobra sprawe mozna by sie spierac czy Medvedev miesci sie w pierwszej piatce ale nie o to mi chodzi.Za Wimbledon w tym roku nie bedzie rzadnych punktow wiec ten stan bedzie jeszcze trwal co najmniej kilka miesiecy , ale tak sobie tylko mysle ze to dobrze , bedzie jeszcze sporo okazji zarobienia na dogach.
Hubert mial duzo trudniejsza droge do finalu , Cressey , Humbert Aguer , Kyrgios .Duzo trudniejszy zestaw niz Goffin , Ivashka , Bautista i Otte.
W h2h 2;2 w tym wygrana Hyrkacza na wimbledonie i cwiercfinal z Miami 7:6 6:3 Hurkacz , powtorka byla by mile widziana.
Ja nie depracjonuje osiagniec Miedviediewa , wygrana w US Open , final w Australian Open ale i prysznic od Nadala ,
Na French Open z Cilicem 3:0 i tu juz zimny prysznic i ostatnio HERTOGENBOSCH 2:0 Tim Van Rijthoven 6:4 , 6:1 w drugim secie to juz lodowaty prysznic.

Vincenz Priessnitz - wynalzca prysznica i prekursor wodolecznictwa ;-)

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4435
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga2
Godzina 21:00
Spotkanie : Tenerife : Girona
Typ : gospodarze czerwona kartka
Kurs : 6.00
Bukmacher : Betclic

Typ na czerwoną kartkę już poszedł, a więc wjeżdżam, że to gospodarze w tym meczu ujrzą czerwona kartkę. W pierwszym spotkaniu padły zaledwie cztery żółte kartki, ale natomiast zobaczyliśmy aż 32 faule, co jest dość sporym wynikiem. W ostatnich pięciu bezpośrednich starciach dwa razy padała czerwona kartka, raz dla Girona, raz dla Tenerife. Sędzią spotkania będzie Damaso Arcediano Monescillo, który ma dość fajne statystyki:

Zrzut ekranu 2022-06-18 o 20.53.36.png

Tak naprawdę czerwona kartka to jest jedna wielka loteria i ciężko tutaj o argumenty, że to właśnie gospodarze ją dostaną. Liczę jednak na jakiś przebłysk gości i głupi faul gospodarzy, który mógłby doprowadzić do gola. Liczę również, że to gospodarze będą prowadzić, a ostatnie minuty sprawia, że bedą musieli się bronić co może powodować nadmiar fauli.
Girona również w tym spotkaniu może prowadzić, a wtedy liczę, że ktoś z gospodarzy odpali się czy wygłupi na koniec meczu i obejrzy czerwoną kartkę. Zobaczymy...

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +150
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Mma ufc
Spotkanie: kattar - emmett
Typ: emmett
Kurs: 2.91
Godzina: 03 30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: w mojej opinii walka moze isc w obie strony, emmett to nie ogor, bardzo dobry zawodnik stojkowy ktory moze sprawic "niespodzianke". Dobrze sie porusza po oktagonie, ma doswiadczenie, twardo stoi na nogach. Pokonywal ostatnio Burgosa i Ige'a czyli ten top15 66 kg. Kattar jest faworytem ale wierze ze Emmett da tutaj dobra walke

191
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3467
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Halle
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hurkacz - Medvedev
Typ: Wynik 1 seta: 7-6 Hurkacz
Kurs: 7.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W mojej opinii mocno przeszacowany kurs wystawili koledzy z Fortuny, dla przykładu w takim Etoto mamy znacząco mniejszy, bo bagatela 5.60.
Mysle, że zobaczymy tutaj przynajmniej w pierwszym secie typowe szachy, które oglądało się na trawie w tenisie przez lata, czyli przede wszystkim skupienie się na własnym podaniu i pod koniec partii wyczekiwanie na rozgrywkę tie break’ową. Medvedev mimo awansu na pierwszy ranking od jakiegoś czasu nie przekonuje mnie i fakt, że przeszedł w Halle do finału bez straty seta tego nie zmienia. Zdecydowanie jest do ruszenia i Hurkacz przed nim nie pęknie, przypominam, że Polak w finałach ATP ma bilans 4-0, a więc gdy dochodził do ostatniego meczu turnieju to nigdy nie przegrywał. Serwis funkcjonuje w tym sezonie na grassie znakomicie i jakiś mental znów zaczął w końcu kiełkować, co potwierdza bardzo imponująca statystyka - bilans Huberta w tie breakach w tym roku na trawie to 6-0, z czego dopiero co wygrał po dwa z takimi tuzami jak Auger oraz Kyrgios i to już naprawdę robi wrażenie.
Oceniam szanse na tb w pierwszym secie jako dość wysokie, a tam szanse Hurkacza rosną. W poprzednim spotkaniu między Polakiem a Ruskiem w Miami tego roku, pierwszy set wygrał Huba właśnie 7-6.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +149
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ Super Liga
Godzina: 11:30
Spotkanie: Wuhan Three Towns vs Shanghai Port
Typ: Wuhan Three Towns powyżej 1.5 gola + Wuhan Three Towns powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Beniaminek świetnie rozpoczął swój sezon w Super Lidze. Na ten moment nie poniósł jeszcze porażki, sięgając po trzy zwycięstwa oraz jeden remis. Zasłużenie są liderami chińskiej ekstraklasy i wyrastają na głównego faworyta w walce o mistrzostwo. Obok nich kandydatami do złota są jeszcze Henan Songshan Longmen oraz obrońca tytułu Shandong Taishan, ale wydaje się, że ofensywa Wuhan Three Towns jest na tyle mocna, że są w stanie pokonać każdego rywala. W derbach miasta Wuhan błysnął Marcao, który przecież w poprzednich latach był gwiazdą Super Ligi i po pół roku przerwy wrócił do elity, gdzie ponownie udowadnia swoją wartość. Nicolae Stanciu to piłkarz, który robi różnicę na boisku i popisuje się golami oraz asystami. Czy dzisiaj również zapunktuje?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Port, które oczekuje swoich gwiazd. Przypomnijmy, że na razie niezdolni do gry są Oscar oraz Aaron Mooy, którzy przechodzą kwarantannę, a to ta dwójka jest głównie odpowiedzialna za grę formalnych gości. Co by nie mówić, bez tego duetu klub z Szanghaju radzi sobie całkiem nieźle i jasne, oczekuje się od nich o wiele lepszych rezultatów, ale nie ma też co narzekać. Po początkowych dwóch porażkach pojawiły się dwa zwycięstwa, które nieco uspokoiły trenera Ivana Leko. Celem na tę kampanię jest podium, ale będzie o to niezwykle trudno, ponieważ konkurencja jest spora. Dzisiaj przed Shanghai Port prawdziwy test umiejętności. Czy przejdą go pozytywnie?

Jak to zazwyczaj bywa w starciach z udziałem Wuhan Three Towns, to beniaminek będzie dominował na boisku, a przeciwnik ustawi się na kontrataki. Siła rażenia formalnych gospodarzy w ofensywie jest bardzo duża i można zaryzykować stwierdzenie, że jest to najlepszy atak w stawce. Nie pozostaje mi nic innego jak zaproponować typ, który mówi o tym, że faworyt strzeli dwa gole i wykona minimum 4 rzuty rożne. Do tej pory praktycznie w każdym meczu tego sezonu ten typ był pokryty i liczę, że w tę niedzielę będzie podobnie. (prócz spotkania z Shanghai Shenhua) Shanghai Port nie ma na razie tyle jakości w środku pola, aby przeciwstawić się przeciwnikowi. Brak Oscara oraz Aarona Mooy’a będzie odczuwalny. Mam nadzieję, że Wuhan Three Towns stanie na wysokości zadania i nas nie zawiedzie!

150
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3169
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Dominikana
Typ: Dominikana +8,5
Kurs:
1,85
Bukmacher: STS
Analiza:


Nadal bardzo mocno niedoceniana jest Dominikana. Niemki w tym tygodniu tylko 1 zwycięstwo z beznadziejnymi Holenderkami, które przegrywają z każdym poza Koreą. Dominikana 2 zwycięstwa i porażka z Włoszkami 2:3 po ciężkiej walce.
Myślę, że to będzie spotkanie dłuższe niż 3 sety ale handi dają nam nawet dość spore. Liczę, że trener Dominikany w tym ostatnim meczu w tym tygodniu wyjdzie najmocniejszym składem i powalczy nawet o zwycięstwo, kurs kusi.
Dla mnie osobiście na ten moment para przyjmująca i atakująca czyli Pena, Martinez i Gonzalez prezentują się dużo lepiej od pary przyjmujących i atakujących Niemiec.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2240
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Apator Toruń - Unia Leszno
Typ: Patryk Dudek poniżej 11.5 punktów w pierwszych pięciu startach
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betclic
Analiza: Uważam, że albo linia, albo kurs szybko ulegną zmianie. Po pierwsze tak wysokiego kursu nie ma u innych bukmacherów, a po drugie wszędzie linia jest 10.5, która według mnie również jest do grania. Wszyscy dziś przewidują łatwą wygraną Torunia, moim zdaniem jednak Unia się postawi, bo są tam charakterni goście. Patrzę na układ biegów Patryka i na wagę meczu i jakoś nie widzę to oranki na dwucyfrówkę. Niejednokrotnie ma z kim przegrać i choć jest w gazie wydaje mi się, że nadal będzie mu brakować stabilności, a powyższa linia jest napawdę mocno wymagająca i nie ma tu miejsca na zera, czy defekty.
Co do biegów Duzers w parze jedzie po razie z Lambertem i najprawdopodobniej z Przedpełskim z zz, więc tu już wygrane nie są pewne. Za rywali będzie miał dwukrotnie Bellego, Lidsey'a i Pitera oraz raz Doyle'a, poza tym możliwe, że Unia będzie miała do dyspozycji taktyczne, więc pewnie będzie z nich korzystać, aby utrzymać bonus.
Myślę, że Unia się postawi i choć zapewne przegra i straci bonus to uważam, że napsuje krwi liderom torunian.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Szachy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ding Liren - Richard Rapport
Typ: Ding Liren wygra
Kurs: 3,40
Bukmacher: eWinner
Analiza:

Konsekwentnie gram przeciwko Rapportowi. W pierwszej rundzie powinien przegrać z Dudą, ale nasz rodak w decydującym momencie stracił dominującą pozycję. W drugiej rundzie o dziwo to Rapport miał wygraną pozycję i "tylko" zremisował z Firouzją. Wg mnie jest to teoretycznie jeden ze słabszych zawodników turnieju i ci, którzy walczą o wygraną, muszą z nim punktować, szczególnie białymi. A Ding z pewnością zaliczany jest do faworytów turnieju. Obecnie jest to drugi zawodnik świata wg rankingu, ale o dziwo pierwszą partię przegrał z Nepo, a drugą zremisował z naszym zawodnikiem, więc musi nadrabiać punktów. Ale wczorajsza jego partia była krótka i jako pierwsza się zakończyła. Partia Rapporta trwała bardzo długo, chyba ok. 6h, więc na pewno jest zmęczony i z pewnością poirytowany, że nie wykorzystał swojej szansy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +60
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Majorka
Godzina: 17.00
Spotkanie: McDonald - Sousa
Typ: Donald
Kurs: 1,53
Bukmacher: STS
Analiza:
Sousa to małe beztalencie, jeśli idzie o grę na kortach trawiastych. McDonald również nie jest tu jakimś mistrzem, ale jego wyniki pokazują, że lepiej się na nich odnajduje. Obaj panowie jeszcze się nie spotkali. Poza tym ich rankingi są do siebie zbliżone. Natomiast bilans gry na trawie ma odrobinę lepszy Amerykanin. Spotkanie może być na styku. Myślałem nad Molcanem, bo to utalentowany grajek, ale Kecmanovic zawsze groźny.

53
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2641
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Superliga
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Guangzhou – Hebei
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Jak mamy takie ruchy kursów w meczu Chińskiej ligi to trzeba na takie mecze uważać bo coś tam będzie się działo a ja liczę że tutaj będzie działo się jeśli chodzi o bramki mimo że kursy lecą do góry. Obie ekipy przez kryzys Covid straciły swoich inwestorów i wszystkie te zagraniczne i nie tylko gwiazdy podchodziły efekt jest taki że obie drużyny grają swoją młodzieżą. Po czterech meczach zerowy dorobek punktów obu ekip, w przypadku Guangzhou nawet nie było strzelonej bramki, Hebei na ich na swym koncie tylko 2. Obie ekipy jak do tej pory mierzyły się z zespołami które mają mocne kadry i takich problemów finansowych nie mają, musieli w tych pojedynkach ograniczać się tylko i wyłącznie do bronienia. Obie ekipy zdają sobie sprawę że w bezpośrednich szansa trzeba szukać punktów i tutaj nie mówimy o podziale punktów bo przy tej sytuacji w tabel i to jaki mają kadry w takich spotkaniach muszą gromadzić trzy punkty. Ja tutaj spodziewam się ostrego meczu, oraz otwartego obie ekipy muszą ruszyć do ataków i poszukać kompletu punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 50,9K

Kołcz

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends, LEC
Godzina: 21.00
Spotkanie: Rogue vs MAD Lions
Typ: Rogue (-8,5 zabójstwa)
Kurs: 2.25
Bukmacher: STS
Analiza:

W ostatnim spotkaniu pierwszego weekendu europejskich rozgrywek LEC dojdzie do spotkania Rogue z Mad Lions. Moim typem na to spotkanie jest większa ilość zabójstw Łotrów i to większa co najmniej o dziewięć! Czemu gram ten typ? Najważniejszy jest bardzo duży kurs - 2.25 który jest dla mnie przesadzony. Bukmacherzy musieli zasugerować się wynikami pierwszych dwóch spotkaniach gdzie Rogue oba przegrało a Lwy wygrały. Jednak po pierwsze zobaczmy rywali z jakimi grały te zespoły. Rogue przeciwko Fnatic oraz G2 a więc absolutnej czołówce rozgrywek, która ma się bić o końcowy triumf. Mad Lions pokonało Team Vitality oraz SK Gaming czyli co najwyżej średniaki. Drużyna na którą stawiam w zeszłym sezonie dominowała rozgrywki fazy zasadniczej, po transferze Koreańczyka - Malranga zaskoczyli wszystkich swoją grą, w obecnej rundzie skład Rogue został bez zmian - zyskali jedynie dodatkowe wspólne doświadczenie. Pierwsze dwa mecze oczywiście im nie wyszły ale to kolejny powód aby na nich postawić ponieważ tak dobra personalnie drużyna oraz poukładana organizacja szybko jest w stanie zacząć grać na swoim poziomie. Czy różnica dziewięciu zabójstw to duży handicap? Spory, ale w tym sezonie LEC możemy zauważyć że drużyny wygrywające uzyskują wyraźną przewagę w zabójstwach co sprzyja typowi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
couchpotato 48,1K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Soccer » Norway » Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tromso - Haugesund
Typ: Haugesund
Kurs: 4.55
Bukmacher: STS
Analiza:

Z przebiegu kursów od początku sezonu, aż po samą grę już na boisku, Haugesund są bardzo niedoceniani. Ostatnio w końcu też po wynikach zaczyna to wygladac. Tylko 1 porażka w ostatnich 5 spotkaniach i 10 strzelonych bramek, z tego 7 na wyjazdach. Jest zwyżka i jest moc. Z drugiej strony Tromso jakos nigdy mi nie lezalo. Fakt faktem, to typowa ekipa ciułająca wygrane u siebie, ale w tym sezonie bardziej kolekcjonuja remisy - już 5/9 spotkań. Przy czym w czterech z nich to oni ratowali skórę przed porażka, a aż w trzech w doliczonym czasie gry! Słowem gdyby zabraklo "szczęścia', to oni byli by teraz niżej w tabeli od dzisiejszych rywali. Przy takiej formie gości, 3.50 to ma maks, a można lapać już @5. Value, podobnie X2

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +240
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: siatkówka
godzina:21:00
spotkanie: Korea vs Turcja
typ: Korea wygra dwa sety
kurs: 9.00
bukmacher: sts


czyli handikap -1,5 na korzyść underdoga.

7 meczy Koreanek i 7 porazek 0:3. A przysłowie mówi do 3 razy sztuka. Co z tą Koreą? Mam nadzieje że dziś zaskoczą Turczynki.

https://www.oddsportal.com/volleyba...ue-women/turkey-south-korea-j7SC2rES/#cs;2;10 tu 6 graczy typuje 3:0, 100%

https://www.oddsportal.com/volleyba...men/turkey-south-korea-j7SC2rES/#ah;2;-2.50;1 tutaj ten sam typ na 3:0 typuje 14 na 15 graczy

Mi się wydaje że to ten mecz gdzie Korea Południowa wreszcie coś wygra, minimum seta, (brak takiej oferty w sts)
Mam nadzieję że Koreanki nie skończą całej ligi narodów bez ugranego seta, albo że nie grają na 0:3 u buka ;-) bo narazie mają bilans 0-21 w setach.

Mecz w Brazylii, w Brasilii.


Mecz w Polsat Sport.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna MLS
Godzina:
Spotkanie: Atlanta - Inter Miami
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 1,50
Bukmacher:fortuna
Analiza

Atlanta na 13 meczy już 10 razy pokryła over 2,5 w meczu, w tym udało im się to w 5 ostatnich meczach. Ogólny bilans 20:20 daje im średnia około 3 bramek w meczu. Inter z kolei posiada w swoich szeregach ciekawych zawodników jak Campagna czy Higuain. Inter dwa ostatnie meczy pokrył linie 2,5 gola. Ostatnie dwa mecze miedzy obiema ekipami to 2,5 gola w tych meczach i zwycięstwa gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom