>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 19. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2015
Godzina: 4
:30
Spotkanie:
Millman J. - Mayer L.
Typ: Mayer L.

Kurs:
1.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jestem zaskoczony tak wysokim kursem na Leonardo Mayera. Przecież Argentyńczyk pomimo, że lubi grać na nawierzchni ziemnej, to gra na hardzie nie jest mu obca. W Sydney doszedł do półfinału pokonując nie jednego dobrego zawodnika jak Janowicz czy Benneteau, rok temu niestety na AO trafił w drugiej rundzie na Djokovica. Millman to Australijczyk z miejsca około 150 w rankingu! Jego zwycięstwa w Challengerach to co prawda duży sukces, ale ni jak ma się to do poziomu ATP. Wielu już było takich zawodników którzy w Challengerach wygrywali turnieje, a do ATP nie mogli się przebić i odpadali w 1-2 rundach turnieju. Oglądałem mecz Millmana z Federerem, taki drugi mecz mu się nie powtórzy, ale Szwajcar wtedy mocno mu pomógł w tym dramacie. Roger serwował nie po liniach tylko na niego, do tego psuł masę piłek i tak oto mecz w drugim secie odwrócił się o 180 stopni.

✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Bologna F.C. - A.C. Perugia Calcio
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Włoch na 22 kolejkę ligową tamtejszej Serie B.
Bologna F.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobyła 34 punkty po 9 zwycięstwach, 7 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 29-21.
A.C. Perugia Calcio zdobyła 29 oczek w swoich 21 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 11 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 11 pozycję w tabeli włoskiej Serie B, bilans bramek 22-22.
Gospodazre zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 10 razy zdobywając 18 oczek po 5 wygranych, 3 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Stadio Renato Dall&#39;Ara 15-8.
Goście zdobyli 9 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 6 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 7-12.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligowej dzieli 4 punkty a w ostatnich 6 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe oczka w mieście Bologna 4 razy wygrywali gospodarze oraz 2 razy skończyło się remisem, bilans bramek w tamtych meczach 12-8 na korzyść Bologna F.C..
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Bologna Football Club 1909 w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze porównywalnie i u siebie i na wyjazdach i zawsze ta drużyna na swoim Stadio Renato Dall&#39;Ara jest bardzo groźna i potrafi grać z zespołem z Perugii na swoim terenie a Associazione Calcistica Perugia Calcio dużo lepiej prezentuje się na swoim terenie i w delegacjach tak dobrze juz nie jest i moim zdaniem ten mecz w mieście Bologna na Stadio Renato Dall&#39;Ara przegrają.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Utah Jazz @ San Antonio Spurs
Typ: Utah (+14.5)
Kurs: 1.48
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kontynuuję wycieczkę po parkietach NBA. Tym razem znów pod lupę biorę mecz z udziałem Spurs. Przeciwnikiem jest ekipa z Salt Lake City, drużyna, która w tym sezonie nic wielkiego nie dokonuje zajmując 13 miejsce w konferencj zachodniej z bilansem 14-26 (0.350). W ostatnich 9 pojedynkach w AT&amp;T Center Jazz średnio traci 110.4 pkt, po stronie zysków zapisując 97.2 pkt. Tym razem przystępuje do meczu grając ostatnie mecze dobrze w defensywie. W ostatnich 15 grach tracili średnio 93.9 pkt, wobec 102.3 pkt w pierwszych 25 grach sezonu. Jedyna ekipa, która rzuciła im ponad 100 pkt w ostatnich 5 grach to Golden State Warriors czyli najlepsza drużyna sezonu.
Tak wygląda różnica punktów w ostatnich 10 grach Jazz:
Lakers +9
Golden State -11
Houston -15
Oklahoma -5
Chicago +20
Indiana -4
Minnesota +12
Atlanta -6
Minnesota +6
Clippers -4.
Jak widać z powyższego zestawienia w grach z wymagającymi rywalami zwykle drużyna przegrywa ale rozmiary klęski nigdy nie są druzgocące (może poza meczem z HOU), również wtedy gdy Jazz mierzą siły z SAS na wyjeździe.
Średnia zdobyczy punktowych Spurs u siebie to 107 pkt., średnia zysków po stronie Utah na wyjazdach 95 pkt.
Na tej podstawie proponuję handi na Jazzmenów na poziomie +14.5 licząc na pozytywne zakończenie.
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea KBL
Spotkanie: Seul Knights - Anyang KGC
Typ: Seul Knights(-9)
Kurs: 1.98
Godzina: 11:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Knights grają jak nakręceni, zwycięstwo nad Promy było ich dziewiątym w ostatnich dziesięciu spotkaniach.W zupełnie odmiennej sytuacji jest Anyang.Seria kolejnych porażek i fatalna gra sprawiły, że wypadli już całkowicie z gry o playoff.Jakiś czas temu wyglądali o wiele lepiej, teraz coś sie spieprzyło i zaliczają serie porażek.Nie sądzę by byli jutro w stanie nawiązać walke z bedącymi w gazie Knights.Następny mecz grają już z Thunder i tam będzie okazja by sie przełamać.Handi na poziomie 9pkt są w stanie pokryć bez problemu, Knights to nie ekipa która lekceważy rywala.Są w gazie i ta linia jest niska, prawdopodobnie wzrośnie do ok 12pkt.Na początku stycznia grali już ze sobą i Knights wygrali dosyć łatwo 87:74.W sumie grali już ze sobą w tym sezonie cztery razy wygrawając trzykrotnie.Dwa razy linia została pokryta.
Reasumując Anyang nie ma żadnych szans z rospędzonymi Knights dla których priorytetem jest pierwsze miejsce w tabeli a Moibis cały czas depcze im po piętach.
+13 Knights
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, USA - NHL
Godzina:
02:05
Spotkanie:
Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
Typ:
T.Tatar strzeli gola
Kurs:
2.80
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Ostatnio ekipę z Buffalo analizowałem w meczu z Caroliną. Od tamtej pory nie za wiele się tam zmieniło. Zespół dalej nie radzi sobie w destrukcji i traci sporo bramek. Cztery kolejne mecze, cztery porażki, bilans bramkowy 5:16. W delegacjach nie potrafią wygrać już od 10 spotkań. W 10 na 11 ostatnich wyjazdów bilans z co najmniej 3 straconymi bramkami. Detroit zupełnie odwrotna sytuacja, po gorszym okresie Red Wings wrócili do dobrej gry. 11 ostatnich meczów z czego, aż osiem wygranych. W tym dobrym bilansie także podwójne zwycięstwo nad Sabres, u siebie 6:3 i na wyjeździe 3:1. Nie sądzę, żeby dzisiaj scenariusz był odmienny do zakładanej kolejnej wygranej. Ja dzisiaj znów skupię się na strzelcu gola, bo znów bukmacherzy, a przede wszystkim Doxxbet zaspali. Proponują oni 3.20 na Tomka Tatara, a obok tego nie można przejść obojętnie. Zacznijmy od tego, że w obu tych ostatnich meczach z Buffalo wpisywał się na listę strzelców, łącznie zdobywając 3 trafienia. Słowak to najlepszy w tej chwili strzelec drużyny z 20 golami na koncie. Już w drugim pełnym sezonie w NHL udało mu się zdobyć 20 goli, co jest na pewno dobrym osiągnięciem, a przecież do końca sezonu jeszcze sporo spotkań, więc może zakręcić się nawet w granicach 30+. Tym bardziej, że forma zwyżkuje i obecnie Tomek może pochwalić się serią 3 meczów z rzędu z bramką. I chyba nie jest żadną tajemnicą, że dzisiaj z takim rywalem to idealna opcja do przedłużenia tej serii. Tomek ma patent na &quot;Szable&quot;, bo oprócz tych dwóch meczów o których wspomniałem również w listopadowej batalii obu ekip swoją bramkę zdobył. Liczę, że dzisiaj zakończy serię obu drużyn w tym sezonie z kolejną bramką i będzie kontynuować swoją bardzo dobrą dyspozycję.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Australian Open
spotkanie R.Nadal - M.Youzhny
Typ Youzhny
Kurs 5,75
buk bwin
Jak wczoraj nie było nic w tenisie to dzisiaj tak bogata oferta że trudni się na coś zdecydować.Ja mam mały plan na tegorocznym Australian Open zagrać z małą progresją na odpadnięcie Nadala jak nie w pierwszej to w kolejnych rundach.Coś ostatnio Rafa z formą w kratkę , w ostatnich kilku meczach porażki z Lopezem , Murrayem , Coricem nawet z Berrerem i choć dzisiaj nie sądzę żeby przegrał z Youzhnym za maleńką stawkę w to wejdę.H2H obu zawodników nie takie znowu fatalne grali 15 razy 11 razy wygrywał Nadal , Youzhny 4 co ciekawe wszystkie zwycięstwa rosyjskiego tenisisty na hardzie.Myślę że ten tym ma na prawdę minimalne szanse głownie dlatego że Youzhny fatalna forma , ostatnie 6 swoich meczów wszystkie przegrał z teoretycznie słabszymi rywalami.
Fajme inne obcje na jutro już po normalnych stawkach , Falla over 0.5 seta z berdychem , Brown over 0,5 seta z Dimitrovem , fajny kurs na Estrellę w meczu z Melzerrem .
Zły zapis
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 10:00
Spotkanie: Iran - ZEA
Typ: ZEA over 1,5gola
Kurs: 4,10
Bukmacher: unibet
Analiza:
W mistrzostwach Azji bardzo ciekawy mecz o pierwsze miejsce w grupie C. Zarówno Iran jak i ZEA dotychczas komplet punktów, faworytem buków Iran, lecz ja śledzę od dawna reprezentację ZEA i ich postęp po zmianie trenera i odmłodzeniu kadry po przegranych eliminacjach do MŚ 2014 jest ogromny. Kiedyś grałem tylko przeciwko ZEA, teraz tylko na nich i rzadko mnie zawodzą. Dwa lata temu wygrali Gulf Cup, a w grudniowej edycji zajęli trzecie miejsce. Dwaj piłkarze ZEA Omar Abdulrahman oraz Ali Hajeri to świetni piłkarze, bardzo ciekaw jestem jak oni wyglądaliby w jakiejś mocnej lidze europejskiej. Ali Hajeri strzelił w turnieju już 3 bramki, dwie dorzucił napastnik Khalil. Iran to teoretycznie najmocniejsza ekipa z tych państw arabskich. Ich największym atutem jest gra defensywna, bardzo ciężko im strzelić gola o czym przekonały się znacznie mocniejsze ekipy na mundialu w Brazylii. Ciężko będzie strzelić gola Iranowi, ale w sumie to nie będzie mecz pod dużą presją dla piłkarzy, obie ekipy wyszły z grupy i może trochę poluzują z tyłu, a mając takiego kreatora gry jak Omar i bramkostrzelnych Hajeriego oraz Khalila ZEA jest w stanie ograć Persów. ZEA ograła Katar który wygrał ostatni Gulf Cup aż 4-1 więc moc jest.
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: SA Spurs - UTA Jazz
Typ: Over 195 pkt
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, San Antonio Spurs (7. West, 25-16) vs. Utah Jazz (13. West, 14-26). Bukmacherzy typują w tym spotkaniu, że gracze zdobędą około 194 punkty. Moim typem jest over 195 ze zwrotem w razie dokładnie 195 pkt.
W ostatnich 10 meczach w San Antonio przeciwko różnych drużynom tylko 2 razy taki typ byłby przegrany. Jeżeli chodzi o ostatnie 10 spotkań w San Antonio przeciwko Jazz, over 195 pkt padł aż 8 razy! Jeżeli zabawić się wirtualnie i uznać, że meczów tych było razem 20, to w aż 16 wynik był wyższy niż 195 pkt!
Być może bukmacherzy zdecydowali się na tak niską linię biorąc pod uwagę, że u gospodarzy nie zagra Belinelli, a u gości Burks, jednak znając specyfikę szczególnie Spurs można z powodzeniem liczyć na to, że znajdą się tam inni gracze, którzy bez problemu zdobędą punkty, których nie będzie mógł dołożyć Belinelli.
⛔100
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Piłka Ręczna, MŚ
Chorwacja - Iran
19.01.2015 17:00
typ Iran ( +9.5 bramki)
kurs 1.71
Kolejny typ w myśl zasady że poziom gry na świecie się wyrównuje, coraz rzadziej dochodzi do pogromów na boisku a drużyny chcąc rozsądnie dysponować siłami swoich zawodników często dokonują zmian i odpuszczają ostatnie fazy meczów, gdy wynik jest bezpieczny. Chorwaci do tej pory 2 spokojne zwyciestwa z Austrią 2 bramkami i z Tunezją 3 bramkami.
Iran 2 spokojne porażki, z Bośnią 5 bramkami i z Macedonią dwiema. Obu tym drużynom rzucili odpowiednio 25 i 31 bramek co jest bardzo dobrym wynikiem i potwierdza, że drużyna z bliskiego wschodu nie ma problemu z rzucaniem bramek mocniejszym od siebie przeciwnikom.
Typ wejdzie pod warunkiem, że Chorwaci będą chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił, a Irańczycy podejdą do spotkania z dużą ambicją i chęcią pokazania się z jak najlepszej strony. Obu tych rzeczy możemy być raczej pewni i możemy spokojnie zagrać taki bet.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Puchar Azji
Godzina:10:00
Spotkanie:Iran-ZEA
Typ:Iran
Kurs:2,0
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem mecz z mistrzostw Azji pomiędzy Iranem a ZEA.
Obie drużyny mają już zagwarantowany awans do ćwierćfinału ale jest jedno ale żaden z tych zespołów nie chce się spotkać już w ćwierćfinale drużynę Japonii bo oni na pewno wyjdą z swojej grupy na pierwszym miejscu więc każda z tych drużyn będzie grała na sto procent nie będzie odpuszczania ja osobiście daje większe szansę drużynie Iranu Iran pokazał na co ich stać na mistrzostwach świata Iran gra defensywną piłkę nie za bardzo lubię takie zespoły i często bywa tak ze jak wygrywają swoje mecze to jedną bramką na dodatek Iran musi wygrać aby zająć pierwsze miejsce a ZEA wystarczy remis bo mają lepszy bilans bramkowy i to oni będą sie bronić a Iran atakować i ta jedna bramka padnie dla Iranu i tak mecz się zakończy.
Mam taką nadzieję ze typ wejdzie ale wiem że będzie bardzo ciężko bo jak pierwszy raz zobaczyłem ten mecz to od razu widział mi się remis ale gdy spojrzałem na tabele to uświadomiłem sobie że jest jeszcze o co grać bo łatwiej będzie awansować do półfinału grając w ćwierćfinale z Jordanią czy Irakiem bo któryś z tych zespołów awansuje z drugiego miejsca niż z aktualnym mistrzem Azji Japonią.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
Typ: Detroit wygra więcej niż dwoma punktami
Kurs: 2.64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Cześć.
Zapraszam na nocne spotkanie, gdzie na The Louis Arena drużyna Detroit Red Wings podejmie Buffalo Sabres plasujących się na ostatniej - szesnastej pozycji w Konferencji Wschodniej z bilansem bramkowym 85:161,a na wyjeździe 35:86. W dwudziestu jeden spotkaniach Buffalo zdobyło zaledwie dziewięć punktów z sześćdziesięciu trzech możliwych. Ostatnie piętnaście meczy aż czternaście razy zakończyło się porażką! Na wyjeździe wcale nie jest lepiej ostatnie dziewiętnaście meczy aż szesnaście razy zakończyło się nie innym rezultatem jak porażką.
Drużyna gospodarzy radzi sobie dobrze. Detroit zajmują czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem bramkowym 128:11, a u siebie 72:55. Ostatnie jedenaście meczy tylko trzy razy zakończyło się porażką. U siebie Detroit po fatalnej formie pięciu porażek z rzędu wraca na właściwe tory wygrywając trzy ostatnie spotkania.
Head to Head tych drużyn mówi nam, że pięć ostatnich spotkań cztery razy zakończyło się wygraną nocnych gospodarzy z bilansem 18:12, co daje średnią na mecz 3.6:2.4. Ostatnie dwa spotkania (wcześniejsze rozegrane w wigilię wygrane przez Detroid 6:3 i późniejsze wygrane czternastego stycznia tego roku ) pokazują o sile tej drużyny i że nie warto się poddawać, tym bardziej, że nie zagrają teraz z rywalem z górnej pułki i ten mecz powinien być dla nich spacerkiem. ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 26

damontips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Copa Antel
Godzina:
1:00
Spotkanie:
Club Nacional - Penarol
Typ:
Club Nacional
Kurs:
2.25
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Witam, na dziś wybrałem mecz z Ameryki Południowej, Copa Antel półfinał rozgrywek i spotkanie pomiędzy Nacional, a Penarol. Nacional w tych rozgrywkach występuje w finale regularnie od 2012 roku tryumfując raz. Obie drużyny spotkały się w półfinale już dwukrotnie i zawsze wygrywał Nacional. Gospodarze mają niesamowitą passe 14 zwycięstw z rzędu, natomiast w tym samym czasie goście przegrywali aż 7-krotnie, wygrywając tylko 5 razy. Nacional po 15 kolejkach ligowych zajmuje 1 miejsce w tabeli wygrywając 14 razy tracąc tylko 7 bramek i strzelając 34. Natomiast Penarol zajmuje 3 miejsce, ale ma zdecydowanie gorszy bilans 7 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki tracąc 16 a strzelając 28 bramek.
✅125
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Detroit - Buffalo
Typ: Detroit strzeli w każdej tercji
Kurs: 3.85
Bukmacher: betsson
Analiza:
Analiza powinna być dość treściwa. Buffalo jest na dobrej drodze by stawiano przeciw nim ogromne stawki. Kurs na Detroit oscyluje juz wokol 1.5 (1.45) i to w regulaminowym czasie gry. W hokeju jest to kurs, którego nie powinno sie używać. Postanowilem wiec zagrac ze Detroit sobie postrzela, choc raz na tercję. Buffalo jest najgorszą ekipą tej ligi. Na wyjazdach traci 4.1 bramek na mecz. Przegrali 10 meczów z rzędu i tak naprawde wiekszosc z handicapem. Ekipa taki chłopiec do bicia. Detroit jesli moze dzis przegrac to tylko z samymi sobą.
⛔100
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Rosja
Godzina:10:10
Spotkanie:Spartak Primorie : Parma Perm
Typ: Powyżej 149,5
Kurs:2,12
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz w lidze rosyjskiej gdzie lider Parma zagra z 8 zespołem tamtejszej ligi. Zdecydowałem się na over w tym meczu gdyż oba zespoły ostatnio prezentują dobrą passę i mają i mają odpowiednio 4 i 3 zwycięstwa z rzędu. Dobra forma strzelecka oznacza , że obie drużyny nie mają problemu ze zdobywaniem punktów i spokojnie pokryją over.
Ostatnie mecze pomiędzy zespołami:
Parma : Spartak 86:63
Spartak : Parma 88:54
Mecze pokazują, że gospodarz w meczu ich drużyn wygrywa wysoko, jednak tym razem liczę na wyrównany pojedynek w stylu cios za cios.
⛔100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja Mhl
Godzina: 13:00
Spotkanie: Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby
Typ: 2
Kurs: 2.24
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam dzis zapraszam na spotkanie rosyjskiej ligi mhl pomiedzy Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby
Dlaczego taki typ ? Taki typ ponieważ jest kilka argumentow na to że goście wygraja mecz.
#1 Omskie Yastreby statystycznie prowadzą na ostatnie 5 meczy wygrali 3 przegrywając 2 spotkania
#2 Omskie Yastreby są w lepszej formie niż druzyna gospodarzy wskazuje na to tabela ligowe i ostatnie mecze ligowe gdzie na ostatnie 5 wygrali 5 spotkan.
#3 ostatnim argumentem bedzie to iz ostatni mecz miedzy tymi zespolami był wczoraj i skonczył sie wygraną Omskie Yastreby 6:2 w dzisiejszym meczu może byc podobnie .
Reansumujac warto postawic moj typ bo jest sporo argumentow czemu mieli by wygrac w dzisiejszym spotkaniu niezły jest tez kurs polecam.
Pozdrawiam
✅124
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

shotin10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Everton - West Bromwich
Typ:
1
Kurs:
1.82
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Everton przechodzi kryzys, w ostatnich pięciu meczach zdobyli ledwie jeden punkt i odpadli z pucharu z West Ham, jednak ten jeden zdobyty punkt był z przeciwnikiem z wysokiej półki. Everton pokazał się z dobrej strony i moim zdaniem dzisiaj ma dobrą okazję aby w końcu odnieść zwycięstwo. West Bromwich na wyjazdach spisuje się niezbyt dobrze, zdobyli tylko 9 punktów i moim zdaniem mimo osłabień Everton powinien zgarnąć komplet punktów.
⛔100
 
H 17

hard90

Użytkownik
Dyscyplina:*Mistrzostwa Świata w Piłce ręcznej Qatar 2015
Godzina:*15:00
Spotkanie:*Białoruś vs. Brazylia
Typ:*Brazylia
Kurs:*2.70
Bukmacher:*Bet365
Analiza: Przeglądając dzisiejszą ofertę zaciekawił mnie typ na Brazylię. Patrząc na ostatnie 5 spotkań Białorusi to 5 porażek i nie prezentują żadnej formy tracą dużo bramek 62-67 na dwa spotkania ...Natomiast Brazylia ma pecha w tych mistrzostwach Mecz otwarcia MŚ z gospodarzami to była niespodzianka lecz Qatar pokazuje się z dobrej strony wygrywając 2 mecze, drugie spotkanie Brazylii z bardzo dobrą Hiszpanią było bardzo wyrównane i niewiele zabrakło do wygranej. Dziś Brazylia jeśli chcę myśleć o dalszej grze w MŚ musi to spotkanie po prostu wygrać. Kurs zachęcający Gorąco polecam.
Powodzenia !
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
⚽ Puchar Narodów Afryki
Godzina 17:00
Spotkanie - Ghana : Senegal
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 3.60
Buk - Betsson
Ja znowu nietypowo bo w stronę kartki czerwonej no cóż lubię ! Dziś w pierwszym pojedynku zobaczymy w akcji drużyny Ghany i Senegalu i myślę że trochę dobrej piłki tutaj powinniśmy zobaczyć bo w obu ekipach grają zawodnicy grający w ligach w Europie co powinno być zauważalne na boisku , Ghana jak wiemy uczestnik ostatnich MŚ zaprezentowała się w tym turnieju bardzo dobrze i choćby wynik z Mistrzami Świata Niemcami 2:2 ale dlaczego liczę na kartkę ? a no zaglądając na ich wspólne mecze to zawsze gra byłą bardzo ostra i tak choćby w fazie grupowej PNA w 2006 gdzie też los zetknął ich razem było bardzo ostro i to od samego początku spotkania bo w 1 min gry żółtko dla piłkarza Ghany ale to jeszcze nic bo w drugiej połowie 2 czerwone za bójkę a do spięć dochodziło często , to pierwsza sprawa natomiast druga to sędzia pan Bernard Camille z Szeszeli który w 2013 roku także sędziował w PNA ale tylko jeden mecz i pokazał 2 żółte i 1 czerwoną kartkę a w sumie w zaledwie 14 meczach pokazał bezpośrednie 2 czerwone tak więc ten jego dzisiejszy występ też może być pierwszym i zarazem ostatnim sędziowaniem na tym PNA i może powtórka z rozrywki ( oby ) , a tak z innej beczki to w dotychczasowych zaledwie 4 meczach rozegranych w tej edycji PNA już w pierwszym meczu były 4 żółtka a w sumie 11 żółtek tak więc może dziś pierwsza czerwień ! ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - West Bromwich
Typ: Everton -1.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Everton zajmujący obecnie 13 pozycję w tabeli ligowej, podejmie na własnym stadionie 15 drużyną Premier League - West Brom.
Everton ostatni mecz zremisował z Manchesterem City na własnym stadionie 1:1, co jest bardzo dobrym wynikiem i to właśnie może (ale nie musi) nas skłaniać do postawienia na wygraną drużyny gospodarzy w dzisiejszym meczu nawet z handicapem -1.5. The Toffees na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali 10 meczy, w których zdobyli 13 punktów - no nie robi to wrażenia (3W-4D-3L), a ich bilans bramkowy to 17 strzelonych oraz 16 straconych goli.
West Brom w ostatnim meczu ligowym zmierzył się z zespołem Hull na własnym obiekcie i wygrał ten mecz 1:0, jednak z taką drużyną to nie jest osiągnięcie, tym bardziej na własnym obiekcie, co nie zmienia faktu, że zainkasowali 3 punkty do tabeli ligowej. Ogólnie WBA radzi sobie źle w meczach wyjazdowych. Podczas rozegranych 10 meczy zdobyli 9 punktów (2W-3D-5L), a w bramce umieścili piłkę tylko 6 razy, a wyciągali z własnej 13 razy.
H2H na stadionie Goodison Park jeżeli chodzi o tej handicap to nie powala, ponieważ padł tylko 2 razy od 2002 roku na korzyść gospodarzy.
Ja jednak dzisiaj zaufam Evertonowi i stawiam na ich pewną wygraną, patrząc na statystyki meczy u siebie i na wyjazdowe mecze WBA.
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom