>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 15.12.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 15 grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Indiana Pacers (-5.5) -Philadelphia 76ers @ 1.90 Bet365


Znowu gram w stronę Indiany, ostatnio -8 vs Cavs weszło, dzisiaj spodziewam się podobnego rezultatu. Oglądałem ostatni wyjazdowy mecz Philly z Bostonem, to Szóstki bardzo się męczyły w ataku, zwłaszcza w 1. połowie gdzie Celtowie postawili solidny defense. Dzisiaj pod znakiem zapytania stoi występ bez wątpienia najważniejszego zawodnika tej drużyny, Jrue&#39;a Holidaya. Z tego co wyczytałem do tej pory to nie trenował w czwartek, był na zrobieniu zdjęć rentgenowskich, które okazały się negatywne, chodzi w specjalnym bucie i ból jest odczuwalny, mimo to pojechał z drużyną do Indianapolis. Wracając do gry Philly - mnie ta drużyna w ogóle nie przekonuje, bardzo mało izolacji, dużo pick&amp;rolli, po których zdobywają mało punktów, dużo zagrywek kończących się rzutami z deep pół dystansu. Nadto widoczny brak jakiegokolwiek podstawowego centra, kombincja Hawse&#39;a, Allena i Browna nie wychodzi im wcale. Dość sporym plusem tej drużyny jest Tadeusz Young, ale zostaje on trochę pomijany w ofensywie co według mnie jest dużą stratą Szóstek.

Reasumując, jeśli Holiday dzisiaj zagra to jedyne w czym może dzisiaj pomóc drużynie to nie zostać zmiecionym z parkietu, natomiast jego brak automatycznie oznacza minimalne szanse na ugranie czegokolwiek w dzisiejszym meczu. Philly 21.14 APG w tym 8.9 Holidaya. Spodziewam się dalszych problemów z trafianiem do kosza ze strony Szóstek, dzisiaj zagrają przeciwko jednej z lepszych defensyw ligi. Mecz powinien zakończyć się podobnie do tego w TD Garden gdzie Boston wygrał nad Philą 13-oma punktami.

Info z last minute. Holiday OUT *info*
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
williag 30

williag

Użytkownik
15.12 (sobota) - godz. 02:00
Houston Rockets – Boston Celtics
Typ: Boston
Kurs: 2.27 @Pinnacle
Bardzo się zdziwiłem kursami na ten mecz, Houston mimo pozyskania potencjalnego all-stara Jamesa Hardena, wciąż pozostaje przeciętną drużyną – w przeciwieństwie do Celtów, którzy zawsze walczą o najwyższe cele. Gwiazdę gospodarzy, wyżej wspomnianego Hardena z mniejszą lub większą dokładnością można przyrównać do Paula Pierce’a, jednego z Bostońskiego BIG 3, ale porównanie pozostałych 2 zawodników - najlepszego podającego całej ligi Rajona Rondo i Kevina Garnetta z…ich odpowiednikami w Rocketsach - Linem i Asikiem to już różnica trzech klas. Obie drużyny przystąpią do meczu bez absencji (poza Bradleyem, który już od dawna zmaga się z kontuzją barku). Każdy kurs powyżej 2.00 na ten mecz jest na pewno warty grania. Ewentualnie dla mniejszego ryzyka, można zagrać drobny handicap dodatni na Celtów.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia
Spotkanie: FC Sydney – Western Sydney Wanderers
Typ: 1
Kurs: 2.36
Bukmacher: Betsson

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek będący 11 kolejką Australijskiej A-Ligi w którym to zmierza się zajmujący aktualnie 10 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli ekipa FC Sydney z 5 Wstern Sydney Wanderers. Gospodarze tego meczu jak dotąd rozegrali 5 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek natomiast stracili 9. Goście natomiast w swoich 4 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 2 bramki a stracili również 2. Naprzeciw siebie mamy pojedynek derbowy który zapewne będzie bardzo zacięty lecz według mnie większe szanse na zwyciężenie tego spotkania ma ekipa gospodarzy bo jeśli zespół ten nie chciał by osiągać sukcesów w tym sezonie to nie ściągał by np. Del Pierro. Reasumując osobiście pobieram tutaj zwycięstwo gospodarzy licząc na ich dobrą postawę tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu.
⛔100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia
Spotkanie: FC Sydney – Western Sydney Wanderers
Typ: over2.5
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle W meczu ligi Australijskiej spotykają się dwie drużyny z jednego miasta - Sydney.
Gospodarzem jest outsider. Ale gospodarz ma jedynie 3 pkt więcej. Nie wielka różnica a tyle miejsc w tabeli. Widziałem gospodarzy w akcji i uważam że po tym meczu wyjdą z ostatniego miejsca. Znakomity Del Piero ustrzeli co najmniej 2 bramki mecz skończy się pięknym overem. Dobrze by było gdyby pierwszą bramkę zdobyli goście zaraz na początku. Nie raz widziałem gospodarzy w akcji i myślę że pokażą w derbach na co ich stać. Goście natomiast na wyjazdach zdobyli tylko 2 bramki jak i stracili 2 bramki. Czas coś nadrobić statystyki. Kiedy jak nie podczas derbów ;)
Over 2.5 kurs 2.17 ... to lubię ???? kurs na over powyżej 2
⛔100
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja Pro A
Spotkanie: Poitiers - Orleans
Typ: Orleans(+3.5)
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle

Ostatnio grałem przeciwko drużynie Philippe Herve,gralem też jakiś czas temu na Poitiers ;D Teraz zamierzam zrobić zupelnie co innego czyli zagrać na Orleans przeciwko Poitiers Ten mecz bedzie cholernie ciekawy,Orleans odpadli z eurocupu ale za to w świetnym stylu pokonując na koniec ultraofenswne Sassari rzucając im 95pkt!!! To robi wrażenie i widać że wcielana wizja gry przez tego świetnego trenera zaczyna powoli działać.Herve nie toleruje dziecinady i już dał o sobie znać.Zespół opuścił Osby a już mówi sie o odejściu Younga do Nymburka.Jednak w tym meczu Jahmar jeszcze zagra dlatego zostawmy sprawe ewentualnego transferu narazie z boku.Poitiers jak już pisałem ostatnio jest mocne u siebie ale w tym meczu jednak więcej szans daje drużynie Herve.Orleans ma zdecydowanie lepszą rotacje w graczach z francji.Ma też więcej opcji w ataku w przeciwieństwie do Poitiers który teraz jeszcze wobec kontuzji Kante w tym meczu bedzie dosyć ograniczony ofensywnie.Świetny sezon w Orleans rozgrywa Pellin i to jeden z tych graczy który zrobi w tym meczu różnice.Zaraz po odejściu Osbiego zespół zakontraktowal dopiero co zwolnionego z Asseco Drew Vinney&#39;a,wcześniej doszedł też Chris Hill.Herve ma teraz fajną ekipe,oczywiście na warunki LNB.Uważam że na ten czas Orleans wygląda lepiej,kluczowa bedzie defensywa w tym spotkaniu i wydaje mi sie że Orleans wygra ten mecz zatrzymjąc ograniczony ofensywnie Poitiers defensywą i rotacją.W razie czego podpieram sie handikiem.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 10

atpwta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie:
Toulouse FC - Olympique Marsylia
Typ:
2
Kurs:
2.75
Bukmacher:
Bet365
Gospodarze wygrali jedno spotkanie spośród ostatnich pięciu i była to wygrana u siebie z Lyonem. Goście natomiast grają w kratkę, w poprzednich 5 meczach trzykrotnie wygrywali, dwukrotnie zaś przegrywali.
Tuluza gra bardzo dobrze na własnym obiekcie, przegrała bowiem przed własną publicznością w tym sezonie w lidze tylko raz. Trzy razy zwyciężyła, cztery razy kończyła mecz remisem. Marsylia z kolei na wyjeździe rozegrała w tym sezonie w Ligue 1 9 pojedynków, z czego sześć z nich kończyło się zdobyciem kompletu punktów. Ogółem zdobyli na obcym terenie 18 punktów i są najlepsi pod tym względem w lidze.
Jeśli chodzi o absencje, to trenerzy obydwu drużyn będą mieć do dyspozycji niemalże wszystkich podstawowych zawodników. Co więcej, w kadrze OM jest już Gignac, który wrócił już w tym tygodniu, gdzie w środę z Bastią przebywał na boisku kilka minut. Najlepszy strzelec zespołu zapewne nie pojawi się w wyjściowej jedenastce, ale już sama jego obecność w grupie wpływa niewątpliwie na jej morale.
Mimo że gospodarze przegrali w tym sezonie tylko raz u siebie, to moim zdaniem faworytem są piłkarze z Marsylii. Nie dość, że grają oni okazale na wyjeździe, to jeszcze w tym meczu zabraknie jedynie Diawary. Ale ma on dość solidnego zastępcę, jakim jest Lucas Mendes.
Kurs na gości ewidentnie spada. Obecnie to 2.75, a na początku było na ich 3.40. Ostatni raz na wyjeździe Olympique pokonało Toulouse FC 2 lata temu. Dodam, że TFC od trzech spotkań nie wygrało, nie strzeliło nawet bramki.
Oto tabela, która przedstawia obecną sytuację tych drużyn: http://www.om.net.pl/tabela/Ligue-1/2013
A to kadra gości na ten mecz: http://www.om.net.pl/news/TFC-OM-grupa-marsylczykow-na-mecz-934
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Typ: Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry): 211 - 220 pkt
Kurs: 4.40
Bukmacher: bwin
Analiza: Idealny mecz dla Duranta i spółki do poprawienia statystyk. Kings słabo spisują się w ataku i jeszcze gorzej w obronie. Oklahoma jak zwykle w ofensywie niszczy przeciwników a w obronie ma Ibakę. W Sacramento wyróżnia się DeMarcus Cousins i... nic poza tym. Tyreke Evans wg mnie nie spełnia swojego potencjału nawet w połowie. Kings w ostatnich meczach na wyjezdzie wygrali tylko raz, w Portland. Thunder z kolei przegrali miesiąc temu ze świetnymi Grizzlies. Durant i Westbrook w ofensywie robią co chcą z przeciwnikami a jeśli złapią wiatr w żagle to mogą w pojedynkę wygrywać mecze. Tylko wyjątkowy pech, czyli niedyspozycja obu asów, mogłaby pozbawić ich wysokiego zwycięstwa.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: QPR - FULHAM
Typ: Over 1.5 I POŁOWA
Kurs: 2,60
Bukmacher: Unibet
Analiza: O 15 czasu Angielskiego mecz, który warto wziąć pod lupę.. gospodarze, zajmują ostatnie miejsce w tabeli i coś od początku sezonu nie mogą się odnaleźć ale myślę, że mimo wszystko choć mają godnego przeciwnika, postarają się od pierwszej minuty strzelić jak najszybciej bramkę, Natomiast Fulham z mobilizacją straty bramki, powinien szybko straty zniwelować.. Co prawda, Londyńczycy dużo bramek nie strzelają, co widać w h2h gospodarzom, ale czuję, że w 1 połowie będzie 2 bramki co najmniej.. Fulham na pewno będzie chciał wykorzystać słabszy moment gospodarzom, ale i gospodarze pokrzyżują krzyki, choć lekko liczę na overek 1,5 do połowy, a kurs jest ładny.. warto łapać, i nie szaleć z kasą, ale skromnie ;)
Pozdr !
⛔100
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Newcastle United- Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 17 kolejki w angielskiej Premier League, gdzie City podejmie na wyjeździe Newcastle United.
Chyba każdy może stwierdzić że Manchester jest faworytem tego meczu.
City aktualnie w tabeli zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 33pkt, a Newcastle jest 14 z dorobkiem 17pkt.
Bilans meczowy City: 9-6-1, Newcastle: 4-5-7.
City odpadło z ligi mistrzów, także pozostała im tylko walka w lidze, bo nawet do europejskich pucharów się nie dostali. Po ostatnim świetnym meczu derbowym z United na pewno będą się chcieli odgryźć, a przeciwnika mają do tego ze średniej półki, choć pamiętajmy że to jest angielska liga, uważam że najlepsza i najpiękniejsza i różne scenariusze się tu piszą.
Patrząc na H2H to na ostatnie 11 meczy, City nie przegrało z nimi ani razu z czego były tylko 2 remisy, widać że ten przeciwnik im &quot;leży&quot;.
Po prostu wszystko przemawia w tym meczu za wygraną City, oprócz tego że grają na obcym terenie. Po kursie, aż 1,70 byłoby grzechem i to ciężkim nie zagrać tego spotkania, sam zagram chyba za grube pieniążki. Poza tym Manchester City chyba już na dobre wszedł w sezon i ich piłka jest w końcu równoważna z nazwiskami w zespole. Przypuszczalne składy.

Newcastle United: Krul, Simpson, Coloccini, Williamson, Santon, Anita, Tiote, Cisse, Marveaux, Gutierrez, Ba.
Manchester City: Hart, Zabaleta, Nastasic, Lescott, Kolarov, Toure, Garcia, Tevez, Silva, Milner, Aguero.
granie z handi 1:0 też chyba jest bardzo rozsądne, jeszcze po kursie : 2.70
Powodzenia! ; )
✅70
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Plusliga
Spotkanie: Effector Kielce- AZS Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: WilliamHill
Do niezwykle ważnego pojedynku dojdzie w Kielcach, gdzie Effector podejmie akademików z Częstochowy. Dla gości będzie to ostatnia szansa, aby włączyć się do walki o play-off, a dla gospodarzy możliwość umocnienia swojej pozycji w czołowej ósemce. Jeszcze kilka tygodni temu sytuacja Effectora Kielce wydawała się być niemalże komfortowa, ale w ostatnich meczach podopieczni Dariusza Daszkiewicza urwali zaledwie jedno oczko Jastrzębskiemu Węglowi, przegrywając 2:3. Poza tym, świętokrzyska ekipa nie sprostała czołowym zespołom PlusLigi, czyli Skrze Bełchatów, Resovii Rzeszów oraz ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. O ostatnim pojedynku z pewnością kielczanie chcieliby jak najszybciej zapomnieć, bowiem zostali rozbici w Bydgoszczy przez tamtejszą Delectę 0:3.W tym meczu Kielczanom nie wychodziło kompletnie nic. Wydaje mi się że może to byc spadek formy i Częstochowa może to wykorzystac. Ja tu widze tylko jeden problem. Jeśli zagra Grzegorz Bociek to myśle że Częstochowa to moze wygrac, a jeśli nie zagra to skończy się to 3-0 dla kielc. Bociek ponoc jest chory na anginę i niewiadomo czy zagra. Wydaje mi się że jest to na tyle ważny mecz dla Czewy że sam Bociek będzie bardzo chciał zagrac. Ostatnio Miłosz Hebda gra bardzo dobrze i to na jego i Bocka barkach opierała się gra ofensywna AZSu. Typ troche ryzykowny, aczkolwiek jak już mówiłem wszystko zależy od tego czy Bociek zagra.
Ponadto dobry kurs do gry jest na Resovię, która gra nierówno, ale na swojej hali grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Ponadto Lotos na fali gra z Jastrzębiem, które jest przetrzebione grypą i wystąpi prawdopodobnie bez Kubiaka a również chora oprócz Łaski, Martino i dwóch libero była reszta teamu, co niektórzy w tygodniu wogóle nie trenowali ale muszą w tym meczu wystąpic.
⛔100
 
zikos 19,6K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Phoenix-Utah 03:05
Kurs: 9.0
typ:Utah od 7-9pkt
Bukmacher: bet365
Dzis spotkanie w ktorym zmierzy sie Jazzmani z druzyną Marcina Gortata.W poprzednich spotkaniach Suns nie spisywalo sie za dobrze ,choc ostatnio pokonoli po zacietym meczu 82-80 druzyne Miśków,50% skuteczność z gry mial nasz gracz ,mial tez 8zbiorek.Wczesniej Phoenix grało z Orlando i Clippers i oba te mecze przegrali.Utah prezentuje sie ostatnio niezle wygrali 4 mecze pod rząd a dzis powinni potrzymac passe.Wygrali z Sas po zaciętym meczu i genialnym buzzerem Mo Willamsa.W tym spotkaniu bardzo dobre zawody rozegrał Paul Millsap ktory mial skutecznosc 10/15 z gry 24pkt,bardzo dobrze z lawki radzil sobie Hayward gdzie cisnął cztery trojki .Wczesniej z LaL wyjazd i z Toronto i Orlando.Dzis mysle ze mecz bedzie pod dyktando lepszej druzyny w tym momencie .Juz raz grali w tej rundzie gdzie Utah wygrali 94-81.Dzis licze tak jak w tamtym spotkaniu na Ala Jeffersona ktory powinien dobrze radzic sobie pod koszem Suns,swoje punkty powinien tez dorzucic Millsap ktory jest w formie i Jazz powinni poradzic sobie z druzyną Polaka.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool- Aston Villa Birmingham
Typ: Kto więcej goli: Suarez- Benteke : Suarez
Kurs: 2.15
Buk: Unibet
Analiza:
Witam!
Podbudowany wczorajszym trafnym typem z Bundesligi dziś postanowiłem ruszyć Angielską Premier League. Spotkanie 10 w tabeli Liverpoolu i okupującej 17 miejsce dużyny Aston Villa.
Najpierw dlaczego gospodarze powinni wygrać:
-grają u siebie
-mają dobrą passę 2 zwycięstw z rzędu w lidze, niepokonani na Anfield od 5 spotkań
-powrót do kadry Luisa Suareza przy jednoczesnej kontuzji Darrena Benta u gości
Zwłaszcza ten ostatni punkt mojej skromnej wyliczanki ma istotne znaczenie. Luis Suarez strzelił do tej pory w tym sezonie 10 bramek na 15 meczów, w których występował. Jego vis-a-vis w typie, Christian Benteke w 13 meczach zaledwie 3 razy zdołał pokonać bramkarza. Liverpool jest zdecydowanie na fali wznoszącej a pomóc ma im już jutro wspomniany Suarez. Każdy zawodnik światowego formatu nawet po zawieszeniu na jeden mecz czuje wielką chęć do gry i pokazania się z jak najlepszej strony. Myślę, że powinien jutro strzelić więcej goli niż Benteke. Suarez w ostatnim meczu na Anfield z Aston Villa strzelił gola i wiele wskazuje, że podobnie będzie w jutrzejszym spotkaniu. Podejrzewam, że wystarczy jeden gol bo jakoś nie czuje aby Belg mógł jutro pokonać Reinę,
pozdrawiam
zilzil
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Niemcy 2
Hertha - Frankfurt
Over 3.5 gola
2.90
Sportingbet

Na sobotę wybrałem mecz z drugiej Bundesligi. W 19 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Hertha Berlin i FSV Frankfurt. Ekipa ze stolicy Niemiec po 18 meczach plasuje się na 2 pozycji w tabeli zaraz za rewelacją rozgrywek, beniaminkiem z Braunschweig. Goście z południa Niemiec są na 7 miejscu w tabeli. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Po pierwsze obie drużyny w tym sezonie zaliczają wysokie wyniki. Gospodarze na 18 meczy mieli 9 razy over 2.5 gola w tym 5 razy over 3.5 gola (2;2, 3:1, 2:2, 6:1, 4:0). Goście z Frankfurtu zaliczyli w 18 meczach aż 11 razy over 2.5 gola w tym również 5 razy over 3.5 gola (3:1, 3:1, 1:3, 2:2, 3:1). Po drugie bezpośrednia historia ostatnich meczy między tymi dwoma ekipami obfituje w bramki. Ostatnie 2 mecze Hertha v Frankfurt to wyniki 3:1 i 3:1. Co ciekawe ostatni mecz wygrał Frankfurt więc Hertha ma rachunki do wyrównania z ekipą FSV. Moim zdaniem ekipa z Berlina myśli o szybkim powrocie do Bundesligi i sobotni mecz gładko wygrają, zwłaszcza, że zagrają przed własną publicznością. Stawiam 4:1 dla Herthy Berlin i over 3.5 gola.
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
15.12.12 / 01:00
Koszykówka, NBA
Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
Typ: Powyżej 186 pkt
Kurs: 2,50
Buk: Bet365
Przyznam, że trochę zdziwiły mnie tak niskie linie over/under na to spotkanie. Patrze na poprzednie spotkania obu ekip i widzę wprawdzie kilka niższych wyników, ale widzę też większość na przysłowiowym styku, gdzieś w okolicach 190 pkt, więc tak duże przekonanie buków o underowej potyczce lekko mnie zaskoczyło. Obie drużyny grały swoje ostatnie mecze 13.12, więc zbyt wiele czasu na odpoczynek nie było, ale też nie było go tak mało (np gra z dnia na dzień) żeby zespoły miały się tu słaniać na nogach po dwóch kwartach. To co mnie przekonuje do overa w dzisiejszym spotkaniu to również statystyka h2h, w której widzimy, że większość meczów Pacers z 76ers w ostatnim czasie kończyło się wynikami nawet i w okolicach 200 pkt. Ostatnie 3 mecze z marca/kwietnia tego roku w ramach poprzedniego sezonu i wyniki Indiana - Philadelphia 111:94, 102:97, 109:106 (98:98). Czyli co jak co, ale w bezpośrednich meczach oba zespoły grają przeważnie ofensywny basket. Linia 186 pkt nie wydaje mi się więc w tym przypadku granicą nie do przeskoczenia. Faworyta do wygranej moim zdaniem wskazać trudno choć buki skłaniają się ku gospodarzom. Według mnie powinien to być zacięty mecz, ale też na tyle ofensywny, że końcowy wynik będzie oscylował w granicach 190 pkt minimum.

⛔100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - JAPONIA: Emperors Cup
Spotkanie: Nagoya - Kumamoto
Typ: x2
Kurs: 3.13
Buk: Pinnacle
Analiza:
Nagoya w ostatnich dziesięciu meczach wygrała cztery razy, dwa razy zremisowała i cztery razy przegrała.
Kumamoto w ostatnich dziesięciu meczach wygrało sześć razy, raz zremisowali (w dogrywce wygrali) i trzy razy przegrali.
Według mnie bez cienia wątpliwości spotkanie wygra Kumamoto. Mają siedem wygranych meczy w tym remis z dogrywką. Według mnie Goscie poradzą sobie bez najmniejszych problemów z Nagoyą.
Ze względu na to że Yamagata na wyjeździe zremisowała z Nagoyą, natomiast z Kumamoto wygrała zagram x2 mimo iż jestem przekonany co do wyśmienitej formy gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 26

madridplayer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy
Spotkanie: Municipal - Comunicaciones (03:00)
Typ: X
Kurs: 3.20
Buk: bet365
Analiza: Spotkanie kolejnej rundy play-off ligi Gwatemalskiej. Gospodarze na ostatnie 10 meczy wygrali 3, a aż 7 zremisowali! Natomiast goście dzisiejszego spotkania w ostatnich 10 meczach wygrali 7, 2 razy zremisowali i raz ponieśli porażkę. Comuniaciones w rundzie zasadniczej zajęli 1 miejsce w tabeli, dlatego są uważani za głównych faworytów do mistrzostwa. Jednak ekipa Municipal na swoim stadionie gra bardzo dobrze, ostatni mecz na własnym stadionie przegrali w sierpniu, dlatego uważam, że passa bez porażki zostanie podtrzymana w tym meczu. Comuniaciones na swoim własnym stadionie powinni bez problemu wygrać z dzisiejszym rywalem, lecz w meczu wyjazdowym najbardziej prawdopodobny jest remis. Mecz zakończy się wynikiem 1:1 lub 0:0.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
15.12.12 / 03:00
Koszykówka, NBA
Indiana Phoenix Suns - Utah Jazz
Typ: Powyżej 208
Kurs: 2,62
Buk: Bet365
Analiza:
bardzo ciekawie się zapowiadające spotkanie w najlepszej koszykarskiej lidze świata.dziś w nocy we własnej hali słońca podejmą jazzmanów z Utah.gospodarzom nie idzie ostatnio z wygrywaniem spotkań więc dlatego dzisiejszy typ na wynik over.Wiem że potrafią rzucać tak samo jak przeciwnicy więc dlatego tez taki wynik na powyżej 208 punktów w sumie.Gospodarze w końcu po dniach posuchy wymęczyli zwycięstwo z wysoko w tabeli Clippers.zaledwie dwoma punktami ale zawsze i to po bardzo zaciętym spotkaniu i bardzo niskim w dorobek punktowy.Oba zespoły nie rzucili nawet 190 punktów w sumie.szok jak na te zespoły i NBA.dziś myślę że już będzie inaczej.goście ostatnie cztery wygrane z rzedu i nie ważne gdzie.czy to na wyjeździe czy u siebie.ostatnie spotkanie to wynik na under 200 punktów.Słońca to ostatnie dwa spotkania na under 200.Dzis chyba oba zespoły się przełamią i rzucą te punkty.każdy po minimum setke na konto_Ostatnie spotkanie było na under.ale wcześniejsze między nimi to granica ponad dwieście punktów. Dzis w nocy licze na podobny wynik jak we wcześniejszych czyli grubo ponad 200 punktów.koniec posuchy i czas na wysokie wyniki.Być może nawet dogrywka to wtedy nie będe musiał się martwić o over 208 punktow.kto wie ale z pewnością na wynik ponad dwieście punktów.
⛔100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Typ: Asseco Resovia Rzeszów -1,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po raz kolejny na widelec biorę mecz Resovii. Głównym argumentem jest chyba to że Zaksa zagra ten mecz bez Gumy. Pilarz to dobry rozgrywający ale na pewno nie zastąpi podstawowego mózgu drużyny, mam tu głównie na myśli grę środkiem Zaksy. Poza tym brakiem obydwa zespoły mają piekielnie mocny skład. Moim zdaniem kluczem do zwycięstwa będzie zagrywka i przyjęcie. Rzeszowianie wydają się grać z meczu na mecz coraz lepiej mimo porażki w Bełchatowie 0-3 z tego meczu dało się wyciągnąć trochę pozytywów i momentami ten mecz stał na kapitalnym poziomie, z Sete za wyjątkiem pierwszego seta wszystko było pod całkowitą kontrolą. Ostatnie 3 mecze na własnej hali Resovia wygrywała po 3-0. W pierwszym meczu tych drużyn co prawda lepsi okazali się kędzierzynianie, ale każdy kibic siatkówki wie jak swoją drużynę potrafią dopingować rzeszowscy kibice. Mogę dodać że w dwunastu ostatnich meczach rozgrywanych w Rzeszowie 10 razy górą byli gospodarze, jednak składy obydwwu drużyn pozmienialy się diametralnie. Typ trochę ryzykowny, nie ukrywam że w każdym meczu ściskam mocno kciuki za Resovie i po porażce ze Skrą muszą się postarać o 3 punkty w meczu z liderem. Siatkarze Zaksy będą dodatkowo zmotywowani po sensacyjnej porażce w ostatniej kolejce Plusligi z Treflem. Tak jak już wcześniej wspomniałem liczę na dobrą zagrywkę mistrzów Polski i błędy ze strony Pilarza.
⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Sunderland
Typ: Manchester United -1.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Detale, detale. MU po niezwykle ważnej wygranej z MC odskoczyli na 6 oczek. To już sporo i z takim rywalem jak Czarne Koty nie mogą sobie pozwolić na zmniejszenie tej przewagi. Koty ostatni okres mają fatalny, w 10 spotkaniach tylko dwa zwycięstwa, m.in przed tygodniem w meczu o &quot;6 pts&quot; z Reading(3:0). To jednak o 3 klasy słabszy rywal od MU i w tym spotkaniu wynik powinien byc podobny na korzyść gospodarzy. Co więcej, goście będą musieli sobie radzić bez Cattermole&#39;a, Browna, Bardsleya. Boisko w spotkaniu z Reading przedwcześnie opuścili Rose i Johnson i ich najprawdopodobniej także nie zobaczymy. Idąc dalej, Sunderland miał 2 dni mniej na przygotowanie się do meczu, co też może mieć jakiś tam wpływ na postawę zawodników. MU niejednokrotnie w ostatnim czasie doprowadzał swoich kibiców do palpitacji serca i dzisiaj z takim przeciwnikiem, powinni na spokojnie pokonać niżej notowany i będący w niepełnym składzie zespół rywali.
✅61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom