>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 10. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie:
St. Etienne - Ol. Lyon
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Analiza: St. Etienne dotychczas zajmuje 9 pozycję. Ostatni mecz u siebie rozegrali z Bordeaux i wygrali go 2:1. Ogólnie na własnym stadionie mają 2 wygrane, 2 remisy i 1 porażkę. Goście dotychczas na wyjeździe rozegrali 5 meczy, z czego 4 przegrali i jeden wygrali. Ol. Lyon ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie przez co na wyjeździe mogą niezbyt dużo zadziałać. Gospodarze mają szansę na zwycięstwo i być może wykorzystają to przeciwko rywalom.

⛔ 100
Bukmacher

 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J-League
Spotkanie - FC Tokio : C-Osaka
Typ - powyżej 4.5 gola
Kurs - 5.50
Bet365

Dawno nie typowałem J-League a więc może czas spróbować bo kartki jakoś ostatnio nie wychodzą . W Japonii coraz bliżej końca sezonu i do samego końca trudno wytypować mistrza , ja jednak skupiłem się na drużynach które chcą jeszcze wejść do pierwszej trójki a mianowicie FC Tokio i C-Osaka . Gospodarze na 4 kolejki do końca zajmują 6 miejsce z 48 pkt na koncie natomiast goście pozycja wyżej i 50 pkt na koncie i wydaje mi się że zobaczymy całkiem dobre spotkanie z dużą ilością goli .
FC Tokio stosunek bramkowy na dziś to 55:40 i możemy wywnioskować że sporo strzelają ale i bardzo dużo tracą , na ostatnie 5 kolejek bilans 3-1-1 i 11:7 , co do Cerezo to u nich bilans bramkowy 44:27 a na ostatnie 5 kolejek 3-1-1 i 7:4 , gdy zajrzymy do ich wspólnych spotkań to parę razy w meczach padał over 4.5 ( 4:1 , 5:1 , 3:2 nawet 5:2 ) tak więc w meczu bardzo ważnym dla obu ekip myślę że te gole padną i będzie ich więcej niż 4,5 . FC Tokio ostatni mecz z overem 4,5 rozegrali nie tak dawno bo 3 kolejki wstecz kiedy u siebie podejmowali Kashima A wtedy polegli 1:4 , natomiast u gości taki mecze był dosyć dawno bo 10 kolejek wstecz , wtedy C-Osaka podejmowało u siebie Shimizu i wygrali 4:1 tak więc czas na taki mecz z over 4,5 w wykonaniu gości .

⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Polska I liga
GKS Bełchatów- Kolejarz Stróże
1
1,75
Bet365
W spotkaniu kończącym 16. serię gier na zapleczu ekstraklasy zagrają lider GKS Bełchatów i 9. w tabeli Kolejarz Stróże. GKS po remisie w Świnoujściu na pewno czuje niedosyt i w przedmeczowych zapowiedziach jasno mówią, że chcą wygrać to spotkanie. Zawodnicy sporo mówią o utrzymaniu pozycji lidera do końca rundy i jeżeli będzie to możliwe wypracowaniu jak największej przewagi przed wiosennymi meczami.
GKS ma jedną z najmocniejszych ofensyw w lidze (bilans bramkowy 23-12). Ich rywale- Kolejarz są drużyną, która nieźle radzi sobie na wyjazdach jednak od jakiegoś czasu ich gra &quot;lekko&quot; się pogorszyła a skutkiem są wyniki jakie Kolejarz osiąga. Od 6 spotkań nie mogą wygrać. Nie wiem jak inni, ale ja w pomeczowych wypowiedziach trenera ze Stróż odczuwam lekką bezradność, akceptuje wszystko co się stało na boisku. W jutrzejszym spotkaniu może nie zobaczymy zbyt wielu goli ponieważ Kolejarz będzie się bronił i liczył na kontry. Będziemy raczej świadkami twardej gry ze strony gości, jednak liczę na umiejętności graczy z Bełchatowa i przede wszystkim determinacje w osiągnięciu zwycięstwa. GKS postawił sobie za cel powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej i w spotkaniu z Kolejarzem przybliżą się do niego.
Powodzenia

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 581,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Swansea - Stoke
Typ: X
Kurs: 3.40
Bet365
Swansea bez Michu i bramkarza Vorm, co jest kluczowym osłabieniem. Michu nie jest w formie z poprzedniego sezonu, ale to nie tylko on jest winny slabym rezultatom na poczatku sezonu Swansei. Bony miedzy innymi tez ktory zawodzi na calej lini. Miejsce gdzies w dolnych rejonach tabeli z bilansem 3-2-5, nie wyglada najlepiej. Kursy juz poszly w gore z 1.57 na 2.00. Nie warto w tej chwili stawiac na nich poniewaz nie nie sa zagrozeniem pod bramka przeciwnika, mimo jak zwykle wiekszego posiadania pilki. Stoke nie bedzie mialo zbyt wiele szans, sadze ze 2-3 z czego male prawdopodobinstwo jest ze padnie bramka. Napewno od poczatku beda cofnieci i zagrają na zero z tylu, co moze sie oplacic, bo tak jak mowilem Swansea z przodu jest zlimitowana i malo opcji strzeleckich. Punkt dla obydwu druzyn, w tych okolicznosciach wydaje sie byc najlepszą opcją.

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Manchester United - Arsenal
Typ: Arsenal +0,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365
Analiza: Szykuje się ciekawy mecz. Szczerze mówiąc spodziewałem się trochę więcej po United, jednym słowem - nie jest zespół tak skuteczny jak w poprzednim sezonie. Z drugiej strony Old Trafford zawsze był trudnym terenem dla każdej drużyny z Premier League szczególnie dla Kanonierów. Czym United może zagrozić Arsenalowi? Przede wszystkim atakiem z udziałem Rooneya i van Persiego, który potrafi grać z podopiecznymi Wengera. Jednakże brakuje mi tutaj regularności i stabilności Manchesteru, Moyes nie ściągnął porządnego rozgrywającego co znacznie wzmocniłoby środek pola. Tak muszą eksperymentować z różnymi opcjami. Myślę , że obrona jest na dobrym poziomie , chociaż Arsenal poprawił bardzo grę w defensywie co widać w ostatnich spotkaniach. Środek pola jest po stronie gości i uważam, że Moyes musi znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, żeby powstrzymać pomocników Kanonierów bo inaczej może być dla niego ciężki mecz. Arsenal tutaj przeważa regularnością i zgraniem, bo Wenger nie stosuje za większej rotacji od dłuższego czasu ponieważ kadra mu na to nie pozwala. Na ławce znajdują się głównie gracze defensywni jak Monreal czy Vermaelen, reszta to praktycznie młodziki. Do składu Kanonierów wraca Flamini czyli najprawdopodobniej Rosicky trafi na ławkę. Ponownie Wilshere, więc możemy zauważyć że jednak ławka nabiera pozytywnych rumieńców. Osobiście mecz przez wielu uważany jak no bet, jednak moim zdaniem Arsenal tego nie przegra. Mają w składzie na tylu doświadczonych graczy, ustabilizowana forma i dodatkowo grają lepiej na wyjazdach niż u siebie. Ponadto zagrali już kilka spotkań z mocnymi rywalami i wręcz przeciwnie mentalność zawodników Kanonierów jest pozytywna i tutaj pod większą presją jest United. Arsenal nie straci za wiele w przypadku porażki, ale Manchester nie może sobie już pozwolić na utratę punktów w tak ważnym pojedynku. Strata jest zbyt duża do lidera i jeśli chcą nadal liczyć się w walce o najwyższe lokaty w PL - nie ma miejsca na odstawienie nogi rywalowi. Osobiście spodziewam się remisu, Arsenal zagra bardzo asekuracyjnie, nie będą się za bardzo otwierać ale spróbują wygrać mecz środkiem pola bo tam dysponują najlepszymi graczami. United postawi na wiele wariantów lecz ewidentnie gra będzie zależało dużo od Rooneya i van Persiego bo w tego typu spotkaniach dużą wagę stanowią indywidualności. Akurat Kanonierzy nie mają za wielu indywidualności, gra opiera się na całym zespole. Ozil jest strasznie nieregularny, jednak on w każdej chwili może wypalić. Ogromnym plusem jest Flamini, który odwala kawał dobrej roboty w środku pola i uważam że z Artetą powinni w pełni asekurować poczynania Arsenalu. Reasumując myślę, że Kanonierzy stanowią tak dobry kolektyw , że nie stracą punktów w takim spotkaniu. Sytuacja jest klarowna dla obu zespołów i jestem pewien, że zobaczymy ciekawe spotkanie.

⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nhl, Hokej.
St Louis Blues - Pittsburgh Penguins / Start 2:00
Alexander Steen strzeli
(2.40) Betsson !
Dobra jednak &#39;&#39;poruszę ten mecz&#39;&#39; Jeden z najciekawszych meczów dzisiejszej nocy Polskiego czasu, w którym zmierzą się obie bardzo silne teamy. Jedna ekipa może się pochwalić tym, że posiadają znakomitego zawodnika, który notuje gole za golami i jego precyzja w wykonaniu ich skuteczności powala bramkarzy na ziemie. Mam tu na myśli Aleksa, któremu znowu zaufam. Ostatnio znowu zanotował trafienie, co prawda dopiero w drugiej tercji, ale to nic. Dzisiaj po drugiej stronie nie co już lepszy zespół, od poprzedniego meczu z Calgary. Pingwiny, w tamtym sezonie notowali lepsze wyniki w delegacjach niż u siebie w domu, ale i dziś nie wolno ich lekceważyć. Bo wiadomo, jak się rozkręcą, potrafią przeciwnicy zbierać żniwa. Ale w tym meczu nie powinno być nieścisłości jeśli chodzi o obie drużyny. Pingwiny mają swojego Crosbiego, &#39;&#39;mózga&#39;&#39; drużyny, który dużo widzi i jak tylko jest w formie, to i strzeli. Dzisiaj czeka na pewno go ciężkie spotkanie, bo ostatnio jego drużynie nie idzie najlepiej, ale i w tym meczu powinniśmy być świadkami dużej wymiany akcji jak i po jednej jak i po drugiej stronie. Ja zatem postanowiłem zagrać znowu na Aleksa, w ostatnim meczu miał 6 strzałów na bramkę, w tym jeden celny, ale to i tak jest wielka robota. Z meczu na mecz jest bardziej groźniejszy i dzisiaj i jakikolwiek będzie dziś bramkarz wystawiony w Pittsburghu to i on znajdzie na niego sposób.. Tak myślę bo w takich meczach z takim przeciwnikiem najlepsi zawodnicy motywują się o 200% więcej. ;)

⛔ 100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue 1
Spotkanie: Olympique Maryslia - Sochaux
Typ: Marsylia 0:1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bwin
Wysoki kurs na Marsylię, ale nie ma się co dziwić bo mimo że grają z ostatnią drużyną w lidze to ich forma pozostawia wiele do życzenia. Jednym słowem grają kichę stulecia. Dziś jedna liczę na przełamanie i to w bardzo dobrym stylu. Sochaux jak zawsze walczyć będzie o utrzymanie w Ligue 1 i patrząc na poprzednie sezony wydaje się, że nabrali w tym niezłego doświadczenia. Gospodarze nie liczą na sukcesy w Lidze Mistrzów bo do tego trzeba dużych nakładów finansowych, ale z pewnością chcą mieć zapewnione miejsce w elicie drużyn europejskich. Żeby tego dokonać należy drużyny typu Sochaux odprawiać z kwitkiem i to już po pierwszej połowie. Liczę zatem, że gospodarze rozbiją rywali w drobny mak. Maryslia poprawiła swoją grę bardzo mocno co może potwierdzić meczem z Napoli gdzie przegrali 2:3, ale pokazali charakter i byli w stanie zagrozić bramce Pepe Reiny. Dodatkowo zbliża się przerwa reprezentacyjna i mecze barażowe do MŚ w Brazylii więc kilku graczy będzie mieć okazję żeby pokazać się trenerowi. Będzie lanie Sochaux :)

⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Phila -1.5
4,5
WilliamHill
Co tu dużo gadać - ten sam mecz, z tym że w Philadelphii odbył się wczoraj i drużyna Szóstek wygrała 15 punktami. Skazywana na tankowanie ekipa zaskakuje, ponieważ nikt nie spodziewał się takiej drogi organizacji. Fantastycznie w NBA zaaklimatyzował się rookie Michael Carter-Williams, dobrze wspomagani przez doświadczonych w zespole Evana Turnera i Thada Younga. Absencje:
Daniel Orton, aczkolwiek jego statystyki mówią że nie jest ważną kartą w talii.
Nie wiem dlaczego bukmacherzy wystawili tak duże kursy na gości, ale sądzę że warto spróbować. Od Cavs oczekiwaliśmy więcej, wielu (w tym także ja) upatrywało w Kawalerzystach miano czarnego konia rozgrywek ale paradoksalnie tym mianem prędzej możemy nazwać Philadelphię niż Cavs. Stawiam wygraną gości około +5. Mecz rozpocznie się o 1:30 czasu polskiego.

⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning @ Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings OT
Kurs: 1,80
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Zacznę tutaj może od tego że DRW z zespołu, który był właściwie nie do pobicia na własnym terenie w ostatnich sezonach, w ostatnim okresie radzi sobie znacznie lepiej na wyjazdach nadrabiając stracone punkty w Michigan. Przegrali 4 spotkania z rzędu, co prawda wszystkie stały na wyrównanym poziomie (3 porażki w dogrywce) jednak to nie zmienia to faktu, że dziś będziemy mogli zobaczyć ich w roli zdesperowanego zespołu, który NIE PRZEGRAŁ 5 spotkań z rzędu w Hockeytown od 1986 roku. Te cyfry na pewno wystarczą do odpowiedniej motywacji.
Teraz do konkretów, a z tego co zauważyłem Babcock stawia dziś na defensywę - powołał po raz kolejny Ouellett&#39;a i Glandeninga z AHL, którzy będą umacniać
formacje z tyłu, a jest sporo do roboty bowiem Lightning to już nie tylko skuteczna ofensywa na własnym terenie, świetnie radzą sobie również na wyjazdach i jak dla mnie nie widać tutaj w ogóle nieobecności Lecavaliera, który odszedł do Flyers. Filppula (ex Wing) akurat nieźle go zastępuje i wraz z Stamkosem i wiecznie energicznym St.Louisem tworzą dwie bardzo skuteczne linie ofensywne, przy których gospodarze będą musieli się sporo napracować.
Ostatni przegrany mecz z Gwiazdkami w żaden sposób nie odzwierciedlił ich słabej gry - wręcz przeciwnie, zagrali bardzo dobry mecz, mieli sporo świetnych sytuacji, bardzo dobrze sprawowali się ofensywie i byli ogólnie lepszym zespołem, a w tym wypadku Stars dopisało po prostu szczęście. Myślę ,że głód zwycięstwa na własnym terenie będzie teraz jeszcze większy i Skrzydła w żaden sposób nie dopuszczą do 5 porażki z rzędu, która - jak wyżej wspominałem - nie miała miejsca od prawie 20 lat.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
Spotkanie: Newells Old Boys-San Lorenzo
Typ: 1 /1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Wiiliam Hill
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie Argentyńskiej Primera Division pomiędzy ekipami Newells Old Boys, a San Lorenzo. Gospodarze jutrzejszego spotkania w tej chwili zajmują pierwszą pozycję w ligowej klasyfikacji, zdobyli 28 punktów w 14 rozegranych spotkaniach bilans u siebie :7 spotkań 4 zwycięstwa i 3 remisy, co na pewno nie stawia w dobrej sytuacji San Lorenzo przed rozpoczęciem tego spotkania. Goście na wyjeździe nie podzielili się w tym sezonie jeszcze punktami z żadną drużyna,albo wygrywaja albo przegrywaja w spotkaniach wyjazdowych. 2 ostatnie spotkania San Lorenzo na wyjeździe to 2 porażki, w 6 spotkaniach na obcych stadionach zdobyli zaledwie 9 punktów co jak na wicelidera daje dosyć słaby wynik. Gospodarze nie przegrali ostatnich 7 spotkań na własnym terenie, co na pewno pomoże im też w tym spotkaniu, ponieważ morale w drużynie są wysokie po ostatnich spotkaniach, co prawda przegrali w ostatnim czasie z Rosario,ale byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepsi,przegrali ponieważ brakowało skuteczności , myśle że w tym spotkaniu lider wszystko nadrobi i zagra jak prawdziwy lider, pokonując ekipę San Loreno do przerwy jak i na koniec spotkania.

⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings-Tampa Bay Lightning
Typ: Detroit -1,5
Kurs:3,35
Bukmacher:pinnacle
Dziś o 1:00 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiędzy Detroit Red Wings a hokeistami Tampa Bay Lightning który zapowiada się dość ciekawie.Red Wings ostatnio zaliczyli dwie porażki z Jets na wyjeździe oraz Stars u siebie po serii trzech zwycięstw z rzędu i dziś na pewno powalczą o pełną pulę punktów ponieważ mają sporo atutów przeciwko ekipie gości.Center pierwszego ataku Datsyuk w ostatnich 7 meczach przeciwko błyskawicą zaliczył 13 punktów za gole oraz asysty,szwed Daniel Alffredson który przeciwko Tampie grywał znacznie częściej ma na swoim koncie 71 punktów w w 59 meczach w tym 11 w ostatnich siedmiu grach.Nie bez przyczyny podaję te statystyki ponieważ obaj zawodnicy to gracze pierwszej i drugiej linii.Dorzućmy do tego że lodowisko w Detroit nigdy nie było zbyt gościnne dla błyskawic i począwszy od 99 roku ekipie z Florydy udało się wygrać z Detroit tylko raz notując 7 porażek w tym aż sześć razy były to porażki dwoma bramkami lub wyżej.Wiem że ekipa gości jest obecnie na fali jednak w tym sezonie nie zdarzyło im się zanotować dłuższej serii zwycięstw niż trzy z rzędu natomiast Detroit nie wygrało już od czterech spotkań u siebie więc motywacja by dziś zwyciężyć będzie na pewno podwójna a dokładając dobrą dyspozycje topowych graczy Red Wings przeciwko błyskawicą,uważam że prawo serii zostanie podtrzymane i dziś ponownie goście nie ugrają nic w Detroit a przy tendencji przegrywania dwoma bramkami lub wyżej handicap wygląda świetnie.Polecam

⛔ 100
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
1liga
Termalica - Górnik Łęczna
typ: under 1,5
kurs: 3,40
buk: bet365
analiza:
Mecz odbedzie sie o godzinie 12:15 w Niecieczy. Zapowiada sie nam mecz walki, poniewaz Termalica od 6 meczy nie jest w stanie wygrac. Gospodarze prezentuja slaba forme i plasuja sie na pozycji 13 tuz nad strefa spadkowa. Goscie zas sa duzo wyzej aktualnie zajmuja 5 miejsce w tabeli i ich gra moze cieszyc swoich kibicow. Goscie sa druzyna, ktora od 6 meczy nie przegrala. Łęczna ma najlepsza defensywe w lidze. Stracili w 15 meczach tylko 12 goli.
h2h
19.05.13 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 0 : 0
20.10.12 LIG Górnik Łęczna Termalica B-B. 1 : 0
27.05.12 LIG Górnik Łęczna Termalica B-B. 0 : 0
30.10.11 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 0 : 0
13.03.11 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 2 : 2
07.08.10 LIG Górnik Łęczna Termalica B-B. 1 : 0
Mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze sa wyrownane i z reguly o zwyciestwie decyduje jedna bramka. W 5 na 6 meczach nie padlo wiecej niz 2 bramki. Dlatego tez decyduje sie na taki typ. Zwazajac na statystyki i okolicznosci powinien siasc
Pomoglem?Daj dzieki

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 11

koli110

Użytkownik
Dyscyplina; połka nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie; Cagliari - Torino
Typ; remis lub Torino
Kurs; 1,83
Bukmacher; bet365


Sytuacja wygląda następująco. Cagliari podejmuje na własnym stadionie ekipę z Turynu. Obie ekipy nie mają w tym sezonie za ciekawych wyników jednakże tylko w przypadku jednej z nich możemy mówić o niesamowitym pechu bądź dekoncentracji przy posiadaniu korzystnego wyniku. Mowa tu o zespole Torino. W tym momencie zajmuje ona miejsce 12 w lidze z bilansem meczowym 2/6/3, grając takie spotkania jak z Romą, Milanem, Juventusem, Interem czy Napoli, i w większości z tych spotkań grali jak równy z równym niekiedy nawet lepiej od przeciwników. Ogólny wizerunek ich gry napawa mnie optymizmem, a przy okazji przyjemnie się na to patrzy. Na temat gry Cagliari nie mogę powiedzieć za wiele poza tym co można odczytać ze statystyk które wyglądają następująco 2/4/5 z bilansem bramkowym 11/19. Przeraża mnie też wynik z ostatniego meczu Cagliari na własnym stadionie z Bologna (0;3).
Jest jeszcze jedna przemawiająca statystyka za drużyną z Turyny, mianowicie mają w swoich szeregach A.Cerciego który w obecnym sezonie jest na drugim miejscu w zdobytych golach w Serie A.

Tak więc myślę że jest wiele powodów przemawiających za Torino, ale ten brak koncentracji do końca spotkań który pozbawił ich wielu pkt skłania mnie do zakładu wygranej z podpórka dla zmniejszenia ryzyka do minimum, a i tak kurs 1.83 to istne szaleństwo.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina; połka nożna - Premiership
Spotkanie; Tottenham vs Newcastle
Typ; X
Kurs; 4.00
Bukmacher; Expekt

Koguty podejdą do tego spotkania w dobrych humorach. W czwartek po zwycięstwie nad Sheriffem Tyraspol 2:1 zapewnili sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europejskiej i już zapowiadają walkę o końcowy triumf. Na krajowym podwórku w ostatnich pięciu meczach zgubili ważne punkty. Tottenham zanotował jedną porażkę z West Ham United, dwa remisy z Chelsea i Evertonem oraz dwie wygrane z Aston Villą i Hulll City. Nie jest to dobra informacja w kontekście najbliższego terminarza. Podopieczni Andre Villasa-Boasa po meczu z Newcastle zmierzą się kolejno z Manchesterem City, Manchesterem United, Fulham, Sunderlandem, Liverpoolem i Southampton, a więc w czterech przypadkach z klubami z pierwszej dziesiątki, pretendentami do tytułu.
Newcastle z kolei prezentuje w tym sezonie bardzo nierówną formę. Potrafią zmobilizować się na przeciwników z czołówki, o czym świadczy wygrana z Chelsea 2:0 i remis z Liverpoolem 2:2, by w międzyczasie przegrać z przedostatnim Sunderlandem 1:2. Defensywa Kogutów będzie musiała uważać szczególnie na Loica Remy&#39;ego, który w ostatnim czasie prezentuje znakomitą dyspozycję i ma na koncie już sześć goli.
Tottenham przystąpi do niedzielnej konfrontacji zdziesiątkowany kontuzjami. Na boisko nie wybiegnie z tego powodu Emmanuel Adebayor, Danny Rose, Nacer Chadli i Kyle Naughton. Pozytywną informacją jest powrót Hugo Llorisa po feralnym zderzeniu z Romelu Lukaku w pojedynku z Evertonem. Podobnie sytuacja prezentuje się w szeregach Srok. Pojedynek z powodu urazu będzie musiał obejrzeć przed telewizorem Paul Dummett, Massadio Haidara, Steven Taylor i Ryan Taylor.
Prognoza zwycięzcy w tym starciu jest zadaniem karkołomnym. Tottenham w kolejnych meczach będzie poddany coraz większej presji. White Hart Lane nie jest jednak szczęśliwym stadionem dla Newcastle. W ostatnich czterech pojedynkach podopieczni Alana Pardew wracali z pustymi rękami, tracąc przy okazji dziesięć goli. Kibice mogą być pewni jednego: emocji nie zabraknie.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Brazylia Seria A
Spotkanie; Flamengo-Goias
Typ: x2
Kurs: 1.70
Bukmacher; Bet365

Typ ciekawy i dający sporo do myślenia gdyż według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze. Jednak po wglądzie w ligową tabele dostrzegamy że to goście są wyżej a mianowicie na 5 miejscu z 52 pkt. gospodarze miejsce 10 i 44 pkt., dalej goście są w bardzo dobrej formie 6 meczy w lidze i 6 zwycięstw gdzie musieli pokonać 2 ekipę ligi Atletico-PR i 4 zespół Botafoga RJ. Gospodarze jak na średniaka ligowego przystaje grają w kratkę remisy przeplatane z porażkami lub zwycięstwami. I praktycznie w lidze już o nic nie grają gdzie ekipa Goias ma realne szanse na udział w Copa Lipertadores musi tylko podtrzymać serie meczy bez porażki i gromadzić kolejne punkty. Czemu więc według bukmacherów gospodarze są faworytami?? bo Ci na 10 ostatnich spotkań na własnym boisku tylko raz przegrali. Dodatkowo obie te ekipy nie dawno spotkały się w pucharze Copa de Brasil i w tedy dwu krotnie górą był zespół Flamengo. Według mnie Goias ten puchar odpuściło gdyż zależy im na punktach ligowych które pozwolą im dostać sie do Copa Libertadores a Flamengo nie grające już o nic w lidze chciało się pokazać w Copa Brasil. I tu moja teoria spiskowa według mnie Goias odpuścił Flamengo mecze w pucharze za to Ci dzisiaj się zrehabilitują przegrywając( tak, twierdze że drużyny się dogadały). I tak zespół gospodarzy czyli Flamengo będzie dzisiaj osłabiony gdyż tacy zawodnicy jak Chicao ( obrona 12/1) Elias kluczowy zawodnik ( pomocnik 28/4) Leo Moura (obrona 24/2) czy Paulinho (atak 29/3) nagle potrzebują badań lekarskich ... a u takich zawodników jak Joa Paulo ( obrona26/1) i Felipe ( podstawowy bramkarz 24/0) wykryto drobne kontuzje eliminujące ich w tym meczu z gry.Goście osłabieni jednym zawodnikiem Walter ( atak 24/12). Coś mi w tym meczu pachnie zwycięstwem Goias i gdyby nie to że w Ameryce duże znaczenie ma własne boisko to zagrał bym czysta &quot;2&quot; a tak to muszę &quot;x2&quot;

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
Typ:
Połowa / Cały : GSW / GSW
Kurs: 2,8
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Piękna seria - od 8 spotkań (5 lat) Wojownicy dostają po d...od dzisiejszych przeciwników, więc czas...to zmienić. Memphis póki co nie jest tym samym zespołem, co rok temu, gdy dotarli do finału Konferencji - wyrzucili niespodziewanie trenera po sezonie, dokoptowali z Miami Mike&#39;a Millera i...im się nie bardzo wiedzie. OStatnio porażka u siebie (dotkliwa) z New Orleans Pelicans. Ogólnie Memphis było jedną z najlepiej broniących drużyn w zeszłym sezonie, wielu ich zawodników znajdowało się w czołówce najlepszych obrońców ligi (Gasol, Conley, Allen), a w obecnym sezonie notorycznie dają sobie rzucać w granicach lub powyżej 100pkt. Niewiadomo czy zagra Z-Bo, bo urodziło mu się pierwsze dziecko (w przerwie meczu z NOP wyjechał do szpitala) i nie jest pewny jego udział, a to ważny podkoszowy (w końcu All-Star). Poza tym rozgrywający Grizzlies są mocno poobijani - Bayless (problemy z kolanem) oraz wspomniany Conley (rozcięty skóra obok oka), więc to poważne zagrożenie, jeśli nie będą w 100% sprawni. Jeśli mowa o absencjach to też day-to-day decision jest występ gwiazdy przyjezdnych, Stepha Curry&#39;ego, ale liczę że w końcu wystąpi. Z nim w składzie czy też bez, GSW powinni rzucić te 100 pkt, a wtedy myślę, że WIN jest dosyć prawdopodobny. GSW to totalne przeciwieństwo Miśków i powinni ich od początku zabiegać, zarzucać na śmierć, bo ten sezon jest dla nich przełomowy (ambicje są wielkie). Memphis bilans narazie 2-3, a goście 4-2 i sądzę, że go dziś poprawią na &quot;lajcie&quot;. Ostatnia pechowo przegrana konfrontacja z San Antonio Spurs (5-1) zapewne ich zmotywowała, bo dziś rywal słabszy a na wyjeździe trzeba wygrywać, szczególnie we własnej Konferencji. Go Warriors!


⛔ 100
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: Atalanta - Bologna
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 10.11.2013
Godz: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwunasta kolejkę włoskiej Serie A.
W meczu spotkają się Atalanta oraz Bologna.
Atalanta rozegrała jedenaście ligowych meczy w tym sezonie zdobywając w nich trzynaście punktów po czterech zwycięstwach, jednym remisie oraz sześciu porażkach i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 12-14.
Bologna zdobyła dziesięć punktów w swoich trzynastu meczach po dwóch wygranych, czterech remisach oraz pięciu porażkach i plasują się obecnie na szesnastym miejscu w Serie A, bilans bramek 13-22.
Gospodarze u siebie zagrali pięć razy z czego trzy mecze wygrali, raz zremisowali oraz raz zeszli z boiska pokonani, bilans bramek u siebie 7-4.
Goście na wyjazdach zdobyli cztery punkty w pięciu meczach po jednej wygranej, jednym remisie oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 5-11.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Atalanta u siebie w tym sezonie gra dobrze i zdobywa u siebie większość swoich punktów pokonując między innymi Udinese i Lazio oraz remisując ostatnio na swoim stadionie z Interem a Bologna na wyjazdach nie potrafi za dobrze grać i z tak grającą u siebie Atalantą przegra.

✅ 110
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Turcja » SuperLiga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Fenerbahce - Galatasaray
Typ: 1
Kurs: 2,1
WilliamHill
W niedzielne popołudnie odbędą się derby Istanbułu! Naprzeciwko siebie dwie klasowe drużyny z gwiazdami światowego formatu... Zapowiada się więc bardzo
ciekawe spotkanie, którym zapewne interesuje się cała Turcja. Derby mają to do siebie, że zawsze może zdarzyć się wszystko bo piłkarze walczą do upadłego
ale tym razem widzę wyraźnego faworyta:
Fenerbahce (lider, 25pkt) na 5 ostatnich spotkań u siebie 4Z-1R-0P z bilansem bramkowym 13:3.
Natomiast Galata(5m, 19pkt) na 5 ostatnich spotkań wyjazdowych 2Z-2R-1P z bilansem 9:5.
Jeżeli chodzi o spotkania bezpośrednie to na 5ostatnich - gdzie Fenerbahce gościło u siebie Galate, odniosło 2 zwycięstwa oraz były 3 remisy.
U gospodarzy niepewny jest występ: Raul Meireles (5/0 P) oraz Gökhan Gönül (6/0 O).
U Gości napewno nie zagra: Wesley Sneijder (9/4 P), Hamit Altintop (2/0 P), Fernando Muslera (9/0 B)

Fenerbahce miało 8 dni do przygotowania się dokładnie na ten mecz a Galata po ciężkim boju w lidze mistrzów grając w Kopenhadze 5 dni temu napewno odczuwa
lekkie zmęczenie ważnym meczem oraz daleką podróżą do Danii. Pięć dni do regeneracji sił to jednak sporo ale przy tak dwóch silnych drużynach i tak wysokim poziomie może
jednak zabraknąć w końcówce tych ważnych sił.
Widać jasno więc po czyjej stronie jest statystyka oraz jaką sytuacje kadrową oraz korzystniejszy terminarz mają oba zespoły.
Podsumowując - lekkie zmęczenie oraz brak pierwszego bramkarza i najlepszego kreatywnego pomocnika jest tym co przyczyni się do porażki Galatasaray z lokalnym rywalem. Powodzenia ;)

✅ 110
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets - Indiana Pacers
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: Pinnacle
Pacers w końcu przegrają i widać to było wczoraj w meczu z Raptors. Mimo, że oba zespoły są to Nets nie przemęczyli się z Wizards jak Pacers z Raptors.
Nets póki co wyglądają ospale ale powinni się w końcu przebudzić - grają we własnej hali + Pacers są głównym rywalem na końcowy tryumf. Na papierze przed sezonem lepiej wyglądali Nets, ba! nadal tak jest. Porównując jednak grę obu zespołów to Pacers prezentują się najlepiej na tle rywali. Wczoraj jednak było widać już, że porażka w końcu przyjdzie. A Nets są do tego wyśmienitym kandydatem. We własnej hali - pod okiem właściciela - grają na pełnych obrotach, co było widać podczas meczu z Heat. Dziś powinno być podobnie. Są mniej zmęczeni po wczorajszym meczu niż przyjezdni + ogromny handicap po ich stronie w postaci własnej hali i wymagającego właściciela.
Williams-Johnson-Pierce-Garnett-Lopez to na papierze najlepsza, wręcz niewyobrażalnie mocna wyjściowa piątka. Czas to udowadniać w starciu z takimi rywalami. Aktualni mistrzowie już się o tym wszak przekonali.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom