>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 12. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Liga Europejska
Mecz: Vfl Wolfsburg-Inter Mediolan
Godzina: 19:00
Typ: 2.5 over
Kurs: 1.70
Bukmacher: BetAtHome
Analiza: Na czwartkowy wieczór wybrałem mecz z ligi europejskiej pomiędzy Wolfsburgiem a Interem.Gospodarze w tym sezonie spisują się znakomicie przy czym strzelają dużo bramek, dużą zasługa tak dobrych rezultatów tej ekipy jest zawdzięczają Dostowi i De Brudne.Ten pierwszy regularnie znajduje drogę do bramki i jest najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole Wilków.Ekipa z Mediolanu także ma swojego snajpera,którym jest Iccardi,o którego zapewne będzie walka w letnim oknie transferowym.Stawiam w tym meczu na bramki bo obie drużyny w kilku ostatnich spotkaniach nie tylko ligi Europy a także w lidze strzelają jak i tracą sporo bramek
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Europy
Spotkanie Everton-Dynamo Kijów
Typ: Everton dokładnie 1 golem
Kurs 4.10
Godz: 21:05
Buk Unibet
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie z Ligi Europejskiej, w którym Everton podejmował bedzie przed swoją publicznością ekipę Dynama Kijów. Gościom idą słabo spotkania wyjazdowe w lidze europejskiej porażka w Aalborgu aż 0:3 jeszcze w grupie następnie przegrana w poprzedniej kolejce ze średniakiem francuskiej Ligue one : Guingamp. Teraz pojadą do Evertonu , który w lidzę spisuję się ponizej swoich oczekiwań, ale nie doznaję porażek, po prostu zbyt czesto remisuje . W tym meczu moim faworytem jest ekipa gospodarzy , która w poprzedniej rundzie była zdecydowanie lepsza od Szwajcarskiego Young Boys, w dwumeczu Angielska ekipa wygrała aż 7:2 , Dynamo awansowało dzięki spotkaniu na swoim stadionie, gdzie udało im się wygrać z Francuzami. Myśle ze gospodarze beda od pierwszej do ostatniej minuty dyktować warunki w tym spotkaniu w sumie nie mają nic do stracenia muszą zajść w tym sezonie w lidze europy jak najwyżej ponieważ w przyszłym najprawdopodobniej nie zagrają w żadnych europejskich pucharach, nie wygrały na tym stadionie takie ekipy jak Manchester City, oraz Liverpool , nie wygra tutaj także Ukraińskie Dynamo Kijów
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; koszykówka NBA
Godzina;2;00
Spotkanie; Denver Nuggets-Atlanta Hawks
Typ; Atlanta handi -5.5
Kurs;1.76
Bukmacher;Bet365
Analiza; wczorajszy typ trafiony więc dalej uderzam w spotkanie nocne tym razem nie NHL tylko NBA. Forma? Nuggets jak dla mnie nie ma o czym mówić bo zaledwie 4 wygrane na ostatnie 15 meczy to masakra. U siebie tez nie lepiej bo tylko 2 wygrane na 10 pojedynków w tym ostatni mecz z New York Knicks czyli najgorszą drużyną zarówno konferencji wschodniej jak i całej ligi... Atlanta natomiast przyzwiocie bo tak można nazwać wynik 10 wygranych z 15 rozegranych spotkań. Wyjazdowo co prawda trochę słabiej bo &quot;tylko&quot; 6 wygranych z 10 pojedynków. Atlanta podrażniona niespodziewaną przegraną z Philadelphia 76ers rozbił w pył Sacramento Kings 130(!)-105 i dzis pewnie też ładnie &quot;przejedzie&quot; się po słabych Nuggets. Skoro takie handi na parkiecie Nuggets pokryły takie zespoły jak ; Houston Rockets(14),New Orleans Policans(7),Utah Jazz(22!),Phoenix Suns(14), Brooklyn Nets(28!),Oklahoma (10),Charlotte Hornets(18) i inni to są mecze przegrane pod rząd i w każdym padał ten handi to myślę że dla Atlanty też nie będzie to problem skoro wyjazdowo pokonywali oni taką róznicą m.in. Milwaukee Bucks(11), Chicago Bulls(8),Toronto (21),Boston (14) czy wcześniej innych... moim zdaniem można nawet grać wyższy handi ale jak dla mnie tyle wystarczy :p powodzenia ????
⛔100
 
O 32

oktawia88

Użytkownik
Dyscyplina; hokej na lodzie NHL
Godzina;1;00
Spotkanie; Washington Capitals-New York Rangers
Typ;1 (3-drogowo)
Kurs; 2.18
Bukmacher;Betsson
Analiza;Ryzyukje jeszcze raz NHL i gram na Capitals z prostego powodu, Capitals imponuja mi grą u siebie w tym sezonie nawet mimo kilku wpadek. Rangers wczoraj po cieżkim meczu z Islanders nie powinnie byc juz tacy szybcy i skupieni na grze i kiedyś musi nadejsc slabszy mecz a taki czuje że bedzie dziś w nocy! Ostatnie spotkania tych druzyn to pewne zwyciestwa Rangers dlatego typ tez troche na przełamanie i zwyciestwo Capitals. Głownie własnie na tym opieram typ: 1) gospodarze grożni u siebie, 2)Rangers troche zmeczeni! Pozdrawiam Tajka!
⛔100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Everton - Dynamo Kijów
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
1/8 finału Ligi Europejskiej, w Liverpoolu miejscowy Everton podejmuje Dynamo Kijów. Gospodarze bardzo słabo spisują się w tym sezonie w lidze, gdyż znajdują się w dolnej strefie tabeli. Jedną szansą na uratowanie sezonu zostaje Liga Europejska. Patrząc na wyniki jakie osiągały oba zespoły w 1/16 można spodziewać, że padnie kilka bramek, oba spotkania Evertonu jak i Dynama Kijów kończyły się w tej fazie rozgrywek min. 3 bramkami w meczu. Goście z Kijowa będą chcięli zdobyć na wyjeździe bramkę która może okazać się bardzo cenna w meczu rewanżowym. Myślę, że zobaczymy otwarty mecz a co za tym idzie sporo bramek. Ja stawiam w tym meczu na over 2,5 gola.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fiorentina - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witajcie, jak dla mnie ten mecz to perełka dla bukmachera, 2 włoskie zespoły, Fiorentina ostatnio lekkie potknięcie z Lazio, Roma zaś bez formy, zapowiada się ciekawe spotkanie. Mój typ jest taki dlatego, iż nie wierzę w nagłą &quot;dobrą grę&quot; Romy. Na ostatnie 5 spotkań w lidze Roma zremisowała 4 spotkania i tylko 1 wygrała, no cóż marnie jak na taki zespół. Warto też przypomnieć, że niedawno Fiorentina wygrała z Romą i to grając właśnie w Romie!!! Jak dla mnie mecz warty uwagi, a Fiorentina grając u siebie na pewno nie spocznie na laurach, mój typ to wygrana miejscowych i myślę, że wynik jaki zobaczymy na końcowej tablicy to 3-1 dla drużyny z Florencji
⛔100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - FINLANDIA: Liiga
Godzina: 12.03.2015 17:30
Spotkanie: Kärpät - Jyväskylä
Typ: over 6,5
Kurs: 4,9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj lider finskiej ekstraklasy hokejowej Kärpät podejmie 4 druzyne w ligowej stawce Jyväskylä. Leca kursy na overa, nie wiem moze jakies oslabienia, moze dlatego ze mecz wazny, nie znam finskiego, ale wiem ze obydwie ekipy w tej underowej lidze niezle radza sobie w ofensywie i maja do tego graczy , czolowi strzelcy i asystenci. U gosci najlepiej punktuja Perrin E. 12 goli i az 42 asysy Kanadyjczyka ! Tuppurainen J. 17 goli i 33 asysty Hannikainen M. 19 goli 37 asysty u gospodarzy lidera tabeli najlepsi sa Donskoi J. 18 goli i 30 asyst Huml I. 5 goli 32 asysty i Pyorala M. 15 goli 18 asyst. Ma kto straszyc i strzelac. Faworytem zdecydowanie lider ktory ostatnie 5 spotkan 4 mecze wygral, jedna wpadka z Tappara na wyjezdzie , a ostatnie spotkanie pewnie wygrali 1-5 na wyjezdzie niszczac Pelicans. Goscie gorsza forma 2 mecze tylko wygrane na ostatnie 5 ale chyba wracaja do formy , co zasygnalizowali wygrywajac ostatnie spotkanie 4-2 z Espoo. Straszyc maja kim i mimo ze nie sa faworytem stac ich na sprawienie niespodzianki. Warto sprobowac na przelamanie ... h2h jesli chodzi o over beznadziejne ale kiedys musi przyjsc overowy mecz
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Sevilla
Typ: BTS
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram mecz z LE pomiędzy Villarreal a FC Sevilla. Mecz ekip, które strzelają sporo bramek i w lidze i LE.
Villarreal bez:
Bojan Jokic
Adrián Marín
Eric Bailly
Bruno
Tomás Pina
Giovani dos Santos
Jonathan Pereira
FC Sevilla bez:
Iago Aspas
Daniel Carriço
Beto
Ostatnie mecze:
FC Sevilla - Villarreal 2:1
FC Sevilla - Villarreal 0:0
Villarreal - FC Sevilla 1:2
FC Sevilla - Villarreal 1:2
Villarreal - FC Sevilla 2:2
FC Sevilla - Villarreal 3:2
Kus 1,7 dość wysoki jak na BTS. Villarreal w ostatnim meczu ligowym z Celta Vigo 4:1, La Coruna - FC Sevilla 3:4.
Nie będę się tutaj więcej na ten temat rozpisywał, co do przedmeczowych zapowiedzi trenerów, innych statystyk itd. nie ma sensu, po prostu stawiam na to, że obie strzelą i koniec, im więcej analizuję mecze, siedzę nad nimi rozmyślam, czytam fora, tym mam większy mętlik w głowie, stawiam na BTS w tym meczu jak i wygraną Evertonu. 2 mecze i koniec.
Powodzenia.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Dnipro Dnipropetrovsk - Ajax Amsterdam
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dużo się piszę, że Ajax w tym sezonie notuje słabszy sezon, w lidze raczej nie mają już szans odrobić strat do PSV i po raz pierwszy od kilku lat nie zdobędą tytułu mistrzowskiego. W wielu spotkaniach podopieczni Franka de Boera męczą, jak choćby w ostatniej kolejce Eredivisie gdy wygrali skromnie 1:0 u siebie z Excelsiorem. Z drugiej jednak strony Ajax mając w głowie, że raczej z obrony tytułu mistrzowskiego nici może skupić się na grze w Lidze Europy.
W 1/8 zmierzy się z drużyną z Ukrainy Dnipro Dnipropietrowsk, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała Olympiakos Pireus. Faworytem (przynajmniej pierwszego meczu) jest tutaj przedstawiciel ligi ukraińskiej ja jednak nie przekreślałbym szans Ajaxu. Jak już wspomniałem Ajax może raczej skupić się już na Lidze Europy, warto jednak zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie wyniki drużyny z Amsterdamu poprawiły się - w 7 ostatnich meczach o stawkę 6 razy wygrywali i raz zremisowali. Ponadto Dnipro na pewno nie zagra zbyt defensywnie, będzie starać się atakować, a to pasuje drużynie Ajaxu. Ajax w ważnych meczach ostatnio na wyjeździe z drużynami, które wcale nie miały w planach kurczowo się bronić wygrywał. Przypomnę mecz z Legią w Warszawie, który bardzo szybko został rozstrzygnięty przez Ajax, a także mecz ligowy z PSV w Eindhoven, który zespół Franka de Boera wygrał 3:1.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to z drużyną Ajaxu na Ukrainę polecieli Niklas Moisander i Arek Milik, co jest na pewno bardzo dobrą informacją, bo są to dwaj ważni gracze tej drużyny. Nie ma w kadrze natomiast Viktora Fischera, Petera Leeuwenburgha, Niki Zimlinga i Kolbeinna Sigthórssona. Swoje kłopoty ma również trener gospodarzy Myron Markevych bowiem w drużynie Dnipro dziś nie zagrają Jaba Kankava (kartki), Ondřej Mazuch, Matheus i Serhiy Kravchenko (urazy), niepewny jest również występ największej gwiazdy drużyny Eyvhenia Konoplyanki, który początkowo miał nie zagrać, wczoraj jednak pojawiły się informację, że być może ten piłkarz jutro pojawi się na boisku.
Podsumowując nie przekreślam w tym meczu szans na dobry wynik Ajaxu - ja nawet jestem wstanie postawić w tym meczu ich zwycięstwo. Wszak ostatnio grają naprawdę dobrze, szczególnie w ważnych spotkaniach jak to z Legią czy PSV, gdzie w zasadzie nie dawano im szans, a mimo to wygrywali. Teraz jako, że w lidze szans większych już na mistrzostwo nie mają mogą pokazać się z lepszej strony w europejskich pucharach. Zwykle Ajax kończył swoją przygodę na wiosnę dość szybko - 1/16 góra 1/8, teraz mają szansę awansować do ćwierćfinału, bo rywal jest według mnie w ich zasięgu. Moja propozycja na to spotkanie to wygrana Ajaxu.
⛔100
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dnipro - Ajax
Typ: Gole Ajax powyżej 1,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,
Na dziś myślę, że mam pewniaka. Poziom ligi ukraińskiej mogliśmy wczoraj oglądać. Bayern rozgromił 7-0 Shakhtar, a mogło się skończyć z 10-0.
Oglądałem parę ostatnich meczy Ajaxu i bardzo mi się spodobała ich gra świetni techicznie, potrafią wyprowadzić szybkie kontry i przedryblować obrońcę jeśli trzeba.
O Dnipro nie wiele wiem, tyle że grają w lidze urkaińskiej i też nie zachwycają wynikami . Zajmują 3 miejsce w lidze.
Ajax myślę, że łapie formę i może dojść do finału. Powiem szczerze. Najpierw zobaczyłem kto dziś gra i od razu rzucił mi się Ajax. Pomyślałem no ok można zagrać liczyłem na kurs na zwycięstwo nawet niższy niż 2,5 a tu taka miła niespodzianka. Nawet 3,6 na zwycięstwo myślę biorę w ciemno taki kurs, ale mają w pamięci wyjazdowy mecz z legią daję zakład bez remisu trochę asekuracji i tak nie zaszkodzi. Co mnie jeszcze bardziej zdziwiło? Kurs na awans Ajaxu 1,6(śmiech na sali) przy kursie 3,6 w wyjazdowym meczu. Również obstawiłem Ajax w meczu rewanżowym z legią byłem nie mal pewny zwycięstwa Ajaxu i też kurs mnie pozytywnie zaskoczył. Tu może być podobnie. Miałem dać coś na skoki, ale mając taki valuebet rozmyśliłem się
Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.

Niestety Kolega wyżej uprzedził mnie o 5min. Dlatego analizy nie zmieniam, a daje na co najmniej dwie bramki Ajaxu, na wyjeździe bramki są bardzo potrzebne, a jeśli się straci to już się nie kalkuluje i trzeba zacząć strzelać. Polecam mimo wszystko typ zakład bez remisu na Ajax.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER SANTIAGO
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Olivio - Hidalgo
Typ: Olivio

Kurs:
2.08
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Ruben to gość u schyłku kariery (rocznik 1978) i w tym roku właściwie więcej meczy zagranych na szczeblu ITF niż w Challengerach. Porażki z Kontninenem, Panfilem, Van der Duimem czy Martim. Co prawda nie zmieniają one faktu, że nadal to groźny i potrafiący na clayu mocno napsuć krwi wielu graczom znaczniej wyżej notowanym od siebie (obecnie 213 ranking). W grze jak klasyczny Hiszpan, czyli świetnie trzymający piłkę w korcie, dobry forehand (znacznie lepszy, niż niemal tylko defensywnie grany oburęczny backhand, do tego solidny serwis). Jednak po takim kursie zagram na Argentyńczyka Olivio, który w tym roku poza dwiema wpadkami (porażka z Martinem nie mylić z Pablo, Cuevasem oraz trudno wytłumaczalne oddanie do zera seta tutaj w 1 rundzie z Hocevarem, który obecnie jest już tylko cieniem samego siebie) notuje świetne wyniki. Ogranie Donskoya, Eliasa, Montanesa, Ungura, De la Navy, Baeny czy Nieminiena a więc graczy o zbliżonym a w większości przypadków lepszym potencjale niż obecnie oferuje 35 letni Hidalgo, pokazuje, że faworyzowanie w tym meczu Hiszpana jest lekko nieuzasadnione. Wyniki te (meczy Olivio nie oglądałem) wskazują, że forma Renzo jest niezła co daje dwa mocne argumenty a więc forma i wiek, by grać w jego &quot;kierunku&quot;. Wspominany wcześniej wiek, w meczu rozgrywanym na ziemi, którego rozstrzygniecie, z uwagi na wyrówany poziom obu graczy, jest wielce prawdopodobne, że zapadnie w 3 setach, może odegrać znaczącą rolę.
⛔
100

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 19:00
Spotkanie - Wolfsburg : Inter
Typ - czerwona kartka w meczu / tak /
Kurs - 3.95
Buk - Betsson
Pierwsze mecze 1/8 LE i mój typ pada na pojedynek Niemiecko-Włoski czyli Wolfsburg kontra Inter , dawno nie było u mnie typu na czerwień tak wiec dziś uważam że ten mecz jest odpowiedni . DLACZEGO ? już wyjaśniam - powodem nr 1 to oczywiście arbiter a konkretnie pan Szymon Marciniak ale oprócz niego popatrzmy kogo jeszcze mamy , na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz jakby tego było mało na dodatkowych asystentów UEFA wyznaczyła Pawła Raczkowskiego i Tomka Musiała i sędzia techniczny Radosław Siejka w/g mnie nic dodać nic ująć , teraz może parę zdań o panu Szymonie i tak jak sędziuje to każdy kibic wie , w lidze w tym sezonie jak na razie 2 czerwienie ale myślę że przyjdą dla niego jeszcze mecze na której ten kartonik na pewno zostanie pokazany , pan Szymon jednak w tym sezonie sędziował oprócz ligi mecze pucharowe i tak w LM 3 mecze i 9 żółtych i czerwona a w LE 3 mecze i 14 żółtych i 2 czerwone a ogólnie w pucharach no może w LE to pokazał w 11 meczach 48 żółtek i 8 czerwieni i w/g mnie to wyglada bardzo obiecująco .
Wolfsburg w tym sezonie ( ale patrzę pod względem ligowym ) nie ma zbyt dużej ilości kartek i chłopaki raczej starają się grać czysto ale w sumie złapali 44 żółtka i 2 czerwone a wśród ukaranych żółtkiem króluje z 11 kartami Luis Gustavo a te dwie czerwone to dla jednego brutala Josuhy Guilavogui , natomiast wśród gości to tu jest pięknie pod względem kartek ( no bo to w końcu włochy ) i tak 80 żółtych i 6 czerwonych no ale jak w lidze nie idzie no bo nie idzie bo Inter w tym sezonie dopiero na 8 miejscu i raczej o miejsce gwarantującym gre w LM może zapomnieć jedynie patrząc realnie powalczyć może o awans do Ligi Europy w przyszłym sezonie tak więc gdy przyjrzymy się tej statystyce to napawa optymizmem , i jeszcze jedna sprawa a mianowicie w rubryce pana Szymona pod nazwą bilans w/g klubów szukałem jak sędziuje klubom Niemiecko-Włoskim i tak klubu z Niemiec nie udało mi się znależć ( nie wiem może to jego debiut na Niemieckim terenie ) natomiast wśród drużyn Włoskich mamy Lazio i dwa mecze 4 żółte i 2 bezpośrednie czerwone , Juventus 2 mecze 6 żółtek tak więc dla mnie przemawia mecze z Lazio i 2 bezpośrednie czerwone i może i dziś bezpośrednia czerwień dla Interu ale to takie moje życzenie jak będzie zobaczymy wieczorem !
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Europy
Spotkanie Everton-Dynamo Kijów
Typ: 1
Kurs 2.37
Godz: 21:05
Buk: Pinnacle
Kurs na Everton grajacy u siebie jest zbyt wysoki by z niego nie skorzystac, dla gospodarzy jest to ostatnia szansa na uratowanie sezonu i spora szansa na ugranie kwalifikacji do CL.Gracze z Evertonu w wywiadach mowia tez, ze graja o swoja przyszlosc w klubie i nowe kontrakty.Jak widac mobilizacja jest pelna do tego mozna powiedziec, ze beda bronic honoru angielskiego futbolu po kolejnych wtopach innych angielskich zespolow z Chelsea i Arsenalem na czele.Everton przystepuje do meczu bez zadnych wiekszych oslabien jedynie Baines jest zagrozony.W Dynamo za kartki wisza: Bellhanda, Rybalka kontuzje maja Lens,Makarenko. Stawiam na zmotywowanych gospodarzy z wieksza pilkarska jakoscia po dobrym kursie.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Dnipro - Ajax
Typ:
Ajax lub remis
Kurs:
1.69
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Dnipro to zespół z Ukrainy, a co tam się dzieje zapewne każdy wie - wojna na wschodzie. Mecz zostanie rozegrany w Kijowie. Już wczoraj mieliśmy przykład meczu w europejskich rozgrywkach Zachód vs. Wschód (Bayern 7:0 Shakhtar).
Dnipro co prawda na własnym obiekcie może pokazać pazur, to też trzeba przyznać, że zdarzają im się gorsze mecze jak np. porażka z Interem czy Karabachem. Przeszli Olympiakos Pireus, ale Grecy w 2015 roku grają bardzo słabo (na 6 ostatnich meczów tylko 1 zwycięstwo nad 15 w tabeli Ergotelisem 3:0) i awans z przeciwnikiem bez formy nie jest jakimś wielkim sukcesem. Gospodarze w rewanżu dostali w 51 minucie jeszcze czerwoną kartkę i tak oto po remisie 2:2 (pierwszy mecz 2:0 dla Dnipro) awansowała drużyna z Ukrainy.
Ajax jak to Ajax, daleki jest od formy z lat &#39;90, ale trzymają cały czas równą dobrą formę co moim zdaniem powinno wystarczyć na Dnipro. W Eredivisie sytuacja coś klarowna, PSV 67 punktów, Ajax 56, Feyenoord 48. Drużyna ze stolicy Holandii może skupić się na wicemistrzostwie i Lidze Europejskiej. Są w dobrej formie, na 7 meczów tylko raz zremisowali, a w pozostałych zaliczyli komplet punktów. Dobre morale powinni podtrzymać nad wyjazdowym zwycięstwem z liderem tabeli PSV gdzie wygrali 1:3. Uważam, że Ajax w tym meczu będzie chciał strzelić przynajmniej jedną bramkę by mieć dobrą zaliczkę w rewanżu na Ajax Arena Amsterdam. Większe szanse daje gościom, ale remis 1:1 nie zdziwi mnie w tym meczu. Mecz może być underowy - wszystko zależeć będzie w jakim stanie przygotowane będzie boisko, bo jak dobrze wiemy na wschodzie różnie bywa z &quot;jakością trawy&quot;.
Wątpliwy występ jest u gospodarzy Konoplianka 13/5.
⛔
100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEliminacje MŚ 2018
Godzina: 16:30
Spotkanie: Jemen - Pakistan
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Heja, na dzisiaj przygotowałem typ z piłki nożnej i spotkanie z Eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 roku z Pierwszej rundy strefy Azjatyckiej pomiędzy reprezentacjami Jemenu i Pakistan. Ja w tym meczu uważam, że faworytem i go oczywiście wygra jest reprezentacji Jemenu. Co prawda jest to najsłabsza z reprezentacji Półwyspu Arabskiego, ale jej poziom i tak jest dużo wyższy od reprezentacji Pakistanu. Mecz zostanie rozegrany dzisiaj o godzinie 16.30 czasu polskiego w Katarskim Doha. Gospodarzem będzie Jemen, a gra tam ponieważ w kraju jest niepewna sytuacja i brak stabilizacji. Jemen to 179 team rankingu FIFA, a Pakistan 171. Różnice w rankingu są niewielkie. Ale jest też tak dlatego, że Jemeńczycy grają z reprezentacjami silnymi i albo minimalnie je przegrywają albo remisują. Ostatnio przegrali z Nigerią i zremisowali z Finlandią. Chodzi o ten rok. A w tamtym grali 7 spotkań z czego 2 przegrali, w każdym 1 bramką z Arabią Saudyjską i Malezją i 5 zremisowali ale z reprezentacjami jak na poziom Azjatycki silnymi lub średnimi bo z: Indonezją, Irakiem, Bahrajnem, Kuwejtem i Katarem (4 z nich uczestniczyły ostatnio w Pucharze Azji). Tak podsumowując to uważam, że reprezentacja Jemenu grając z rywalem powiedzmy tej samej klasy poradzi sobie z nim bez problemu. A co do reprezentacji Pakistanu to team dość słaby nawet na Azję. Mając taką dużą populację ludności sporo w jej składzie jest zawodników pakistańskiego pochodzenia ale też nie prezentujących nic szczególnego. Pakistan to raczej krykiet, hokej na trawie, nie piłka nożna. W tym roku wygrali ze słabym Afganistanem, ale w tamtym już w 3 meczach, które grali 3 razy była porażka. A nie grali też z nikim szczególnym, bo według mnie Indonezja była z nich najsilniejsza. Do tego grali z Libanem i Palestyną. Dzięki i powodzenia
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 0

refoore

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit St. Petersburg : Torino
Typ: Hulk (Zenit) strzeli
Kurs: 2.50
Bukmacher: STS
Analiza:
Krótko i na temat.
Dziś moim zdaniem ciekawie zapowiada nam się spotkanie Ligi Europejskiej, gdzie Zenit przed swoją publicznością podejmowało będzie Torino.
Torino w ostatnich 4 meczach na wyjeździ zawsze tracił bramki,a natomiast Petersburg w 4 ostatnich meczach u siebie zawsze wygrywa. Jeżeli chodzi o ligę europejską to drużyna z Petersburga zawsze może liczyć na Hulka,co pokazał ostatni dwumecz z PSV.
Myślę,ze kurs warty zaryzykowania. Powodzenia.

⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher!
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie: VFL - INTER
Typ: VFL wygra, a w meczu padnie powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,75
Buk: Betsson
Ciekawe starcie w LE. VFL wyrósł na drugą siłę w Niemczech. Dopiero w ostatniej ligowej kolejce Wilki uległy na wyjeździe rewelacyjnemu w tym sezonie Augsburgowi 1:0. Zacznijmy od faktów - VFL w lidze w tym sezonie u siebie bilans 10-2-0 + LE 2-1-1, daje imponujące 12-3-1. W domu pokonał ich tylko Everton. Inter 4-6-4 liga + LE 1-3-0 (nie wliczam wyjazdowych meczów eliminacyjnych). Jak można wywnioskować, przeciętna forma. Nie będę pisał banałów, pod tytułem Inter dziś - Inter kilka lat temu. Faworytem starcia są dla mnie Niemcy. Zespół mądrze budowany, jak dla mnie jeden z głównych kandydatów do wygrania LE. Mecz z daleka pachnie overem, a z racji tego, że VFL gra w domu, sądzę, że Wilki wygrają i wydaje mi się, że same mogą pokryć 2,5 gola w meczu.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 9

kamilogks

Użytkownik
SHL
Skeleftea-Brynas
typ: under 4.5
kurs: 2.00
bukmacher: ComeOne
godzina: 18.30
analiza:
Na dziś wybrałem mecz z ligi szwedzkiej hokeja na lodzie w którym zmierzą się Skeleftea z Brynasem. Pierwszy mecz playoff zwycięzca sezonu zasadniczego Skeleftea podejmuję Brynas który ograł w kwalifikacjach do playoff Fariestads. Stawiam w tym meczu na under 4.5 bramki i już pisze dlaczego. Skeleftea na pierwszy rzut oka jako lider to overowa drużyna jak w innych ligach ale tak nie jest w sezonie na własnej tabli over 5.5 zaliczyli tylko 7 z 28 meczy 4.5 takie drużyny jak Skeleftea wygrywają mocno defensywą nie tracą goli przez co zdobywają punkty. Końcówka sezonu była odpuszczona przez Skeleftee jak już mieli pewne 1 mejsce to potrafili przegrać mecz zagrać na 4-4 ale to pierwszy mecz playoff myślę że wrócą to świetnej gry w defensywie i nie przekroczą lini 4.5. Przykładem że playoffy są underowe są eliminacje do playoff w 5 meczach tylko raz padło więcej niż 4 gole i myślę że dzisiaj także będzie underowo.
⛔100
 
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Alba Berlin
Typ: Real -16
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Znów krótka i zwięzła. Na sto procent wygra dziś Real na własnej hali, zagadką jest tylko i wyłącznie to, ile punktów będą w stanie wrzucić Albie. Goście z Berlina przyjadą osłabieni, będzie brakować im bodajże czterech podstawowych zawodników, których zastąpią młodzi gracze, jednak nie wiadomo jak poważnie potraktują ten mecz zawodnicy z Madrytu. Jeśli zagrają na poziomie takim, na jakim grali przeciwko zawodnikom z Turcji - powinno wpaść nawet więcej niż 16-ście, a jeśli odpuszczą w połowie, tak jak wczoraj Resovia, to bet pójdzie w błoto. ????
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom