>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 10.06.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 10. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: City inter
Typ: Inter powyżej 4.5 kartrk
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Mam takie przeczucie, że Inter zagra tu bardzo brzydką piłkę, z wieloma faulami i dużą ilością cwaniactwa. Mam tylko nadzieję, że Marciniak nie zawiedzie i takie cwaniactwo oraz brzydkie zagrania będzie karał indywidualnymi karami w postaci kartek .
Wiadomo, że faworytem jest City, ale myślę, że może nie być im wcale tak łatwo. Włosi są świetnymi taktykami i podejrzewam, że postawią w bramce autobus. Myślę, że mimo tego, że City strzela bramek od groma wszystkim jak leci, to tu będą mieli problem . Wydaje mi się, że Inter za wszelką cenę będzie chciał tu utrzymać czyste konto . Spodziewam się wielu fauli z ich strony byle tylko nie dopuścić do straty bramki . Zapewne będą liczyć na to że uda im się wyprowadzić jakąś kontrę i że wygrają. Tak czy owak, ja po prostu widzę tutaj taki Inter który swoją grą będzie psuł widowisko a ich gra będzie nieczysta. Nie zdziwionym się gdyby od takiej 70+ minuty przy remisie grali na czas , z nadzieją na rzuty karne. Myślę też, że ktoś wyłapie od nich kartkę za dyskusje z arbitrem .
Statystyk nie przedstawiam, bo to finał i tu nie mają one znaczenia . Ja spróbuję, wiele zależy od podejścia Marciniaka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis szlem nr 2
Spotkanie: 1ga - Karolina M.
Godzina: 15.10
Typ: over 26,5
Kurs: 4,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie będę grał przeciwko Polce, ani przeciw egzekutorce Białorusinki, którą miałem na tłuściochu. Zagram na over gemowy. Linia 26,5 do zrobienia? Myślę, że tak. I tak zapowiada się na 3. sety. Z Gauff w 1.secie tak łatwo wcale nie było, a i zobaczyliśmy co dzieje się z Haddad Maią w 2.secie. No to jak to podliczymy, to nam wyjdzie, że z lokomotywą z Czech będzie równie, jak nie jeszcze trudniej, a chyba będzie trudniej. Moim skromnym zdaniem lepsza jest Świątkowa, no ale nie chcę kombinować, bo ta Czeszka zbiera wszystkie skalpy, więc 3 sety typu 6-3 4-6 6-2 i mamy to.

390
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2670
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 5:40
Spotkanie: Słowenia - Francja
Typ: Słowenia wygra
Kurs: 2,85
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Jestem mocno zdziwiony kursami na mecz Słowenii z Francją. Owszem obie ekipy mają bilans 1-1. Słowenia wygrała z Serbią i przegrała z Bułgarią. Francja natomiast przegrała z Polakami i wygrała z Chinami. Jednak na turniej w Japonii obie ekipy przyleciały w zupełnie innych składach. Francja wysłała tak naprawdę swój 3-skład. Dobrze prezentuje się atakujący Faure, doświadczony Tillie czy Carlee. Jednak brakuje trochę jakości w tym składzie. Słowenia gra tutaj tak naprawdę w najmocniejszym składzie. Grają oni jak Trentino na 3 nominalnych przyjmujących, z których jeden gra na ataku tj. Cebulj, Mozic, Urnaut. Środek siatki także jest dużo mocniejszy po stronie Słowenii i ta ekipa ma dużo większe doświadczenie niż Francuzi. Ten kurs to ogromne value. Kursy już spadają i pewnie do meczu będą równe.

185
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2969
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man. City - Inter
Typ: Inter - końcowe zwycięstwo
Kurs: 4.75

Bukmacher: Superbet

Analiza:


Osiemnaście lat po dokonaniu przez Liverpool cudu w Stambule, goniący za potrójną koroną Manchester City będzie starał się naśladować wyczyny swoich odpowiedników z Merseyside w tym samym mieście, mierząc się w sobotni wieczór z Interem w finale LM 2022/23.. Dodając kolejne trofeum Premier League i koronę Pucharu Anglii do swojego wybitnego CV w tym sezonie , powiększył Guardiola listę krajowych osiągnięć na Etihad , ale upragniony kontynentalny tytuł konsekwentnie mu umyka, odkąd opuścił Camp Nou. Aż do sezonu 2020/21 Guardiola nigdy nie wyprowadził Man City poza ćwierćfinały najważniejszych europejskich rozgrywek. Teraz gdy tego dokonał cel jest już tylko jeden. Man City może stać się czwartą drużyną z Anglii, która wzniesie trofeum Ligi Mistrzów w obecnym formacie tego turnieju.

Próby Interu by dogonić w lidze Napoli okazały się daremne, ale wywalczony dublet w Supercoppa Italiana i Coppa Italia już uratowały sezon a przecież przed nimi jeszcze najważniejszy mecz. Dwukrotny zdobywca Pucharu Europy w swoim starym formacie, Ligę Mistrzów w swojej nowej wersji wygrał 13 lat temu pokonując w 2010 r na Santiago Bernabeu Bayern M. 2:0 pod wodzą Jose Mourinho. Wówczas obydwa gole zdobył Argentyńczyk Diego Milito , a dzisiaj jego dziedzictwo spróbuje kontynuować rodak Lautaro Martinez który wraz z byłym napastnikiem Manchesteru City Edinem Dzeko, powinien utworzyć dwuosobową grupę uderzeniową, mając nadzieję, że "Nerazzurri" wywalczą siódmy tytuł na kontynencie.

Wracając do dzisiejszego starcia , Man. City wedle bukmacherów i niektórych obserwatorów jest faworytem do tytułu z racji przede wszystkim ofensywnej, widowiskowej gry i dużej liczby bramek strzelanej w całym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Jeśli jednak ma jakaś ekipa zastopować tę ofensywę strzelecką kanonadę " Obywateli" , to Inter w moim odczuciu jest drużyną idealną do tego zadania. Obrona Interu zachowała 5 czystych kont w 6 -ściu meczach fazy pucharowej LM – jedyną aberracją był remis 3:3 w ćwierćfinale w rewanżu z Benficą. Biorąc pod uwagę stawkę spotkania można sądzić że w sposób szczególny do swoich obowiązków podejdą defensorzy włoskiej ekipy. Już w finale FA CUP wygranym przez City z MU 2:1 obrońcy Manchesteru zebrali sporo dobrych recenzji za wyłączenie z gry De Bruyne i przede wszystkim Haalanda , którzy nie mogli dojść do sytuacji strzeleckich lub sobie pograć. Myślę że obrońców Interu stać na coś podobnego. Wiosenny zastój uniemożliwił Interowi zdobycie kolejnego Scudetto, ale "Nerazzurri" wsiadają do samolotu do Stambułu, wygrywając 11 z ostatnich 12 - stu meczów we wszystkich rozgrywkach, podczas gdy nie udało im się zdobyć bramki tylko w jednym z ostatnich 17 -stu spotkań .

Bez uzgodnienia nowego kontraktu sobotni mecz może równie dobrze być ostatnim w Man City dla Gundogana, Ten 32-latek wychodzi w finale 10 lat po tym jak przegrał w w sezonie 2012/13 w barwach Borussi Dortmund z Bayernem Monachium. Kolejny gol niezłomnego Erlinga Brauta Haalanda byłby jego 13 - tym w LM 2022/23 – nie jest to pechowa liczba, ponieważ wyprzedziłby Ruuda van Nistelrooya w zdobyciu największej liczby goli w Lidze Mistrzów w jednym sezonie dla angielskiej drużyny. Norweski snajper
nigdy nie przeszedł 3- ech meczów z rzędu bez gola w najważniejszym europejskim turnieju. Nie trafił ani raz w półfinałowych potyczkach z Realem , nie udało się też zdobyć bramki we wspomnianym finale FA CUP. Czy w związku z tym przypomnij o sobie w dziesiejszy wieczór?

Sytuacja kadrowa w obu zespołach przed dzisiejszym starciem nie jest zła aczkolwiek więcej znaków zapytania w Interze. Po stronie City tych samych 10 - ciu graczy z pola, którzy rozpoczęli rewanżowe demolowanie Realu Madryt, ustawiło się w kolejce, by uścisnąć dłoń księcia Williama w finale Pucharu Anglii, a zatem jedyna zmiana powinna nastąpić w bramce, gdzie Stefan Ortega niechętnie odda rękawice Edersonowi . Jeśli chodzi o Włochów, Inter stracił Henrikha Mkhitaryana z powodu kontuzji uda w rewanżu półfinałowego zwycięstwa nad AC Milan, ale podobno ormiański rozgrywający wygrywa swoją walkę o to, by być gotowym do finału. To samo można powiedzieć o argentyńskim napastniku Joaquinu Correi, który miał problem z łydką przeciwko Fiorentinie w finale Coppa Italia, chociaż miejsce na ławce rezerwowych będzie czekać jeśli dostanie zielone światło na podróż. Lewy obrońca Federico Dimarco nie znalazł się nawet w kadrze na mecz z Torino w ostatniej kolejce Serie A z powodu zmęczenia mięśni, ale oczekuje się, że Włoch będzie gotów od pierwszej minuty , a jego pojedynki z Walkerem na flance mogą być porywającym widowiskiem. Prawdopodobnie to ostatni występ w koszulce Interu, duetu środkowych obrońców Milan Skriniar i Stefan de Vrij – którzy byli nieodzownymi członkami drużyny zdobywającej Scudetto w sezonie 2020/21 . Rozpoczną oni grę na ławce rezerwowych, podczas gdy Alessandro Bastoni, Matteo Darmian i Francesco Acerbi staną przed bramką Andre Onany,

Niesamowitą sprawą jest to że sobotni finał będzie dziewiczym starciem między Man City i Interem we wszystkich europejskich rozgrywkach, a obydwie ekipy spotkały się ze sobą tylko towarzysko na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat . W 2010 r. w Pucharze Pirelli Inter pokonał City 3:0 , a rok później w Dublinie w Dublin Super Cup " Obywatele" zrewanżowali się wygrywając w tych samych rozmiarach 3:0.


Podsumowując , uważam że będzie to bardzo wyrównane spotkanie w którym żadna z drużyn nie uzyska zdecydowanej przewagi . O końcowym sukcesie mogą zadecydować detale. Nie zdziwię się też jeśli nie zobaczymy w tym starciu zbyt wielu goli , a sam mecz zakończy się remisem i dogrywką lub serią rzutów karnych.
Według mnie kursy wystawione przez bukmachera na wygraną lub też końcowe zwycięstwo są nieadekwatne do poziomu obydwu drużyn , w związku z tym idę w kierunku Włochów. Osobiście uważam że proporcje 55-45 % na City lub wręcz 50-50% byłyby tutaj bardziej odpowiednie. Kibicuję Interowi w tym finale.

Przewidywane składy:

Manchester City :
Ederson; Walker, Dias, Akanji; Stones, Rodri; Silva, Gundogan, De Bruyne, Grealish; Haaland

Inter :
Onana; Darmian, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Mkhitaryan, Calhanoglu, Dimarco; Martinez, Dzeko

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +553
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 05:40
Spotkanie: Francja - Słowenia
Typ: Słowenia +4,5
Kurs:
1,72
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Pobrane już dziś rano gdzie kurs był "kosmos" ale w pracy niestety nie było czasu napisać kilka słów - dlatego mimo, że pobrałem po dużo wyższym kursie podam kurs z teraz.
Warto spróbować na Słowenię po takim kursie choć nie można przekreślać Francuzów, jest Tillie, Faure w 2óch meczach zdobył aż 45 punków przy naprawdę dobrej skuteczności, na środku Bultor bardzooo solidny - oczywiście nie jest to Le Goff czy Chinenyeze ale no może to być naprawdę solidny grajek - mimo, że ma już 27 lat.
Słowenia na pewno należy wspomnieć o braku atakującego co jest sporym osłabieniem bo ani Cebulji ani nikt inny nie zastąpi T. Stern.
Skład mają dużo bardziej zbliżony do tego optymalnego niż Francuzi i myślę, że warto postawić.
Jako, że kolega wyżej postawił już na Słowenię to wchodzę w dodatnie handi, zabezpieczam typ +4,5 punktów na Słowenię.

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2410
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Oberliga NOFV-Nord
Godzina 14:00
Spotkanie: Neuruppin - Hansa II
Typ: Neuruppin (Remis=Zwrot)
Kurs: 5.66

Bukmacher: BetX

Analiza:
Ostatnia kolejka sezonu. Gospodarze są na miejscu barażowym o utrzymanie. Mają punkt straty do bezpiecznej pozycji na której jest Staaken - które gra w tej kolejce z Tasmania Berlin która jest pewna 12 miejsca i jak widać po kursach jest spora szansa że Staaken wygra ten mecz. Jednak nawet remis dla Neruppin może tu skutkować spadkiem bo tuż za nimi jest Rathenow które gra u siebie z Herthą która jest w środku stawki i może w przypadku porażki spaść 2-3 pozycje ale raczej to nie będzie miało większego znaczenia. Gospodarze nie zachwycają formą - tylko 1 wygrana w 10 ostatnich meczach ale za to przywieźli 2 remisy z dwóch ostatnich wyjazdów do drużyn które mają w tabeli kilkanaście punktów więcej.

Goście nie pozostawili złudzeń kto jest najlepszy w tej lidze i z przewagą 11 punktów mają już pewny awans do Regionalligi. Są w świetnej formie ale kilka tygodni temu zremisowali na wyjeździe właśnie z sąsiadem w tabeli - Staaken a w kolejnym meczu wyjazdowym również remis ze średniakiem ligowym Dynamo Schwerin. Dla gospodarzy mecz o wszystko, dla gości mecz o nic.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +506
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Inter
Typ: 1X i Obie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wielki finał Ligi Mistrzów, czyli najważniejsze trofeum europejskich rozgrywek. Manchester City podejmie na Atatürk Olimpiyat w Istanbule zespół Interu Mediolan. Manchester City jest murowanym faworytem wg. bukmacherów, ale też zapewne większości fanów piłki nożnej. Trudno się temu dziwić, bowiem maszyna Pepa Guardioli jest w tym sezonie praktycznie niezawodna i udokumentowała to już zwycięstwem w lidze angielskiej - po gonitwie Arsenalu, ale tez triumfem w finale Pucharu Anglii, gdzie mierzyli się z odwiecznym rywalem - Manchesterem United. Teraz Pep i spółka mają szanse na potrójną koronę i tak naprawdę skwitowanie pięknej karty klubowej z Hiszpanem na ławce. Na przeszkodzie stoi Inter, który w tym sezonie notował zdecydowanie częsciej wpadki, ale ten sam Inter jest w tej edycji Ligi Mistrzów bardzo solidny i warto docenić świetną defensywę na czele z Onaną, którego niezwykle ciężko pokonać. W tym meczu spodziewam się dominacji Manchesteru City, ale też szans Interu, który wg. mnie przynajmniej raz trafi do siatki rywala. Kurs na obie strzelą jest już bardzo ładny, bo 1.87 i spada, natomiast sam próbuje delikatnie wyższy kurs po dodaniu 1X.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 819,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Spotkanie: Świątek I. vs. Muchova K.
Godzina: 15.00
Typ: Muchova K. więcej asów
Kurs: 1,8
Bukmacher: forBET
Analiza:

Wielki dzień dla polskiego tenisa, ponieważ nasza liderka rankingu WTA stanie przed szansą na czwarty triumf wielkoszlemowy. Wcześniej wygrała dwa razy Roland Garros i raz US Open, lecz do rzeczy. Iga jest zdecydowaną faworytką bukmacherów i cała presja będzie na niej, lecz ona dobrze sobie z nią radzi. Rywalkę ma nie byle jaką, ponieważ Muchova ma duże doświadczenie i gdyby nie kontuzje to pewnie nie raz grałaby w finale szlema. Wielki talent i zawodniczka wręcz kompletna, która potrafi zagrać znakomicie w dużych zawodach. W Paryżu pokazała sporo jakości, co widzieliśmy szczególnie w starciu z Sabalenką. Znakomita na serwisie, ale także z głębi kortu. Wiele fantastycznych wymian i praca w defensywie. Iga może mieć z nią problem i nie wiem czy te kursy nie są lekko przesadzone. Po stronie Polki stoi doświadczenie, ale z drugiej strony miewa przestoje, szczególnie na własnym podaniu. Najgorzej radzi sobie z zawodniczkami, które grają agresywnie czyli przykładowo Rybakina, ale też ten problem pojawił się z Haddad Maią, która nie kalkulowała, co prawie dało jej seta i w zasadzie powinna go mieć. Świątek nie ustrzegła się błędów także ze znacznie gorszymi zawodniczkami jak Bucsa czy Liu, ale to było na początku zmagań, a kolejne spotkania były już znacznie lepsze. Raszynianka gra niczym Djokovic czyli z meczu na mecz coraz lepiej, co pokazuje tylko jej wielkość. Mam wielką nadzieję, że nie da się zaskoczyć, a jej serwis będzie na tyle pewny, że pozwoli to na triumf, lecz niestety nie zdziwią mnie przełamania na korzyść Czeszki, która gra płasko i szybko. Karolina jeśli mentalnie „dojedzie” to jestem przekonany, że zobaczymy bardzo dobre zawody, niekoniecznie jednostronne. Muchova raczej nie jest zawodniczką z tych, które pękają, ale pamiętajmy, że to jej debiut. Sprawdźmy zatem jak Iga radziła sobie na podaniu w Paryżu. Tendencja jest bardzo wyraźna, gdyż nie licząc spotkania z Wang, którą odprawiła na „rowerku”, to traciła serwis w każdym meczu co najmniej raz i zawsze było to w pierwszym secie. Co ciekawe poza meczem z Haddad Maią (i oczywiście Wang) Iga została przełamywana tylko i wyłącznie w I secie, a później już się rozkręcała. Na logikę wypada zagrać przełamanie na korzyść Czeszki w I secie, choć to oczywiście tylko statystyka, ale jakże ciekawa. Drugi kierunek, który chciałem omówić to asy serwisowe i pod tym względem minimalnie bardziej doceniam Muchovą. Co prawda brakuje jej stabilności pod tym względem i jej liczby to sinusoida, ale potrafi mieć odchyły nieosiągalne dla Igi, a mianowicie zaliczyć nawet 6 asów w starciu z Sabalenką. Był to tylko jeden taki wypad podczas Roland Garros, lecz patrząc na historię to jest w stanie taki wynik powtórzyć. Oczywiście Iga lepiej broni i nie spodziewam się tak wysokiej wartości, ale czy na Polkę wiele potrzeba? Raczej nie jest konkurencyjna pod tym względem i tylko raz w tym turnieju zaliczyła więcej niż jednego asa. We wszystkich pozostałych zainkasowała równo jednego asa, więc mamy tu do czynienia ze stabilizacją. Ponadto Muchova bardzo dobrze broniła wiele mocniejsze serwisy Sabalenki, która przez 1,5 seta miała problem zaliczyć drugiego asa i dopiero później złapała odpowiedni rytm. Nie muszę porównywać potencjału serwisowego Polki i Białorusinki. Według mnie Muchova ma potencjał, by zaliczyć więcej asów od Igi, szczególnie jak powtórzy jakość podania z półfinału, które było według mnie kluczowe. Co prawda Muchova zaliczyła tu dwa spotkania z zerowym licznikiem, ale bazując na potencjale jest na to spora szansa. Niestety jest to finał, więc dochodzi aspekt nieprzewidywalności, wynikający z dodatkowych emocji, lecz miejmy nadzieję, że będzie to mieć marginalne znaczenie.

Moje analizy znajdziesz także w osobnym kanale TUTAJ!

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2469
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02 30
Spotkanie: Miami - Denver
Typ: Jamal Murray 30 lub więcej punktów
Kurs: 2.38
Bukmacher: fortuna
Analiza: Czwarty mecz w tej serii. Murray pokazał w ostatnim spotkaniu, ze jest wielkim zagrozeniem i nawet jeżeli Jokiciowi zdarzy się slabszy mecz to zawsze jest Murray ktory pociagnie zespol. Na razie jeden i drugi swietnie sobie radzą. Miami nie potrafi odpowiedzieć na jego zagrania. Czesto podwajaja Jokicia, a to daje miejsce Murrayowi. Dodatkowo wiele skutecznych zasłon Serba sprawia, że Murray sporo trafia. Mysle, ze Heat bedzie miało znowu z nim problem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Spotkanie: Świątek I. -. Muchova K.
Godzina: 15.00
Typ: Muchova over 1.5 asa w pierwszym secie
Kurs: 3.6
Bukmacher: superbet
Analiza:
Podobno finały są do oglądania nie do obstawiania i oczywiscie coś w tym jest.Mimo wsztstko uważam że dobrze się stało że nie gra z Sabalenką tylko z Muchovą ale nie wydaje mi się by było to dla Świątek łatwe spotkanie.Muchova po cięzkich bojach i pogoniach w niektórych meczach ale w pełni zasłużyła na obecnośc w finale i chyba gra teraz swój najlepszy tenis.
Hm tutaj ryzykownie ale kurs kuszący i może być tutaj Value.
Muchova na serwisie w całym turnieju wygląda więcej niż dobrze za to Świątek na returnie wygląda najlepiej,Gra się tak jak przeciwnik pozwala albo tak jakie warunki postawi.Na returnie poprzeczka postawiona chyba najwyżej w biznesie .2 asy w pierwszym secie to się może udać.
I tak jeszcze idąc tym tropem , przypominam sobie jakiś mecz o ile pamiętam z Burel , gdzie Karolina posłała 2asy jeden po drugim , co prawda na hardzie i na hali ale jednak.
Dla Igi to kolejny czwarty już wielkoszlemowy finał , dla Muchovej najważniejszy mecz w karierze powinna się postarać i wyciągnąc z tenisowej torby wszystko co ma najlepszego.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3154
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 18:15
Spotkanie:peristeri - PAOK Saloniki handicap [0-9,5 ]
Typ: PAOK Saloniki +9,5 pkt
Kurs: 2,00
Bukmacher : Fortuna
Analiza: W tym pojedynku zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Peristeri ,ale jednak moim zdaniem to będzie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.Spodziewam się w tym pojedynku że oba zespoły zagrają bardzo agresywnie w obronie. Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty w tym sezonie ,ale jednak w tym spotkaniu raczej nie zobaczymy zbyt wiele takich rzutów.Ten pojedynek powinien się rozstrzygnąć w samej końcówce ,a być może dojdzie nawet do dogrywki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy
Spotkanie: Kolenic - Hyrls
Godzina: 10:00
Typ: Kolenic
Kurs: 2.3
Bukmacher: forBET
Analiza:

Dyscyplina ta może przynieść dochód o ile zacznie się ją śledzić i "rozkiniać" o co tam chodzi. Chyba jedna z najlepszych dyscyplin do ustawiania meczów;] Ale do rzeczy.
Kolenic dzisiaj urwał seta Barcie, Hyrls nie, ale to tylko takie dostrzeżenie pewnego detalu, który może się mieć nijak do wyniku końcowego. Jednak między tymi zawodnikami od czterech spotkań górą jest Hyrls a to się w ping pongu nie zdarza zbyt często. To znaczy nie zdarza się to często między zawodnikami o podobnych umiejętnościach w tenisie stołowym, co właśnie ma miejsce między tymi dwoma panami. Mniemam, iż dzisiaj wreszcie będzie przełamanie i Kolenic wygra to spotkanie.

130
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2337
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 17:30
Spotkanie: Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Lublin
Typ: Orlęta Radzyń Podlaski
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam, dziś jest sobota, 10 czerwca, tego dnia w polskiej 3 lidze grupie 4 zostanie rozegrana przedostatnia, 33 kolejka. Mnie interesuje spotkanie z 17.30, wtedy to Orlęta Radzyń Podlaski podejmą czerwoną latarnie ligi - Lubliniankę Lublin. Lublinianka jak wiadomo w zimie miała bardzo duże kłopoty organizacyjne i finansowe i rundę wiosenną kończy grając w większości juniorami. Efekt ? 13 porażek w 14 spotkaniach. Młodym zawodnikom Lublinianki udało się raz zdobyć punkt, remisując bezbramkowo u siebie z Chełmianką. Z tej ligi wycofał się ŁKS Łagów, więc Lubliniance zostały doliczone również 3 oczka za walkower z tą drużyną. To i tak zdecydowanie za mało, by zachować ligowy byt, Lublinianka zamyka tabelę i przyszły sezon, jeśli nie pojawią się kolejne problemy rozegrają w 4 lidze. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Orląt Radzyń Podlaski. Po pierwsze jest to bardziej doświadczona drużyna, która zajmuje aktualnie 10 miejsce. Po drugie gra dziś spotkanie przed własną publicznością, a w ostatnim czasie Radzyń nie odnosił dobrych wyników, ostatnia domowa wygrana miała miejsce 29 kwietnia, a dziś rywal chyba najlepszy z możliwych by się przełamać. Mamy końcówkę sezonu, Radzyń na pewno się utrzymuje, Lublinianka na pewno spada, mogą być roszady w składach ale mimo to uważam że gospodarze wygrywają to spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina : 21:00
Spotkanie : Manchester City - Inter
Typ : otrzyma kartkę ( z dogrywką ) / Kevin De Bruyne
Kurs : 7.00

Bukmacher : ETOTO

No to doczekaliśmy się wielkiego finału LM . Przez wielu zarówno kibiców jak i ekspertów faworytem jest City i może i tak jest ale mecz zapowiada się niezwykle ciekawie , ja oczywiście szukam typu dyscyplinarnego , sędzią jak wiemy jest nasz niezastąpiony na tym stanowisku Szymon Marciniak a ten jak wiemy nie lubi dyskusji a jak jest tego za wiele to wyciąga kartonik , tak dla ciekawości to sędziował półfinał City z Realem i wiemy jak stanowczo podszedł do Erlinga Haalanda aby mu wytłumaczyć co jest nie tak z jego strony , dziś również nie powinno zabraknąć takich momentów , liczę , że w dzisiejszym meczu karteczkę zobaczy Kevin De Bruyne , patrząc do statystyk Kevina to nie należy on do świętych , w swojej bądż co bądz bogatej karierze zobaczył już mnóstwo kartoników i to nie tylko żółtek ale i czerwień też nie raz była , w Premier League zobaczył 18 żółtek , w Lidze Mistrzów 13 , w tym sezonie w LM zobaczył już jedno żółtko w 1/8 finału i to w meczu który City wygrało aż 7:0 z RB Lipsk a Kevin za protestowanie / narzekanie w 67 minucie zobaczył kartonik , pan Szymon natomiast w tym sezonie sędziował 7 meczy LM i pokazał 28 żółtek 2 czerwienie i 4 karne , ale tak czy inaczej liczę że De Bruyne może dziś mieć sporo pretensji do pana Szymona i po którejś dyskusji otrzyma karteczkę .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 335

Wygralemzycie

Użytkownik
Dyscyplina: E sport
Spotkanie: Vitality - G2
Godzina: 22:45
Typ: 2:0 dokładny wynik (wygrana Vitality)
Kurs:
2.9
Bukmacher: STS
Analiza: Obecna forma VItality, drużyny która jest uznawana za najlepszą obecnie, zaskakuje. Liczę tutaj na pewną wygraną drużyny która pokazał swój ogień w RIO. Eksperci z zzagranicznych forum mocno jadą w stronę pewnej wygranej i też tym się opieram. Kurs wydaję się być jak najbardziej VALUE :)

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +335
patryk7 543,2K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vaberg - Halmstad
Typ: Vaberg
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Derby Halland na Paskbergsvallen z meczem o ważne punkty, a nawet bardzo ważne dla gospodarzy!
Varberg strzeliło jak do tej pory tylko siedem bramek rywalom w jedenastu meczach ligowych. Widać "gołym okiem", że w zespole brakuje klasowych zawodników ofensywnych. Jocke Persson i jego podopieczni jeszcze w tym sezonie nie zaznali "smaku ligowego zwycięstwa" jako jedyna drużyna Allsvenskan. Nie dziwi zatem ostatnia lokata w tabeli. Jeśli szybko nie nastąpi przełom (zwycięstwo), to "zielono-biali" w przyszłym sezonie będą toczyć boje w Superettan. J.Pearson dysponuje bardzo przeciętny składem graczy, ale podobnie było w sezonie poprzednim. Kosowski środkowy pomocnik Ismet Lushaku nie grał w ostatnim spotkaniu z powodu choroby, a boczny pomocnik Maxime Sainte z powodu pauzy za kartki (dzisiaj wracają do kadry meczowej). Nie zagrają kontuzjowani pomocnik Anton Liljeback, środkowy obrońca Jon Birkfeldt, ghański obrońca Gideon Mensah i napastnik Marcly Tshikupe oraz pauzujący za kartki dwaj środkowi pomocnicy Victor Karlsson i Robert Tranberg.
Halmstad dokonało wielkiego powrotu do szwedzkiej elity. Punktów potrzebnych do utrzymania musi jednak szukać przede wszystkim na Orjans Vall w Halmstad, gdzie spisuje się znakomicie (zwycięstwa z AIK, Hacken czy Djurgarden). Po jedenastu rundach rozgrywek ekipa Magnusa Haglunda plasuje się na ósmym miejscu w rankingu. Za kartki pauzuje kluczowy środkowy pomocnik Amir Al-Ammari, a kontuzje leczy obrońca Benjamin Hjertstrand.
Varberg musi zacząć punktować za trzy, by nie zostało wyeliminowane jeszcze przed końcem sezonu z walki o utrzymanie. A mecz dzisiejszy u siebie z Halmstad musi być postrzegany jako jedna z lepszych okazji do przełamania fatalnego trendu (i to pomimo zaskakującego dobrego początku sezonu drużyny gości).
Zapowiada się horror w derbach Halland, ale właśnie w takich meczach drużyna pod wodzą Jocke Perssona wygrywała w poprzednim sezonie (specjalnością było zdobywanie punktów w meczach ze słabymi drużynami, aby utrzymać Varberg w Allsvenskan). Czy dzisiaj będzie podobnie?

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +50
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie: Karolina Muchova - Świątek
Typ: Karolina Muchova
Kurs: 7.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Faworytem spotkania jest Polka, ale znowu bez przesady. Nie gra dzisiaj pierwszej rundy z zawodniczką z drugiej setki, tylko z będąca w rewelacyjnej formie Karolina Muchovą. Czeszka odprawiła już w tym turnieju takie rakiety jak Sakkari czy też Sabalenka. Polka wygrywa gładko, ale trzeba zaznaczyć, że miała zdecydowanie łatwiejszą drabinkę i drogę do finału. Gra Polki nie porywa, to nie jest Jej top tenis. Dzisiejszy mecz to finał, a więc jeden mecz. Czeszka nie jest bez szans i wg mnie ten kurs jest okazją. Powinien oscylować w okolicach 3, a nie aż takie przestrzelenie. Warto spróbować. Iga Świątek grała w 3 finałach Wielkiego Szlema i wszystkie wygrała. Prawo serii mówi, że musi nastąpić przełamanie, a więc dziś góra będzie Czeszka ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina : piłka nożna, Liga mistrzów - Finał
Godzina : 21:00
Spotkanie : Manchester City - Inter
Typ : Manchester City over 6,5 RR
Kurs : 2.10

Bukmacher : Forbet
Analiza:
Myślę, że Inter zagra bardzo defensywnie i będzie liczył na kontrataki. City będzie się sporo utrzymywać przy piłce, zepchną Inter do obrony, a przy okazji nabiją sporo rożnych. City w półfinale z Realem zdołało nabić sporo rożnych i zdominować Real, a z Interem będzie podobnie. Inter słynie z solidnej obrony i łatwo bramki nie stracą, City będzie sporo atakowało i jak bramka dla The Citizen wcześnie nie padnie to myślę, że są w stanie nabić minimum 7 rożnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Manchester City - Inter
Typ : Manchester City over 1.5 gola do przerwy
Kurs : 4.00

Bukmacher : Fortuna


Inter nie ma w tym meczu nic do zaoferowania, Guardiola ma kompletny skład który dzisiaj sięgnie po puchar.
Gundogan - forma życia,Haaland ostatnio nie strzelał ale i tak gość jest królem tego sezonu.
De Bruyne chcę sięgnąć po puchar jakiego mu brakuje, a że jest top5 zawodników obecnie w Europie jak nie na świecie to sam też może pociągnąc gospodarzy do triumfu.
Uważam że City zacznie podobnie jak z United gdzie strzelili gola w 1 minucie, nie wydaje mi sie zeby Inter mial cos do powiedzenia w tym meczu, dwa gola do przerwy to najmniejszy wymiar kary.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom