>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 10.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 10. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna: Primera Division-kolejka 4
Godzina: 01-10
Spotkanie: Estudiantes-San Lorenzo
Typ: over 1.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przyznam, że kurs jak na tą linię bardzo rzadko spotykany... Mecz dwóch równorzędnych i utytułowanych zespołów (kursy 2.8-2.9-3.0). &quot;Studenci&quot; póki co z kompletem punktów, po wygranych: 3-1, 2-1 i 1-0, a licząc wszystkie rozgrywki są niepokonani od 6 meczów notując w tym czasie 5 wygranych. Co więcej z 12 ostatnich spotkań - w 8 liczba bramek przekroczyła 1.5. Jeśli chodzi o ulubioną drużynę papieża Franciszka - 2 wygrane i 1 porażka w trzech dotychczasowych kolejkach i w każdym spotkaniu pokryty over 1.5. Ostatnie 17 spotkań SL, licząc wszelkie rozgrywki to aż 13 razy wspomniany over!!! Wreszcie H2H między tymi drużynami: 20 ostatnich pojedynków to 14 przypadków &quot;na tak&quot;. Reasumując: po tak wysokim kursie naprawdę warto spróbować ten typ, ponieważ statystyki dają ku temu solidne argumenty! Pozdrawiam.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentina Primera
Godzina: 00:00
Spotkanie: Temperley - Tigre
Typ: 1/1
Kurs: 4.90
Bukmacher: expekt
Analiza:
4 kolejka argentynskiej Primera Division. Beniaminek (awans z 3 miejsca) podejmuje u siebie Tigre, ktore od kilku lat gra w najwyzszej klasie rozgrywkowej, ale nie spisuje się za dobrze. Istotny szczegol w typowaniu tej ligi to granie na druzyny grajace u siebie to raz, a dwa Tigre w ostatnim sezonie zajelo przedostatnie miesjce w tabeli wyjazdowej. To bardzo zwieksza szanse na odniesienie pozytywnego rezultatu dla gospodarzy, ktorzy po 2 porazkach z topowymi Racing (1:2) i Boca (0:2) mogą się teraz odbic i zgarnac pelna pule. Tigre zremisowalo z innym beniaminkiem 0:0 na inauguracje (tu remis tez mozliwy), przegrali z Rosario i ostatnio wygrali z Olimpo u siebie 1:0 (przedostatnie miejsce w tabeli ogolnej poprzedniej rundy/sezonu). Oczywiscie goscie sa faworytem jako druzyna lepsza, ale nie sa ani w najlepszej formie, ani ta liga nie promuje gości. Mysle, ze raczej w kierunku 1 albo X bym tu grał, a nie 2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Hokej NHL
Godzina;0;30
Spotkanie; Detroit Red Wings-Edmonton Oilers
Typ;1
Kurs: 1.50
Bukmacher;Bet365
Analiza; jak to zwykle przy hokeju bywa nie będę się rozwodził nad tym typem bo znawcą nie jestem,po prostu czuję że to siądzie. Edmonton ostatnia drużyna konferencji zachodniej nie ma już szans na nic w tym sezonie natomiast Detroit walczy o utrzymanie się w Play-off więc motywacja jest a o najważniejsze,do tego dochodzi atut własnego lodu,H2H ktore mówi że w ostatnich 10 meczach Detroit wygrywał aż 9 razy w tym 6 razy w regulaminowym czasie. U siebie w spotkaniach z Edmonton są niepokonani od 2009 roku. do tego Edmonton wygrał zaledwie 8 z 34 wyjazdowych spotkań w tym sezonie (4 w reg.czasie i 4 po dogrywkach). Co prawda Detroit przegrało dwa ostatnie pojedynki w lidze ale grali z zespołami mocno walczącymi o załapanie się do Play-off. Jak dla mnie wszystko przemawia za Detroit.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA,Pierwsza Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Orlando - Chippa United
Typ: X2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
We wtorkowym meczu w Republice Południowej Afryki gospodarze (32:19) z miejsca 4. będą podejmować gości (19:24),którzy zajmują miejsce 11 w tabeli i mając aż 13 punktów straty do gości.
Wybrałem ten mecz ze względu na H2H,gdzie niezaprzeczalnie górą zawsze była ekipa Chippa Utd.
Obie ekipy zagrały ze sobą tylko 3 mecze - dwa razy wygrywali goście i tylko jeden raz były dzielone punkty.
Szczęścia dla gości można też upatrywać w dobrej passie gospodarzy,którzy swój ostatni ligowy mecz przegrali dnia 06.12.2014 rozgrywając 9 spotkań i wygrywając aż 5 z nich.
⛔100
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena F.C. - Catania
Typ: 1
Kurs: 2.37
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na zaległe spotkanie 25 kolejki ligowej włoskiej Serie B.
W mieście Modena na Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić ponad 21 tysięcy widzów odbedzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Modena Football Club założonym w 1912 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Catania przyjedzie drużyna założona w roku 1908 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Calcio Catania.
Modena F.C. zdobyła 36 punktów w swoich 29 meczach i obecnie zajmuje 13 miejsce w tabeli ligowej a Catania posiada przedostatnie 21 miejsce z 30 oczkami zdobytymi w 29 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Kurs w tym meczu na Modenę jak dla mnie bardzo wysoki jak się popatrzy na 2 ostatnie spotkania bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami na Stadio Alberto Braglia gdzie oba wygrywali gospodarze w stosunku 1:0 oraz 2:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Modena Football Club w tym sezonie ligowym nie jest aż tak skuteczna na swoim terenie ale i tak gra tam lepiej niż w delegacjach i do tego potrafi grać z drużyną z miasta Catania na swoim terenie a Calcio Catania na wyjazdach to tragedia i tak jest praktycznie co roku gdzie by nie grali do tego stadion w Modenie nie jest dla nich szczęśliwy i moim zdaniem tak pozostanie i komplet 3 oczek pozostanie na Stadio Alberto Braglia w mieście Modena.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie Porto-Basel
Typ: Porto 2 golami
Kurs 4.70
Godz: Unibet
Bukmacher Bet 365
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie rewanżowe w ramach ligi mistrzów w którym Porto podejmowało bedzie drużynę Basel. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Szwajcarii padł remis 1:1, zdecydowanie lepszym zespołem w tamtym spotkaniu była drużyna gości, która na wyjeździe potrafiła stworzyć sobie kilka na prawdę dogodnych sytuacji , problemem była nieskutecznośc , Porto bowiem wykorzystało tylko 1 sytuację i zakończyło mecz remisem, teraz na swoim stadionie jest zdecydowanym faworytem , według mnie do wysokiego zwycięstwa nad słabym w tym sezonie w spotkaniach wyjazdowych zespołem z Bazylei, jedyne punkty w tym sezonie na wyjeździe zdobyli w Liverpoolu, gdzie udało im się ugrać remis, pozostałe dwa spotkania wyjazdowe w swojej grupie zakończyli porażkami, Bilans bramek 2:7 na ich niekorzyść, tutaj według mojej oceny nie mają żadnych szans na awans , gospodarze zaatakują od pierwszych minut bo na pewno nie będą liczyli na bezbramkowy remis , żeby jak najmniejszym nakładem sił awansować do kolejnej rundy, zwycięstwo gospodarzy jest dla mnie najpewniejszym typem na jutro, ja osobiście za drobne zaryzykuję wysoki handicap.
Zły zapis
⛔100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga LNBP
Spotkanie: Soles de Mexicali - Fuerza Regia
Typ: Soles de Mexicali OT
Kurs: 1.44
Godzina: 3.30
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Heja, witam wszystkich. Jutro oferta jest trochę słaba, a więc typ, a właściwie kurs będzie niezbyt duży. Jest to 6 mecz PO. Stan rywalizacji to 3 do 2 dla Soles. Gra się do 4 zwycięstw i ja uważa, że dzisiaj postawią kropkę nad I. Analizuję trochę tą ligę i widzę co w niej się dzieje. Soli wygrało 3 pierwsze spotkania w PO, na mecze 4 i 5 ewidentnie nie starczyło już im siły. Działo się tak ponieważ w ciągu 6 dni oba zespoły grały 5 meczów PO. Zmęczenie musiało wyjść, a wygląda na to, że lepiej zniósł to zespół Furza. Do tego grał u siebie, co daje dużo. Jutrzejszy mecz będzie grany już na świeżości (4 dni od ostatniego meczu = odpoczynek), a w takim wypadku dużo lepszym zespołem jest Soles i właśnie dlatego na nich stawiam. 3 mecz PO, który Soles wygrało był 9 z rzędu zwycięstwem z zespołem Furza. Niestety seria została przerwana, ale myślę, że dzisiaj rozpocznie się nowa. Dzięki i powodzenia.
✅44
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Vanarama Conference
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kidderminster - Eastleigh
Typ: 2
Kurs: 3,33
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Nie będę udawał, że śledzę tą ligę i jestem obeznany w składach drużyn oraz w formie poszczególnych ekip. Mój typ oparty jest wyłącznie na statystykach. Zacznijmy od podstaw- miejsc w tabeli: gospodarze miejsce 10, goście - 6. Różnica punktowa wynosi 8 pkt (52 do 60). Stosunkowo niewielkie różnice, ale forma w ostatnich 5 spotkaniach to już zupełnie inna bajka. Kidderminster 0-3-2, a Eastleigh 4-0-1. Co więcej jutrzejsi gospodarze legitymują się co prawda bilansem 8-5-5 u siebie, ale nie wygrali od ostatnich 5 spotkań. Goście natomiast grają naprawdę przyzwoicie na wyjeździe: 7-4-6, ostatnich 5 spotkań to 4 wygrane i jeden remis. W ostatniej kolejce Eastleigh ograli na wyjeździe lidera tej ligi 2:1 a Kidderminster przegrali 2:0 z zajmującym ostatnią bezpieczną pozycję zespołem. W pierwszym meczu tych ekip w tym sezonie wygrali jutrzejsi goście 1:0. Typ trochę ryzykowny, bo w lidze, której nie znam, aczkolwiek wydaje mi się, że w świetle powyższych argumentów kurs 3,2 jest naprawdę opłacalny. Jeśli ktoś woli opcję bezpieczniejszą to 2 DNB osiąga 2,2-2,3, więc też całkiem fajnie.
✅233
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: :nona: - LIGA MISTRZÓW: 1/8 finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Basel
Typ: FC Porto -1.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsze spotkanie zakończyło się bramkowym remisem 1:1, jednak to drużyna gości - Porto była zdecydowanie lepszym zespołem od gospodarzy, stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych, przy których po prostu zabrakło szczęścia. Basel tak naprawdę jedna groźna akacja w pierwszych minutach meczu, którą zamienili na jedyną bramkę. Dzisiaj w Portugalii będą mieli jeszcze trudniej, za to Smoki znacznie łatwiej niż w Szwajcarii, za sprawą własnego boiska oraz publiczności. Myślę, że dzisiaj Tello wraz z Martinezem ustalą wynik meczu i Porto gładko wygra przynajmniej dwoma bramkami i awansują do 1/4 finału Ligi Mistrzów, co im się należy w moim odczuciu, bo grają naprawdę dobrze w tym sezonie i miło dla oka. Basel w meczach wyjazdowych w tym sezonie LM nie radzi sobie zbyt dobrze, co pokazują wyniki - Real 5:1, Ludogorets 1:0 oraz Liverpool 1:1, a dzisiaj zapowiada się przegrana i to sroga - ale to jeszcze wszystko zweryfikuje boisko.
✅115​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
graczareksz 33

graczareksz

Użytkownik
Myślę, że dzisiaj Tello wraz z Martinezem ustalą wynik meczu i Porto gładko wygra przynajmniej dwoma bramkami i awansują do 1/4 finału Ligi Mistrzów, co im się należy w moim odczuciu, bo grają naprawdę dobrze w tym sezonie i miło dla oka.
Jackson Martinez wykluczony z gry na 3 tygodnie z powodu urazu mięśnia przywodziciela lewego uda. Sprawdzajcie info a nie lecicie jak leci z typami.Za niego zagra Aboubakar.
 
makaveli23 109,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Miami - Boston
Typ: 2/1
Kurs: 5+
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz tyle ostatnio Boston tych łamancow mial ze obawiam sie ze tym razem go nie bedzie. Ale zaufam jeszcze raz Bostonowi do przerwy, bo jednak ta druzyna zawsze na poczatku meczu potrafi wyrobic duza przewage ktora w drugiej polowie traci i licze ze tak rowniez bedzie i w tym meczu, ktory zapowiada sie na dosc przecietne spotkanie dwoch srednich druzyn. Ostatnio Miami tez miewa lamance na swoja korzysc jak np mecz z Lakers gdzie przegrali do przerwy jednak na koniec minimalnie wygrali, a Boston Celtics to prawie to samo w grze co Lakers, wiec mysle ze mozna liczyc na podobny przebieg meczu i minimalna badz tez nawet 10+ wygrana Celtow do przerwy a wygrana Miami na koniec.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Stany Zjednaczone, NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Heat - Celtics
Typ: Heat jako pierwsi zdobędą 20 punktów
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już nie raz słyszałem, że takie stawianie to zabawa w rosyjską ruletkę. Ja tak nie uważam, myślę, że na tym można spokojnie zarobić zwłaszcza, że to najczęściej drużyna gospodarzy jako pierwsza chcę przejąć inicjatywę w meczu. Miami Heat grają koszykówkę bardzo zdecydowaną, ofensywną i dynamiczną lubią zdobywać punkty i czasami za bardzo chcą je zdobyć przez, co wychodzą wtopy. Teraz w nich wierzę, myślę, że nie będą mieli problemów z wygraniem tego meczu. Celtowie to nie jakaś znakomita ekipa na parkietach przeciwników i już nie raz dostawali łomot od dużo słabszych drużyn na cudzych boiskach. Co ciekawe Heat nie znajduje się w finałowej ósemce. Muszą wziąć się do roboty, bo szansę na nią mają ogromną, podobnie jak Boston zresztą. Obie drużyny rzucą się do gry od początku, a Heat opanuje spotkanie jakoś pewnie na początku trzeciej kwarty i wynik będzie się ciągnął do niepewności. Moim zdaniem 20 punktów to żaden problem i na własnym boisku powinni zacząć dobrze.
⛔100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Austria
Godzina: 19:30
Spotkanie: Znojmo - Klagenfurt
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Limit dziwnej gry chyba wyczerpany. W PO gospodarze obecnego spotkania dali &quot;pokaz&quot; swej gry i nieumiejętności gry w obronie a potem nagłe odrabianie strat ??? Jest 1-1 w pojedynku i teraz trzeba poważnie podejść do sprawy , po ciężkim meczu na lodzie Klagenfurtu i nerwówce bo stracony w ostatnich chwilach 3 tercji gol na wyrównanie, później w dogrywce niestrzelony karny i wreszcie wygrana nadszarpnęła reputacją zespołu.Znojmo stać o walkę na 1-4 miejsca , są drużyną lepszą ale po pierwsze więcej koncentracji, po drugie dokładności i uwagi . Trzeci już mecz powinien trener ogarnąć i ułożyć zespół lepiej ,a także psychika powinna lepiej pracować po wyrównaniu stanu meczu na 1-1 , rywal się nie podda łatwo ale jest w zasięgu a nawet możliwości są po stronie jutrzejszych gospodarzy .... Pierwsze mecz w Znojmo pokazał to po wysokim prowadzeniu brakło im sił a gospodarzom czasu i w końcówce trochę szczęścia ,a Znojmo mogło wtedy wyrównać. Teraz liczę że zabiorą sie do gry solidniej i wygrają spotkanie bez większych niespodzianek...
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey Game
Wszystkie mecze nocnej sesji - NHL :hokej:
0:30 - 3:00 am.
Grand Salami Home Goals under 28,5 @ 1,86 Pinnacle
Ciekawą linię proponuje nam bukmacher Pinaacle. 28 bramek, na gospodarzy dzisiejszej sesji nocnej, to stanowczo za dużo. Więc ja tu gram under. Już tłumaczę, dlaczego, opisując po kolei w skrócie mecze dzisiejsze.
Detroit - Grają dzisiaj z ogórkiem, który ostatni mecz zagrali bardzo powiem brzydko, żenująco. Wygrywając 3-0 dopuścili się sromotnej porażki w tym spotkaniu. Tutaj na pewno jeśli Detroit nie odpuści tak jak to zrobił z Flames a sama ich gra nie była tragiczna, to spokojnie 5 bramek może sieknąć.
Toronto - Po zwolnieniu trenera ich gra jest bez polotu, nie ma tego paliwa jakim napędzał Riemsdyk, gra bardzo ospale. Mało strzałów, a Kessel raz strzeli, raz nawet nie odda meczu, Islanders powinni to ogarnąć przed kolejnymi derbami.
Arizona - Kojoty, również ich gra też jest zgubna w skutkach. Coś tam próbują, całkiem dużo strzałów oddają, ale jednak to nie jest ta ekipa z przed lat. Oddając Vermette, muszą sobie poradzić dzisiaj z Preds, która na pewno postawi opór, mająca ostatnio dołek, za dołkiem.
Sharks - Tu niewątpliwe, czeka gospodarzy wielkie starcie. Po drugiej stronie Pingwiny, którzy rozbrykali się na dobre i nie sądzę aby dziś byli w stanie zmienić swoje nastawienie, cel w meczu. A wiadomym celem jest wygranie tego meczu. Rekiny też mają swoje perełki, a też i mecze kiedy grają totalny piach.
Canucks - Tutaj również solidne spotkanie, bo będą gościć na swoim terenie Ducks, którzy ostatnio skapitulowali na swoim lodowisku z Pens. W takich meczach jak ten, nie spodziewam się gradu goli. Orki mają potencjał, Kaczki mają potencjał. Będzie wymiana ognia. Z dwóch stron na pewno. Orki też maja problemy w swoich formacjach i ta ich gra też ostatnimi czasy nie jest regularna. Mogą odpalić w każdym momencie, ale Kaczki też zrobią swoje, po ostatnim meczu. Na pewno czują niedosyt.
Podsumowując nie sądzę, aby dzisiejsi gospodarze zdobyli ponad 28 bramek, bo i rywale mimo że są wymagający to będą ciężkie przeprawy, aby w każdym meczu padł over. W mojej opinii, nie ma opcji. W dwóch max trzech meczach możliwe, że padnie po 5-6 bramek, ale niekoniecznie..
Przez moje niedopatrzenie chodziło o wszystkie gole w meczach dzisiejszej nocy.
a było jakoś 23, to i tak na plus.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
FC Porto - Basel
Typ:
Basel strzeli bramkę
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu tych drużyn co prawda FC Porto zdominowało mecz, ale co z tego skoro bramkę strzelili dopiero po rzucie karnym w 79 minucie. Padło aż 8 żółtych kartek, a gospodarze ewidentnie bronili korzystnego wyniku już od 11 minuty.
Basel w ostatnich 20 meczach na wyjeździe z okazji rozgrywek Ligi Mistrzów tylko w 5 meczach nie strzelił bramki (Bayern 2x 2010 i 2012), w tym sezonie z Ludogorets (czerwona od 18 minuty) i w 2013 z Schalke gdzie również grali w osłabieniu od 31 minuty.
Goście potencjał w ofensywnie mają dość duży, skoro grają w jednej z bardziej bramkostrzelnych lig, dlatego też liczę na gola z ich strony. W końcu aby awansować to muszą strzelić przynajmniej bramkę.
W ostatnim czasie mogliśmy się dowiedzieć, że nie zagra w tym meczu na pewno Jackson Martinez najlepszy zawodnik &quot;Smoków&quot; 24/17. Musiało to podciąć morale zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.
Dobre wyniki FC Porto również mogą być złudne, bo BATE Borysów, Athletico Bilbao, Shakhtar i Lille to w tym sezonie dość przeciętne zespoły, ewidentnie w nie najwyższej formie.
Basel z roku na rok czyni coraz lepsze postępy w europejskich pucharach, natomiast FC Porto to również solidny zespół, ale nadal nie jestem im w stanie do końca zaufać, często tracą bramki u siebie. To powinien być otwarty brutalny mecz, może padnie też i czerwo jak już zawodnikom puszczą nerwy w końcówce?
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina:
03:00
Spotkanie:
Golden State Warriors - Phoenix Suns
Typ:
Phoenix Suns
Kurs: 2.96
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz b2b dla Warriors lecz nie to powinno mieć decydujące znaczenie dla tego typu a to że wczoraj Warriors grali u siebie z Clippersami i ten mecz miał na pewno większe znaczenie w podświadomości dla gospodarzy niż będzie miał mecz dzisiejszy tym bardziej że grali u siebie a dziś czeka ich wyjazd. Wiemy jak grają Warriors u siebie więc jeśli liczyć na porażki Wojowników i na nich zarobić to zdecydowanie trzeba grać na ich mecze wyjazdowe i najlepiej w b2b gdzie jeden mecz powinien mieć większe znaczenie od drugiego. Warriors pewnie zmierzają po pierwsze miejsce w konferencji zachodu a Suns muszą wygrywać żeby liczyć jeszcze na ósme miejsce i dziś wydaje się dobra okazja bo czeka ich szereg meczów u siebie a ten pierwszy mecz jest według mnie kluczowy do osiągnięcia celu przez Suns. Gospodarze zagrają pięć meczów z rzędu na własnym parkiecie potem wyjazd do Houston i powrót jeszcze na cztery spotkania gdzie ostatnie zagrają z Thunder no i zostaną mecze wyjazdowe do samego końca rozgrywek w sezonie regularnym oprócz paru wyjątków i żeby grać o coś w tych ostatnich meczach trzeba wygrać wszystko u siebie. Na niekorzyść typu jest brak Lena bo raczej nie zagra mimo to decyduję się jednak na gospodarzy. Te drużyny już grały ze sobą i u siebie Wojownicy wygrali jednak na parkiecie Słońc przegrali lecz też trzeba pamiętać że grali wtedy bez Thompsona. Nie chcę wysuwać dalekich wniosków ale Warriors mogą odebrać porażkę w Phoenix całkiem dobrze i szybko o niej zapomnieć. Transmisja meczu na Canal + Sport
⛔100
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins ML OT
Kurs: 1,87
Bwin
Dzisiejszej nocy dojdzie do dość ciekawego spotkania, w którym zmierzą się zespoły Pingwinów z Pittsburgha oraz Rekinów z San Jose. Jednym z pytań dotyczących tego spotkania jest czy po 17 latach w końcu Pingwiny wygrają w hali Rekinów, czy znowu zostaną pożarci przez przeciwnika ze słonecznej Kalifornii? Moim zdaniem jest to idealna okazja by w końcu zakończyć doskonałą passę Sharks i w końcu zwyciężyć na tym niezbyt gościnnym terenie dla ekipy z Pittsburgha. Pingwiny ostatnio załapały dobry rytm i zwyciężają większość pojedynków, na osatatnie 7 starć, przegrali tylko jedno spotkanie z Colorado Avalanche na wyjedzie 1:3, a pokonując tak wielkie firmy jak Blues, Capitals, Ducks czy ostatnio Kings, do tego wszystkie te wygrane zanotowali na wyjazdach. Z kolei San Jose ostatnio bardzo słabo, szczególnie na własnej hali, gdzie niedawno ich niemoc trwała aż 8 spotkań z rzędu. Można więc stwierdzić, że Pingwiny trafiły idealnie na to spotkanie ze swoją formą, jak i słaba dyspozycją Rekinów. Pingwiny pod względem spotkań na wyjazdach są najlepszą drużyną w konferencji wschodniej, zbierając w 32 spotkaniach 42 punkty. Z kolei San Jose u siebie w 35 spotkaniach mają tych punktów tylko 35 i są 11 siłą w konferencji zachodniej pod względem meczów u siebie. Obecnie tournee po Kalifornii wypada Pingwinom wyśmienicie wygrywając ostatnie dwa spotkania z Kings i Ducks, a do pełni szczęścia brakuje im zwycięskiego trzeciego meczu, który z pewnością doda im potrzebnej pewności siebie w następnych spotkaniach w walce o jak najlepszą pozycję w play offach. Dodatkowo w wyśmienitej formie ostatnio jest Patrick Hornqvist, który z pewnością nie raz postraszy bramkarza rywali. Sharks na razie pod kreską jeśli chodzi o top 8 western conference i tracą 5 punktów do czołowej ósemki, sądze, że Rekiny wywalczą sobie ten awans, lecz z innymi drużynami bo na tę chwilę to Penguins grają lepszy hokej a chęć przełamania tej passy w hali Rekinów jak i zaliczenie zwycięskiego tripla w Kalifornii tylko utwierdza mnie w przekonaniu by postawić w tym meczu na Pens.
Zły zapis
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - FC Basel
Typ: Remis
Kurs: 4.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wielu spodziewa się dziś łatwego i w miarę pewnego zwycięstwa FC Porto z FC Basel. Ja osobiście mam nieco inne spojrzenie na to spotkanie, po tym co mogliśmy obserwować w pierwszym meczu tych drużyna, widać, że FC Basel wcale nie ustępuje tak wiele pod względem piłkarskim drużynie z Portugalii. Myślę, że dziś będzie podobnie i kto wie, ja stawiam tutaj na kolejny remis i być może dogrywkę w tej rywalizacji.
Warto pamiętać, że Porto w fazie grupowej miała dość łatwych rywali i o ile BATE Borysów zostało rozbite przez podopiecznych Julena Lopetegui, o tyle w spotkaniach z Bilbao jak i Szachaterem Donieck wcale tak łatwo nie był, również w meczach przed własną publicznością. Z Baskami co prawda udało się wygrać 2:1, natomiast z Mistrzem Ukrainy tylko zremisowali 1:1. Basel jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to owszem raz przegrali bardzo wysoko z Realem Madryt (1:5) przegrali również z Ludogorets (0:1) ale w najważniejszym momencie zremisowali na Anfield 1:1 z Liverpoolem i ten wynik dał im awans do 1/8 Ligi Mistrzów. Osobiście więc twierdzę, że zespół z Szwajcarii może i nie jest faworytem tego spotkania ale też nie należy lekceważyć tej drużyny, bo uważam, że są wstanie sprawić niespodziankę, jaką już byłby sam remis w tym spotkaniu (co zresztą widać po kursach wystawionych na takie rozstrzygnięcie w tym spotkaniu).
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w drużynie Porto wciąż nieobecny jest Jackson Martinez, Adrian Lopez (obaj urazy) oraz Ricardo Pereira, który nie zmieścił się w kadrze Porto na to spotkanie. W drużynie gości z powodu kartek pauzuje Marek Suchý, kontuzjowani są Matías Delgado, Ivan Ivanov i Adama Traoré.
Podsumowując liczę, że spotkanie na Estádio do Dragão nie będzie spotkaniem do jednej bramki, Basel już w pierwszym meczu pokazał, że potrafi grać jak równy z równym z Porto, a momentami będąc nawet lepszą drużyną. Myślę, że stać zespół Paulo Sousy na podobny mecz również w rewanżu i wtedy naprawdę Porto czeka dziś ciężka przeprawa. Ja po cichu liczę, że ten mecz nie zakończy się w regulaminowym czasie gry i o awansie będzie decydować dogrywka czy też nawet seria rzutów karnych.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Guangzhou (Chiny), twarda - 1/16-finału
Godzina: 9:40
Spotkanie: Torebko P. - Munoz-De La Nava D.
Typ: DW 2:0
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja dziś pójdę w stronę 27-letniego Niemca Petera, który moim zdaniem dziś przy dobrej formie może sobie bez problemu poradzić z wyżej ustawionym hiszpanem, który nie jest do końca w świetnej formie. Widziałem wiele razy spotkania Petera, który ma naprawdę dobry serwis i mocny return. Jeśli pierwszy set pójdę gładko mu, to jestem pewny, że wygra szybko. Wystarczy przełamanie w pierwszych trzech gemach. Co do hiszpana, to gracz, który naprawdę różnie bywa na korcie. Czasem można powiedzieć, że w ogóle go nie ma na korcie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom