>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tylko valuebetting - tylko najwyższe kursy - trzymamy się zasad

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
to co napisales nie ma nic wpolnego z tym co ja napisalem... w necie kurs maksymalny 6 u ziemniaka 9 po odjeciu podatku to 7,92... i co z tego, ze fiskus zabiera jak kurs i tak wyzszy od najwyzszego w internecie? reszty nie bede komentowal, bo nie widze sensu tych wywodow.
Podaj przykłady aż takich różnic kursów w necie i u ziemniaka . To po co grasz w zagranicznych w necie jak można z podatkiem w Polsce z jeszcze lepszym kursem? Ja też nie będę komentował bo widzę że ostatnio nawet swój temat value zaniedbałeś może wróć do niego .
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
bo w ziemniakach dostaje limity. podawalem juz takie roznice kursowe nawet siegajace 60 procent a sie okazalo, ze sa tam roznice siegajace kilkuset procent. nie moja wina, ze wolisz rybe zamiast wedki. napisalem gdzie masz szukac moja wina, ze ci sie nie chce.

edit; jednak wole ignora dac. kto chce ten sie nauczy... w swoim temacie pisalem, ze juz nie bede pisal... raczej sporadycznie bede to robil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Przykro mi , ale z twoją wiedzą naprawdę wiele osób sporo by się nauczyło . Myślę że powinieneś przemyśleć swoją decyzję . Nie podejmuj jej zbyt pochopnie.
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
nicsieniedzieje.PNG

Nie pisalem tutaj, nie mialem takiej potrzeby. Na forum byl downswing, potem odrobilem, ale w lipcu juz nie mialem głowy do zakładów. Czas napierdalać znowu. Schemat stały, tylko teraz tutaj będę pisał jakie kursy gram naprawde zamiast wrzucać tylko gołą tabelkę z typami i kursami z oddsportal. Pierwszy raz odczulem ze większy bankroll i mniej cisnienia na szybki zarobek to o wiele wiekszy komfort co przeklada sie na realne wyniki

Na wieczor tylko jeden kurs 5,63/5,74 na bdaq(bez liczonej prowizji 1,2%). Jutro popatrze wiecej

vvvv.PNG cc.PNG
 
Ostatnia edycja:
I 389

ise

Użytkownik
Hej, przeczytałem cały temat. Nawet odkopałem swoje stare konto żeby zalogować się i skomentować :)

Jaki wynik zrobiłeś z poprzedniej wpłaty o której mówiłeś - 1500j?
Podpowiedz jak rozkładasz te 1500j na buki? Trzymasz część zawsze na portfelu żeby przelewać? Na jakich bukach masz porozkładaną kasę?

Konkretna dawka wiedzy temat.
Pozdro! :)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Uwazam, baaardzo skomplikowales temat. Sa programy typu betburger czy rebelbeting ktore wylapuja valuebety. Nie musisz siedziec godzinami przed kompem tylko kilka minut. Probowal ktos grac na ich podstawie? Ja wlasnie zaczalem testy bo o tak mam abo wykuoiony do siurkow.
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Uwazam, baaardzo skomplikowales temat. Sa programy typu betburger czy rebelbeting ktore wylapuja valuebety. Nie musisz siedziec godzinami przed kompem tylko kilka minut. Probowal ktos grac na ich podstawie? Ja wlasnie zaczalem testy bo o tak mam abo wykuoiony do siurkow.

Wszystko od poczatku tutaj jest napisane tak aby trafiało to do osoby, która nie wie na ten temat kompletnie nic, to wszystko mozna strescic do paru-parunastu zdań.

Jeśli chodzi o system to od czasu tej wygranej w ruletce bardzo wkręciłem się w inną pasję o której może nie będę tutaj się rozpisywał, dzięki niej też mam też o wiele większe pojęcie o wariancji oraz o wiele mocniejszą głowę w kwestii upswingów/downswingów. Gram też cały czas tym "systemem", chociaż tak naprawdę wiele nie ma tutaj kombinowania, szukanie najwyższych możliwych odchyłek kursów i tyle. Szukanie zajmuje mi max godzinkę dziennie pewnie, dla mnie to jest przyjemność;) zaglądam jak się nudzę, tutaj nie wchodzę bo szkoda czasu

Gram od 18 miesięcy cały czas tylko na Sportmarkecie równą stawkę 20 EUR, średnio w miesiącu 300 zakładów, pieniędzy prawie w ogóle nie wypłacam bo nie mam większej potrzeby, zawsze trzymam tam trochę więcej aby spowrotem Skrillem nie wpłacać w razie swingów(bo trzebaby było płacić niepotrzebną prowizję), czasem wypłacę trochę na drobne wydatki. Uśredniając miesięcznie na plus jakieś 800-1000zł po tych 300 zakładach, zysk procentowy to niecałe 3% po wszystkich zakładach(dokładnie 2,82%). Dwa miesiące do tej pory miałem na minus. Gram teraz tylko i wyłącznie dla hobby, mam co robić poza tym. Korzystam dalej tylko z oddsportal, ewentualnie czasem jak mi się nudzi patrzę kursy na sportmarkecie i porównuję je z kursami w oddsportal

Znalazłem bardzo fajny kalkulator wariancji, na podstawie tego wyznaczyłem sobie ostateczną stawkę każdego zakładu. To jest wykres tego, co może wydarzyć się po 2000 zakładów grając za 20 eur każdy na 3% zysku(oś Y w dolarach) przy średnim kursie 4-5. Takie coś piszę dla ludzi, którzy mogą zrażać się przedłużającymi się porażkami(90% forum)

oo.PNG

Po 2000 zakładów grając każdy za 20 EUR i zakładając na początku zysk 3% możemy stracić nawet 3k dolców :) mój największy swing to było coś koło -1k do tej pory

pppppp.PNG
 
Ostatnia edycja:
P 271

piotrek93

Użytkownik
Ktos mi wytlumaczy ocb z tymi porąbanymi kursami na te handicapy live w pinku? To nie moze byc jakis zbieg okolicznosci skoro wszystkie buki w sportmarkecie maja podobne kursy. Chyba ze zamieniona tu jest kolejnosc(4,16 na opcje drugą w rzeczywistosci, a nawet jesli na drugą jest to znaczy ze i tak jest tu jakies 20-25% value). To nie moze byc takie piękne. Dawno nie zwracalem uwagi na lajwy, i jesli jest tak pieknie to czemu nikt mi tego wczesniej nie powiedzial...............



yy.PNG
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Spoko takem myslal od poczatku, mimo o wszystko jak patrze to pin non stop 5 do 25% value na tych handicapach normalnie ustawionych pokazuje. Rzadko to gralem i chyba to sie zmieni
 
Ostatnia edycja:
P 271

piotrek93

Użytkownik
W pinie nie gram bezposrednio, tylko sportmarket i tam pin. Czaje baze. Z tego tez sie potem biora mega wysokie roi wielu graczy na oddsportalu(w rzeczywistosci nawet na wysokich srednich payoutach rzedu 95% graczy przegrywających byloby na oddsportal jakies 90-95% tak jak w rzeczywistosci, a tam przegrywających jest z 40%). Moze dzis podobny przyklad znajde live wieczorem
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
ale co to za wykladnik oddsportal ? - zaden
Tam to dzieci sie bawia

Jedyny sensowny wykladnik wiedzy to aktualnie blogabet choc tam tez trzeba uwazac bo czesto daja kursy z beta nie aktualne z betburgera gdzie kurs wisi nie adekwatny do rzeczywistosci
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Wykladnik zawsze jakis, bo mozna zawsze sobie tylko na podstawie tych 20 czy ilus bukow przed meczem spokojnie ocenic w 95% realne prawdopodobienstwa, i znalezc profitowe odchylki na sportmarkecie potem
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
nie ma odchylek na sportmarkecie, pinn jedynie dosc czesto robi bledy, myli mecze itp, ale od dluzszego czasu daja voidy
Swego czasu jeszcze dalo sie zarobic na sbobet w sportmarket, ale od dluzszego czasu ich nie ma albo sa tylko na topowe ligi
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
nie chodzi mi o takie oczywiste pomylki jak te wyzej, gieldy tez robia pomylki na sportmarkecie(dzis juz z 5 znalazlem, ale takich na ~5%). Poza pomylkami pina sportmarket tez daje voidy na reszte gield live?(w stylu avg 5,1 exch 6,2) Bo 5 minut i juz pare takich znalazlem. Dawno nie gralem live i nie wiem jak to wyglada
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ktos mi wytlumaczy ocb z tymi porąbanymi kursami na te handicapy live w pinku? To nie moze byc jakis zbieg okolicznosci skoro wszystkie buki w sportmarkecie maja podobne kursy. Chyba ze zamieniona tu jest kolejnosc(4,16 na opcje drugą w rzeczywistosci, a nawet jesli na drugą jest to znaczy ze i tak jest tu jakies 20-25% value). To nie moze byc takie piękne. Dawno nie zwracalem uwagi na lajwy, i jesli jest tak pieknie to czemu nikt mi tego wczesniej nie powiedzial...............



Pokaż załącznik 34031
oddsportal ma błąd przy zaciąganiu oferty zaciąga inną (inna opcja niż ten handicap np. opcja na połowę zamiast na mecz) stąd takie kursy. W przypadku unibetu często to robił... dodatkowo nie zaciąga oferty w czasie tylko leci 1,2,3 i od nowa... tzn. tak ją aktualizuje wg bukmachera a nie wg czasu...
 
Do góry Bottom