>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.01.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 18. Stycznia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet
- Fuksiarz


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brighton - Chelsea
Typ: Remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Chelsea w bardzo słabej formie - nie wygrali 3 ostatnich meczów ligowych, natomiast Brighton jak na swój potencjał całkiem nieźle - nie przegrali do 4 spotkań. Co ciekawe 29.12 obie ekipy również grały mecz ligowy, tym razem w Londynie i padł remis, ale ciekawsze jesto to, że to drużyna Jakuba Modera przeważała przez większą część meczu. Do tego Brighton jest bardzo fajną drużyną pod remisy - zremisowali w lidze 10 meczów na 20 z bilansem bramek 21:21. Drużynie The Blues będzie na pewno bardzo zależęć na 3 punktach, ponieważ nie zdobyli ich już od 3 kolejek, jednak gdy się czegoś za bardzo chce, jest się pod presją - często efekt jest odwrotny. Mam nadzieję, że tym razem tak będzie i padnie remis.

275
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +480
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Cadiz - Espanyol
Typ: Espanyol/-3.5
Kurs: 2.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Długo zastanawiałem się nad typ typem , nim postanowiłem zaryzykować. Statystyki za nim za bardzo nie stoją gdyż Espanyol w tym sezonie zdołał wygrać tylko jedno wyjazdowe spotkanie w lidze i uczynił to dopiero w ostatnim dniu ubiegłego roku , za to nie z byle kim bo na ciężkim terenie w Valencii 1:2. Co zatem sprawia że decyduję się na taki bet?
Sprawa jest prosta. Jeszcze gorsza postawa gospodarzy w meczach domowych . Cadiz z bilansem 0-5-5 zamyka tabele pod tym względem na dodatek bilans bramkowy uzyskany na własnym terenie 6:15 dobitnie wskazuje jak ciężko miejscowym cokolwiek zwojować grając na Estadio Nuevo Mirandilla. Zaledwie 0.6 gola strzelanego na mecz nie wróży nic dobrego w konfrontacji z jakby nie było wymagającym rywalem.

Obydwie drużyny w chwili obecnej dzieli 12 pkt i oczywiście w dużo gorszej sytuacji gospodarze którzy na przedostatnim miejscu w strefie spadkowej muszą walczyć o punkty by piąć się wyżej w tabeli. Myślę jednak że Espanyol jest na tyle doświadczonym zespołem że będzie umiał wykorzystać słabość gospodarzy i sięgnie w tym spotkaniu po 3 pkt. Nie przewiduję jakiejś kanonady strzeleckiej w tym meczu i sądzę że zamknie się w przedziale 3 goli tak z resztą jak miało to miejsce w ostatnich 9 - ciu potyczkach między tymi zespołami od 2005 r. zarówno w lidze , CDR czy towarzyskich.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Burnley – Watford
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.12
Bukmacher: betclic
Analiza:


Ciężkie czasy nastały dla obu ekip, które od Listopada nie mogę wygrać spotkania. Burnley tym samym spadł na ostatnie miejsce w tabeli co prawda ma mecze zaległe, ale nie chcą tam zagościć na dłużej a dziś pojawia się okazja by opuścić to strefę bo grają z pierwszym bezpiecznym rywalem do którego tracą trzy punkty, w przypadku zwycięstwa wskakują na miejsca rywala, większe motywacji do zwycięstwa nie ma. Ekipa ma problemy ze zdobywaniem bramek ale dziś musi to być postawienie na ofensywną piłkę i zaatakowanie od samego początku bo po pierwsze klasa rywala oraz to że grają u siebie zmusi się do odważniejsze gry tego jestem pewien, nie mogą tutaj czekać na rywala to nie ten poziom by się bać. Watford też ma kiepski okres, dużo problemów w defensywie podobnie jak gospodarze a nawet wygląda to jeszcze gorzej, ale w tym wypadku zdecydowanie lepiej jest w ataku, tutaj też jest mocna mobilizacja by się przełamać rywale wydaje się idealny i też liczę na to że czekania nie będzie tylko ataki od pierwszej minuty, zresztą ta ekipa nie gra zamkniętego futbolu, potrafi sporo kreować i grać odważniej. Dwie ekipy które za wszelką cenę będą chciały zdobyć dziś komplet punktów, liczę że to skończy się ataki do 90 minuty i że ta bramka szybko tutaj wpadnie a wówczas zrobić się otwarty mecze bo rywal nie będzie czekał tylko ruszy od razu do przodu.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Australian Open
Godzina: 10.30
Spotkanie: Ymer M. - Tsitsipas
Typ: Ymer
Kurs: 5.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Tsitsipas odkąd skończył się sezon na cegle skończyła się jego dobra gra. Do tego dochodzi jeszcze kontuzja, którą wyleczył operacją. Ciekawe czy z łokciem będzie wszystko w porządku. Na domiar złego Ymer w drugiej połowie ubiegłego sezonu miał swoje przebłyski, a więc bywa groźny. Bardzo możliwy scenariusz jest taki, że to on zostanie sensacyjnym zwycięzcą w tym pojedynku. Jeśli jednak łokieć nie będzie przeszkadzał Grekowi, Szwed będzie w opałach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks
Typ: Milwaukee Bucks -4.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: betclic
Analiza:

Rzadko idę w faworytów, ale tutaj nie widzę innej opcji, tak samo jak nie widzę ŻADNEGO argumentu, żeby Hawks wygrali to spotkanie. Dla Atlanty ten sezon jest już praktycznie skończony, ktoś wierzy chociaż w play-iny? Kompetnie nic na to nie wskazuje, bilans w większości nabity na fantastycznej serii w listopadzie, od grudnia wygrali zaledwie 6 meczów przegrywając aż 14. No dobra, ale ktoś może powiedzieć, że w końcu trzeba się przełamać. Nie widzę tego, ostatnie 10 meczów to zaledwie dwie wygrane, u siebie nie wygrali od dziesięciu spotkań.

Ale przejdźmy do najważniejszego. Atlanta kolejny mecz zagra bez Capeli i Bogdanovicia. Sam Trae Young nie jest w stanie pociągnąć tego zespołu, co pokazał mecz z Portland jak rzucił 56 punktów a mimo to Atlanta przegrała. W Hawks brakuje jakości, dwóch wyżej wymienionych graczy po prostu nie ma kim sensownym zastąpić. Dodatkowo sam Young w ostatnich meczach formą nie błyszczy, nie chce też używać słów wulgarnych, ale mam wrażenie, że momentami gra jakby mu się nie chciało.

Milwaukee? Ostatnio co prawda grają w kratkę, ale ostatnie sześć meczów to 2x Hornets, 2x Toronto i raz Nets oraz GSW, więc z ogórkami nie grali, bilans z tych meczów to 2-4. Natomiast Bucks to drużyna, która walczy o TOP 1 konferencji, takie mecze muszą po prostu wygrywać, bo konkurencja odjeżdża, a z tyłu chociażby 76ers. Na minus jest brak Jrue Holiday'a, ale w zastępstwie są chociażby George Hill, Donte DiVincenzo czy Grayson Allen, który ostatnio rozgrywa fajne spotkania.

Dodatkowo liczę na rewanż z początku sezonu, gdzie Hawks wygrali 120-100.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Australian Open
Godzina: 2:15
Spotkanie: Paire - Monteiro
Typ: Paire nie wygra seta
Kurs: 2.70
Bukmacher: forbet
Analiza:

Paire na dziesięć ostatnich spotkań wygrał jedno. Monteiro wygrał sześć. Co prawda rywale innego poziomu czasami no ale... Paire co ma w głowie i co mu się dzieje niekiedy z motywacja wiadomo.
Dzisiaj Monteiro możliwe rozmontuje cierpliwość i psychikę rywala i już w pierwszym secie przebijaniem monotonnym rozsierdzi Benuego, na co ten odpowie swoim typowym marnowaniem różnorakimi sposobami piłek. Jeśli tak się stanie to najprawdopodobniej odechce się francuzowi dalszej męczarni i pożegna się szybciutko z turniejem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: PIŁKA RĘCZNA
Godzina: 18
Spotkanie: POLSKA - NIEMCY
Typ: Polska win
Kurs: 2.40
Bukmacher: sts
Analiza:

Kursy lecą na łeb i szyję. W szeregach Niemiec COVID. Jutro nie zagrają Kuhn, Wolff, Kafner czy Kastening. To ogromne osłabienie. Kursy na Polaków lecą w dół, ale myślę, że dalej warto pobrać. Nasza reprezentacja gra tutaj znakomicie. Pewne zwycięstwa z Austrią i Białorusią robią wrażenie. Dodatkowo u nas takich problemów nie powinno być. SPODZIEWAM SIĘ WYGRANEJ POLSKI.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +6
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA RĘCZNA
Godzina: 18
Spotkanie: POLSKA - NIEMCY
Typ: Olejniczak powyżej 2.5 bramki
Kurs: 1.65
Bukmacher: sts
Analiza:
Chłopak jest mistrzem w tym co robi gra bardzo nowoczesna piłkę ręczna silny, wszędzie go pełno szybki waleczny głodny gry. Podoba mi się on najbardziej z całej naszej reprezentacji gość zostawia serducho na parkiecie. Zapewne będzie chciał pokazać się z dobrej strony w takim meczu jak z Niemcami! Charakterny gość który będzie nieraz sam chciał wejść w koło i zakończyć bramka linia dla mnie niezrozumiała dlatego korzystam z tej okazji i gram już dzisiaj ten zakład . Wydaje mi się jak koledze wyżej se Polacy mogę łyknąć ten mecz ale już kolega zagrał to wyszukałem taka oto perełkę i gram pewniej zdecydowanie ten zakład ! Pewny typ

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Burnley – Watford
Typ: over 22,5 fauli
Kurs: 2.15
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Watford jest właśnie po weekendowym bardzo ważnym spotkaniu z Newcastle, we wtorek z Burnley, a w piątek jeszcze z Norwich. Wszystkie te mecze wyróżnia fakt, że grają w nich drużyny walczące już w pewnym sensie o utrzymanie. Zdobycie 3 punktów jest równe nawet 6 gdyż przeciwnik nie zdobywa punktów, a zwycięzca meczu odskakuje na 3 punkty. Ja kolejny raz próbuje pograć faule w meczu Watfordu. Spodziewam się kolejny raz zaciętego spotkania, pełnego w faule i kartki. Watford z Newcastle szczęśliwie bo dopiero w 88 minucie doprowadził do remisu. We wtorek kolejne trudne starcie bo z ostatnim Burnley. Obie drużyny charakteryzuje fakt, że od 9 spotkań nie potrafią wygrać. Watford jest najczęściej faulującą drużyna w lidze średnio 13,58 fauli/mecz, a Burnley natomiast wyróżnia się w karteczkach bo plasuje się na czwartym miejscu w lidze z średnią 2,06 żk/mecz. Ważne starcie w dole tabeli. Sędzia spotkania Craig Pawson który statystyki ma bardzo zbliżone do linii oferowanych przez buki. Średnio 3,7 żk/mecz wystawia, a gwiżdże faule 21,3 średnio na mecz. Proponuje zagrać jeszcze karteczki asekuracyjnie over 3,5 ~ 1.60.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brighton - Chelsea
Typ: gol Brighton
Kurs: 1.66

Bukmacher: STS
Analiza:


Brighton to ciekawa ekipa, która dobrze wygląda na własnym stadionie, szczególnie przeciwko czołówce ligowej. W bezpośrednich pojedynkach z Chelsea na swoim obiekcie ta ekipa strzelała 4-krotnie w 4 ostatnich meczach. Mecz z Crystal pokazał, że głównym atutem tej ekipy jest też ofensywa i konstruowanie sporej ilości sytuacji podbramkowych. Myślę, że kurs na gola gospodarzy jest warty uwagi, tym bardziej że forma atrakujących wygląda obiecująco.

66
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +582
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: futbol amerykanski
Godzina: 02 15
Spotkanie: LA-Arizona
Typ: powyzej 55.5 pkt z dogrywka
Kurs: 2.7
Bukmacher: fortuna
Analiza: Linia wysoka, ale ten mecz moze byc kwintesencja świetnych ofensyw. Wiadomo lekko ryzykowny. Ale Rams należy do ekipy, która ma wiele do zaoferowania w ataku. Kupp na skrzydle bardzo punktuje, jeden z najlepszych na swojej pozycji w lidze, Odell Beckham, ktory zreszta trafil do zespołu kilka miesiecy wkomponowal sie fajnie w drużynę, notując kilka waznych przylozen w sezonie regularnym, zawsze grozny tight end Higbee zazwyczaj w środkowej czesci boiska. Rams to bardzo dobry kolektyw. Jest jeszcze w ataku Stafford i to od niego bedzie wiele zalezalo. Z mim jednak jest tak, ze przeplata dobre wystepy ze słabszymi. Ale mimo wszystko mozna bylo na niego liczyc i tak tez powinno byc przeciwko Cardinals. Druga sprawa obrona. Rams na pewno zagraja bez dwoch obroncow Rappa i Fullera. Jest to na tyle oslabienie, iz obaj ci zawodnicy notowali bardzo dobre statystyki w obronie. Wiadomo defensywa ma jeszcze Donalda i Ramseya, ale ta obrona Rams wcale nie jest az tak wytrzymała. Pamietajmy ze Stafford juz kilka razy podarowal prezenty rywalom a przy powrocie Watta do druzyny Cardinals presja na qb LA bedzie jeszcze wieksza.Po drugiej stronie Arizona. Obrona Cardinals nie wygladala zbyt solidnie w ostatnich tygodniach. Oczywiscie brak kilku podstawowych obroncow znacznie oslabil potencjal obronny gosci. Na najblizszy mecz wroci m.in Watt, ale czy caloksztalt obrony diametralnie sie zmieni. W pazdziernikowym spotkaniu z z zespolem LA stracili 20 pkt, zdobywając 37. Potem w grudniu Rams zafundowali im 30 pkt w plecy. Arizona na pewno bedzie miała problem ze skrzydłowymi gospodarzy, zreszta bylo to widać w poprzednich spotkaniach. Natomiast w ofensywie moga namieszac. Murray jest niezwykle grozny zarowno jako ten podajacy jak i biegacz. Powinien zagwarantowac kilka dobrych podan. Generalnie obie ekipy lubia wysokie wyniki. Rams w sezonie regularnym tracili z top ekipami minimum 25 pkt jak np z Packers, Titans czy teraz ostatnio z 49ers ktorzy moga napsuc krwi rywalom w PO. Ogolnie mam nadzieje ze jedna i druga druzyna pojdzie na calosc

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Basketball » USA » NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic - Portland Trail Blazers
Typ: Orlando Magic -5.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się, iż to Orlando będzie wg bukmacherow faworytem w tym meczu. Niewielkim, ale jednak. Widać nie wszyscy wierzą i próbują sugerować, że jeszcze Magic na kolejną wygraną u siebie poczekają. Nie wydaje mi się. Przewidziałem wygraną Portland na Czarodziejami, ale kto oglądał ten wie, że oni sami podeszli do tego spotkania dość lekceważąco. Momentami -15 u siebie z Blazers, no bez jaj. Dobra nasza, bo zacny kurs siadł. Nie mniej jednak PTB wielkiego meczu nie zagrali i jakoś nie wierzę, że zepną poślady równie na Orlando. Magic działają w myśl zasady jak nie teraz to kiedy. Solidny mecz zagrali z Wiz, dobre 3 kwarty z Mavs no i ograli Szerszenie na wyjeździe jako tłusty underdog. Nie ufam absolutnie Portland w tym meczu jako faworytom. Hcp +2.5 na spokojnie, ale ja liczę na nieco wyższą wygraną Orlando.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłką nożną » Szkocja » Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee United vs St.Mirren
Typ: Dundee United strzeli gola
Kurs: 1.40
Bukmacher: SuperBet
Analiza:

We wtorkowy wieczór spodziewana jest zaciekła walka pomiędzy Mandarynkami i Świętymi. Obie drużyny chcą przerwać passę bez wygranej.
Drużynę Dundee United podczas przerwy zimowej wzmocnił obecny lider strzelców, Tony Watt! Został kupiony od ligowego rywala, Motherwell. No jeśli do drużyny przychodzi strzelec 9 bramek, który wyprzedza w tej klasyfikacji nawet Alfedo Morelowa z Rangersów to zarówno ja jak i wszyscy kibice gospodarzy oczekują, że przyniesie to zamierzony efekt w postaci bramki. Fajny typ do podbicia waszych kuponów AKO.

40
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +286
Mordu 36,3K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Australian Open
Godzina: 03:00
Spotkanie: Linette M. Vs Sevastova A
Typ: Powyżej 28.5 gema
Kurs: 4.55
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Myślę że tenisistki zagrają na podobnym poziomie i dopiero w trzecim secie wyłoni się zwyciężczyni meczu.Sevastova jest troszkę lepsza, ale nie na tyle, żeby łatwo wygrać z Magdą.Magda raczej gra tenis, którego Sevastova nie lubi, dlatego sądzę że Sevastova łatwo nie będzie miała.Sevastova troszkę zbiera punktów z returnu,wymian,serwisu (takie grosza do grosza) a przy Magdzie troszkę jej mecz się skomplikuje...Sevastova na pewno jest przygotowa fizycznie do meczu.W poprzednich latach pozostawiła po sobie tendencje do tego, żeby sądzić, że wraz z początkiem nowego roku dobrze gra.Ja typuje, że będzie dużo gemów, bo Magdy charakter gry mnie przekonuje, gdy ma zmierzyć się z potencjalnie lepszą tenisistką.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Utah Jazz
Typ: ZWYCIĘZCA I LICZBA PUNKTÓW LA Lakers i powyżej 229,5
Kurs: 5
Bukmacher: betclic
Analiza:

Zobaczymy czy metody sie sprawdzaja po miesiecznej przerwie ;)

Lakers ponioslo sromotna porazke z Denver, jakies 96-131, z tym samym Dennver, ktore zostalo rozniesione przez Utah jakies 10-1-121.
A zatem na logike Lakersi powinni pokonac Utah, tym bardziej ze Lebron z gorycza wypowiedzial sie odruzynie w tym meczu.

Wiadomo Lakers wozek emerytow, zaladowali cala trupe jak rzad Ewy Kopacz w ostatnim okresie konania Platformy Obywatelskiej i jada dookola, szczerza zeby, byle do play off sie doczolgac, to pod nich zostala zrobiona reforma zeby 10 druzyn lapalo sie do PO.

Wiec raczej sie tam zalapia, ale od czasu do czasu wygrywac mecze trzeba, tylko ostatnie sieroty nie lapia sie do play off, jak ta druzyna co zostala ograna przez Chicago 103-99, juz nie pamietam Detroit czy Orlando, pamietam wynik, ogladale ,mecz, niesamowite ogory, znaczy sie nie Chicago ale ci drudzy.

Kto robi gre w Lakers? Oczywiscie Anthony Davis, LeBron swoje tez cos doklada no i Russell Westbrook jest z pewnoscia niejednoznaczny, cos tam gra, ale blyskotliwe wystepy rzadko, fatalne czesto.

Ale jak mu siedzi to Avengersi beda wygrywac mecze

A co do over - under. Utah musialo zneutralizowac ofensywne poczynania Jokica wiec rzucic sporo. I rzucili bodaj 122 punkty, ze niby w Lakers nie ma nikogo podobnego do Jokica? Tam jest potencjalnie rzech superstrzelcow, z czego jeden nie zawodzi praktycznie nigdy i jak wypali 2 z 3 to sa w stanie wygrac z kazdym. Ze niby Utah bilans 29-14? Przed Denver przegrali 4 z rzedu, oczywiscie czesc z tych meczow rezerwami i nie tak szybko wroca na najwyzszy poziom, gdzie loja wszystkich rowno, przynajmniej w fazie zasadniczej

Dzis nie ma pelikana wiec teoretyczni powinni dostac w dziob ze zlota czworka Utah w komplecie. Zobaczymy. Typ na rozruszanie. Policzmy wynik. Zalozenia

- Lakers rzuci wiecej niz 96 punktow
- Utah nie gorzej(albo i gorzej) niz z Denver - 122 punkty

Powinno pasc jakies 235 punktow, a rozdzielajac na handikapy, jesli juz Lakers ma wygrac (to mniej prawdopodobne niz over)

Lakers - Jazz 121-115

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: AO
Godzina: 05-30~~
Spotkanie: Watson - Sheriff
Typ: Watson
Kurs: 1.73

Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiaj bardziej na spokojnie kursowo - Heather Watson nie trzeba nikomu przedstawiać, natomiast Sheriff to zawodniczka generalnie przeciętna taka o challengerowa - myślę, że na tyle na tym etapie można sobie pozwolić na spokojnie. Nie, żeby brytyjka była jakimś fenomenem, ale jednak obycie w tourze duże, całkiem przyzwoicie potrafi grać, korty twarde lubi, nawet raczej te szybsze niż wolniejsze. Brytyjka początek sezonu średnio udany, ale drabinka sprzyja awansowi. Sheriff przede wszystkim preferuje trochę poprzebijać, a Heather jeśli jest możliwość skrócić wymianę to wali z forehandu ile fabryka dała i myślę, że na taką zawodniczkę powinno styknąć. O ile Egipcjanka(?- o ile tak to się prawidłowo mówi) nie zaliczy jakiegoś szalonego dnia przy serwisie to jestem raczej spokojny o zwycięstwo Watson w 2 setach.

73
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +563
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/DFB Pokal
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Pauli vs Borussia Dortmund
Typ: 2/BTTS
Kurs: 2.31
Bukmacher: STS
Analiza:


Jak co roku wydawało się, że to niebieska część Hamburga będzie biła się o awans do 1. Bundesligi, a tutaj proszę liderem Zweite jest projekt, od którego nie wymaga się zbyt dużo. Trener Timo Schultz gra przyjemną dla oka ofensywą piłkę i przekłada się to na kolejne pozytywne wyniki. St. Pauli zawiodło swoich kibiców w starciu z Ezgebirger Aue, ale być może wpływ na to miało po prostu brak ogrania po przerwie świąteczno-noworocznej. Dzisiaj nadchodzi okazja, aby sprawić kolejną sensację i wyeliminować jednego z głównych faworytów do sięgnięcia po puchar. BVB naturalnie pragnie powtórzyć sukces sprzed roku, gdzie wygrali DFB Pokal i po blamażu Bayernu w Mönchengladbach jest na to spora szansa. Stawiam na wygraną przyjezdnych, połączonych BTTSem. Borussia regularnie traci gole i uważam, że w Hamburgu ponownie straci przynajmniej jednego, ale ich ofensywa jest na tyle mocna, że odpowiedzą na to kilkoma trafieniami. Jestem zdania, że gospodarze są na ten moment w ciężkim okresie, bo dopiero co ogrywają się po przerwie i na koniec może im zabraknąć umiejętności, aby powstrzymać BVB. Liczę na Erlinga Haalanda i spółkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +52
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lazio - Udinese
Typ: BTTS + over 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Superbet
Analiza:

W 1/8 Pucharu Włoch rozpoczynające zmagania w tych rozgrywkach Lazio zmierzy się z Udinese, które w poprzednich rundach Pucharu pokonywało już Ascoli 3:1 i Crotone 4:0. To Lazio jest faworytem tego starcia, lecz uważam że nie będzie to jednostronny pojedynek. W lidze obie drużyny straciły już bardzo podobną liczbę bramek, Lazio 39 a Udinese 36. Obrona dzisiejszych gospodarzy nie wygląda w tym sezonie najlepiej i tu upatruję dziś szansy na strzelenie gola przez Udinese. W meczach obu drużyn pada dość dużo bramek, Lazio w 5 ostatnich spotkaniach ligowych ma bilans bramkowy 13:7, co daje nam średnio 4 bramki w meczu. Udinese z kolei w 5 ostatnich pojedynkach ma bilans 8:12, co również daje nam taką samą średnią 4 bramek na mecz. Ostatni pojedynek bezpośredni miał miejsce 2 grudnia i padł tam hokejowy wynik 4:4. Dziś mimo, że to puchar spodziewam się dużo podstawowych zawodników po obu stronach i otwartego meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina 20:00
Spotkanie : Betis : Alaves
Typ : czerwona kartka lub rzut karny
Kurs : 2.00
Bukmacher : ETOTO

Mecz w którym mam nadzieję będzie sie działo sporo , Betis ostatnio w lekkim kryzysie i jak tak dalej pójdzie to pomimo że zajmują 3 miejsce w tabeli to mogą za chwilę wypaść z miejsc dających prawo gry w pucharach , goście z kolei walczą aby opuścić miejsce spadkowe a dużo im do tego nie brakuje bo zaledwie punkt brakuje im do Getafe , ale najważniejsze to dla mnie kto sędziuje a jest nim pan Sanchez Martinez, Jose Maria , w 10 meczach 56 kartek czyli średnia 5.6 na mecz , żółtek 55 ( 5.5 na mecz ) jedna czerwona i 2 karne , dla mnie bogata statystyka , Betis w ostatnim meczu z Rayo już w 33 minucie gry grał w 10 po bezpośredniej czerwonej A Moreno , H2H pokazuje iż w niejednym spotkaniu mocno iskrzyło , to myślę że kurs 2.00 na dwie opcje wysoki i wart ryzyka !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom