>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 10. Grudnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.45

Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Obydwie reprezentacje nie miały wymagających rywali w dotychczasowych meczach na turnieju i choć Francuzi ulegli w grupowym starciu Tunezji , to jednak zrobili to z premedytacją wychodząc totalnie drugim składem ,chcąc zrobić ukłon w kierunku francuskojęzycznych "braci" z byłej kolonii. Na niewiele się to zdało jak wiadomo ze względu na wygrana Australii z Danią, ale nie zaszkodziło trójkolorowym w zajęciu 1 miejsca w grupie. W spotkaniu z naszą drużyną zagrali Francuzi pewnie na mniej jak 50% swoich możliwości a i tak wygrali przekonująco. w każdym razie nie zmęczyli się za mocno delikatnie mówiąc.

Anglicy zachowali dotychczas miano niepokonanych ale umówmy się że Iran , Walia I USA do najtrudniejszych rywali nie należeli. Późniejszy rywal , Senegal też nie zmusił ich do wielkiego wysiłku , aczkolwiek zaprezentowali się Anglicy całkiem przyzwoicie wygrywając przekonująco 3:0. Jak zatem zdefiniować siłę i możliwości obu drużyn rywalizujących dzisiaj?
Bez wątpienia druga linia i napad to przewaga Francji. Tacy gracze jak Dembele , Griezmann , Giroud a przede wszystkim Mbappe brylują na tej imprezie i za bardzo nie wiadomo jak ich powstrzymać. Zwłaszcza ten ostatni zdobył już 5 goli i zaliczył dwie asysty będąc na najlepszej drodze do korony króla strzelców. Patrząc na grę Francji widać lekkość i polot , na dodatek całą mnogość rozwiązań w zależności od potrzeb w danej chwili. Zrobili Francuzi na mnie jak do tej pory najlepsze wrażenie i nie bez powodu uważa się że mogą obronić mistrzowski tytuł.

Anglicy jak do tej pory zdobyli na tym turnieju wraz z Portugalią najwięcej bramek bo 12 lecz połowę tego zaaplikowali wystraszonemu w pierwszym spotkaniu Iranowi. Dzisiaj o strzelanie goli będzie dużo trudniej. Co prawda obudził się Kane trafiając raz w meczu 1/8 ale siła ofensywna przy strzelonych golach rozbiła się aż na 8 - iu graczy. Z jednej strony to dobrze , z drugiej ciężko wskazać główne żądło odpowiedzialne za bramki jak w wypadku ekipy Francji. Z powodów osobistych ( napad rabunkowy na rodzinny dom) zgrupowanie opuścił jeszcze przed meczem z Senegalem Sterling i nie wiadomo czy zdecyduje się powrócić na sobotnie starcie.

Patrząc realnie na siłę i możliwości obydwu ekip stawiam na Francuzów. Myślę że ogólnie mają więcej atutów do tego by wyjść z tej konfrontacji zwycięsko w regulaminowym czasie gry, bez potrzeby rozgrywania dogrywki czy serii rzutów karnych.

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1896
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: Anglia
Kurs: 3,15
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

W jednym z pojedynków ćwierćfinałowych na tym mundialu Francja zmierzy się z Anglią. Moim zdaniem górą będą Anglicy. Nie przegrali oni kolejnych 5 meczów z rzędu a na Mundialu odnotowali 3 zwycięstwa i jeden remis. Ich bilans bramek w turnieju jest imponujący i wynosi 12:2.
Francuzi z kolei mnie osobiście nie zachwycają. Wygrana 4:1 z Australią nieco rozmywa obraz meczu, bo na początku mieli duże problemy. Potem przyszedł mecz z Danią, który możemy zaliczyć im na plus. Mecz z Tunezją przegrali a z Polską wygrali 3:1, ale nasza reprezentacja nie sprawiła im większych problemów i nie była wymagającym rywalem.
Myślę, że w tej fazie turnieju zadecyduje forma dnia a Francuzi mają sporo kontuzjowanych graczy, stąd też jakość ławki rezerwowych jest nieco mniej solidna. Stawiam na zwycięstwo wicemistrzów Europy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: Anglia awans
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Chyba na papierze najciekawszy mecz ćwierćfinałowy. Bukmacherzy faworyzują Francje. Ja jestem innego zdania. Francji wypadł kręgosłup w postaci Kante i Pogby. Zastępcy to też wysoka półka (swoją drugą Francja chyba wystawiając 4 skład dalej określana była by jako wysoka półka), ale moim zdaniem to nie ta moc co chociażby środek pola Anglików będący w fenomenalnej formie na tym turnieju. Asekuruje Rice, a Bellingham i Henderson biegają od pola karnego do pola karnego. Ten pierwszy przy tym w imponujący sposób mijając rywali jak pachołki. Dzięki temu na skrzydłach więcej miejsca mają Saka i drugi skrzydłowy (Foden/Sterling/Rashford - każdy błyszczy). Są w stanie ściąć do środka i grać na 3 napastników gdyż z prodzu H.Kane skupia uwagi obrońców. No i najważniejsze. Zdrowy i będący w dobrej formie K.Walker, który daje nadzieje na zneutralizowanie Mbappe. Shaw też gra (zresztą jak każdy piłkarz ManU na tym turnieju) wyraźnie lepiej jak w klubie, więc z Dembele sobie też powinien poradzić. Gdyby był Benzema bałbym się czy Maguire Stones są z nim w stanie powalczyć. ALe już na mało zwrotnego Giroud, mało zwrotny Maguire powinien być odpowiedni. Wszystko mi się tu układa pod Anglie i moim zdaniem to anglia przejdzie dalej. I to nie zdziwie się jak w 90minut.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko - Portugalia
Typ: wynik pierwszej połowy / wynik meczu
X/PORTUGALIA
Kurs: 4.45
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Maroko to zdecydowanie największa niespodzianka w tym turnieju.
Potrafią się bronić i myślę że w pierwszej połowie zatrzymają Portugalczyków a w drugiej ulegną.
Na 4 rozegrane mecze Portugalii aż 3 kończyły się remisem w pierwszej połowie a dwa z nich skończyły się zwycięstwem Portugalii. (Z Urugwajem 0-0/2-0 i Ghaną 0-0/3-2)
Co do defensywy Maroko to w każdym rozegranym meczu na tych mistrzostwach nie stracili żadnej bramki ZE STRZAŁU PRZECIWNIKA, jedyna stracona bramka to samobój w meczu z Kanadą.
Potrafią się bronić i w pierwszej połowie wykonają swoją robotę ale w drugiej połowie zacznie rosnąć frustracja Portugalii aby zdobyć gola, a Maroko coraz bardziej zmęczone grą zacznie popełniać błędy bo nie ulega wątpliwości to, że to Portugalia będzie zespołem dominującym na boisku.
Statystyki poprzednich meczy Maroka jasno też wskazują, że gorsze w ich wykonaniu były właśnie drugie połowy. Jedynie mecz z Belgią był tym meczem w którym druga połowa była lepsza od pierwszej.
Według mnie Maroko zdoła się bronić przed Portugalią w pierwszej połowie, a ulegną dopiero w drugiej.
1 Połowa - 0:0
2 Połowa - 2:0, Portugalia

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +200
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko - Portugalia
Typ: Poniżej 1,5 spalonych w 1 połowie meczu
Kurs: 2.65
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Maroko sensacyjnie pierwszy raz w swojej historii zagra w ćwierćfinale Mistrzostw Świata i już teraz piłkarze tej reprezentacji mogą zapisywać na swoje konto niebywały sukces. Z drugiej strony mamy Portugalię, która zawsze jest groźna i potrafi w odpowiednim momencie przycisnąć rywala i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Spodziewam się piłkarskich szachów, a biorąc pod uwagę stawkę tego spotkania, wątpię aby któraś ekipa chciała od razu zaryzykować i szturmem rzucić się na bramkę rywala. W takiej sytuacji liczba potencjalnych spalonych drastycznie spada.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: +5.5 kartek meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:



Tutaj kolejny raz idę w kartki.
Sedziujs Brazylijczyk Sampaio. Myślę, że wszyscy kojarzą go z meczu Polaków z Arabia Saudyjska kiedy to rzucał kartkami dla naszych w pierwszej połowie jedna za drugą .
Osoba sędziego skłania mnie do grania kartek w tym meczu .
Uważam, że awansuje w tym meczu dalej Anglia i wyjdzie na prowadzenie już na początku drugiej połowy. Francuzi będą musieli gonić wynik, co będzie powodowało nerwowkę, a ta nerwowka może przejawiać się flustracja piłkarzy i nieczystymi zagraniami które będą skutkowały kartkami. Do tej pory Francuzi grali bardzo czysto, ale w żadnym meczu nie mieli też za rywala kogoś tak trudnego jak Anglia. Anglicy ich zweryfikują. Wydaje mi się, że posypią się tutaj kartki dla Francuzów stąd kierunek kartek.
Anglia też może dorzucić dwie kartki, wiadomo jak się gra na wyspach . To jest twarda gra . Uważam, że 2 kartki Anglii będą, Francuzi są szybcy a Anglicy przy prowadzeniu nie będą kalkulować czy lepsza bramka stracona czy kartka .
Dorzucę do tej analizy to, że jest to ciężki mecz do sędziowania gdy spotykają się 2 tak dobre ekipy. Sędzia może popełnić jakiś błąd, podyktować karnego dla jednej z drużyn niesłusznie a później próbować to wynagrodzić jarajac kartkami druga drużynę za byle co.
Może być też tak że arbitrowi mecz wymknie się spod kontroli i bd temperowal piłkarzy kartkami .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +110
FNM99 693,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins wygra mecz + handicap: Penguins -1.5 (RT)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Nadchodząca noc przyniesie wiele spotkań w NHL, a w jednym z nich zobaczymy pojedynek Pittsburgh Penguins, którzy odwiedzą teren Buffalo Sabres. Faworytem jest w nieznacznym stopniu ekipa Penguins, którzy w ostatnim czasie wygrywają prawie każdy mecz, a co najważniejsze grają obecnie na prawdę solidny hokej. Gospodarze natomiast to w tym momencie istni "jeźdźcy bez głowy", a ich spotkania wyglądają jakby ich założenia na mecze wyglądały tak, aby strzelić jak najwięcej bramek nie zważając na to ile ich stracą, ale co trzeba przyznać to to, że ta "taktyka" przynosi na prawdę dobre rezultaty w ostatnim czasie. Natomiast w nadchodzącym meczu, gospodarze muszą zmierzyć się z ekipą Penguins z Crosby'm na czele, co nie będzie takie proste jak to było w ostatnich spotkaniach Sabres.
W tym meczu pójdę w grę z handicapem na Penguins bo sądzę, że goście będą kontrolować to spotkanie i nie pozwolą ekipie z Buffalo na rozkręcenie się tak jak np. w ostatnim ich spotkaniu. Z tego powodu nie postawię tutaj na over goli co patrząc na ostatnie mecze Sabres jest dość logiczne, lecz na przewagę minimum dwóch bramek na korzyść gości po 60'.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
black-star 40,2K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 13:30
Spotkanie: Ipswich - Peterborough
Typ: Peterborough
Kurs: 5,79
Bukmacher: STS


O ile ciekawie byłoby, gdyby było inaczej, to wydaje mi się, że gospodarze jutrzejszego spotkania nie wygrają. Peterborough jest teraz pod ścianą i muszą się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności w tym meczu. Cztery przegrane spotkania z rzędu sprawiają, że drużyna ta może wypaść ze strefy premiowanej awansem już jutro. Wygrane spotkania bezpośrednie na wyjeździe z ostatnich lat również powinny dodawać im motywacji. Gospodarze w tym sezonie kilka razy nie radzili sobie z presją, kiedy mieli okazję powrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Ostatnio coś zaczęło się psuć i wygrali u siebie zaledwie dwa spotkania na ostatnie pięć. Typuję w sobotę na gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 195,2K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko - Portugalia
Typ: wynik pierwszej połowy / wynik meczu
Remis/Remis
Kurs: 5.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Maroko to drużyna, która bardzo dobrze gra defensywnie, w całym turnieju straciła tylko jedną bramkę z Kanadą. Potrafiła zachować czyste konto w meczu z Chorwacją, Belgią czy Hiszpanią. Gracze Maroko przy swojej grze defensywnej nie panikują i potrafią bardzo dobrze rozgrywać piłę na swojej połowie nawet pod pressingiem innej drużyny. Portugalia bardzo dobrze zagrała ze Szwajcarią miażdżąc ich aż 6:1. To są już ćwierć finały, a wiec Portugalia nie będzie przeprowadzać szarży od początku spotkania, aby nie dostać jakiejś głupiej bramki. Zespoły rozpoczną zapewne na spokojnie spotkanie i Portugalia będzie zapewne bardziej naciskać w drugiej połowie, jak będzie im się kończył czas, aby nie doprowadzić do karnych, ponieważ karne to zawsze w jakimś stopniu to loteria. Ale wydaję mi się że Maroko wytrzyma ten napór i spotkanie zakończy się wynikiem 0-0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins
Typ: Bufallo (remis=zwrot)
Kurs: 2.20
Bukmacher: forbet
Analiza:


Siła byków kontra pingwinów spryt. Jakoś tutaj nie widzę następnej wygranej Pittsburgha, gdyż byki potrafią z nimi wygrywać i robili to w ostatnich ich potyczkach dość często. Cztery pod rząd wygrane na wyjazdach jak i większość wygranych jako goście właśnie w ostatnich tygodniach, podpowiadają postawić na przełamanie, wcześniejsze mecze wyjazdowe to ciąg przegranych. Nie wiadomo co się stało, że tak zaczęli dobrze radzić sobie w wyjazdowych potyczkach ale znając uroki NHL bardzo prawdopodobne jest, że się ta passa skończy i progresywnie trochę potraktowany typ na czuja. Na remis ich stać na pewno a czy wygrają... zobaczymy.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Jak dla mnie jest to najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał. Wszystko wskazuje na to, że bramek tutaj nie powinno zabraknąć. Francja na tych mistrzostwach gra dobrze, świetnie wygląda w ofensywie, w kapitalnej formie jest Kylian Mbappe o czym boleśnie przekonała się nasza reprezentacja. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Anglicy zachowali w tym meczu czyste konto. Francuzi też są do ugryzienia, to nie jest tak mocna defensywa jak np. Argentyny czy Brazylii, a Anglia na tych mistrzostwach strzela mnóstwo goli. Anglicy tylko z USA nie strzelili gola, a tak to zdobywali po przynajmniej trzy bramki w meczu. Teraz rywal będzie z najwyższej półki, więc trzech goli nie strzelą, ale jednego lub dwa powinni. Oby obie reprezentacje nie podeszły do tego meczu z przesadnym respektem, to wtedy powinno być naprawdę ciekawie.

91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1352
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny
Godzina: 08:00
Spotkanie: Chengdu Qianbao - Shanghai Port
Typ: Shanghai Port powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs:
2.10
Bukmacher: Betfan

Już kiedyś podawałem typ na rzuty rożne w tej lidze i się nie zawiodłem, mam nadzieję, że też tak będzie i tym razem. Mój typ to rzuty rożne gości, myślę, że są wstanie nabić ich w dzisiejszym meczu ponad 4, wgl zadziwiające jest to jak ta drużyna potrafi być nieskuteczna a zarazem skuteczna - skuteczna jeśli chodzi o stwarzanie sytuacji i o stałe fragmenty gry, a nieskuteczna bo po prostu jak na tyle sytuacji i rzutów rożnych to za dużo bramek nie wpada. Gospodarz ostatnio w formie ostatnie 5 spotkań to wygrane, a co ciekawe ostatnio o wiele słabszy rywal od gospodarzy czyli drużyna Guangzhou potrafiła na wyjeździe nabić 7 rzutów rożnych, tak samo drużyna Mierzejewskiego nabiła ich 5, a przypominam, że Shanghai Port potrafią "grać w rożne" w ostatnich 4 meczach sama zrobiła aż 45 co daje 11,25 rzutów rożnych na mecz. Ja wiem, że mecz meczowi nie równy i różnie to bywa z tymi rożnymi, ale sam fakt, że goście jeszcze o coś walczą, a kto wie może gospodarze wyjdą na prowadzenie i goście będą musieli gonić wyniku, to tylko stwarza kolejne szanse na zdobycie cornerów ze strony gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godzina: 13:30
Spotkanie: Shrewsbury Town FC - Bolton Wanderers FC
Typ: 1X
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221210_084337.jpg
Shrewsbury u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki, natomiast ich rywal Bolton na wyjazdach ma bilans ma 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. W tym spotkaniu gram na zwycięstwo gospodarzy ale podpieram to remisem. Kurs na gołą wygraną ponad 3,00 więc kto lubi bardziej ryzykować to tutaj może spróbować. W Bolton prawdziwa plaga absencji na to spotkanie. Nie zagrają obrońca i kapitan drużyny Ricardo Santos (17 meczy rozegranych w tym sezonie), pomocnicy Dempsey (15 występow w tym sezonie, 2 gole na koncie), Thomason (14 występów w tym sezonie) i Isgrove (1 występ w tym sezonie) i napastnik Bodvarsson (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Do skladu wraca za to po kontuzji napastnik Dion Charles najlepszy strzelec w drużynie ale ciężko powiedzieć w jakiej jest formie i czy zobaczymy go od początku meczu. Myślę, że Shrewsbury tego meczu nie przegra i gram na nich z podpórką. Zespołem lepszym na papierze jest Bolton ale przy tych problemach w ich obozie próbuję takiej opcji dziś. Więcej o absencjach w zespole Bolton pod poniższym linkiem:
https://www.burndenaces.co.uk/2022/12/09/team-news-shrewsbury-town-v-bolton-wanderers.html

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2592
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Turcja Kobiety
Godzina: 12:00
Spotkanie: Fenerbahce SK - Besiktas razem z dogrywką
Typ: over 150,5 pkt
Kurs: 1,81
Bukmacher:Fortuna.
Analiza:W tym pojedynku praktycznie ostateczny wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku i tylko pytania są takie iloma punktami koszykarki gospodarzy Fenerbahce SK wygrają ten pojedynek i jak wysoki padnie w nim wynik punktowy.Drużyna ta to bardzo dobry zespół,główny faworyt do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie rozgrywkowym.Obecnie grają one bardzo dobrze i teraz zajmują wysokie 2 miejsce w tabeli z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrały 7 meczy i tylko 2 razy schodziły z parkietu pokonane przez swoje rywalki.W tym pojedynku stawiam na bardzo wysoki wynik punktowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko vs Portugalia
Typ: Portugalia powyżej 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.47
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Śmiało możemy powiedzieć, że Maroko to jedna z największych niespodzianek tegorocznych Mistrzostw Świata. Reprezentacja ta stoi przed szansą napisania historii, ponieważ jeszcze żaden kraj z Afryki nie awansował do półfinału Mundialu, a dopiero po raz czwarty zespół z tego kontynentu znalazł się w ćwierćfinale MŚ. Ofensywą wygrywasz pojedyncze spotkania, a defensywą tytuły. Jest to znane powiedzenie w środowisku piłkarskim i tej właśnie filozofii trzyma się selekcjoner Walid Regragui. Tak naprawdę Maroko nie straciło jeszcze gola na tym turnieju ze strzału, dokonanego przez rywala, a mierzyło się z takimi nacjami jak Belgia, Hiszpania, czy też Chorwacja. Jedna wpuszczona bramka była przy okazji starcia z Kanadą, ale tam oglądaliśmy samobój w wykonaniu Nayefa Aguerda. Może podobać się zorganizowana defensywa formalnych gospodarzy, która w trzy osobowym bloku po obu stronach boiska wypycha swoich przeciwników z tej strefy. Rywale często są zmuszeni grać środkiem i to woda na młyn dla ewentualnych przechwytów i szybkich kontrataków. Z pewnością sporo sił kosztowało Lwów Atlasu mecz z Hiszpanią. Czy determinacja i wola walki pozwoli sprawić kolejną niespodziankę?

Wydaje się, że Portugalia wszystkie swoje siły i argumenty zostawiła na decydującą fazę Mundialu. Ich występy w grupie były udane, ale nie do końca przekonujące. Starcie ze Szwajcarią pokazało, że byli Mistrzowie Europy, są poważnym kandydatem, aby sięgnąć po tytuł. Należą się spore gratulacje dla selekcjonera Fernando Santosa, który nie bał się podjąć trudnej decyzji i posadzić Cristiano Ronaldo na ławce. Jego zmiennik Goncalo Ramos popisał się hat-trickiem i to pomimo tego, że wcześniej w Katarze uzbierał łącznie 12 minut. To się nazywa nos trenerski i CR7 ma kłopoty. Wydaje się, że jedna z największych gwiazd futbolu do końca Mistrzostw Świata będzie rozpoczynać spotkania na ławce rezerwowych i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Potrzeba nowych liderów w reprezentacji, którzy będą tworzyć przyszłość Portugalii. Warto pochwalić również Joao Felixa, który w Atletico Madryt zdecydowanie się marnuje i jego potencjał ofensywny jest ogromny. Fernando Santos daje mu swobodę w ataku, a ten odwdzięcza się dwoma asystami w meczu ze Szwajcarią. Czy piękna przygoda formalnych gości zostanie przedłużona?

Czy Maroko zmieni swoje defensywne nastawienie? Nie. Czy Portugalia odda piłkę przeciwnikowi? Nie. Możemy spodziewać się, jak będzie wyglądało to spotkanie i dla outsidera kolejna dogrywka oraz rzuty karne będą na rękę. W ten sposób pokonali jedną z reprezentacji Półwyspu Iberyjskiego, czas na drugą. Stawiam na rzuty rożne faworytów. Formalni goście nie będą bezsensownie podawać sobie piłkę i szukać luk, tak jak to robiła Hiszpania, ale grać bardziej bezpośrednio i kombinacyjnie, aby przechytrzyć rywala. Jest przecież tutaj kilka indywidualności, które swoimi zagraniami potrafią zmylić przeciwnika. Jeżeli zerkniemy na ilość kornerów wykonywanych przez Portugalię na tegorocznych Mistrzostw Świata, to wyglądają one tak: 3, 6, 4, 6. Liczę, że Maroko zachowa czyste konto nawet do końca regulaminowego czasu, a to będzie sprzyjać rzutom rożnym po stronie ekipy z Europy.

147
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1700
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Lugano - Monza
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.35
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Jestem trochę zaskoczony że w takim meczu towarzyskim te kursy na over bramkowy są tak wysokie. Szwajcarska liga, drużyny to typowo ofensywna piłka tam nie ma za wiele taktyki, grania defensywnego, takie Lugano które jest na czwarty miejscu w lidze ma jedną z najgorszy defensyw w lidze ale tutaj liczą się bramki strzelone stąd takie miejsce no i ich średnia bramek to trzeci wynik w lidze 3.3 bramki na mecze. Towarzysko też te ekipy grają jeszcze bardziej otwartą piłkę. Monza to nie jest defensywna ekipa, fajnie próbują grać w piłkę tam jest duża rywalizacja o skład, bo kadra bardzo szeroka i dziś za pewne sporo rotacji a takie rotacje zawsze odbijają się na dyscyplinie taktycznej które w defensywie nie będzie w meczach towarzyskich na takim poziomie jak w rozgrywkach ligowych, idę tutaj w stronę bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko - Portugalia
Typ: Awans Maroko
Kurs: 3.30
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Znów idę w stronę Maroko. Na pewno starcie z Hiszpanią kosztowało ich wiele sił. Zostawili dużo zdrowia na boisku, pokazali serce do walki, charakter. Ta drużyna jest świetnie zgrana i zorganizowana w defensywie. Niespodziewanym liderem według mnie jest piłkarz Fiorentiny Amrabat. Atak opiera się na szybkim wyjściu z kontry, są groźni i myślę że Portugalia może mieć z tym problem.

Uczciwie powiem, że Portugalczycy wyglądają nadspodziewanie dobrze w Katarze. Do tego trener Santos prowadzi reprezentacje bodajże od 8 lat. Ma jaja żeby posadzić Ronaldo na ławce i efekt ze Szwajcarią był zdumiewający. Tamten mecz się ułożył Portugalii i było miło, łatwo i przyjemnie. Dużo trudniej będzie zaskoczyć obronę Maroka. A z biegiem czasu może być coraz bardziej nerwowo.

Nie spodziewam się gradu bramek w tym spotkaniu. Przed piłkarzami Maroka historyczna szansa na pierwszy awans do półfinału i wierzę że im się to uda.

230
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2950
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Francja
Typ: Francja + powyżej 2,5
Kurs:
4,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pora na ostatni ćwierćfinał tym razem Europejski. Anglia vs Francja.
Anglicy od wielu lat w eliminacjach, w grupie grają doskonale ale nie potrafią dokonać czegoś wielkiego na turnieju, Francja natomiast jest drużyną turniejową, w grupie mogą grać przeciętnie ale już w fazie pucharowej żarty się kończą i grają to co najlepsze.
W swoich szeregach mają doskonałego K. Mbappe, który nie ma sobie równych jak będzie mieć choć troszkę wolnego miejsca uruchamia swój 5 bieg i wszyscy zostają za nim. Liczę, że Francuzi zagrają dobre spotkanie drużynowe a to powinno przynieść rezultat.
Dlaczego dodaję co najmniej 3 bramki? Anglicy bardzo dużo bramek strzelają na tym turnieju a Francja jeszcze nie rozegrała spotkania na 0 z tyłu i dziś również będzie im ciężko aby tak było.

355
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2472
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko - Portugalia
Typ: podwójna szansa (1.poł. lub mecz) - REMIS
Kurs: 1.75
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Przewiduję, że Maroko podejdzie do dzisiejszego spotkania bardzo podobnie jak do pojedynków z Chorwacją czy Hiszpanią. Będą przez większość spotkania się bronić i gdy tylko nadarzy się okazja spróbują wyjść z szybkim atakiem i zakończyć akcję celnym strzałem a może nawet i bramka. Za wszelką cenę będą jednak strzegli bramki aby nie stracić gola i nie musieć gonić wyniku. Widać, że Maroko poczyniło bardzo ogromne postępy w grze szczególnie w obronie. Na mundialu w Katarze stracili do tej pory tylko jednego gola! Dla porównania Portugalia straciła już 5 bramek. W 1/8 finału Portugalia rozgromiła Szwajcarię 6:1. O powtórkę takiego festiwalu strzeleckiego będzie bardzo trudno. W 2018 roku obydwie reprezentacje mierzyły się na MŚ w fazie grupowej i wtedy to Portugalia wygrała 1:0, choć to Maroko było stroną przeważającą w tym spotkaniu. Dziś również przewiduję że będziemy świadkami bardzo wyrównanego widowiska, które może nawet zakończyć się bezbramkowym remisem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom