>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.07.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
P 53

piwoor

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Newport
Spotkanie: Ebden - Sweeting
Typ: Sweeting
Kurs: 1,72
Buk: bet365
Analiza: Zawodnicy ci wcześniej nie spotkali się. W rankingu Ebden jest 157, zaś Ryan Sweeting mieście się w TOP100 i jest 65. Jest to różnica o prawie 100 lokat. To coś znaczy, to, że Sweeting jest lepszym zawodnikiem. Obaj mają po 26 lat. Obaj są praworęczni. Statystyki co do wygranych w tym roku wyglądają następująco: Ebden 28/15 (53% wygranych), Sweeting 31/16 (51%). Statystyki te są bardzo podobne. Jednak ze względu na lokatę w rankingu myślę, że dziś wygra Amerykanin Ryan Sweeting!
Przeniesiony na prośbę autora.
⛔ 100
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 5 lipca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 26

wislaks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa świata panie 2011
Spotkanie: Anglia - Japonia
Typ: Japonia
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
We wtorek bardzo ciekawe spotkanie można powiedzieć, że to spotkanie 2 bardzo dobrych drużyn no właśnie można było by tak powiedzieć ponieważ gdy oglądałem ostatnie spotkanie reprezentantek Anglii to można by było powiedzieć o nich dużo złe ponieważ ostatnio zagrały bardzo słabo co prawda Angielki wygrała ale w bardzo słabym stylu często tracili piłkę i wygrały tylko po dużym szczęściu. Natomiast bardzo dobrze spisują się reprezentantki Japonii na tegorocznych mistrzostwach świata ponieważ wygrały wszystkie dotychczasowe 2 mecze w grupie np. Japonia wygrała z Meksykiem aż 4:0 a Angielki tylko zremisowały z reprezentantkami Meksyku 1:1. Więc dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu będą bardzo dobrze spisujące się Japonki które są na fali i stać je aby wysoko wygrać z Anglią i pokazać, że mogą w tym turnieju zajść bardzo daleko.
⛔ 100
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA - MLS
Spotkanie: Real Salt Lake - New England
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W jutrzejszym spotkaniu Major League Soccer, czwarta drużyna konferencji zachodniej Real Salt Lake podejmie ostatnią drużynę konferencji wschodniej, a mianowicie New England. Real Salt Lake jest zdecydowanym faworytem, wszystkie statystyki przemawiają na jego korzyść. Real Salt Lake dysponuje dużo większym potencjałem. Ponadto kolejnym atutem gospodarzy będzie ich własne boisko. W dodatku nie są w najgorszej formie, w meczach na własnym stadionie (2-3-1). Co innego można powiedzieć o drużynie gości. Z ostatnich 3 meczów wyjazdowych wszystkie przegrała, a łącznie w 6 meczach u siebie i na wyjeździe nie odniosła ani razu zwycięstwa (jedynie dwa remisy). Real Salt Lake z ostatnich 3 meczów u siebie, zwyciężyło w dwóch (1 mecz w US Open) i raz zremisowało. Ponadto patrząc od roku 2009, New England zwyciężyło tylko raz, a pozostałe 4 mecze kończyły się zwycięstwem ekipy Real Salt Lake. Warto dodać, że Real Salt Lake ostatnie 2 mecze u siebie z New England wygrało bardzo, ale to bardzo przekonująco (5:0 i 6:0). Na koniec trzeba wspomnieć, że te drużyny już raz w tym roku spotkały się w rozgrywkach ligowych i New England przegrało na własnym obiekcie, z wyżej notowaną drużyną Real Salt Lake (0:2).
Wydaje mi się, że jest to pewna &quot; 1 &quot; :cool:
⛔ 100
 
hatak 29

hatak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Copa America - 0:15
Spotkanie: Urugwaj - Peru
Typ:
remis
Kurs: 4.00
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Zmagania w grupie C rozpoczynają się od meczu Urugwaj - Peru. Faworytem bukmacherów jest Urugwaj który bardzo dobrze spisywał się na ostatnich MŚ. Na tegorocznym Copa America rozgrywanym w Argentynie padły już 3 remisy w pierwszych 4 meczach. Widać że nikt nie chce zgubić na początku punktów. Peru w tym roku na 4 mecze zremisowało 3, a w rozgrywkach eliminacji MŚ potrafili nawet pokonać Urugwaj. Typuje remis. Myślę że piłkarze z Peru obronią się przed Suarezem i spółką.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America 2011
Spotkanie: Chile - Meksyk
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,10
Buk: Tobet
Analiza:
Mam dość underów, nudnych meczy (może oprócz Paragwaj - Ekwador). Ktoś musi zaczać strzelać i te dwie reprezentacje wydają się do tego najlepsze.
Nie wierzę, że wszystkie sześć meczy skończy się underami, a prędzej w tym meczu sobie drużyny postrzelają niż w spotkaniu urugwajczyków z peru.
Chile ma Suazo i Sancheza, ja widzę ich w roli czarnego konia turnieju.
A Meksyk? Dos Santos to jedyne nazwisko które może kojarzyć ktoś kto nie siedzi w futbolu. Mimo wszystko Meksykańska młodzież może coś ustrzelić, myslę, że będą chcieli zmazać plamę po wpadkach społecznych kolegów z drużyny i pokazać się jak najlepiej. Wystarczy? Myślę, że nie, ale ten mecz wręcz musi skończyć overem. Cztery lata temu w Wenezueli padł remis 0:0 ale wówczas były to inne drużyny...
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz: Shakhtar - Din Kiev
Typ :1
Kurs : 2.10
Buk: Expekt
Analiza:
Na stadionie w Połtawie zagrają dwie zdecydowanie najlepsze drużyny ligi ukraińskiej. Faworytami potyczki są piłkarze z Doniecka - mistrzowie kraju i zdobywcy pucharu Ukrainy. W moich oczach również upatruje zwycięstwo Shakhtara bo jest to obecnie zdecydowanie lepsza drużyna. Widać to po lidze ukraińskiej i jej wynikach. Statystyki wygranych meczy między sobą są wyrównane i nie ma co się tym kierować. Mianowicie Shakhtar wygrał 8 razy a donieck 6. Jednak ostatni mecz o puchar 25.05 wygrał gładko Shakhtar i myśle że wynik dziś będzie podobny. Warto jeszcze zaglądną do ostatnich sparingów obu drużyn. Oto wyniki ostatnich meczy Shakhtara :
29/06/2011 Towarzyskie Klubów Sz. Donieck vs. Haifa Z - 2: 0 &lt;/SPAN&gt;
26/06/2011 Towarzyskie Klubów Austria W. vs. Sz. Donieck Z - 1 :3&lt;/SPAN&gt;
25/06/2011 Towarzyskie Klubów Innsbruck vs. Sz. Donieck Z - 0 :2&lt;/SPAN&gt;
25/05/2011 Puchar D. Kijów vs. Sz. Donieck Z - 0 :2


Sz. Donieck vs. Haifa Z - 2: 0 &lt;/SPAN&gt;
Sz. Donieck vs. Haifa 2-0
Austria W. vs. Sz. Donieck 1-3
Innsbruck vs. Sz. Donieck 0-2


A oto ostatnie sparingi Dynamo:
D. Kijów vs. Senica 2-1
Din. Kiev - Manisaspor 0-0



Myśle że kurs naprawdę warty grania zachęcam.
Din. Kiev - Ploiesti 3-2

Din. Kiev0 - 0Manisaspor
⛔ 100
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Piłka Nożna, Copa America
Urugwaj-Peru
0-2 goli 1,68
Betclick
Póki co w Copa America pada mało goli-4 mecze i ledwie 3 gole ! Pokazuje to, że drużyny grają defensywnie i w 1 meczu przede wszystkim nie chcą ryzykować i zachodzą z założenia, że remis w 1 meczu turnieju nie jest zły.
Dziś startuje grupa C. Spodziewam się, że w meczu Urugwaj-Peru również nie padnie więcej niż 2 gole. W Peru kontuzjowani są Pizzaro i Farfan przez co ucierpi ich ofensywa,a Guerrego który ma straszyć Urugwaj w zakończonym sezonie strzelił ledwie 4 gole w Bundeslidze-wynik słaby.A jak się nie ma siły z przodu to zapewne trzeba będzie zagrać defensywniej. Urugwaj z kolei ma niezłą defensywę(na mundialu rok temu grał kapitalnie w defensywie) z Godinem, Caceresem czy Lugano. Siła ofensywna też jest niezła- jednak wątpie że Suarez czy Cavani rozstrzelają się na dzień dobry(jest jeszcze Forlan, który jednak jest po kiepskim sezonie) , zwłaszcza że są po ciężkim i wyczerpującym sezonie.
✅ 68
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa America 2011
Spotkanie: Urugwaj-Peru (Rezultat po 1. połowie)
Typ: X
Kurs: 2,20
Bukmacher: bwin
Analiza: Po pierwszych czterech meczach, turniej lekko zawodzi, przede wszystkim pada zbyt mało bramek, faworyci zawodzą... Postanowiłem zaryzykować i postawić, że pierwsza połowa tegos spotkania zakończy się remisem. Oczywiście Urugwaj to zdecydowany faworyt do zwycięstwa, nikogo zapewne nie zdziwi kilkubramkowe zwycięstwo Urusów, zresztą w kadrze Peru brakuje trzech największych gwiazd: Farfan, Pizarro i Vargas. Ja jednak postanowiłem zaryzykować, już wyjaśniam dlaczego. Mecz ten otwiera rywalizację w grupie C, czyli nikt nie rzuci się do ataku od pierwszych minut, pokazały nam to zresztą pierwsze mecze. Urugwajczycy zaczną raczej spokojnie, a w drugiej połowie pokażą dopiero &quot;pazur&quot;. Liczę także, że piłkarze z Peru pójdą w ślady Wenezueli oraz Boliwii, które grały z wielkimi faworytami jak równy z równym, dlatego spodziewam się iz Peruwiańczycy napsują krwi Urusom w pierwszej fazie spotkania skutecznie przeszkadzając gwiazdom Urugwaju w konstruowaniu akcji ofensywnych.
✅ 120
 
metsej 0

metsej

Użytkownik
⚽Spotkanie : Chile - Meksyk⚽
Typ : x
Kurs : 3,5
Buk : Bet365

Na dziś wybrałem męcz pomiedzy dwoma wyrównanymi drużynami . Zarówno Chile jak i Meksyk są drużynami z najwyższej półki . Stawka tego meczu jest dość spora . Jest to mecz otwierdzajacy walke w grupie dlatego myśle , że zadna z druzyn nie bedzie chciała polec i za bardzo się odkryć . Oba zespoły mają wiele gwiazd grajacych w Europie i najwiekszych klubach świata . Te 2 drużyny charakteryzuje waleczność i determinacja . Chile w meczach towarzyskich spisywało sie na prawde dobrze u siebie . Jednak i Meksyk nie próżnował wygrywając złoty puchar z Usa 4:2 . Poziom tego spotkania był na prawde wysoki . Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami to tak jak wczesniej wspominałem zażarta walka . Czesto jedna z drużyn przechyla szale zwycięstwa strzelając 1 bramkę lub tez remisując . Myśle że teraz bedzie podobnie
⛔ 100
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Peru
Typ: Ponad 2,5 bramki w meczu
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza: Przed nami mecz otwarcia grupy C w rozgrywanym w Argentynie mistrzostw Ameryki Południowej. Urugwaj wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania. Mecz budzi jednak wiele wątpliwości. Poprzednie mecze mocno zawiodły kibiców, bramek w Copa America też na lekarstwo. Wielu typerów w związku z tym wykazuje zachowawczość typując minimalne zwycięstwo lub under bramkowy. Peru zajmuje obecnie 54 lokatę w rankingu Fifa. Największą gwiazdą tego zespołu jest Jefferson Farfan (Shalke 04). Natomiast Urugwaj zajmuje 7 lokatę, a wśród największych gwiazd drużyny należy wymienić Forlana, Suareza i Cavaniego. Wszyscy pamiętamy cudowne mecze Urugwaju na zeszłorocznych Mistrzostwach Świata w RPA (ostatecznie 3 miejsce). Peruwiańczycy nie brali udziału w tym turnieju. To jest jednak historia. Piłkarze mają za sobą cieżki sezon w klubach, ich forma uległa zmianie w porównaniu do lata ubiegłego roku. Jeśli chodzi o czołowych napastników Urugwaju to sytuacja ma się dobrze. Diego Forlan strzelił w poprzednim sezonie 8 bramek w lidze. Edinson Cavani trafiał do bramki rywali Napoli aż 26 razy. Najgorzej z ofensywnego trio wypadł Luis Suarez z Liverpoolu, który zdobył 4 gole. Zmiana klubu najwidoczniej nie wyszła mu na zdrowie... Czy dzisiaj worek z bramkami na Copa America w końcu się otworzy? Uważam, że znakomite trio Urugwaju jest w stanie otworzyć taki worek. Urugwaj ma wielki potencjał, ale nie można również lekceważyć zawodników z Peru. Niejedna drużyna w tegorocznym Copa America udowodniła, że wolą walki i nieugiętością da się ugrać dobry wynik nawet z Argentyną czy Brazylią. Myślę, że Peru postawi bardzo trudne warunki, pewnie będą mieć niejedną sytuację do strzelenia bramki i kto wie, czy jej nie wykorzystają. Tutaj właśnie upatruje szans na powodzenie mojego typu - nawet przypadkowa bramka Peruwiańczyków i w odpowiedzi co najmniej 2 Urugwajczyków. Być może Forlan i spółka sami zaaplikują 3 bramki... Zobaczymy, ale biorąc pod uwagę ofensywną siłę dzisiejszych rywali typ ma duży value.
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Mistrzostwa Świata - kobiety
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: Niemcy -1 azjatycki
Kurs: 2,04
Bukmacher:

Niemki są lekko sfrustrowane ostatnimi zwycięstwami różnicą jednego gola. Jutro zagrają w Francuzkami, które także po dwóch kolejkach fazy grupowej mają na koncie komplet punktów. Faworytkami są, rzecz jasna, gospodynie całego turnieju, jednak ja ogromne szanse widzę w co najmniej dwubramkowej wygranej podopiecznych Silvii Neid, które powalczą o awans z pierwszego miejsca.
Kurs na azjatyckie -1 na Niemki z pewnością zachęca do zagrania. Nie jest tajemnicą, że ta drużyna uważana jest za największą siłę, jeśli chodzi o kobiecy futbol. Ekipa Francji ma już zapewniony awans, podobnie jak ich rywalki, jednak na własnej ziemi to Niemkom będzie bardziej zależeć na wygranej, w dodatku jak najokazalszej, bo poprzednie spotkania nie zakończyły się zgodnie z ich przewidywaniami.
Po raz ostatni obie ekipy spotkały się na Mistrzostwach Europy. Wówczas faworytki rozniosły swoje przeciwniczki, wygrywając aż 5:1.

Zarówno Niemki, jak i Francuzki do tej pory w swej grupie rozegrały mecze z Kanadyjkami i Nigeryjkami. Obie ekipy pokonały zespół z Afryki 1:0, zaś w starciu z Kanadą reprezentacja „Trójkolorowych” urządziła sobie popis strzelecki, aplikując 4 bramki i nie tracąc żadnej. Niemki z Kanadyjkami natomiast lekko się męczyły, wygrywając tylko 2:1.

Jutro będzie okazja, by pokazać, że największe faworytki tej imprezy nie zagubiły formy i dwa z rzędu zwycięstwa różnicą jednego gola były tylko przypadkiem. Jeśli Niemki będą tego dnia bardziej skuteczne, powinny pokryć handicap, jednak dla bezpieczeństwa polecam tu azjana.
✅ 104
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
spotkanie : Chile-Meksyk
typ: 2
kurs: 5,3
buk: expekt
Dzisiaj kolejne mecze Copa America, jak na razie turniej dostarcza nam wielu niepodzianek. Dzisiaj w nocy dojdzie do spotkania pomiędzy Chile a Meksykiem. Meksykanie to troche naciagana druzyna jak na Copa Americe ale organizatorzy ze wzgledu na deficyt druzyn w turnieju postanowili zaprosic również ekipe z Ameryki Środkowej. Prezechodzaj juz jednak do konkretów, faworytem bukmacherów jest zdecydowanie Chile. Szczerze jestem lekko rozczarowany kursami jakie zostaly wystawione na ten mecz, rozumiem ze ekipa okreslana w tym spotkaniu mianem gospodarzy jest solidna druzyna jak na warunki południowoamerykańskie, owszem spisali sie dobrze w zeslzorocznym mundialu ale przeciez Meksyk to ekipa ktora niedawno wygrala Gold Cup po wygranej w finale nad ekipa USA 4-2 i w moim przekonaniu moja oni rowniez spore szanse na wygranie jutrzejszego spotkania. Jednym mocnym argumentem który obniza jakosc zespolu meksykanskiego jest z pewnoscia brak ich lidera, napsatnika Manchesteru United czyli sławnego już Chicharito Hernandeza, z pewnoscia jest to duza strata ale pilka nozna to gra zespolowa, wiadomo ze latwiej gra sie z takim pilkarzem w druzynie ale absencja jednego zawodnika nie przekresla szans calej druzyny tym bardziej ze Meksyk ma w swoich szeregach zawodnikow ktorzy prezentuja naprawde dobry futbol. Na swoich 6 ostatnich meczy wygrali 5, ktoś może powiedziec,że grali ze słabeuszami gwatemala, kostaryka czy honduras...ok tylko spojrzmy co dzieje sie w tym turnieju...Brazylia remisuje z Wenezuela, Argentyna remisuje z Boliwia a to dopiero pierwsze kilka meczy. Nie twierdze, że dzisiaj Meksyk rozniesie w pył ekipe chilijska ale jestem pewien ze nie bedzie to mecz z tak oczywistym faworytem jak wskazuja bukmacherzy, mysle ze Meksyk jest spokojnie w stanie pokazac swoich dzisiejszych rywali, co wiecej mysle ze na tle pozostalych ekip sa oni w czołowce, dzisiaj przed nimi pierwszy powazny test, jezeli go zdadza to beda na dobrej drodze do uzyskania dobrego wyniku, mysle ze po takim kurzie warto zagrac na ekipe z Ameryki Środkowej.
⛔ 100
 
novantatre 0

novantatre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Copa America 2011/Argentyna
Spotkanie: Urugwaj - Peru
Typ: Urugwaj
Kurs: 1.50
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: W przyszłą noc, która nas w Polsce za kilka godzin zastanie będziemy świadkami pojedynku grupy C w ramach Copa America 2011, w którym to Urugwaj podejmie reprezentację Peru. Widziałem już w internecie wiele typów, od zwycięstwa umownych gospodarzy z HandiCupem aż po wygraną Peru. Ja osobiście typuję zachowawczo, ale uważam, że po 90 minutach gry to Urusi osiągną sukces jakim oczywiście będzie ich wygrana. Urugwajczycy potraktowali te mistrzostwa bardzo poważnie, przyjechali w mocnym, rzetelnym składzie na każdej pozycji, zobaczymy są tacy piłkarze, jak Muslera (Lazio Rzym), Lugano (Fenerbahce Stambuł), Diego Godin (Atletico Madryt) czy wreszcie piorunujące trio napastników: Forlan, Cavani, Suarez oczywiście zależy ta trójka od systemu gry jakim wyjdą na murawę, ale jeśli podopieczni Oscara Tabareza będą w zestawieniu 4-3-3 to uważam, że te gwiazdy po prostu muszą przynieść bramkę może więcej dla popularnych Celeste. Historia meczów jednak jest na korzyść Peruwiańczyków, gdyż np. na poprzednim Pucharze Ameryki w bezpośrednim pojedynku to oni okazali się lepsi i wygrali przekonująco 3:0 - to jednak historia i mam nadzieję, żę się nie powtórzy, a praktycznie rzecz biorąc nie może, bo Urugwajczycy mają naprawdę konkretny zespół, który nie przypadkowo jest czwartą drużyną na świecie i który jest oczywiście wyżej w strefie CONMEBOL od Peru. Dodatkowo mało osób stawia na jutrzejszych &quot;gości&quot;, gdyż przyjechali oni do Argentyny w mocno okrojonym składzie, bez swoich gwiazd. Spójrzmy w kadrze nie ma np. Miguela Villalta i Juana Carlosa Mariño, a więc zawodników, którzy strzelali bramki w poprzednim meczu obu reprezentacji. Ponadto myślę, że Urusi wiedzą o kryzysie Argentyny (chyba lekkim kryzysem można to nazwać) i słabszej formie Brazylii dlatego będą chcieli poprzez fazę grupową pokazać tym &quot;największym&quot;, że oni też się liczą i będą walczyli o mistrza. Myślę, że czternastokrotni zwycięzcy tych rozgrywek z świetnym i poukładanym składem powinni sobie poradzić z osłabionymi rywalimi. Tak jak pisałem wcześniej niektórzy typowali, by tutaj HC- w kierunku &quot;Charrúas&quot;, ale biorąc pod uwagę pierwsze mecze faworytów na tym turnieju jestem ostrożny i stawiam &quot;tylko&quot; na &quot;czystą 1&quot;. Mecz będzie transmitowany na żywo w TVP SPORT.
⛔ 100
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America 2011
Spotkanie: Chile - Meksyk
Typ: Chile (-2,5)
Kurs: 6,40
Buk: Bet365
Analiza:
Do reprezentacji Meksyku śmiało można by dopisać cyfrę 2, zdecydowanie nie jest to pierwsza reprezentacja, większość z tych chłopaków na kolejne występy w reprezentacji będzie musiała poczekać jeszcze 2-3 lata, taka szansa jak Copa America może sparaliżować młodych Meksykanów, szczególnie, że naprzeciw nich stanie zawsze groźna reprezentacja Chile która tak udanie zaprezentowała się na niedawnych MŚ m.in walcząc jak równy z równym z Hiszpanią, w tym meczu jest szansa na grad goli, bramka w pierwszych 15 min dla Chile otworzy młody Meksyk co skończy się pogromem
⛔ 100
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ U17, Meksyk
Spotkanie: Francja (U17) - Meksyk (U17)
Typ: Czy zespół 2 wygra do 0? Tak
Kurs: 3,50
Buk: bWin
Analiza:
Spotkanie zespołów U17 Francji i Meksyku. Typuje tutaj wygraną meksyku do 0.
Dlaczego?
-W dotychczasowych spotkaniach Meksyk pokazał się ze znacznie lepszej strony jeżeli chodzi o grę
-Meksyk gra u siebie, jest na fali, a sędziowie zapewne kilka razy pod presja tłumu pomylą się...
-Francja wygrała ze słabą Argentyną i zremisowała z dwoma równie słabymi przeciwnikami: Jamajką i Japonią.
-O ile spotkanie grupowe Meksyk grał bardziej agresywnie to widać że po wyjściu z grupy o wiele bardziej wzmocnili linie defensywną, a co za tym idzie będzie im trudniej strzelić bramki.
Jak dla mnie Meksyk jest faworytem tych mistrzostw, gra bez żadnych oporów, zespołowo, świetnie taktycznie choć czasami chaotycznie - jak to siedemnastolatkowie. Francja do tej pory nie pokazała właściwie nic jak dla mnie, dlatego moim zdaniem w tym meczu nie będzie miała nic do powiedzenia!
⛔ 100
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
dyscyplina : pilka nozna , major league soccer
spotkanie : Los Angeles - seattle
typ : X
kurs : 3.78
bukmacher : pinnacle sports
analiza :
jutro o godzinie 4.30 czasu polskiego , zostanie rozegrany bardzo interesujacy mecz pomiedzy druzyna los angeles , a druzyna gosci seattle . los angeles przewodzi tabeli , majac na swoim koncie 35 punktow i ogolny bilans bramkowy +10 . seattle natomiast z 31 oczkami na koncie i ogolny bilansem bramkowym +7 zajmuje miejsce trzecie , premiowane awansem do play-offow (nalezy jednak pamietac ze czwarte sal lake ma 4 spotkania rozegrane mniej) . obydwie druzyny prezentuja dosc wyrownana forme , los angeles w pieciu ostatnich spotkaniach odnioslo 2 wygrane , 3 razy remisujac . seattle w ostatnich 5 meczach zdobylo 9 oczek , 3 razy wygrywajac i 2 razy remisujac . nalezy dodac iz w ostanich 2 meczach u siebie druzyna los angeles zanotowala 2 remisy , mysle wiec ze dzis bedzie podobnie i po zacietym meczu , druzyny podziela sie punktami . !!!POLECAM!!!
✅ 278
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Copa południowa Ameryka
05.07.2011 02:45
Chile v Meksyk
Typ: Chile powyżej 2.5 gola
Kurs: 4.33
Buk: bet365
Seria: 0
W pierwszym meczu grupy C Copa America zmierzą się drużyny Chile v Meksyk. Chile to obok Urugwaju faworyt do awansu z tej grupy i zarazem jeden z pretendentów do wywalczenia tytułu turniejowego. Wśród graczy Chile znajduje się wielu zankomitych pikałrzy, w tym wielka gwiazda Alexis Sanchez, piłkarz który był objawienie minionego sezonu w Serie A gdzie był najlepszym strzelcem w Udinese a teraz ma przejść do samej Barcelony. Meksyk, który w Copa America gra jako gość z racji dzikiej karty raczej nie odegra większej roli w tym turnieju. Meksyk po wygraniu pucharu CONCACAF, na turniej Copa America przyjedzie niemalże w całkiem innej sytuacji kadrowej bowiem większość zespołu stanowią gracze z drużyny młodzieżowej U-23. Ponadto w reprezentacji Meksyk miał miejsce skandal obyczajowy, z powodu którego od zespołu zostało odsuniętych aż 8 podstawowych graczy. Jedynym zawodnikiem znanym w składzie Meksyku będzie doświadczony Giovani dos Santos ale on sam meczu nie wygra. Faworytem jest tutaj Chile , które będzie chciało zdobyć komplet punktów aby mieć dobrą pozycję wyjściową do dalszych gier i awansu z grupy. Spodziewam się znacznej przewagi Chile i znakomitej gry Sancheza który poprowadzi swój zespół do zwycięstwa a być może będzie strzelcem jednej z bramek. Chile powinno być w natarciu od początku meczu co sprawi że obejmą prowadzenie a póżniej będą chcieli podwyższyć rezultat żeby mieć pewny wynik na zwycięstwo. Także 3 gole są jak najbardziej do zdobycia przez La Roja jak określa się zespół Chile.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie: Francja U17 - Meksyk U17
Typ: Francja strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szczerze powiedziawszy dziwi mnie fakt, że jeszcze nikt nie podał tutaj takiego typu.
Według mnie typ dnia, dosłownie. Meksyk, który jest gospodarzem Mistrzostw dzielnie przebrnął przez fazę grupową, wygrywając wszystkie trzy grupowe spotkania, kolejno 3:1 z Korea, 2:1 z Kongo i 3:2 z Holandia. Nastepnie w 1/8 Finału pokonali Paname 2:0, oprócz Holandii, nie było im się zmierzyć z godnym przeciwnikiem , a takim na pewno jest Francja.
Francuzi natomiast, po zwycięstwie 3:0 z Argentyna , zremisowali 2 kolejne spotkania po 1:1 , z Japonia i Jamajka. W kolejnej fazie, bo zaciętym boju wygrali 3:2 z Wybrzeżem Kości Słoniowej, przegrywając 2:0 podnieśli się z kolan i wygrali ostatecznie.
Dzisiaj obie drużyny walczą o półfinał, jednak według mnie w tym momencie przygoda z obecnymi mistrzostwami kończy się dla ekipy meksyku, może i Francja nie szokowała, swoją grą, jednak jest to o klasę lepsza drużyna.
W dzisiejszym spotkaniu stawiam na 2:1 dla Francuzów, myślę, że wygrają, jednak pewniejszy typ to over bramkowy, po jakże dobrym kursie.
⛔ 100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Peru
Typ: X/1
Kurs: 4.25
Bukmacher:Expekt
Miały być piękne mecze na rozpoczęcie turnieju a na razie same rozczarowania. Argentyna w inauguracyjnym meczu miała wystraszyć rywali a skończyło się żałośnie 1-1. &quot;Mega&quot; gwiazdy z Brazyli miały rozjechać przeciwnika a nawet bramki nie zdobyli. Bardziej Neymara i Robinio interesowały efektowne zagrania i czy żel z fryzury się nie zniszczył. Żeby ładnie dla reklamodawców wyglądało. Tłumaczenie właściciela Santosu że jego gwiazdor nie jest na sprzedaż jest śmiesznym podbijaniem ceny kolejnego pseudo gwiazdora z srealu madryt ! Dzisiejsze spotkanie to wreszcie mecz dwóch drużyn które chcą grać w piłkę a nie tylko zarabiać kasę. Towarzyskie spotkania w tym sezonie obu ekip nie oddają realnego potencjału. 1 strzelona 0 straconych bramek Peru udowadnia tylko solidną defensywę. Ale Urugwaj z Forlanem , Suarezem i Cavanim bramki potrafi strzelać. Jakoś pierwszą połowę Peru przetrzyma ale Urugwaj i tak wygra. Chyba dosyć już tych słabych meczów i żałosnych remisów. Pierwsza połowa remis. Końcowy wynik Urugwaj. Polecam...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom