>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.03.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 11. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; hokej na lodzie NHL
Godzina;1;00
Spotkanie; St.Louis Blues-Winnipeg Jets
Typ;1 (z dogrywka i karnymi)
Kurs; 1.55
Bukmacher;Bet365
Analiza; po wczorajszym trafionym typie znów decyduję się na mecz najlepszej hokejowej ligi świata. Dziś &quot;pod lupę&quot; biorę spotkanie 3 z 7 drużyną konferencji zachodniej. Jak już wczoraj wspominałem ekspertem nie jestem ale znów mam przeczucie że typ wejdzie a wynika on po prostu z moich obserwacji... Mianowicie głównym argumentem dla wygranej St. Louis bedzie własny lód gdzie wygrali 22 z 32 dotychczasowych spotkań w tym 17 w regulamonowym czasie gry. Co prawda z 5 ostatnich pojedynków u siebie wygrali zaledwie 2 ale można ich lekko usprawiedliwić bo przegrali z Montrealem i Pittsburgh. Jeśli spojrzymy na grę wyjazdową Winnipeg Jets to zauważymy że dość dobrze im to wychodzi bo wygrali połowę spotkań 16 z 33 (11 w reg.czasie) ale ostatnio widać spadek formy wyjazdowej gdyz z 10 spotkań wygrali zaledwie 3. Kolejnym plusem jest fakt że St.Louis grając ostatnie 10 razy z Winnipeg wygrali aż 9-ciokrotnie z czego 5 w reg. czasie i aż 4 razy musiała zadecydować dogrywka stąd mój asekuracyjny typ...ogólnie w ciągu 15 lat Winnipeg wygrał tam tylko 2 razy więc dziś również liczę na zwycięstwo gospodarzy. Jedynym minusem tego typu może być to że St. Louis maja bezpieczną pozycję w Play-off a Winnipeg jest na pograniczu i musi walczyć co pokazali w ostatnim meczu z Predators którzy jednak ostatnio graja słabo.. mimo wszystko stawiam na wygraną St. Louis. Kurs może nie powala ale nikt nie zmusza Was do grania tego typu :p Powodzenia ????
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - PSG
Typ: BTS
Kurs: 1,95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Po raz kolejny atakuję linie BTS, w meczu Realu z Shalke to wytypowałem, więc pora kolejny raz zatakować. Według mnie, w dzisiejszym meczu w Londynie powinniśmy ujrzeć bramki. Co mnie do tego skłania? przede wszystkim szansę dwóch drużyn na awans, w pierwszym spotkaniu padł remis 1:1, co prawda bliżej tego jest Chelsea, ale póki piłka w grze... Chelsea na fali, o ich gol nie mamy sie co martwić, PSG, maja Zlatana, ostatnio również równa gra. Obie drużyny mają chrapkę na grę w dalszej rundzie, a do tego są potrzebne właśnie gole. Typ jest bardzo prawdopodobny, ale pewniakiem jest to, że obejrzymy arcy ciekawe spotkanie. Tak więc powodzenia wszystkim!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie Bayern-Szachtar
Typ: Bayern wygra 2 golami
Kurs 4.00
Godz: 20:45
Bukmacher Unibet
Analiza: w srodę kolejne zmagania z piłkarską Ligą mistrzów , rewanż zagrają ekipy monachijskiego Bayernu oraz Szachatara Donieck.Od poczatku zaraz po rozlosowaniu par faworytem do przejscia dalej była ekipa bardziej utytułowanego Bayernu Monachium, każdy w pierwszym spotkaniu spodziewał się pewnej wygranej zespołu gosci, sytuacja jednak nieco się skomplikowała jak za drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska został wyrzucony Xabi Alonso, Bayern przez całe spotkanie pomimo straty jednego zawodnika był zespołem zdecydowanie lepszym i stwarzał zagrożenie pod bramką rywali, jednak 1 strzał w światło bramki nawet jak na ekipę Ukraińską , która jest w słabej dyspozycji. bayern jednak ma rewanż w którym może udowodnić swoją wyższośc nad zespołem z Ukrainy. Drużyna Guardioli w lidze już praktycznie powoli może swiętować tytuł mistrza kraju więc moze na spokojnie skoncentrować się na spotkaniach w Lidze Mistrzów, bo nie ma innej opcji niż jutrzejszy awans do dalszych gier popularnych &quot;Bawarczyków&quot; , myślę że gospodarze na spokojnie poradzą sobie szybko obejmą prowadzenie i nie oddadzą go do ostatnich minut spotkania , zdobywając kolejne bramki, myślę że handicap na gospodarzy w tym spotkaniu spokojnie można obstawić.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kobiety, 2015 Cyprus Cup
Godzina: 10:00
Spotkanie: Korea Południowa - Belgia
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Heja, na jutro przygotowałem typ z turnieju towarzyskiego kobiet w piłkę nożną &quot;Cyprus Cup 2015&quot;. Wybrałem mecz o 11 miejsce pomiędzy reprezentacjami Korei Południowej i Belgi i uważam, że górą będzie tu reprezentacja Korei, z tym, że dla bezpieczeństwa stawiam ten typ w zakładzie bez remisu. Jest to reprezentacja, która obecnie plasuje się na 17 pozycji rankingu FIFA, i według mnie gra lepiej niż pokazują to wyniki. W grupie Koreanki grały wyrównany futbol, nie miały trochę szczęścia i 3 mecze przegrały każdy 1 bramką. A za rywalki miały nie byle kogo bo Włoszki (14 FIFA), Kanadyjki (9 FIFA) i Szkotki (21 FIFA). Walka o 11 miejsce to dla nich i tak porażka, ale też szansa na poprawienie nastrojów. W tamtym roku w tym turnieju zajęły 3 miejsce. Jutro zagrają z 26 drużyną rankingu FIFA, która w grupie C (grupa słabsza) zajęły ostatnią 4 pozycję. Co prawda zdobyły 2 punkty, za 2 remisy, ale według mnie tak realnie to można oceniać ich 2 pierwsze mecze. Pierwszy zremisowany z Czeszkami (30 FIFA) i 2 przegrany z RPA (60 FIFA). W 3 grały z Meksykiem (25 FIFA), który mając pewne już 1 miejsce w grupie ten mecz odpuścił i go zremisowały. Dzięki i powodzenia.
ZWROT
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Minnesota Wild- New Jersey Devils
Typ: Devils under 2,5 gola
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Moim zdaniem ten kurs to nieporozumienie. Ónibet u2,5 trzyma po 1.38 . Fakt że Betsson liczy z dogrywką a Uni bez ale i tak dysproporcja kursów ogromna. Oprócz tego argumentu , po którym widać że ten kurs to value, postaram się napisać coś o argumentach czysto sportowych.
Tak więc Wild na fali. I to nie jest zwykła fala. Niesie ich prawdziwe tsunami, ponieważ w ok miesiąc z drużyny która PO obejrzy w telewizji, zrobiła się ekipa która w postseason może naprawdę namieszać w planach potentatom ligi. Dziś pojedynek z Devils i szansa na przypieczętowanie miejsca w ósemce. Co prawda nie będzie to ostateczna kropka nad i, jednak jestem przekonany że Wild zgarną 2 punkty. Czy przyjdą one łatwo? Ostatnio grałem przeciw Devils, a typ na Flyers okazał się debilnym. Oglądałem to spotkanie i śmiać mi się chciało kiedy widziałem szkolne błędy defensywy Lotników, które Diabły skrupulatnie wykorzystywali. Wild w defensywie to bardzo zgrany kolektyw i wraz z Dubnykiem na bramce- czołówka ligi. Właśnie to Devan wystąpi dziś między słupkami Dzikusów. Nr 2 ligi pod względem %SV i GAA. Ponadto Wild to nr 2 ligi w PK z ponad 86% skutecznością. Co prawda Devils to 9 ekipa ligi w PP z 19,6% skuteczności, ale nie grają w przewagach zbyt często i myślę że dziś będzie podobnie.
Reasumując, bo już wyczerpałem swoją pulę argumentów. Kurs na under w Betssonie to nieporozumienie i patrząc na powyższe argumenty a także fakt że Devils już o nic nie grają a Wild mają o co, warto spróbować po tak kosmicznym kursie.
PS. Warto dodać że na ostatnie 15 spotkań Wild, taki under wszedłby aż 12 razy.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina; hokej na lodzie:USA: AHL
Godzina;11.03.2015 00:00
Spotkanie; Adirondack Flames - Hamilton Bulldogs
Typ;over 7,5
Kurs; 4,5
Bukmacher;Unibet
Analiza;
Za niespelna pol godziny gospodarze Adirondack Flames ; 9 druzyna Konferencji Zachodniej w lidze AHL podejmie wyzej notowany zespol 7 miejsce Hamilton Bulldogs. Goscie mimo wyzszej lokaty w lidze nie beda dzisiaj faworytami. Gospodarze sa w bardzo dobrej jak na nich fomie - 3 wygrane w ostatnich 5 meczach , w tym ostatnim meczu pewnie pokonali Toronto Marlies 4-1 na wyjezdzie. Ciezki mecz czeka wiec gosci , ktorzy ostatnio slabo - w ostatnich 5 spotkaniach 4 porazki w ostatnim meczu ulegli 2-3 Utica Comets. Goscie ogolnie bardziej polegaja na indywidualnosciach ktorych ciezko szukac u gosci, w zespole Hamilton Bulldogs maja bardzo dobrze punktujacych zawodnikow Hudon Ch. 13 goli i az 37 asyst Hensick T 16 goli 31 asyst Dumont G. 16 goli 22 asysty ci zawodnicy stanowia o sile ekipy gosci i licze ze dzisiaj sie przelamia. Obydwie ekipy graly ze soba niedawno i byl wynik 5-4 ! Wysoki over, nie ukrywam ze licze na podobny wynik, wtedy gora byli dzisiejsi gospodarze Adirondack Flames. Biorac pod uwage slaba dyspozycje gosci, ktrozy za wszelka cene beda chcieli przerwac zla passe i maja w pamieci niedawny mecz mozna brac pod pewnik zaciete spotkanie. Mam nadzieje ze bramkarze nie beda w super formie i overek na luzie wejdzie.
⛔100
 
S 15

slam7

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, usa, nba
Godzina: 0:30
Spotkanie: Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans
Typ: dodadkowy handicap (AH) NO Pelicans (-5,5)
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Zupełnie nie rozumiem, dlaczego bukmacherzy sprezentowali tak wysoki kurs. Gospodarze zaliczają serię 3 porażek z rzędu w słabym stylu. Jeden z najlepszych defensorów ligi, Anthony Davis stanie na straży obręczy wraz z Asikiem i gracze Nets mający ostatnio olbrzymie problemy na atakowanej połowie. Davis zagrał świetny poprzedni mecz wyrównując punktowy rekord kariery. Uważam, że dziś Nets są bez szans i Pelicans zwyciężą conajmniej 6 punktami.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
O 32

oktawia88

Użytkownik
Dyscyplina; hokej na lodzie NHL
Godzina;2;00
Spotkanie;Colorado Avalanche - Los Angeles Kings
Typ;1 (3-drogowo)
Kurs;3.40
Bukmacher;betsson
Analiza:Cuż moge napisać o sporcie o którym nie mam zielonego pojęcia...grupa fajnych faciów na lyżwach obija sie po bandach a streamy takie ze krążka nie widać ???? Wybrałam ten typ na Colorado bo widze ze sa w formie, ostatnie 3 mecze wygrane z rzedu w tym u siebie z Pitsburgiem i na wycieczce z Minesota wiec nie z byle jakimi druzynami ???? Kings tez fajna drużyna ale jak jada na wycieczke do innych drużyn to roznie to z nimi bywa...Obie ekipy walcza zeby być na którymś z pierwszych 8 miejsc wieć mysle ze gra bedzie zacięta! Mozna tez pograc na over 5 bramek bo betsson fajny kurs dał 1.78 jak i dwodrogowo na colorado 2.40. Zawodników nie znam wiec kiszka na ten temat ale w ostatnich 5 spotkaniach colorado strzelilo 16 bramek a stracilo 10 natomiast Los Angeles ma stosunek 13:15 wiec duzo gorszy! Trafilam Aresnal, trafilam Bristol wiec czemu Colorado mam nie trafic? Szczescia zycze- Tajka ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,USA,NHL
Godzina:00:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Typ:eek:ver 5.5
Kurs: 2.31
Bukmacher:BetAtHome
Analiza:Troche dziwi mnie to ,ze jest az taki wysoki kurs na over 5.5.Biorac pod uwage ostatnie wyniki obu druzyn z ostatnich 5 pojedynkow to padl taki over 4 krotnie a na mecz obie ekipy strzelały minimum 5 goli.Wiadomo mecz meczowi nie jest rowny ale przy takim kursie to az grzech nie zaryzykowac.Montreal zajmuje obenie 2 pozycje z 90 punktami natomiast ekipa Tampa Bay plasuje sie na 4 miejscu i ma zaledwie 2 oczka mniej niz rywale.Obydwie ekipy sa z konferencji wsochodniej,w ktorej liderem jest dryzyna New York Islanders z 91 punktami.Jak widac Miedzy pierwsza a 4 druzyna w tabeli jest tylko roznica 3 punktow.Licze na dobre widowisko i duzo bramkek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Chelsea - PSG
Typ:
PSG strzeli
Kurs:
1.57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
O PSG piszę już od paru sezonów, że jest to aktualnie jedna z czołowych drużyn w Europie. Skład od bramki po napastników, kończąc na graczach rezerwowych naszpikowany jest gwiazdami najlepszego formatu.
Być może to właśnie w tym sezonie klub ze stolicy Francji zdoła w tym sezonie wygrać coś &quot;więcej&quot; niż w poprzednich edycjach Champions League. Za rok mamy Euro 2016 we Francji (jak ten czas szybko leci!) , a PSG to klub budowany przede wszystkim dla sukcesów na arenie międzynarodowej by stolicę Francji od dekad jakoś zapisać piłkarsko na kartach historii w Europie.
Goście w tym sezonie przegrali tylko 3 mecze, w tym jedno z Barceloną na wyjeździe 3:1 (Liga Mistrzów). To świetny wynik nie ma co ukrywać, ale Chelsea to również lider Premier League i jeden z kandydatów pod wodzą Mourinho do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów.
Przy takich zawodnikach jakich posiada PSG czyli indywidualności na prawie każdej pozycji o bramkę jestem dość spokojny. Mourinho co prawda to mistrz taktyki, ale wątpię by zrealizował swoją wizję w 100%.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Szachtar Donieck
Typ: Szachtar Donieck strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,300
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Schalke 04 też było skazane na pożarcie w Madrycie, a wygrali 4:3 i byli o krok od awansu. Po prostu Liga Mistrzów na tym poziomie(faza pucharowa) jest dość nieprzewidywalna i dawanie takich żałosnych kursów na faworytów do spora przesada, dlatego weług mnie zamiast szukać handicapów na Bayern lepiej poszukać czegoś w stronę Szachtaru. Bayern nie jest teraz w zbyt dobrej formie. Mecze wygrywają, ale defensywa mocno kuleje. Z Hannoverem stracili dość szybko gola, bo w 25 minucie, a tych bramek straconych mogło być więcej. Bayern słabo zagrał w tamtym meczu. Gola stracili też w meczu z Koln i Koln miało szanse na więcej niż jednego gola. W pierwszym meczu z Szachtarem było 0:0, więc Szachtar dołoży wszelkich starań, by szybko strzelić bramkę. W przypadku strzelenia przez Szachtar gola, to Bayern musi wówczas strzelić co najmniej dwa. Szachtar Donieck to jest silna drużyna, gdyby grali w Bundeslidze to moim zdaniem by byli dośc wysoko, może nawet w pierwszej piątce. Bayernowi można teraz strzelać gole, ich defensywa nie jest już tak szczelna jak kiedyś, więc Szachtar stać tutaj na gola w pierwszej połowie, a kurs jest wart ryzyka.
⛔100
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Shakhtar
Typ: HA -3 Bayern (jeżeli wygra trzema golami zwrot)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu obie drużyny skupiły się na defensywie, ale nie tym razem. Bayern pokazywał już że potrafi nokautować swoich rywali i tutaj spodziewam się podobnego wyniku. Gdy szybko strzelą pierwszą bramkę, to Shakhtar otworzy się i straci kolejne bramki. Myślę że to będzie bardzo udany rewanż. Mecze dwumeczów można porównać do jednego meczu w pierwszej połowie zawsze pada mniej bramek i drużyny grają asekuracyjnie, a w drugiej połowie idą na całość. W tym meczu będzie podobnie pierwsza połowa (czytaj pierwszy mecz) zakończył się 0-0 i ten mecz będzie tą drugą połową.
Wczoraj mieliśmy dwa dobre przykłady i dużo bramek. Miałem stawiać na gole powyżej 4,5 lub 3,5 ale raczej tylko Bayern będzie je strzelał
Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.
✅235
 
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów, play offy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rzeszów - Novosibirsk
Typ: Rzeszów wygra mecz
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanżowa runda Ligi Mistrzów. 7 dni temu siatkarze Resovii ograli w Nowosybirsku tamtejszy Lokomotiv 1:3. Wynik był niezbyt dużym, ale jednak zaskoczeniem, z racji tego, iż Rosjanie to obecni wicemistrzowie tamtejszej Superligi, która uchodzi za jedną z najmocniejszych lig na świecie. Początkowo w dzisiejszym meczu miał nie zagrać z powodu choroby Fabian Drzyzga, lecz jednak wszystko wskazuje na to, iż pojawi się on na boisku, chociaż pewnie nie od samego początku. Z wypowiedzi przedmeczowych można było wyczytać, iż trener Rzeszowian uważa, że dla niego, oraz kilku zawodników z drużyny to jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy mecz w karierze. Dlatego m.in. w spotkaniu przeciwko Jastrzębiu grali zmiennicy, aby dać odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu. Jedynym faktem, który może &#39;martwić&#39; jest to, że drużynie z Rzeszowa do awansu wystarczą tylko dwa sety, przez co później mogą odpuścić, chociaż wierzę w ich profesjonalizm. Kurs nie za duży, ale jak dla mnie w 80% pewniak.
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
⚽ Algarve Cup Kobiety
Godzina 13:00
Spotkanie - Szwecja K : Niemcy K
Typ - powyżej 2.5 gola
Kurs - 1.53
Buk - Bet365
Dziś znowu coś z piłki tym razem w wykonaniu pań . W 22 edycji Pucharu Algarve rozgrywanych w Portugalii czas na ostatnie mecze tego turnieju ja wybieram spotkanie o 3 miejsce pomiędzy Szwedkami a Niemkami i w woli przypomnienia już raz obie ekipy miały okazję się spotkać i po dobrym widowisku wygrały Szwedki 4:2 , patrząc na poprzednie edycje tego Pucharu to obie ekipy dochodzą wysoko no jednak w przypadku Niemek wygląda to lepiej bo one 3 razy zwyciężały a ostatni raz w ubiegły roku kiedy to wygrały w finale z Japonkami 3:0 jeżeli chodzi o Szwedki to te przeważnie walczą o 3 miejsce tak było w poprzednim roku kiedy to przegrały z Norweżkami 2:1 , w roku 2013 znowu na ich drodze stanęli Norweżki i w regulaminowym czasie 2:2 ale przegrały po karnych i może jeszcze rok 2012 i znowu porażka w meczu o 3 miejsce tym razem z Amerykankami 0:4 tak więc widać że to u nich norma te mecze o 3 miejsca jak będzie dziś ? nie wiadomo no bo jak już wspomniałem raz pokonali Niemki aż 4:2 w swoich ostatnich meczach obie ekipy wygrały swoje mecze i tak Szwedki pokonały Chinki 3:0 a Niemki 3:1 Brazylię tak więc widać że obie druzyny nie mają problemu ze zdobywaniem bramek dlatego liczę na dobre widowisko i przynajmniej 3 bramki no i znowu kurs nie powala ale cóż nie zawsze musi być z gatunku s/f .
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Ranheim - Ostersunds FK
Typ: over3.0
Kurs: 1.98
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:00
Starcie drugoligowców z Norwegii i Szwecji.
Ranheim etatowy drugoligowiec ocierający się o play off, poprzedni sezon zakończyli na 7 miejscu, pechowym bo od 6 były baraże, awansowali z nich Mjøndalen.
Mecze sparingowe w kratkę:
2-1 Stjørdals-Blink
3-1 Aalesund
1-1 GIF Sundsvall
3-1 Levanger
0-1 Fredrikstad
0-5 Rosenborg
Połowa spotkań więcej niż 3 gole.
Goście przyjadą bez pierwszego bramkarza A. Keita (14/0) i młodego obrońcy S. Lundbäck (0/0).
W ostatnim sparingu zremisowali 1-1 z GIF Sundsvall.
Dlaczego stawiam na bramki w tym meczu?
Będzie to ich trzecie spotkanie przedsezonowe pod rząd:
22/02/14 Östersunds FK 2 - 2 Ranheim
16/03/13 Östersunds FK 1 - 5 Ranheim
Wygląda na to że ćwiczą grę ofensywną przed sezonem między sobą.
✅98
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium-Szachtar Donieck
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz z ligi mistrzów wczoraj nie zagrałem ligi mistrzów i żałuję ale dzisiaj muszę zagrać to spotkanie i licze na tyle bramek co wczoraj w meczu Realu. Dzisiaj spotykają się zespoły Bayern i Szachtar wielkim faworytem do wygrania i awansu jest Bayern w pierwszym niespodziewanie padł wynik 0-0 ale wątpię aby ten wynik się powtórzył czy Bayern jest w wielkiej formie uważam że grają dobrze ale rewelacji nie ma ale to powinno wystarczyć na Szachtar, Szachtar w lidze nie ma rewelacji grają bo grają i się męczą żeby wygrać mecz, Bayern w lidze regularnie notuje wysokie wyniki strzela po trzy cztery bramki i tracji przynajmniej tą jedną.
W dzisiejszym meczu licze na te pięć bramek a jak wiadomo oba zespoły mają dobrych zawodników z przodu a Bayern szczególnie ma czym straszyć i według mnie sobie dzisiaj po strzelają.
✅300
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Spotkanie: Skra Bełchatów - Perugia
Typ: Perugia
Kurs: 3.76
Bukmacher: Pinnacle
Godzina: 18:00

Niepokoi mnie , że wszyscy komentatorzy oraz kibice widzą już Bełchatowian w półfinale w Berlinie z Resovią. Chciałbym żeby tak było jednak jest kilka &quot;ale&quot;. Po pierwsze we Włoszech Skra przegrała 3-2 a powinna 3-1 jednak świetna zagrywka Wrony pomogła Skrze doprowadzić do piątego seta. Wszyscy skoncentrowali się na kłopotach z koszulką Conte nie zauważając ,że gra Włochów była lepsza. Drugie &quot;ale&quot; to forma Skry, która ostro pikuje w dół. Kłopoty zdrowotne Winiarskiego też robią swoje. Duży problem to gra Mariusza Wlazłego nadmiernie eksploatowanego po Mistrzostwach Świata obecnie w głębokim dołku. Gra Skry w spotkaniu z Lotosem nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Perugia ma przecież dużo większy potencjał niż Lotos wiadomo gwiazda Atanasijewic , lecz są również świetny na rozegraniu De Cecco oraz Fromm 24 punkty w pierwszym meczu, Beretta, Buti i doświadczony Vujevic. Wiadomo Bełchatów bije Perugię na głowę szerokim równym składem jednak forma wszystkich zawodników nie zachwyca. Dodatkowo dojdzie presja awansu. Moim zdaniem faworytem pozostaje Skra ,ale może być różnie biorąc pod uwagę czynniki o których pisałem powyżej. Kursy 3.76 na dzisiejszy mecz wzięte z sufitu.
⛔100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Portugalia: Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Braga B - Oliveirense
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2,07
Bukmacher: Bet365
Często gram 2 ligę portugalska , dzisiaj tez spróbuje i zagram kolejny raz . Wahałem się czy grać over w meczu Bragi B czy over w meczu Guimaraes B. Wybrałem jednak Brage B . Dlaczego ? Spojrzałem na h2h
05.10.14 SEG Oliveirense Braga B 2 : 1
02.02.14 SEG Oliveirense Braga B 4 : 0
18.09.13 SEG Braga B Oliveirense 4 : 3
10.03.13 SEG Oliveirense Braga B 2 : 1
24.10.12 SEG Braga B Oliveirense 2 : 2
na 5 rozegranych spotkań 5 razy padał over 2,5 . Drużyny sa na dwóch różnych biegunach , Braga B broni sie przed spadkiem 1 pkt przewagi nad strefa spadkowa , Oliveirense ma 4 pkt straty do miejsca premiowanego awansem. Braga B na 32 spotkania jak na razie . 17/15 under/over 2,5 . U siebie 11-5 . Oliveirense na 32 spotkania 16/16 under/over 2,5 . Na wyjeździe 9-6 lecz od 4 spotkań bez overa . Myślę ze dzisiaj nastąpi przełamanie zwłaszcza ze oba zespoły maja o co grac.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Chelsea - PSG
Typ:
under 2,5
Kurs:
1.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Juz dzisiaj hit w lidze mistrzow. A mianowicie dojdzie do spotkania pomiedzy dwoma bardzo dobrymi zespolami. Oczywiscie faworytem do awansu jest Chelsea, ktora grajac na wyjezdzie we Francji zremisowala 1:1. PSG w tatmtym meczu przewazalo, lecz nie potrafili tego wykorzystac i to Chelsea przed rewaznem jest w lepszej sytuacji. Dzisiaj na pewno mecz bedzie zaciety. Przewiduje scenariusz, w ktorym The Blues bedzie wycofane i beda wyprowadzali kontry. Wynik 0:0 daje bowiem im awans do nasepnej rundy. Znajac Murinho Chelsea nie bedzie forsowala tempa. Wykonaja plan minimum. Brak straconego gola = awans Chelsea. Oczywiscie Chelsea ma dobrych zawodnich ofensywnych, ktorzy potrafia wyprowadzic zabojcze kontry. Jednak uwazam, ze w tym meczu za wiele bramek nie zobaczymy, max 2. Jesli wgl zobaczymy, gdyz tak jak wczesniej wspominalem wynik 0:0 daje Chelsea awans do kolejnej rundy. Kurs ciekawy jak na te okolicznosci.
✅67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom