>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tymex Boxing Night 12 - Pionki 10.07.2020

majster93 2,8K

majster93

Użytkownik

1594071080818.png
Otwieram dyskusję dotyczącą gali w Pionkach, która odbędzie się w ten piątek (10.07.2020). Od kilku dni, na stronie STS dostępna jest dosyć bogata oferta odnośnie ww. gali. Transmisja w TVP Sport.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Nie posiadam zbyt dużej wiedzy odnośnie zawodników, którzy wystąpią na tej gali.
Jeśli chodzi o walkę Wrzesińskiego, to z tego co widzę dostaje rywala z niższych kategorii wagowych. Wrzesiński nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem, ale jest solidny - coś w stylu Szeremety. Rywal z niższych kategorii wagowych więc można byłoby się zastanowić nad czasówką, jednak to nie są zbyt duże różnice jeśli chodzi o wagę, gość nie będzie odwodniony więc raczej zakończy się to na punkty. Wygrana Wrzesińskiego na punkty jest w STS po kursie 1.30 i nie wiem czy opłaca się to grać.

W przypadku walki Bodziocha z Siwym to również nie znam dobrze tych zawodników. Oglądałem walkę Bodziocha z Bołozem i ostatnią walkę Siwego. Nie uważam że mamy tutaj do czynienia z jakimiś prospektami. Nie wiem nawet czy można ich uznać za solidnych zawodników. Siwy w ostatniej walce, którą wygrał na punkty zaczął ostro, jednak w jego ciosach brakowało precyzji. Brakuje mu też techniki i chyba też inteligencji ringowej. Pod koniec walki zabrakło mu też kondycji. Za dużo tych braków, a na dodatek ciosy którymi bombardował Ukraińca w pierwszej części pojedynku, nie przynosiły żadnego efektu. Z drugiej strony mamy Bodziocha, który w pojedynku z Bołozem, skakał po ringu i ograniczał się do kilku prostych z dystansu. Dużo osób zachwyca się tą walką, ale nie będę zdziwiony jeśli będziemy mieć nudny pojedynek, w którym Bodzioch będzie biegał po ringu, żeby zmęczyć Siwego a na atak zdecyduje się pod koniec pojedynku. Na wygrane bym tu nie grał, bo są to pięściarze bez porażek, tego samego promotora, więc może być remis. W polskim boksie porażki są źle widziane (lepiej napompować rekord kilkoma bumami niż przegrać z wartościowym zawodnikiem i przy okazji czegoś się nauczyć), więc spodziewam się że Siwy zostanie wysłany na weryfikację za granicę (już jakiś czas temu miał walczyć ze Schwarzem), a Bodzioch w duecie ze Szpilką w narożniku, będzie podbijał polskie ringi walkami z bumami. Jedyne co mi przychodzi do głowy to over 6,5 po kursie 2.05. Szkoda tylko, że nie ma zakładu czy Szpilka odda kasę Siwemu ;).
Siwy - Bodzioch - over 6.5: 2.05 (STS)
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Najciekawszą walką na gali jest zdecydowanie Siwy- Bodzioch czyli pojedynek nakręcony przez użytkowników twittera. Oczywiście nie ze względu na aspekty sportowe (chociaż fakt- niezbyt często się zdarza że walczy dwóch zawodników bez porażki w rekordzie) ale typowo dla beki bo nie ma co ukrywać że obaj mają nabite rekordy aż do przesady. Bardziej doświadczony i po prostu o niebo lepszy jest jednak tutaj Marcin Siwy i nawet promotor Grabowski mówił w wywiadach że jego rekord można będzie 'sprzedać' nawet za blisko 100k euro- w końcu to 20-0 co wyglada zdecydowanie bardziej okazale od 6-0 Bodziocha. Odkładając na bok śmiechy i rozważania co umie Siwy a czy Bodzioch w ogóle coś umie to trudno mi sobie wyobrazić że Siwy nie sprzątnie Bodziocha błyskawicznie- max 3 runda według mnie. Utwierdziło mnie w tym przekonaniu dzisiejsze ważenie- Siwy na wadze 112 kg czyli waga normalna, w której czuje się dobrze a Bodzioch ... 116 kg. Przypomne tylko że jeszcze niecałe pół roku temu podczas walki w Hiszpanii (gdzie miał problemy z gościem z rekordem 2-26) ważył 96 kilogramów. W dodatku Kamil w wywiadzie mówił że był strasznie zapuszczony i ważył nawet 126 kg. Nie wydaje mi się żeby był przygotowany - a nawet jakby był to i tak bym myślał tak samo ale ta waga przekonuje mnie że nie wytrzyma zbyt długo w ringu.

Marcin Siwy w rundach 1-4 @2,20 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom