>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 08.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 8. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Polska
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków strzeli bramkę? : NIE
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Miałem na jutro nic nie grać, ale jak usłyszałem o tym, że na pewno nie zagraw tym meczu Paweł Brożek, postanowiłem zagrać taki typ, bo kurs bardzo fajny.
Ostatnio z okazji meczu Podbeskidzie - Wisła nie zgadzałem się z typującymi na Wisłe, argumentując że Wisła gra tragicznie na wyjazdach. Nie wygrywa, bramek nie strzela, a że tylko raz przegrali to istny cud - z taką grą, tylko w lidze Polskiej jest to możliwe! I ostatnio była powtórka z rozrywki. Wisła z ostatnim w tabeli Podbeskidziem zagrała tragicznie w ofensywie, a gdyby piłkarze Podbeskidzia umieli w kluczowych sytuacjach czysto trafić w piłkę i gdyby Wisła nie miała w bramce Miskiewicza, to spokojnie by się skończyło stratą 3-4 bramek. Na poparcie typu przegląd ostatnich spotkań Wisły na wyjazdach:
Podbeskidzie BB 0-0 Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 1 - 1 Wisła Kraków
Cracovia Kraków 1 - 1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 0 - 0 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 0 - 0 Wisła Kraków
3 bramki strzelone w 6 ostatnich meczach, myśle potwierdza moje słowa, że po kursie 3.0 takie wydarzenie jest bardzo opłacalne. Dodatkowo pragnę zauważyć że na oko jakieś 70-80% z 20 bramek jakie Wisła zdobyła w tym sezonie odbyło się z bezpośrednim udziałem Pawła Brożka(albo gol, albo asysta, albo kluczowe zgranie piłki w kontrze). Gdy nie ma Brożka na szpicy, nie tylko nie ma komu strzelać, ale także nie ma komu robić czarnej roboty, jakże istotnej przy obecnym stulu gry Wisły. Po prostu nie wyobrażam sobie by Wisła grając tak jak w Bielsku w dodatku bez Pawła Brożka była w stanie strzelić bramkę z mocniejszym przeciwnikiem jakim jest Górnik.
⛔ 100
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Polska
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Ostatnio promowałem tu na forum Wisłę, przed meczem z Podbeskidziem, jednak kiedy oglądałem mecz, nóż otwierał mi się w kieszeni na widok tego co grali Wiślacy. W meczu z ostatnią drużyną w lidze od kandydata do podium w Ekstraklasie oczekiwałoby się dominacji przez 90 i 3 pkt, natomiast gdyby nie bramkarz Białej Gwiazdy i kilka razy uśmiech losu w stronę Wisły, to goście do Małopolski wracali by z bagażem 3-4 bramek. Dziś natomiast starcie na &quot;szczycie&quot; naszej &quot;ekstra&quot;klasy. Jak dla mnie w większości przypadków typowanie naszej ligi to mniej więcej jak spin w ruletce. W meczu Górnika z Wisłą upatrywałbym jednak w roli faworyta gospodarza. Wisła fatalnie gra na wyjazdach, tylko 1 wygrana i to dość dawno temu z Koroną. Do tego dochodzi problem w postaci absencji Pawła Brożka co jeszcze bardziej spotęguje problemy w ofensywie ( widoczne w starciu z PBB) Wiślaków. Górnik natomiast zaliczył ostatnio 2 porażki, jednak teraz czas na przełamanie. Liczę na wysoki pressing Górników i charakterystyczne oskrzydlające akcje. Zabrzanie ponieśli ostatnio na swoim terenie porażkę i myślę, że będzie to też motywacją do rehabilitacji. Poza tą porażką 1 remis i 4 wygrane na własnym terenie a więc bilans całkiem przyzwoity. Ten mecz to też starcie 2 selekcjonerów kadry polski Nawałki (obecnego) i Smudy (byłego). Mam wrażenie, że ten pierwszy ma więcej pomysłów na to jak zaskoczyć rywala.
✅ 125
 
G 0

gzb

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna liga polska
spotkanie:jagiellonia-zawisza
typ: jagiellonia
kurs: 2.35
bukmachr: bet-at-home
analiza:
z tak krótka ławką rezerwowych, z nieobecnymi kluczowymi zawodnikami
(goulon, vasconcelos) zawisza nie wygra tego meczu. nie utrzymają tępa które sami
sobie narzucili w ostatnich meczach. nie są w stanie grać na wysokim poziomie co
kilka dni. poza tym uważam,że jaga w końcu zaskoczy,że stokowiec ich ułoży.
białystok to zawsze był ciężki teren dla każdego. teraz było trochę słabszych wyników
ale myślę,że od tego meczu znowu zacznie być budowana twierdza białystok.
⛔ 100
 
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mistrz. Świata do lat 17
Spotkanie
: Nigeria - Meksyk
Typ: 2
Kurs: 4.90
Bukmacher: STS
Analiza: W półfinale gospodarze pokonali bezproblemowo Szwecję 3:0 i byli faworytami tego meczu. Wcześniej Czarnoskórzy zawodnicy pokonali spokojnie Urugwaj (2:0) i Iran (4:1). Natomiast Meksykanie wygrali najpierw 2:0 Włochy, 2:1 Brazylię oraz 3:0 Argentynę. W meczu grupowym pomiędzy tymi zespołami padł wynik 6:1 dla Nigerii,
⛔ 100
Bukmacher

 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Washington Capitals-Minnesota Wild
Typ:Washington -1,5
Kurs:3,88
Bukmacher:pinnacle
Capitals kontra Wild czyli jedno z dzisiejszych spotkań w NHL które z mojego punktu widzenia jest raczej dość łatwe do typowania choć kursy dziwnie się zachowują.Jak można wyczytać w zapowiedziach przedmeczowych będzie to pojedynek pierwszej z drugą drużyną jeśli chodzi o grę w przewadze na chwilę obecną i rzeczywiście gospodarze wykorzystują prawie 28% gier w przewadze natomiast goście grają w tym elemencie gry ze skutecznością 25%.Mnie to jednak nie przekonuje ponieważ co z tego że Wilds grają tak dobrze w przewadze skoro w osłabieniu ich skuteczność obrony to tylko niecałe 78% przy 91,5% stołecznych którzy także w tym elemencie górują nad resztą drużyn w lidze.Dorzućmy do tego fakt że goście to jedna z najgorzej grających ekip na wyjazdach z konferencji zachodniej z 5pkt po 5 meczach i bilansem 12-16 w bramkach oraz to że ostatnim zwycięstwem w stolicy mogli się cieszyć w 2002 roku,natomiast w marcu 2012 nie strzelili nawet bramki.Jak by tego było mało w ostatnim meczu zakończonym wynikiem 3-0 bronił Holtby czyli obecna jedynka w bramce Capitals którego zobaczymy także dziś.Owszem od marca 2012 w drużynie z Minesoty zaszły wielkie zmiany jednak w większości wypadów można wyczytać że ciągle nie wykorzystują pełnego potencjału.Uważam że dziś kluczem do zwycięstwa będzie przewaga własnego lodowiska oraz gra w osłabieniu w które to niespodziewanie hokeiści z Washingtonu górują nad resztą ligi a patrząc na grę dzikich na wyjazdach to podtrzymanie świetnej serii nie powinno być problemem zwłaszcza że największe gwiazdy gospodarzy są w świetnej dyspozycji a lodowisko w stolicy USA nigdy nie było gościnne dla Wilds co potwierdza bilans 1-0-4 w 5 ostatnich meczach.Na sam koniec dodam że z gry w ekipie gości wypadł podstawowy obrońca Keith Ballard więc jest to małe ułatwienie dla ataku gospodarzy.Kurs jest niezły,dyspozycja gospodarzy także więc pozostaje spróbować.Polecam
⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaRosja Premier Liga
Spotkanie: Ural - FK Rostov
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Jutro w lidze rosyjskiej znalazłem ciekawy mecz po ciekawym kursie. Obydwie drużyny grają na podobnym poziomie ale to Rostov jest wyżej który zajmuje 11 miejsce a Ural 13. Po 15 kolejkach gospodarze tylko 2 razy wygrali (ostatni mecz wygrany z Anży) 5 razy padł remis a przegrywali 8 razy. Natomiast bilans Rostova jest praktycznie taki sam z tym że oni wygrali 4 razy a przegrali 2 mecze mnie od swoich najbliższych rywali. W tym meczu jestem skłonny postawić na gości ponieważ są oni w lepszej dyspozycji i jakby nie patrzeć to Ural u siebie nie wygrał od 12 meczy więc Rostov nie jest przeciwnikiem z którym miałoby nastąpić przełamanie ponieważ potrafią oni sobie dobrze radzić w takich meczach a swój ostatni mecz wyjazdowy wygrali. FK Rostov napewno będzie też chciał wygrać ten mecz ponieważ będą chcieli się utrzymać nad strefą spadkową a po tym meczu mogą awansować o 2 pozycje bo rywale nad Rostovem grają mecze z czołowymi drużynami więc szans dużych na wygranie swoich meczy nie mają a dla gości będzie to napewno okazja do polepszenia swojej sytuacji w tabeli. Tak więc dla mnie typ jest zachęcający a kurs na gości jeszcze bardziej mnie zachęcił do gry.

✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
typ: under 2,5
kurs: 1,75
buk: bet365
analiza:
Hit 16 kolejki odbędzie się o godzinie 20:30 w Zabrzu. Mecz zapowiada się dość ciekawie bo oba zespoły maja po tyle samo pkt(28) i zajmują kolejno 2 i 3 miejsce w tabeli.
Wisła po słabym meczu w Bielsku przyjedzie do Zabrza z nadzieją na rehabilitacje po zremisowanym szczesliwie meczu. W szeregach bialej gwiazdy zabraknie Pawła Brożka, który jest sila ofensywna Wisły.
Górnik zaś po przegranym meczu nieszczesliwie w Poznaniu na pewno beda chcieli zaczac punktowac bo w 2 ostatnich meczach nie zdobyli chocby punktu.
Decyduje sie na taki typ, poniewaz:
Wisła ma najmniej straconych bramek w lidze.
Mecze tych druzyn sa bardzo zaciete i pada w nich mało bramek.
H2H
19.07.13 TMO Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 0
30.05.13 TMO Górnik Zabrze Wisła Kraków 0 : 1
01.12.12 TMO Wisła Kraków Górnik Zabrze 1 : 3
03.05.12 TMO Górnik Zabrze Wisła Kraków 2 : 0
20.11.11 TMO Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 1
30.04.11 TMO Wisła Kraków Górnik Zabrze 0 : 2
17.10.10 TMO Górnik Zabrze Wisła Kraków 1 : 0
W ostatnich 7 meczach tylko w jednym meczu padly wiecej niz 2 bramki!
Uważam, ze typ powinien siasc patrzac na statystyki i na to jak dobra gre w obronie pokazuja oba zespoly.
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Montreal Canadiens @ Ottawa Senators
Typ: Montreal Canadiens OT
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś podążamy na kanadyjski klasyk i z udziałem Sens &amp; Habs. Obie ekipy pogrywają ostatnio nieco z &quot;górki&quot;, ale podczas &quot;Rivalry Night&quot; sądzę, że podkręcą odpowiedni poziom. Jeśli chodzi o gospodarzy to ostatnio można się czepiać właściwie wszystkiego; zawodzi goaltending i jeszcze na domiar złego stracili Andersona, który doznał kontuzji karku. Zawodzi ogólna praca w defensywie i po kilku świetnych meczach w tym sezonie ze sporym udziałem Speezy, Michalka i Ryana, nagle coś przygasło i zaczęli bardzo kaleczyć okazując dużą niemoc. Obok Sabres są najsłabiej prezentującą się ekipą na własnej tafli w konferencji wschodniej, a w ich przypadku jest to wielki upadek biorąc pod uwagę m.in ubiegły sezon i power we własnej hali. Ostatni mecz z Jackets dodał na pewno wiary w siebie, ponieważ udało się złapać kontakt , ale dziś rywal z górnej półki i są również pewne rachunki do wyrównania za tegoroczne playoffy.
Habs mają świetny arsenał, mają rewelacyjnego Price&#39;a w bramce i bardzo dobre statsy jeśli chodzi o wykorzystanie special moments. Jednak ostatnio brakuje czegoś, brakuje koncentracji przez pełne 60 minut i w efekcie obróciło się to w 3 porażki z rzędu. Ogółem Canadiens są lepszym zespołem, a forma Senatorów na prawdę wygląda mizernie i nie sądzę, by uwidoczniła się w tym meczu jakaś znacząca przewaga z ich strony. Dla gości to dobry mecz na przełamanie i mam nadzieję, że tym razem uda się postawić kropkę nad &#39;i&#39; w dogodnym momencie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL Regular Season
St. Louis Blues - Calgary Flames
Alexander Steen strzeli (2.20) Unibet !
Krótko i na temat. Steen, to wzorowy strzelec, znajduje się jak na razie na 3 pozycji w klasyfikacji strzeleckiej w NHL. I mając 13 goli na na trzynaście meczy na pewno na tym nie zaprzestanie. A rywal dziś w jego zasięgu. Sam on licząc się z każdym zawodnikiem Flames, to właśnie on biję o głowę rywali. Mając powerplay, potrafi się znaleźć w odpowiednim momencie i gumę umieścić w bramce. A jego bekhend shot należy chyba do jednych najbardziej trudnych do odbioru na całym świecie i nie zdziwię się jak dzisiaj znowu się popiszę swoim kunsztem, nad którym pracuje ciężko na treningach i co najważniejsze, koledzy z drużyny mu ufają. W ostatnim meczu już w 3&#39;minucie zaliczył bramkę, dzisiaj grają na swoich śmieciach i dlaczego miałoby to się nie powtórzyć? Spodziewam się całego dobrego występu Nutek jak i Aleksa.. Umieszczam jego bramkę która była również jakoś nie dawno, a myślę że warto na niego postawić jakieś &#39;&#39;grosze&#39;&#39; bo widać jakie ma cele w tym sezonie i na pewno tego dokona jeśli będzie regularny, bo ambicje i determinacje do on ma wielką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
NIE
kurs: 2.05
buk: Bwin
analiza:
Heh, jak narazie najczęsciej typowany mecz na piątek, więc ciężko w analizie dołożyć coś nowego. Niełatwo wytypować kto jest faworytem, forma bardziej Wisła ale skoro nie gra Brożek, w zasadzie jedyny napastnik Wisły może być im trudno zdobyć jakąś bramkę. Z drugiej strony grający u siebie, ale &#39;porzucony&#39; przez trenera Górnik. Wisła mimo wysokiej pozycji stosunkowo mało bramek strzela i mało traci, Górnik gra bardziej odważna piłke lecz sądzę ze w tym meczu nie będą forsować tempa. Szykuje się byc może fajna okazja na trafienie 0-0, ja sie skłaniam ku bardziej bezpiecznemu typu: strzeli jedna z druzyn albo zadna.
⛔ 100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz
Typ: X
Kurs: 3.10
Bwin
Analiza:
Wychwalany przez wszystkich Górnik doznał dwóch porażek z Cracovią u siebie i z Lechem na wyjeździe. Widać, że powołanie Adama Nawałki na selekcjonera naszej reprezentacji może przynieść złe skutki dla zabrzan.
Wisła w ostatni weekend grała na wyjeździe ze słabym Podbeskidziem (drużyna pierwsza do spadku) gdzie zremisowała 0:0.
Warto postawić w jutrzejszym meczu na remis. Zabrzanie to nie to już nie ta sama drużyna, którą prowadził Nawałka, a Wisła gra różnie. Potrafi pokonać Legie, przegrać z Zawiszą i zremisować ze słabym Podbeskidziem.
Szansę to 50/50 dla każdej drużyny. Przewiduję dużo walki w środku pola z niewieloma akcjami, nie sądzę, abyśmy oglądali super widowisko z mnóstwem bramek.
Górnik dużo strzelał, Wisła mało traci, pojedynek równych drużyn.

Analiza nie ma związku z typem
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia ( Liga I )
Spotkanie: Vaslui - Petrolul Ploiesti
Typ: 1
Kurs: 2.60
Data: 08.11.2013
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na czternastą kolejkę rumuńskiej Liga I.
w meczu spotkają się Vaslui oraz Petrolul Ploiesti.
Vaslui rozegrało w tym sezonie dwanaście meczy w których zdobyło siedemnaście punktów po pięciu wygranych, dwóch remisach oraz pięciu porażkach lecz w tabeli zajmuje dopiero szesnaste miejsce z dziewięcioma punktami przez odjęcie osmiu punktów przez związek rumuński, bilans bramek 13-11.
Petrolul Ploiesti zdobył dwadzieścia sześć punktów w swoich trzynastu meczach po siedmiu wygranych, pięciu remisach oraz jednej porażce i plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, bilans bramek 18-9.
Gospodarze u siebie zagrali pięć meczy z których wygrali cztery oraz jeden raz przegrali, bilans bramek u siebie 8-1.
Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w sześciu meczach po czterech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 8-5.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Vaslui u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i traci bardzo mało bramek a przegrało na swoim stadionie tylko ze Steaua Bucharest która jest poza zasięgiem innych drużyn a Petrolul Ploiesti owszem gra nieźle na wyjazdach lecz do tej pory nie miał po za swoim stadionem dość wymagających rywali a z każdym z nich tracił bramki co może już się nie udać z tak dysponowanym u siebie Vaslui.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Hannover(-1AH)- Braunschweig
Typ: 1
Kurs: 2,20
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Jutro początek 12. kolejki Bundesligi. Kolejka winna rozpocząć się od pewnego zwycięstwa gospodarzy tego meczu. Muszą się w końcu przełamać, są drużyną własnego boiska, są dużo lepsi od gości. Wraca najlepszy strzelec zespołu, Diouf.
Braunschweig wygrał ostatnio z rezerwami Bayeru Leverkusen. Hyypia skupiony był na LM więc oszczędził zawodników i chciał jak najmniejszym nakładem sił wygrać. Ostatnia seria 2 zwycięstw Eintrachtu miała miejsce w marcu br. jeszcze w 2.Bundeslidze.
Za Hannoverem trudne tygodnie. Bez zwycięstwa w 6 meczach. Ale jeśli spojrzymy z kim grali, a byli to: Bayern Monachium, Bayer Leverkusen, Borussia Dortmund, Hertha Berlin, to można im to wybaczyć. Dziwi natomiast porażka u siebie z Wieśniakami w stosunku 1:4 ale jak widać wypadki się zdarzają. Nie wierzę w kolejną stratę punktów u siebie w jutrzejszym meczu. Takie spotkanie koniecznie trzeba wygrać a ich stać na kilkubramkowe zwycięstwo. Wrócił Diouf, oby wróciło wygrywanie. Handicap azjatycki, więc wersja bezpieczniejsza,
pozdrawiam
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Transfer Bydgoszcz - Zaksa KK
typ: Bydgoszcz +2,5seta
kurs: 1,80
buk: unibet

W piątkowy wieczór ostatni zespół PlusLigi zagra ze zdecydowanie wyżej notowaną drużyną ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Transfer przystąpi do tego meczu w nieco odmienionym składzie. W ostatnim czasie Bydgoszcz dokonał dwóch bardzo znaczących transferów. Nowym rozgrywającym jest Paweł Woicki i jego wpływ na grę zespołu widać było już w ostatniej kolejce gdzie Bydgoszcz postawił się w Rzeszowie mistrzom Polski i niewiele brakło a Transfer doprowadziłby do tiebreaka. Drugim ważnym wzmocnieniem jest amerykański atakujący Carson Clark. Nie wiem jednak czy jutro zagra on na pewno bo gdyby zagrał to pewnośc tego typu znacznie by wzrosła. Uważam że Clarkowi bardzo będzie pasował styl gry Woickiego i Clark może zostać jedną z gwiazd całej ligi. Transfer ma solidnych graczy bo Portuondo czy Wika oraz Jurkiewicz to przecież dobrzy gracze.
Zaksa według mnie osłabiła się po ostatnim sezonie bo Kooy to dobry zawodnik, ale nie tak dobry jak Fonteles. I tu strzał w piętę, no bo ani Bociek ani Witczak mimo wszystko nie dorastają do pięt Rouzierowi. Ostatnio grają słabo co pokazali we wtorek w Belgii, ja wtedy nie obstawiałem tego meczu ale bardziej skłaniałem się wtedy za Roeselare ponieważ Zaksa ostatnio grała dwa tiebreaki z Friedrieschafen i JW i grając w 7 czy 8 tyle meczów są na pewno zmęczeni, Ruciak i Zagumny nie są w najwyższej formie, nie rozumiem co w pierwszej szóstce robi Mozdzonek, Wiśniewski jest znacznie lepszy. Może być to ciekawy mecz jednak nie wydaje mi się żeby Zaksa wygrała go do zera.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, PGNiG Superliga M
Spotkanie: Wisła Płock - Gaz-System Pogoń Szczecin
Typ: 1 H(0-7,5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już dziś o 20.30 rozpocznie się 8 kolejka PGNiG Superligi mężczyzn. W Płocku miejscowa Wisła zmierzy się z Pogonią Szczecin. Czyli 2 z 3 zespołem w tabeli. Mój typ to zwycięstwo nafciarzy przynajmniej 8 bramkami w tym pojedynku. Dlaczego?? Pogoń w tym meczu wystąpi bez rewelacyjnego Tomislav Stojkowic, który jest jedną z ważniejszych postaci w bramce. Kto się interesuje dokładniej polską ligą i widział jakikolwiek mecz szczecińskiej siódemki wie, że ten zawodnik sprawia różnicę. W bramce wystąpi Paweł Matkowski lub trzeci bramkarz Pogoni Eugen Andreev, który podczas braku w składzie pierwszego bramkarza, może zagrać (przepis, że w składzie może być tylko 3 zawodników spoza UE). Czyli są to zawodnicy, którzy mało grali w tym roku, nie chciałbym skłamać, ale mołdawianin nie zagrał jeszcze ani razu.
Kolejnym argumentem, który może sugerować na wysokie zwycięstwo nafciarzy jest fakt, iż Pogoń, walcząca w tym roku o medal ma przed sobą dwa ważne mecze z Azotami Puławy i Stalą Mielec czyli zespołami, które w ostatnich latach były w czołówce polskiej ligi.
Tematu Wisły w tym momencie nie chce już poruszać, bo różnica między zespołami jest, a brak podstawowego bramkarza w Szczecinie i mecze, które mają przed sobą powinny być przekonujące, że to gospodarze wygrają to spotkanie WYSOKO!!

✅ 85
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka,NBA
Spotkanie: Denver Nuggets(-4.5) - Atlanta Hawks
Typ: 1
Kurs:1.93
Bukmacher:ComeOn
08.11.2013 03:00
Analiza:
Sezon w najlepszej lidze koszykarskiej się zaczął więc należy sprobowac swoich sił.Na dziś noc zapowiada się ciekawie w Denver.Tłoki podejmą Jastrzębie i to być może będzie spotkanie w którym w końcu po trzech porazkach z rzędu wygrają spotkanie.Atlanta gra w kratkę.Dwie wygrane i dwie porażki na początku rozgrywek.Są wyżej w tabeli ale to poczatek sezonu więc te pozycje będą się zmieniać jak w kalejdoskopie.Myślę że w końcu przyszedł czas na to że Denver w końcu zatryumfuje.sądzę że to nastapi dzis i stawiam na nich nawet że wygrają minimum rożnica pięciu punktów.graja na własnej hali i przy wsparciu kibiców którzy z pewnością będą ich goraco dopingowac.Myśle że to mecz na przełamanie więc stawiam na nich.Powodzenia Tłoki z Denver.dzisiejsza noc powinna należeć do was!!!
⛔ 100
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Minnesota Wild @ Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 1,97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś ode mnie typ na Capitals. Wild po czterech domowych spotkaniach udają się do Waszyngtonu by rozegrać spotkanie z Caps. Minny w ostatnich spotkaniach pokazała całkiem fajny hokej, pewnie w bramce spisywał się Harding, jednak trudno ukryć, że zdecydowanie trudniej gra się im na wyjazdach, a dzisiejszy rywal będzie bardziej wymagający od trzech ostatnich przeciwników, z którymi wygrywali. Capitals, zaś po słabym początku rozwija skrzydła, nawet podczas absencji Ovechkina radzili sobie całkiem nieźle, a po powrocie kapitana jest tylko lepiej. Na pochwałę zasługuje dobrze funkcjonująca ofensywa Orłów, a także wysoki procent PK i PP - co ciekawe w obu rankingach są pierwsi. Szczególnie w grze w przewadze upatruję szanse, bo o ile Wild również dobrze radzą sobie w tym elemencie to ich Peantly Kill znacznie odstaje. Myślę, że właśnie w przewadze najłatwiej będzie przebić się przez defensywę Wild, co w sumie jest dość oczywiste, ale właśnie ten aspekt może być kluczowy.
⛔ 100
Nie podano czy po 60&#39; czy OT
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Osasuna - Almeria
Osasuna
2,20
WilliamHill

Jutro widzę zwycięstwo Osy. Podobna taktyka jak w starciu z Rayo. Goście wygrali dwa ostatnie mecze, są syci na ten moment. W 3 zwycięstwo z rzędu nie wierzę, bo mecz z Valencią nie był starciem w którym to oni dominowali, to rzecz chyba normalna. Mecz z Valladolid był poprawny, ale nie idealny. Marnowali masę dobrych okazji i aż prosiło się, by to wszystko się na nich zemściło. Rywala pod własne pole karne też dopuszczali zbyt często.
Osa co prawda przegrała ostatni mecz i to aż 0:5, ale tam złożyło się na to kilka czynników. Rywal z wyższej półki, który powraca do formy. Dwa, mecz wyjazdowy, a jak wiemy z ostatnich sezonów Osa nie jest i póki co nie będzie mocno punktować na wyjeździe. Po trzecie, czerwona kartka całkowicie dobiła zespół i kolejne bramki wpadały, a zespół praktycznie miał zerowe parcie do przodu. W pierwszej połowie trochę pograli piłką, ale mieli spory problem by przebić się przez dość wysoko ustawioną defensywę drużyny z San Sebastian.
Almeria broni się całkowicie inaczej. Stoją raczej we własnym polu karnym i czekają na ewentualne kontry. Na początku sezonu wyglądało to inaczej, bo postawili na futbol totalny. Rezultat był taki, że przegrywali wygrane mecze. Osa odprawiła Rayo nie tak dawno z kwitkiem to odprawi, a przynajmniej powinni odprawić również Almerię. Mocnym punktem gospodarzy powinny być po raz kolejny stałe fragmenty gry. Nie sądziłem, że z Osy da się jeszcze coś wykrzesać, ale nowy trener pokazuje, że nie chce stać w miejscu. Na mecz z Almerią powołał 16-latka.
⛔ 100
 
A 4

axelr8

Użytkownik
Piłka Nożna : Ligue 2
Nancy - Chateauroux
typ: 2
kurs: 6,73
bukmacher: oddsring
Podobno kazda seria kiedyś się kończy . Wyczyn drużyny Chateauroux zdaje się temu przeczyć . Oni nie odnotowali wygranej w 30 kolejnych wyjazdowych meczach w Ligue 2 . Pytanie jak w takim razie byli się wstanie utrzymać ? To nie jest chyba taka zła drużyna , albo mają zaczarowany swój stadion . Poprostu nie potrafią grać wyjazdów . Może by się przydała kompletna zmiana taktyki na mecze wyjazdowe , albo zmiana trenera , skoro ten nie potrafi nic z tym zrobić . Napewno jest to ewenement i problem , który najwyższy czas rozwiązać .
Rywal nie jest może do tego najlepszy , bo to spadkowicz z Ligue 1 i zwycięzca trzech ostatnich meczów , ale zważywszy na to , jak wyrównana jest to liga , rywal napewno w ich zasięgu . Nie znanazłem nic na temat sytuacji kadrowej obu zespołów , ale jakiekolwiek absencje nie miałyby wpływu dla mnie co do zagrania tego meczu . W końcu muszą . To już duzo za długo trwa . W razie niepowodzenia spróbuję jakiejs progresji , o ile pieniążki pozwolą . Dzisiaj zaczynam od symbolicznej stówki . Tyle ,że na bet365 po nieco niższym kursie .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom