>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 17. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
00:30
Spotkanie:
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
Typ: Montreal Canadiens incl.OT ML
Kurs:
2.10
Bukmacher:
Expekt
Analiza:

Okey jeszcze raz w tym sezonie spróbuję przełamać ciążącą na mnie klątwę Amalie Arena na Florydzie, gdyż do tej pory ilekroć próbowałem grać przeciwko Tampie, gdy ta grała u siebie to zawsze kończyło się to dla mnie porażką :kwasny4565: Może dziś się uda?!

A niby czemu nie! Błyskawice podejmują dziś u siebie liderów Atlantic Division a więc Montreal Canadiens. Będzie to spotkanie o prym w nie tylko w dywizji ale i całej konferencji więc stawka jak i ciężar meczu spory! Ale ja to właśnie lubię.
Teoretycznie powinien to być dla gospodarzy mecz łatwy i przyjemny, wszak w tym sezonie już 3-krotnie potrafili ograć Habs (raz gnojąc ich u siebie 7:1! i dwa razy w Montrealu w tym po raz ostatni tydzień temu strzelając zwycięskiego i jedynego gola w meczu w dogrywce). Ale czy na pewno będą mieli aż tak proste zadanie? Moim zdaniem nie! Chyba nikt w zespole Błyskawic nie chce pamiętać co stało się w ubiegłorocznym play-offs, gdy Montreal nie dał im żadnych szans eliminując ich już w pierwszej rundzie wygrywając rywalizację 4-1. Najwyraźniej zadziałało to na nich niczym płachta na byka bo jak wspomniałem wygrali wszystkie 3 mecze w tym sezonie ale przecież Canadiens prędzej czy później znajdą na nich sposób. Moim zdaniem nastąpi to właśnie dziś! Niby ich goalie Bishop ma rewelacyjny bilans versus Habs (8-1-2 z 1.37 GAA) i w tym sezonie wygrał wszystkie 3 starcia ale jak wiadomo nic nie może przecież wiecznie trwać! Tym bardziej, że Lightning przegrali ostatnie dwa spotkania. Najpierw ulegając w Bostonie Bruins a następnie niespodziewanie u siebie Winnipeg Jets. Szansa jest gdyż w ostatnich spotkaniach najwyraźniej zaciął się motor napędowy Tampy - Steven Stamkos, który w 4 ostatnich meczach zanotował zaledwie punkt a w zwycięstwie 7:1 w meczu 13 października popisał się hat-trickiem! Habs także chyba wybudzają się z lekkiego letargu, gdyż potrafili odnieść pewne zwycięstwo nad Islanders w spotkaniu rozgrywanym w Nowym Yorku.

Reasumując matchup ciężki do typowania i tutaj wygrać może każda z ekip ale ja jednak się skuszę i spróbuję pograć na win gości oraz przełamanie przez nich swej niemocy wobec Lightning wierząc, że Price&#39;a stać na powstrzymanie najlepszej ofensywy ligi wszak on sam uważany jest za głównego faworyta do wygrania Veziny a gdzie najlepiej zaprezentować swoje atuty jak nie w takich starciach jak to dzisiejsze! Let&#39;s Go Habs!!!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nozna Liga Mistrzów
Spotkanie-Atletico-Leverkusen
Typ: Atletico wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.20
Godz: 20:45
buk Unibet
Analiza; Witam, na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie rewanżowe w ramach ligi mistrzów w którym hiszpańskie Atletico Madryt na swoim stadionie podejmowało bedzie niemiecki bayer Leverkusen. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Niemczech lepszym zespołem okazała się ekipa z leverkusen, która wygrała 1:0. W tym spotkaniu moim zdaniem gospodarze są faworytem do zwycięstwa jak i to awansu do kolejnej rundy, jest to ogólnie piłkarsko lepszy zespoł, który ostatnio co prawda tego nie pokazuję,ale w każdej chwili może się przebudzić, tym bardziej że jest to dla nich ostatni dzwonek w lidzę bowiem kolejny remis, sytuacja jest już nieciekawa i strata spora, teraz zostaje tak na prawdę tylko walka w lidze mistrzów, w której Atletico Grać potrafi, co pokazało w poprzednim sezonie dochodząc do wielkiego finału, gdzie dopiero po dogrywce uległo Madryckiemu realowi. Bayer w spotkaniach wyjazdowych ma problemy z przejeciem inicjatywy i stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych co w tym spotkaniu może być kluczowe, ponieważ gospodarze będą tutaj chcieli zaatakować od pierwszych minut spotkania gdyż to oni potrzebuję tutaj bramek, polecam spróbować tutaj na zagranie gospodarzy z handicapem, myślę że jutro to bedzie własnie ich wieczór i pokażą po raz kolejny że na swoim stadionie sa w stanie ograć praktycznie każdego.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data, godzina: 17.03.2015 3-30
Spotkanie: Golden State Warriors - LA Lakers
typ: Golden State -18,5
Kurs: 1,95
Buk: bet365
Analiza:
W nocy z poniedziałku na wtorek jednostronnie zapowiada sie spotkanie Wojowników z Jeziorowcami. Jeszcze kilka lat wstecz to Lakers byli zdecydowanymi faworytami i odnosili wysokie i efektowne zwyciestwa. Ale od kilku lat Warriors idą do przodu by w tym sezonie być zdecydowanie najlepsza ekipa na zachodzie (6,5 zwyciestwa przewagi nad Grizzlies). Lakers natomiast z najlepszego zespołu XXI wieku stali sie aotsiderem. Spory w tym udział Kobe Bryanta, a raczej jego braku w ostatnich dwoch sezonach, ktory nie moze zaleczyc kontuzji. Ale nie tylko brak jego, ale przede wszystkim zawodnikcy, ktorzy tu graja sa winni fatalnego sezonu LA. Najwiekszymi rozczarowaniami są rozgrywajacy Lin oraz niechciany w Chicago Boozer. Fatalne transfery w ostatnich wymianach bardzo znoszczyły świetny zespół z Miasta Aniołów. Raczej jest to wątpliwe by aktualny skład LA był wstanie przeciwstawić sie rewelacyjnym Wojownikom. Tu zdecydowanie na pierwszy plan wysuwają sie dwaj liderzy - klay Thompson i Steve Curry. Zwłaszcza Curry bydzi podziw fachowców, bo każdy mu wróżył karierę i dziwił się dlaczego nie opuszcza zespołu z GS. To głównie dzięki niemu właśnie Warriors są tu gdzie są. Jakiego wyniku spodziewam sie w tym meczu?? Zdecydowanej wygranej gospodarzy. Ci maja dzien odpoczynku dłużej od LA, ktorzy wczoraj do samego końca stawiali opór Hawks, ale i tak przegrali. Do tego liderzy z GS dostali wolny dzien i w meczu z Denver wystapili bez Currygo, Thompsona, Boguta i Iguodali. Taki odpoczynek z pewnościa dobrze im zrobił, bo w sobote rozbili Knicks (z ktorymi LA przegrali dwa dni wczesniej) aż 125-94 (po trzeciej kwarcie prowadzili aż 111-73). lakers to zaden rywal dla Wojowników i nawet nie zmieni tego porażka w wigilię, ale wtedktory akurat był jeszcze Bryant ktory zanotował wtedy 44 oczka... Dzis go juz nie ma a Warriors są rozpędzeni... Demolka wielce prawdopodobna
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells
Godzina:
4:30
Spotkanie:
Lopez F. - Cuevas P.
Typ:
Lopez F.
Kurs:
1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 1:0 z 2010 roku. Hiszpan Lopez to gracz uniwersalny na każdą nawierzchnię, na hardzie potrafi grać, zresztą co tu dużo pisać, nie bez powodu jest 12 w rankingu ATP. W pierwszym meczu przeciwko Francuzowi zagrał genialnie na serwisie, 21 asów przy tylko 2 podwójnych błędach to musi na pewno budzić podziw. Cuevas co prawda to również solidny gracz, który pokazał się z dobrej strony w 2014 roku, a w 2015 wygrał już jeden turniej w Sao Paulo, ale teraz gramy na hardzie gdzie ewidentnie to nie jest nawierzchnia sprzyjająca jego grze.
Jest to mój 5000 post na forum!
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzow
Spotkanie: Atletico-Leverkusen
Typ: Leverkusen awans
Kurs: 1.80
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze sa bez formy w ostatnich 6meczach wygrali tylko raz i to z cienka Almeira, z drugiej strony Leverkusen idzie jak burza 5 ostatnich meczow to zwyciestwa.W pierwszym meczu Leverkusen dosc pewnie a Atletico wlasciwie nie mialo wiele do powiedzenia, znowu wydaje sie ze buki zanizaja kursy na Atleti.W tym meczu kazdy strzelony gol Leverkusen stawia pod sciana ATM i moga sobie pozwolic na bramkowa porazke jednym golem co jest spora przewaga biorac pod uwage, ze Leverkusen strzelaja czesto i gesto, ostatnim meczem w ktorym nie strzelili gola mial miejsce 10meczow temu...Warto tez dodac, ze ATM bedzie oslabione brakiem ostoi defensywy Godina i doswiadczonego pomocnika Tiago, problem moze tez byc z bokiem obrony gdzie watpliwy jest wystep Siqeuiry przewiduje ciag dalszy problemow chlopcow Simeone i odpadniecie z walki o kolejne trofeum po korzystnym kursie.
⛔100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leyton Orient - Barnsley
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po raz kolejny dziwią mnie kursy bukmacherów na Barnsley i po raz kolejny mam zamiar z nich skorzystać, a przy okazji podzielę się z Wami. Leyton Orient zajmuje 21 miejsce w 24 zespołowej lidze, Barnsley - 6. Bilans Leyton Orient u siebie nie jest zbyt imponujący : 4-3-11 i 23-28 w bramkach, delikatnie rzec ujmując, nie rzuca na kolana. Podobnie jak gra Barnsley na wyjazdach: 6-3-9 i 17:25. Ale tu jest pewien haczyk. Ostatnie trzy mecze wyjazdowe jutrzejszych gości to 3 zwycięstwa. Co prawda pokonywali w nich co najwyżej średniaków trzeciego poziomu rozgrywkowego w Anglii, ale to i tak były zespoły lepsze od Leyton Orient, które w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie wygrało tylko 2 i przegrało 3. Te zwycięstwa były przekonujące (dwukrotnie 3:0), ale ogranie ostatniego zespołu ligi nie jest jakimś szczególnym wyczynem. Co do aktualnej formy jutrzejszych rywali: Barnsley - 5 zwycięstw z rzędu, Leyton 3-0-2. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami Barnsley wygrało pewnie 2:0, a Leyton Orient nie potrafiło strzelić bramki, mimo że ówcześni gospodarze grali w osłabieniu przez 15 minut.
Jedyne czego się obawiam to zbyt dobra seria Barnsley. Po prostu w końcu musi im się nie udać, ale myślę, że to nie będzie jutro ;) Poza tym kurs 3,40 na ekipę w takiej formie, grająca z zespołem walczącym o utrzymanie? Jak dla mnie to jest właśnie definicja value. Sam zastanawiam się jeszcze nad graniem z handicapem (kurs oscyluje w granicy 7,5-8, za drobne można się pobawić).
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna liga mistrzów
Godzina;20;45
Spotkanie; Monaco-Arsenal
Typ;2
Kurs;2.30
Bukmacher;Bet365
Analiza; Ehhhh,nie idzie mi ostatnio zbyt dobrze i przepraszam wszystkich którzy pograli moje typy i stracili....Jak wszyscy dobrze wiemy pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Francuzów jednak myślę że dziś stać Kanonierów na wygranie tego meczu,może nie awans ale wygrana zdecydowanie wchodzi w grę. Od ostatniego pojedynku obie ekipy rozegrały po 4 spotkania w krajowych ligach i trochę lepiej poradzili sobie gracze Arsenalu wygrywając z Evertonem, Manchesterem United,QPR i West Ham natomiast Monaco grało dwa razy z PSG i doznało porażki oraz zremisowało,ostatni mecz z Bastią pewnie wygrany ale nie jest to zbyt mocny zespół choć trzeba przyznać że ostatnio radzili sobie nieźle wygrali też z Evian ale to także nie jest mocarz... wiem że LM to inna bajka ale jednak rozgrywki ligowe pozwalają na ocene obecnej formy zespołów a wynika z nich że to Arsenal znajduje się w lepszej dyspozycji. Jak juz wcześniej wspomniałem nie sądzę żeby Arsenal walczył o pełną pulę jaką jest awans bo na własnym stadionie Monaco traci mało goli, Kanonierzy potrafią strzelać na wyjazdach bo z ostatnich 15 pojedynków nie udało im się pokonać bramkarza gospodarzy tylko w meczu z Southampton a jeśli już trafiali to robili to przeważnie 2-krotnie... Myślę ze kurs dobry a mecz może zakończyć się jakimś 0-1 lub 1-2. Powodzenia
✅130
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEliminacje MŚ 2018
Godzina: 11:00
Spotkanie: Pakistan -Jemen
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Heja, na dzisiaj przygotowałem typ z piłki nożnej i spotkanie z Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 roku z Pierwszej rundy strefy Azjatyckiej pomiędzy reprezentacjami Pakistan i Jemenu. Ja w tym meczu uważam, że faworytem i go oczywiście wygra jest reprezentacji Jemenu. W tamtym tygodniu opisywałem ich pierwsze spotkanie (oczywiście pisałem na zwycięstwo Jemenu), które odbyło się w Katarskim Doha (powody polityczne) i zakończyło się zwycięstwem 3 do 1 Jemenu. Oglądałem skróty meczów i widać było dominację reprezentacji Jemenu. Grali lepiej, lepiej ta piłka kleił im się do nogi, nie uciekała. Były 2 karne dla 2 drużyn i zarówno jeden jak i drugi trochę naciągane, ale poza tym to Jemen grał dużo lepiej. Mam nadzieję, zresztą tak też uważam, że jutro to oni będą atakować i dominować w tym meczu. Narzucą swój styl i nie postawią na samą obronę. Dzięki i życzę powodzenia.
ZWROT
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia,I Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Petrolul - CS U.Craiova
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W 22. kolejce ligowych rozgrywek zmierzą się ze sobą gospodarze (32:14) z miejsca trzeciego w tabeli z przyjezdnymi (25:22) z szóstego miejsca.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują wygraną gospodarzy,a dlaczego? Zaraz się dowiemy.
H2H obu drużyn nie jest imponujący ponieważ grały ze sobą tylko raz i Petrolul pewnie pokonał swojego przeciwnika 2:0 na gościnnych występach.
Ponadto ekipa gospodarzy mierzy w Ligę Europejską,jak nie pierwsze miejsce w tabeli co nieznacznie przeszkodziła im w tym drużyna ASA Targu Mures spychając ich na trzecie miejsce,więc mają dodatkowy bodziec do wygrania meczu.
Ostatni i najważniejszy fakt przemawiający za gospodarzami jest niesamowicie szczęśliwa passa gości,którzy swój ostatni ligowy mecz przegrali dnia 31.08.2014 (!!!).
Od owego feralnego meczu mają za sobą 15 (!!!) spotkań bez porażki-6 remisów,9 zwycięstw.
⛔100
 
charakter 24

charakter

Użytkownik
Anglia 2 20.45 Piłka Nozna
Wigan - Watford
Typ : Watford
Kurs: 2.45
Bukmacher : Bet365
Witam, po przerwie. Pod lupę biorę zaplecze angielskiej Premier League. Bede kierowal sie tutaj głownie sytatystka, bo akurat tym razem zadnych informacji nie posiadam na te spotnie. Nasz gość ambitnie walczy o awans, jedyna jaka informacje posiadam to ze Watford chce awansowac, bo budzet im na to pozwala oraz sa juz w trakcie remontowania jednej trybunu. W delegacjach radza sobie bardzo dobrze 9-3-6 . Nie jest zle, natomias nasz gospodarz Wigan, w sumie kazdy stary bukmacher powinnien wiedziec co to za zespoł. Wigan najgorszy zespoł ligi jezeli chodzi o mecze pod wlasna publicznoscia, na mecze bezposrednie nie patrze bo wiadomo jakim byl kiedys zespol Wigan a jakim jest teraz. Nasz gosc po ostatnich 5 kolejkach bez porazki 4 zwyciestwa 1 remis. Watford chce awansowac jutro musi to wygrac.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaArgentyna
Godzina: 01:10
Spotkanie: Arsenal de Sarandí -CA River Plate
Typ: Remis
Kurs: 3.02
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiejszej nocy postanowiłem zagrać starą dobrą Argentyne która zmieniła się w remisowe eldorado niczym włochy. Gospodarze ostatnio remisują wszystko u siebie nie lepiej z River które zajmuje 9 miejsce i odbiega formą od poprzedniego sezonu. Sądze że dzisiaj będzie podobnie i nie zobaczymy wiele bramek ???? Ostatnie 4 mecze pomiędzy nimi zakończyły się 3 remisami oraz jedną wygraną River u siebie 1:0 które było w wyśmienitej formie w czasie tych meczy.Mam nadzieje że dzisiaj nie będzie żadnego przełamania i River nie wygra co jest bardzo prawdopodobne.
✅202
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: Blackburn Rovers F.C. - Brentford F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 38 kolejkę ligową angielskiej Championship.
W mieście Blackburn na tamtejszym Ewood Park mogącym pomieścić prawie 31 i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe oczka pomiędzy miejscowym Blackburn Rovers Football Club założonym w 1875 roku o barwach niebiesko-białych a w gości z przedmieść stolicy Anglii Londynu Brentford przyjedzie zespół założony w roku 1889 o barwach biało-czerwono-czarnych a mianowicie Brentford Football Club.
Blackburn Rovers F.C. w tym sezonie ligowym 29 spotkań i zdobyte 54 punkty co daje 10 miejsce w tabeli ligowej a Brentford F.C. pozycja 6 ze zdobytymi 62 oczkami w swoich 29 meczach w tym sezonie ligowym.
Gospodarze u siebie w 18 meczach 32 oczka, bilans bramkowy na swoim Ewood Park 27-19 a goście na wyjazdach 26 punktów w swoich 18 spotkaniach, bilans bramek w delegacjach 22-26.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż Brentford F.C. to raczej oststnia z drużyn z którą gracze z miasta Blackburn mogą spróbować powalczyć o ostatnie możliwe miejsce w Play Off Championship.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Blackburn Rovers Football Club gra lepiej w tym sezonie u siebie i aby jeszcze chociaż myśleć o awansie w tym sezonie ligowym do Play Off musi koniecznie wygrać to spotkanie na swoim terenie z drużyną która która na wyjazdach gra słabiej niz na swoim terenie i moim zdaniem gospodarzom się to uda i komplet 3 oczek pozostanie w mieście Blackburn na tamtejszym Ewood Park.
kiepska analiza
⛔100
 
G 20

gogoha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Cracovia-Błękitni Stargard Szczeciński
Typ: Awans- Cracovia
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po niespodziewanej porażce na wyjeździe zespół gospodarzy przed własną publicznością powinien bez problemu pokonać II ligowca. Cracovia powinna od pierszych minut żucić sie do ataku by odrobić straty z poprzeniego meczu i przeprosić kibiców za kompromitującu wyptep przeciwko Błekitym na wyjeździe. Nie przewiduje tutaj innej możliwości niż awans gospodarzy , pomimo niesamowitej waleczności i zaangarzowania w grę drużyny kondycyjnej i technicznie znacznie złabszej. U siebie gospodarze powinni zaznaczyć wyraźnie różnice miedzy ekstraklasą a drugą ligą. Podbudowani pewnym zwyciestem w ostatniej kolejce z Piastem Gliwice Cracovia będzie chciała awanswoać dalej w Pucharze Polski. Miejscowa pubiloczność oczekuje pewnego zwycienstwa dlatego Cracovia zrobi wszystko by wygrać ten mecz przewaga 3-4 bramek. Nawet wynik 2-0 i ewentualna dogrywka stawia w dużej niewiedzy kondycje oraz sprawność piłkarzy ze Stargardu. Dlatego też polecam ten kurs i gram grubo na awans Pasów .
⛔100
 
meken 76

meken

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tomic B. - Ferrer D.
Typ: +1,5 seta Tomic
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Ferrer zgodnie z tradycją spisuje się kiepsko na hardzie Indian Wells. Niesamowicie męczył się z Dodigiem, ostatecznie wygrał po TB. Kursy na wygraną Tomicia są zachęcające (@3.00) ale ja pójdę w stronę handicapu na Australijczyka. Wg mnie jest w stanie urwać seta przy tak dysponowanym Ferrerze.
✅72
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Celtics - 76ers
Typ: Celtics różnicą 11-15
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oczywiście wczoraj już miałem postawione, że Hawks wygra różnicą 3-6 punktów i zmieniłem na 7-9 i klapa porażka... Dobra, ale teraz pora odrobić straty i trochę nadgonić czołówkę, bo już środek miesiąca. Niby jutro mamy ligę mistrzów, od której pewnie typy dnia zostaną zasypane, ale ja wolę stawić &quot;bezpiecznie&quot; na NBA. Między sobą spotykają się Boston Celtics oraz Philadelphia 76ers. O tym kto jest faworytem chyba nie muszę nikogo mające pojęcie o NBA uświadamiać nie muszę. Boston Celtics wciąż walczy o play offy i są tego naprawdę blisko, bo brakuje im raptem 1-2 zwycięstw do zajęcia 8 miejsca i dalej walczą między Heat, Hornets i Pacers o awans. Właściwie to każdy z nich dla mnie ma równe szansę, nie odskoczyli od siebie jakoś bardzo, a teraz Celtics praktycznie przegrywa. Ostatnio wygrali z kolejnymi potencjalnymi kandydatami do awansu Miami Heat oraz Indiana Pacers, a także niespodziewanie udało im się wygrać z Memphis Grizzlies. Filadelfia będzie dla nich pestką w porównaniu do wcześniejszych drużyn i nie będą mieli żadnego problemu z pokonaniem ich. Jedyna szansa na nie wejście typu to wyższe zwycięstwo niż 15 punktów lub gdy 76ers wyciągnie jakieś zwycięstwo 9-10 punktowe, ale nie spodziewałbym się raczej tego. Celtics na pewno szybko będą chcieli zdominować gości i kontrolować sobie spokojnie mecz z każdą kwartą dokładając kilka punktów do swojej przewagi. Liczę na dobry mecz! Let&#39;s Go Celtics!
⛔100
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzow
Spotkanie: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen
Typ: Powyżej 6,5 kartek
Kurs: 2,10
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, już dziś czekają nas ciekawe spotkania ligi mistrzów, dla mnie szczególnie ciekawym będzie mecz Atletico Madryt vs Bayer Leverkusen. Jak wiadomo po pierwszym meczu Bayer ma zaliczkę jednobramkową, po ostatnich spotkaniach ligowych to Bayer pokazał się z dużo lepszej strony, widać, że są w świetnej formie. Wielkim faworytem bukmacherów jest Atletico, ja nie potrafię wskazać faworyta, a nieopłacalne wydaje mi się granie na Atletico po śmiesznym kursie 1,7. W tym spotkaniu typuję powyżej 6,5 kartek na kursie 2,1 co wydaje mi się naprawdę fajnym typem, obie ekipy będą chciały szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę, jest to decydujący mecz o losach obu ekip w LM, w ich poprzednim meczu w LM 25.02 padło 9 żółtych kartek i 1 czerwona, co pokrywałoby linię 10,5, a myślę, że w dzisiejszym meczu emocji i fauli będzie co najmniej tyle samo, o ile nie więcej. Linie uważam za bezproblemową do pokrycia, a kurs 2,10 biorę z pocałowaniem w rękę.
✅110
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 17.03.2015 03:00
Spotkanie: Sacramento Kings - Atlanta Hawks
Typ: over 219,5
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mówi się, że tonący brzytwy nawet złapie - tak jest niestety z Homelem. Chłopak wygrał typy dnia w lutym, wyprzedał abonamenty na marzec, a teraz słyszy się, że jego beneficjenci masowo popełniają samobójstwo - rzucając się z dachów i okien polskich bloków. Bilans hańby w miesiącu marzec wynosi ⛔ 1000 j. Próbował odbić się grając hokej i piłkę nożną, ale w koszykówce jeszcze nie działał. Wiedza moja o koszu jest taka-trzeba trafic do dziury i sie punktuje za 3 2 1. Na tapecie mam mecz, gdzie bedacy na szczesliwej 13 pozycji w Konferencji Zachodniej, sakramencko słabe Sacramento Kings podejmie lidera Konferencji Wschodnie enbijej Atlanta Hawks. Gospodarze żałosna forma , z ostatnich 5 meczów tylko raz udało im się nie przegrać, w nieco lepszej formie Atlanta 4 wygrane w ostatnich 5 meczach. Szczerze , licze na overa poniewaz obydwa zespoly graly ze soba pare meczow temu wygrali wtedy dzisiejsi goscie Atlanta Hawks 130-105 Sacramento Kings. Licze dzisiaj na podobne lanie od gosci, ktorzy sa w marazmie i watpie ze przeciwko tak dobrej druzynie beda w stanie pokazac dobry poziom, na wyjezdzie rzucili 105 punktow wiec u siebie mozna spodziewac sie podobnego rezultatu , a biorac pod uwage fakt ze przegraja mozna zalozyc iz bedzie dosc duzo bramek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy ,Regionalliga West
Godzina: 19:30
Spotkanie: Siegen - Oberhausen
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzis znalazlem dosyc ciekawy mecz niemieckiej Regionalliga West w ktorym zmierzy sie ekipa gospodarzy ktora zajmuje 17 miejsce z ekipa Oberhausen zajmujaca miejsce 5. Szczerze to nie interesuje sie ta liga na co dzien ,lecz w tym przypadku zamiast ligi i samych druzyn zainteresowal mnie kurs na gosci ktory jest dosyc wysoki.
Gospodarze w ostatnich 5 meczach u siebie zanotowali 2 zwyciestwa i 3 porazki ,a ich bilans bramkowy to 3:7 ,jezeli chodzi o gospodarzy tu sytuacja wyglada lepiej gdyz na ostatnich 5 meczow na wyjezdzie wygrali 4 i 1 zremisowali ,a ich bilans to 7:5. Fakt jest taki ,ze wszystkie z tych meczow wygrali roznica tylko jednej bramki co moze nie przekonowac ,lecz goscie maja wciaz szanse na zalapanie sie do Play-off&#39;ow ,zas druzyna z Siegen nie ma juz wiekszych szans na pozostanie w lidze.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? FILIPINY: Commissioners Cup
Godzina: 17.03.2015 09:15
Spotkanie: Purefoods Star - Barako Bull Energy
Typ: -15.5 (Purefoods Star)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja dziś pójdę w stronę gospodarzy, którzy z gośćmi zazwyczaj mają bardzo łatwe mecze. Oba zespoły w średnich formach, ale to gospodarze lepiej się plasują w lidze. Na pięć ostatnich spotkań to właśnie cztery razy gospodarze byli górą. Widziałem jak gospodarze ostatnio na wyjeździe pokonali Text Texters, którzy walczyli do samego końca, lecz przyjezdni Starsi naprawdę chcieli wygrać ten mecz i tak też się stało. Moim zdaniem warto spróbować taki handicap.
Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom