>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.11.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 15. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 616,5K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiety
Godzina:
19:00
Spotkanie : USK Praga - Polkowice razem z dogrywką
Typ:
over 156,5 pkt
Kurs: 2,65
Bukmacher:Forbet
Analiza: W tym pojedynku faworytkami do odniesienia zwycięstwa są koszykarki gospodarzy USK praga i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Początek sezonu w Eurolidze drużyna ta ma bardzo dobry i teraz zajkmuje 1 miejsce w tabeli grupy A.W dotychczas roszegranych pojedynkach wygrały one wszystkie swoje 3 mecze.To powinien być bardzo intensywny i otwarty mecz z obu stron z wieloma rzutami z dalszej odległości za 3 punkty ponieważ koszykarki obu drużyn robią to bardzo dobrze i stawiam na wysoki wynik punktowy tego meczu.

165
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1192
FNM99 707,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - St. Louis Blues
Typ: Liczba goli w przewadze: over 1.5 (regulaminowy czas)
Kurs: 2.02
Bukmacher: GO+bet
Analiza:

W tym meczu spotkają się dwie ekipy Konferencji Zachodniej. Faworytem tego spotkania, zasłużenie gracze Colorado, którzy zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli, lecz mają rozegrane tylko 13 spotkań, czyli ~3 mecze mniej od reszty drużyn z góry tabeli. Ostatnio pokazują się dość dobrze o czym świadczą 4 wygrane z rzędu w ostatnich meczach.
Drugim zespołem są Blues, którzy nie zachwycili wynikami do tej pory. Tylko 5 wygranych na 13 meczów, ostatnie dwa spotkania do przodu, co może być startem oczekiwanej formy tej drużyny.
Według mnie mecz powinien być zacięty, każda z drużyn będzie chciała podtrzymać passę zwycięstw. Swój typ podpieram słabą grą obu zespołów w osłabieniu. Gospodarze zajmują dopiero 28. miejsce w lidze pod względem zbijania kar bez tracenia bramki, natomiast goście jeszcze gorzej bo dopiero 29. miejsce. Myślę, że bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć, a przede wszystkim bramek strzelanych podczas gry w przewadze.

102
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1124
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka / NBA
Godzina : 04:00
Spotkanie : Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ : 1 połowa: wynik i liczba punktów - 1/+118.5
Kurs : 2.85
Bukmacher : Fortuna

Witam. Postanowiłem, że pójdę za ciosem i po raz kolejny zagram NBA. Moja analiza się sprawdziła i można było robić mnóstwo kombinacji na mecz Bulls z Nuggets. Dziś pod lupę San Francisco i GSW ze Spurs z Sochanem w składzie. Uważam, że od samego początku do końca będą prowadzić gospodarze. Mistrzowie z ubiegłego sezonu nie zaczęli dobrze rozgrywek, bilans 5-8 nie powala, a Spurs zaskakują 6-7, a przecież mieli zamykać tabelę na zachodzie. Nie mniej jednak aktualna sytuacja mnie nie zbija z tropu. GSW to wciąż faworyt do obrony tytułu i uważam, że się przejadą na rywalach. Dla Sochana starcie z Currym będzie bolesne. Także triumf gospodarzy w 1 połowie jest pewny. Zostało wybranie linii. Fortuna proponuje nam 118. Wczoraj uważałem, że będzie under, dziś że over. Czemu? Nie ukrywajmy, ale Spurs grają słabo w obronie, jeśli GSW zagra swoje to jest w stanie dobić 70 punktów, przy takiej liczbie 50 od Spurs to raczej formalność. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hartlepool - Solihull Moors
Typ:
Hartlepool (handi -1,5)
Kurs: 5,70
Bukmacher: STS
Analiza:
Po remisie 2:2 w pierwszym spotkaniu tych drużyn w FA Cup odbędzie się mecz rewanżowy. Sądzę, że gospodarze będą w tym starciu górą i zameldują się w kolejnej rundzie.
Solihull w ostatnich meczach spisuje się bardzo słabo. Nie wygrało 5 kolejnych spotkań z rzędu, w dwóch ostatnich meczach ligowych odnieśli porażki i nie zdobyli w nich ani jednego gola na własnym stadionie. W sobotę odnieśli dotkliwą porażkę 0:3 z Dagenham & Redbridge. Pokazuje to ich słabość.
Hartlepool również nie prezentuje się ostatnio najlepiej, jest w strefie spadkowej, ale mimo wszystko są drużyną grającą w wyższej lidze niż ich przeciwnik i myślę, że mogą śmiało rozprawić się z drużyną gości.
Solihull mimo dość wysokiego 6 miejsca w lidze traci dużo goli. Mają straconych 21 goli w 18 meczach, co daje średnio ponad 1 bramkę straconą na mecz.
Myślę, że gospodarze mogą pokusić się jutro o dwubramkowe zwycięstwo i jeśli dobrze wejdą w mecz to odprawią gości z kwitkiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: koszykowka nba
Godzina: 04:00
Spotkanie:GSW-San antonio
Typ: powyzej 241.5 pkt z ot
Kurs: 2.80
Bukmacher: fortuna
Analiza: Warriors musza grac zdecydowanie lepiej bo sam Curry nie będzie w stanie trafiac po 40 pkt co mecz. Duzo chaosu w grze gospo i dlatego traca sporo pktow. Spodziewam sie xe jednak u siebie zagraja skuteczniej. Maja klasowych shooterow. A Spurs jak widać daja rade w ataku. Spodziewam sie wyrownanego meczu z wiekszym naciskiem na atak

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit Pistons - Toronto Raptors
Typ: OG Anunoby powyżej 22.5 punktów
Kurs: 1.83

Bukmacher: Betclic


Dinozaury od kilku spotkań grają już bez Siakama, ostatnio wypadł jeszcze VanVleet, Anuoby w tym ostatnim meczu z Pacers rzucił 26 punktów, po wspomnianej dwójce jest trzecim najlepiej punktującym graczem w drużynie. Dziś przeciwko Pistons nie zagra jeszcze Gary Trent, atak będzie się opierał głównie na OG oraz Barnesie, Pistons mają fatalną obronę pod każdym względem, bronią najgorzej w całej lidze. Trent i FVV oddawali najwięcej rzutów zza łuku, teraz OG trochę tego przejmie, łatwy matchup z Sadikiem, więc powinien znowu zdobyć ~25 punktów, Toronto jest mocno rozbite kontuzjami więc można się spodziewać dużych minut takich graczy jak Anuoby czy Barnes.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka kwalifikacje MŚ
Godzina: 01:00
Spotkanie: USA vs Kolumbia
Typ: pierwsza kwarta Kolumbia ( bez remisu)
Kurs: 4.8
Bukmacher: STS

W przypadku remisu zwrot stawki.

Link do wyniku pierwszego spotkania: https://www.oddsportal.com/basketball/world/world-cup/colombia-usa-nsQGh04t/#1X2;8

U siebie Kolumbia przegrała 1 kwartę 10 do 19.
Z tego co szukałem tego meczu to jest to najwyższy kurs. Reszta oscyluje wokół 4.60 w opcji z remisem po pierwszej kwarcie w Betfan czy 4.70 też w opcji z remisem w Etoto.

Zapewne skład Amerykanów będzie eksperymenty. Ja uważam tak: im starczy sił Kolumbijczykom tym jest szansa na dobry wynik. Kolumbia zapewne będzie chciała wykorzystać fakt że gracze mają mecze w NBA czy NCAA.
Jak kogoś interesuje to znalazłem skład https://www.usab.com/mens/wc-qualifying/roster.aspx .

30 sierpnia 2022 czyli tego roku koszykarze wykręcili wynik 77:95 dla USA. Kolumbia wygrała tylko jedną kwartę - ostatnią. Oby goście chcieli zagrać dobry mecz i próbować postraszyć hegemona. Stąd moja decyzja o typie dnia na pierwszą kwartę dla Kolumbii.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol amerykański NFL
Godzina: 02:15
Spotkanie: Philadelphia Eagles - Washington Commanders
Typ: Commanders + 10,5

Kurs: 1.91
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Ciekawy trend:
- pisząc analizę natrafiłem na artykuł opisujący ciekawy trend, otóż w rozgrywkach w ramach dywizji NFC East przewaga własnego boiska wcale nie musi być handicapem. Poniżej w tabeli przedstawione są wyniki drużyn grających między sobą w tej dywizji od 2002 do 2020 (artykuł jest z sierpnia 2021).


NFC East.jpg



I tak możemy zauważyć, że w latach 2002-2020 na próbce ponad 200 spotkań, gospodarze w NFC East mają ujemny rekord against the spread w każdej serii team vs team. A w przypadku dzisiejszej pary PHI pokrywała linię tylko w 43%. Podobnie ciekawa sytuacja jest w zestawieniu win/lost, wychodzi w okolicach 50% dla każdej ze stron, dla porównania w tym samym okresie mecze rozgrywane nie w dywizji miały 60% zwycięstw gospodarzy.

To nie ten sam Washington:
- oba zespoły spotkały się w week 3 gdzie PHI wygrała 24-8, jednak od tamtego czasu wiele się zmieniło w WSH, obrona jest aktualnie klasyfikowana pośród najlepszych w lidze; d-line potrafi dominować rywali a mają też nieco talentu w secondary - Benjamin St-Juste. Zatrzymali pięciu z ostatnich sześciu rywali poniżej 325 total yards.
- Taylor Heinicke na pozycji QB zamiast Wentza, oczywiście dzięki temu nie stali się topowym atakiem ligi, jednak TH jest lepszy w podejmowaniu decyzji i jest mniej prawdopodobne, że aktywnie zrujnuje szansę swojego zespołu na wygraną.

WSH ma czym postraszyć:
- było już o solidnej obronie, w ataku nie musi być wcale gorzej. Jak skutecznie biegać przeciw obronie PHI pokazał Dameon Pierce (HOU), który zdobył 139 rush yards, wszystko dzięki ustawieniu z dwoma TE do extra wybloków, i strefowym schematem blokowania. Dodatkowo obrona PHI ma lukę bo ich podstawowy DT Jordan Davis ma kontuzję, a i bez tego mają poważne problemy z powaleniami. A w składzie WSH jest porządny running back Antonio Gibson, jest czterech TE's w tym Logan Thomas więc dlaczego nie spróbować powtórzyć tego co zrobili Texans?
- Formacja odbierających też ma sporo talentu, przecież są tam McLaurin i Samuel, wraca po kontuzji Dotson. McLaurin nie pęknie przed twardą obroną Eagles. Uważam, że kluczem do trzymania się blisko w tym meczu będzie oparcie ataku na plecach Gibsona i McLaurina.

Oczywiście PHI w teraz to najlepsza drużyna ligii, właściwie top 5 w prawie wszystkich kluczowych statystykach zarówno w obronie jak ataku, bez porażki w tym sezonie, w secondary mają Slaya i Bradberrego, którzy potrafią zgasić każdy atak podaniem, obaj grają w tym momencie na poziomie pro bowl, absolutny top. Drużyna doskonale zbilansowana, zarówno bieg jak i podanie. Jeśli znajdzie się jakiś missmatch w obronie to potrafią to doskonale wykorzystać. Hurts na QB, który świetnie sobie radzi pod presją, jest super mobilny i celnie rzuca, jak dotąd MVP w tym sezonie.

Podsumowując, skuteczna obrona WSH może dać szansę na utrzymanie się blisko z wynikiem do końca meczu a 10,5 pkt. w NFL to bardzo duży handi. Powodzenia.
91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1708
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP Finals
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Felix Auger-Aliassime
Typ: Felix Auger-Aliassime (mecz razem z kreczem, czyli kreczujący przegrywa)
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Felix Auger-Aliassime niedawno miał świetną serię zwycięstw. Kanadyjczyk wygrał aż 16 spotkań z rzędu, co dało mu trzy wygrane turnieje(Florencja, Antwerpia i Bazylea). Jego seria została przerwana w Paryżu przez Rune, który to rozegrał w Paryżu turniej życia. Tutaj w Turynie Felix Auger-Aliassime przegrał niespodziewanie z Ruudem 0:2, mecz z Nadalem będzie więc o być albo nie być dla Kanadyjczyka. Rafael Nadal od nieudanego dla niego US Open prawie nic nie grał. Hiszpan zagrał jedynie w Paryżu, gdzie od razu odpadł przegrywając z Paulem. Tutaj w Turynie Nadal przegrał 0:2 z Fritzem. Gra Hiszpana wyglądała słabo, zwłaszcza drugi set był fatalny w jego wykonaniu, gdyż przegrał w nim 1:6. Korty w Turynie są bardzo szybkie co bardziej odpowiada Augerowi-Aliassime, do tego jest on w lepszej formie od swojego rywala i według mnie Kanadyjczyk wygra to spotkanie.

63
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +2108
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP FINALS DEBEL
Godzina: 11:30
Spotkanie: Arevalo/Rojer - Granollers/Zeballos
Typ: Granollers/Zeballos 2:0
Kurs: 3,60
Bukmacher: sts
Analiza:

Kursy na to spotkanie w mojej opinii są mocno przesacowane. Dla mnie w tym meczu zdecydowanym faworytem jest para G/Z którą w pierwszej rundzie też buki mocno nie doceniały i dały na ich zwycięstwo kurs w okolicach 3, a mecz był na styku i przegrali go dopiero po super tie breaku. Co prawda para ta nie wygrała od 5 spotkań, ale każda zła passa się kiedyś kończy i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu wyjdą zwycięsko. A/R to para, która kompletnie mnie nie przekonuje bazują na serwisie i grze przy siatce, ale jak już przyjdzie do wymian z głębi kortu, to nie mają argumentów by sprawić kłopot rywalom. Jak dla mnie kurs na czyste zwycięstwo pary G/Z to mega promocja i trzeba brać. Konkursowo podbijam na DW 2:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Uganda , Premier League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bright Stars - Onduparaka
Typ: Remis
Kurs: 2.90
Bukmacher: STS
Analiza:



Dzisiaj mocno egzotycznie z mojej strony , ale oferta nie rozpieszcza więc spróbuję czegoś innego jako zastępczy wariant gry. Jak wiadomo ligi afrykańskie a w zasadzie zdecydowana większość z nich nie błyszczą wysokimi wynikami , szybkim tempem czy też wyrafinowanym futbolem a najczęstszym wynikiem spotykanym na boiskach jest underowy remis ( wyjątek Algieria gdzie remisów brak). Myślę że w tej konfrontacji może być podobnie. Obydwie ekipy nie błyszczą na początku sezonu i żadna z nich jeszcze nie wygrała meczu. Gospodarze po 7 kolejkach na 12 miejscu z 5 pkt dzięki pięciu remisom w pierwszych spotkaniach , goście na ostatnim 15 zaledwie z jednym oczkiem ale rozegrali jeden mecz mniej. Co prawda zremisowali bezbramkowo swoje pierwsze 3 mecze , ale decyzją federacji zostali ukarani odjęciem 2 pkt przed sezonem tak więc summa summarum widać że potencjał obydwu drużyn porównywalny.

Sprawdzając bezpośrednie potyczki h2h obu drużyn co prawda nie natknąłem się na częsty podział punktów , wręcz było ich mało a popularnym wynikiem było zwycięstwo gości niezależnie od tego na czyim terenie był rozgrywany mecz , ale patrzac na obecną formę drużyn myślę że remis zadowoli i jednych i drugich. Być może gospodarze są traktowani wedle bukmachera jako faworyt do wygranej ale nie sądze by przyjezdni byli bez szans i poluję na 0:0 lub 1:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina 14.00
R.Nadal - F.Aguer-Aliassime
Typ
Pierwszy set /mecz Aliassime /Nadal
Kurs.8.5
Williamhill
Analiza:
Rafa bez formy ! Na tak szybkich kortach jest bez szans! To wszystko przedwczesne choć nie całkiem nieuzasadnione opinie.
A o to kolejna opinia : powinien wygrać French Open I zakończyć karierę!
To opinia Tony Nadala jednego z trenerów Aguer Aliassime a prywatnie wujka Rafy.
Rafa nie zakończył zrobił półfinał Wimbledonu i czwarta rundę US Open.
MAŁO????dla takiego Hurkacza to szczyt możliwości.
Hm Rafa od półfinału Wimbledonu który oddał walkowerem gra niewiele a wskoczył na drugą pozycję rankingu.
Ciężko powiedzieć co ze zdrowiem Nadala i co siedzi u Niego w głowie ale nie wybiegając za daleko w przyszłość na pewno siedzi chęć by wygrać ten mecz! Utrzeć nosa Felkowi i zamknąć usta wujkowi.
W h2h 3 mecze 2:1 dla Nadala
Madryt 2019 2:0
FRENCH OPEN TEGOROCZNE 3:2
po bardzo dobrym zaciętym meczu
I 2:1 dla Aguera w czerwcu na trawie..
MOZE BYC CIEKAWIE!
zagram też
Nadal over 4 asy i Aguer Aliassime over 10 asów kurs 6.0
Williamhill
Bo kto bogatemu w kaloszach.

Nieregulaminowy bukmacher
100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +160
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: München vs Zug
Typ: każda drużyna zdobędzie 3+ goli
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze to w tym momencie najpoważniejszy kandydat do wywalczenia mistrzostwa Niemiec.
Wydaje się, że obrońcy tytułu, a więc Niedźwiedzie Polarne z Berlina przechodzą małą rewolucję wiekową i nie będą w stanie na równi rywalizować z Bykami. Bawarczycy zasłużenie zajmują pozycję lidera DEL i naturalnie pojawiają się porażki, ale bardzo szybko nadchodzi rehabilitacja. W poprzednich sezonach brakowało nominalnej dwójki w bramce i wiekowy Danny Aus den Birken nie zawsze prezentował odpowiedni poziom. Ze stolicy przywędrował Mathias Niederberger i był to strzał w 10. Reprezentant Niemiec bardzo szybko odnalazł się w nowym klubie i tym samym jest pierwszym wyborem trenera Dona Jacksona. Gospodarzy cechuje spore doświadczenie na międzynarodowych arenach, wszak w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów udało się awansować do półfinału, ulegając Tappara w Finlandii. Tym razem celem jest puchar. Czy stać na to Byki?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Zug, które zdominowało krajowe rozgrywki przez ostatnie dwa lata. Pamiętamy poprzednią kampanię, gdzie Zurych prowadził już w finałowej serii 3:0, aby ostatecznie polec 3:4. To pokazało charakter przyjezdnych i naturalnie włodarze nie osiedli na laurach. Udało się wykorzystać odpływ najlepszych hokeistów z KHL i sprowadzić kilka interesujących nazwisk. Każdy, kto w przeszłości śledził tamtejszą ligę, ten zna takich zawodników jak Brian O’Neill, czy też Peter Cehlarik. Ta dwójka rozumie się już bez słów i jest sporym zagrożeniem dla przeciwników. Nie zapominajmy o doświadczeniu w osobach Jana Kovara i Gregory Hofmanna. Wydaje się, że ofensywa jest mocniejsza od defensywy w Zug. Potwierdza to bilans bramkowy w National League, który wynosi 60:62. Czy w stolicy Bawarii uda się uzyskać zaliczkę przed rewanżem?

Można rzec, że przed nami derby Byków i mam nadzieję, że hit ten nas nie zawiedzie. Jasne, jest to pierwsze spotkanie w dwumeczu, niemniej jednak spodziewam się od pierwszych minut ofensywnego widowiska. Stawiam na to, że obie drużyny zdobędą po minimum trzy gole. Jedni i drudzy dobrze czują się w grze w PP i mają swoich liderów w ataku. Oby skuteczność nie zawiodła.


100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Grand Slam of Darts
Godzina: 23:45
Spotkanie: Humphries - Rock
Typ: Humphries Wygra spotkanie + Rzuci najwięcej 180-tek + Uzyska najwyższy Checkout
Kurs: 4,40
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam. Dawno mnie nie było, ale możliwe, że w czasie mundialu co jakiś czas coś od siebie wrzucę. Dzisiaj ryzykujemy, ale to przecież tylko zabawa. Rock to największe objawienie tego sezonu w Darcie. Ten młody zawodnik rzuca bardzo dobrze, pewnie i co najważniejsze skutecznie. Jednak doświadczenie jego rywala jest ciut większe, chociaż ten również dopiero niedawno wszedł na najwyższy poziom. Humphries to zawodnik, który jest w stanie pokonać każdego, jego gra stała się stabilna i praktycznie nie zawodzi. Gra pewnie na kończeniach oraz bardzo dobrze poluje na maxy. Jestem pewny, że to spotkanie zakończy się na styk, jednak doświadczenie może wtedy wziąć w górę. Ryzykuję zabawę, ponieważ kurs zachęca, a szanse na powodzenie tego typu mają szanse zaistnieć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
patryk7 570,2K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie- Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Grizzly Wolfsburg - Lulea
Typ: Lulea
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwsze spotkanie 1/8 finału Hokejowej Ligi Mistrzów.
Niemiecka ekipa Grizzly Wolfsburg zajęła 2 miejsce w swojej grupie z 13 zdobytymi punktami na 18 możliwych. Grupa był dosyć przeciętna poza szwajcarskim EV Zug. Słoweńska Olimpija był "workiem treningowym", a fińskie TPS nie pokazało wysokiego poziomu w fazie grupowej. W niemieckiej DEL drużyna z Wolfsburga tuż przed przerwą w rozgrywkach zanotowała trzy porażki z rzędu odnosząc tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach. Problematyczna dla Grizzly Wolfsburg jest gra defensywna na swoim lodzie (w lidze krajowej średnio 2,77 straconych bramek na mecz u siebie, a w CHL straciła aż 11 bramek w trzech grach domowych).
Lulea w fazie grupowej CHL była grała "jak z nut" wygrywając wszystkie mecze fazy grupowej (łącznie ugrała 17 z 18 możliwych punktów). Jedyna strata punktowa miał miejsce w ostatnim, niewiele znaczącym meczu u siebie z duńskim Aalborgiem, który zakończył się zwycięstwem 2:1 w dogrywce. Wysoka wygrana domowa z Orebro 4:1 przed przerwą w rozgrywkach pokazała, że podopieczni Thomasa Berglunda kryzys formy w jakim się znajdowali jeszcze niedawno mają już za sobą (mają teraz na swoim koncie dwa zwycięstwa w trzech ostatnich grach SHL).
Te dwie drużyny, które nigdy wcześniej nie spotkały się ze sobą nawet w grach towarzyskich.
Lulea bardzo poważnie traktuje rozgrywki CHL i miała sporo odpoczynku przed dzisiejszym spotkaniem. I choć niemiecki hokej rośnie w siłę z roku na rok, to Lulea dzisiaj na pewno będzie szukała zwycięstwa i tym samym dobrej pozycji wyjściowej w rewanżu.

105
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów, Faza pucharowa
Godzina: 18:05
Spotkanie: Frolunda HC Goteborg - Straubing Tigers
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Walka o ćwierć finał w hokejowej Lidze Mistrzów. Spotyka się tutaj najbardziej utytułowany zespół w tych rozgrywkach, cztero krotny zdobywca Ligi Mistrzów szwedzki zespół Frolunda, który w swojej grupie zajął 2 miejsce za czeskim Mountfield z drużyną niemiecką, Straubing Tigers, która niespodziewanie zajęła 1 miejsce w swojej grupie wyprzedzając inny szwedzki zespół Farjestad. Powiem szczerze, że po kursach drużyna niemiecka jest wogóle niedoceniana i napewno jest groźniejszym zespołem niż wskazują na to właśnie te liczby bukmacherskie. Zespół z Goteborga jest ostatnio w nie najwyższej formie a ich dzisiejszy rywal wręcz przeciwnie i te kursy dla ekipy Straubing są trochę krzywdzące. Ja spodziewam się tutaj wygranej Frolundy ale moim zdaniem nie będzie tak łatwo jak właśnie wskazywałyby na to kursy. Kadrowo to drużyna gospodarzy jest mocniejsza, może ostatnio nie grają w lidze szwedzkiej za dobrze ale jednak u siebie ze Straubing powinni się uporać, jednak jakiegoś wielkiego wyniku to tutaj bym nie oczekiwał. Straubing gra ostatnio w lidze niemieckiej bardzo pewnie i widać zwyżkę formy w tej drużynie. Do tego pamiętajmy, że wygrali swoją grupę, w której był inny szwedzki zespół Farjestad także to o czymś też świadczy. Jednak tutaj zagram na gospodarzy. Jednak Straubing na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej o czym świadczą liczby w lidze niemieckiej 1 zwycięstwo, 1 zwycięstwo po dogrywce, 5 porażek i 2 porażki po dogrywce. Do tego w wyjazdowym meczu z Farjestad w Lidze Mistrzów też wtedy dostali bęcki 1-6. Tutaj tak wysokiego zwycięstwa Frolundy się nie spodziewam ale powinni tutaj uporać się z niemiecką drużyną.

46
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +841
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ruud - Fritz
Typ: Ruud 2:0
Kurs: 3.30

Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Fritzn wygrał pierwsze spotkanie z Nadalem, ale na tych kortach jest bardzo szybka nawierzchnia, a tego Hiszpan jak wiadomo średnio sobie radzi na takich nawierzchniach. Ruud pokonał Auger-Aliassime, pomimo że stosunek asów był 5:14. Przy tak ogromnej przewadze asów przeciwnika potrafił zakończyć mecz w 2 setach. Widać że Ruud dobrze wszedł w ten turniej i żeby go pokonać to nie wystarczy sam serwis.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
M 60,4K

mirun1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Puchar serie C
Godzina: 19:30
Spotkanie: Sangiuliano City Nova FC - Juventus Next Gen
Typ: BTTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Sangiuliano City Nova FC zdobywa 2,09 goli grając u siebie, a Juventus Next Gen zdobywa 1,13 gola grając na wyjeździe (średnio).
Juventus Next Gen nie przegrał w ostatnich 5 meczach.
Sangiuliano City Nova FC stracił bramkę w każdym z ostatnich 6 meczów.
Juventus Next Gen ma serię 3 zwycięstw z rzędu.
Juventus Next Gen strzelił co najmniej jednego gola w 5 meczach z rzędu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: Otelul Galati - Minaur Baia Mare
Typ: gol w obu połowach
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chyba najciekawszy mecz dzisiejszej serii spotkań. Otelul nie tak dawno prezentowało solidny poziom, ale coś poszło nie tak i ten projekt ostatecznie nie wypalił. W tym meczu jednak są faworytami i myślę że nie powinni mieć problemów z wygraną. Gospodarze grają ofensywną i niezłą jak na standardy 2. ligi piłkę, a goście mają spore problemy w defensywie. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Myślę że w obu połowach ujrzymy minimum jednego gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom