>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy by CaShiS

cashis 10

cashis

Użytkownik
Witajcie! Po roku obserwacji tego forum jako anonimowy user, postanowiłem w końcu dołożyć cegiełkę do tego jakże dobrze zgranego forum dyskusyjnego. Tak więc mam na imię Patryk i zajmuję się typami bukmacherskimi już od jakiś dwóch - trzech lat. Moimi ulubionymi sportami, które obstawiam są oczywiście piłka nożna jak i koszykówka. Jednak teraz właśnie chciałbym spróbować czegoś innego, tzn przenieść się na rynki bardziej przewidywalny czyli siatkówka, tenis. W tym temacie będę podawał typy z krótkimi analizami. Życzcie mi powodzenia! Tak więc ruszamy !

Typy stawkować będę 1j = 100 zl✅
Kapitał początkowy = 2000 zł
✅
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Brazylia - Rosja

Na rano znalazłem jeden typy, który warty jest uwagi. Spotkania pomiędzy Brazylią, a Rosją w siatkówkę są zawsze emocjonujące nawet gdy grają w nich kobiety. Brazylijki to zdecydowane faworytki turnieju, w którym od początku prezentują się fantastycznie. Rosjanki z Gamovą na czele ograły wczoraj Chinki 3:0, które odpuściły spotkanie. Myślę, żę dziś ekipa Canarinhos wygra i to zdecydowanie.

Typ: Brazylia -1,5 @1.61 PinnacleSports 6/10✅
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
John Isner - Julian Beneteau
John gra u siebie i dysponuje świetnym serwisem, do tego dochodzi jego ulubiona nawierzchnia jaką jest beton, turniej przeszedł cały bez żadnych problemów ogrywając m.in Andiego Roddicka. Julian natomiast jest kwalifikantem, który praktycznie wszystkie spotkania rozegrał długie i trzysetowe, do tego moim zdaniem już w półfinale powinien odpaść z Haasem, który robił głupie błędy. 28 rakieta vs 113.
Typ: J. Isner Win @1.30 Betsafe 9/10 ✅
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
USA - Brazylia
Finałowe spotkanie World Grand Prix kobiet. Na przeciwko siebie staną dwie najmocniejsze ekipy, które przeszły swoich rywali bez najmniejszych trudności. W półfinałach odprawiły z kwitkiem Rosję i Serbię, jednak to drużyna z Ameryki Południowej robi na mnie większe wrażenie. Szczególnie seria 10:1 w końcówce trzeciego seta przy stanie 21:15 dla Rosji. Amerykanki są silne i mogą urwać seta, może dwa ale na pewno nie wygrają.
Typ: Brazylia Win @1.35 Expekt 7/10 ⛔
Typ: Over 160,5 @1.50 Betway 6/10 ⛔
 
Do góry Bottom