>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 42: Alicante, Lizbona

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Alicante, Hiszpania
Data rozgrywania: 12.10.2020-18.10.2020
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju: https://www.equelite.com/
Zwycięzca singla 2019:
Pablo Andujar
Zwycięzcy debla 2019: Thomaz Bellucci/Guillermo Duran

kup.jpg
Miejsce: Lizbona, Portugalia
Data rozgrywania: 12.10.2020-18.10.2020
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju: http://lisboabelemopen.com/
Zwycięzca singla 2019:
Roberto Carballes Baena
Zwycięzcy debla 2019: Philipp Oswald/Filip Polasek



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Lizbona challenger - ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Janvier Maxime - Janvier Maxime
Typ: Liczba gemów Więcej niż 22.5
Kurs: 2,00
Bukmacher: etoto
Analiza:

W challengerze w Lizbonie zagrają ze sobą Francuz Janvier z Brazylijczykiem Clezarem. 24-letni Francuz to 206-ta rakieta rankingu ATP, cztery lata starszy Brazylijczyk jest 270-ty. Janiver miał możliwość występu w tegorocznym French Open w którym odpadł w pierwszej rundzie ze swoim rodakiem i największą sensacją w turnieju męskim Gastonem. Obaj zawodnicy grali w zakończonym w poprzednim tygodniu challengerze w Bracelonie. Zarówno jeden jak i drugi odpadli w kwalifikacjach, jednak Francuzowi przyznano dziką kartę i dzięki temu udało mu się dość do ćwierćfinału. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to przyszło im się zmierzyć w ubiegłym roku w kwalifikacjach do turnieju w Lyonie, także na mączce, górą był Janvier, który wygrał po zaciętym meczu 2-1 (7-5 4-6 6-4). Zawodnicy ci prezentują zbliżony poziom i dzisiaj też spodziewam się wyrównanego starcia obfitującego w sporą ilość gemów.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Zastanawiałem się jaki kurs dostaniemy na zwycięstwo Aleksandara Vukica w jutrzejszym meczu ćwierćfinałowym Challengera w Alicante i jestem pozytywnie zaskoczony bo widze go w roli faworyta. Aleksander, rocznik 1996 to jeden z Australijczyków który zaskakująco dobrze się prezentuje na kortach ziemnych. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia dlaczego akurat tak- bo to przecież Australijczyk który ukończył prestiżową uczelnie w Illonis gdzie zanotował kapitalny rekord 108- 19, godnie reprezentujac uczelnie przez 4 lata (której adeptem jest też m.in Kevin Anderson). Wydaje mi się że Aleksander Vukic nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, obecnie jest w rankingu notowany na pozycji 186 ale moim zdaniem ma potencjał na top 100. W tym roku wskoczył na zdecydowanie wyższe obroty - ostatnio zadebiutował nawet w turnieju głównym French Open gdzie niespodziewanie przeszedł kwalfikacje pokonując po drodze m.in Carlosa Alcaraza, wielką nadzieje hiszpańskiego tenisa. Tutaj turniej w Hiszpanii i Aleks po drodze odprawił z kwitkiem dwóch całkiem solidnych tenisistów Enzo Coucauda i Inigo Cervantesa. Nie stracił seta, ba stracił w tych dwóch meczach ledwo 5 gemów i ani razu własnego serwisu. Tutaj jego rywalem będzie hiszpan Bernabe Zapata Miralles, rocznik 1997- typowy przedstawiciel hiszpańskiej szkoły tenisa, dobry na kortach ziemnych ale nie wydaje mi sie żeby to był jakiś szczególnych rywali. Tutaj w dwóch poprzednich meczach miał nisko notowanych rywali, z granicy 500 miejsca w rankingu- meczów oczywisćie nie widziałem ale w statystykach prezentował się bardzo średnio- aż po 4 razy trafił swój serwis w obydwu meczach i liczby na poziomie wygrane po 1 serwisie - 60% a po drugim 40% co nawet biorąc pod uwagę fakt kortów ziemnych gdzie serwis nie odgrywa kluczowej roli jest bardzo słabym wynikiem. Wydaje mi się że Vukic jest w zdecydowanie lepszej formie i spokojnie może to wygrać.

Aleksandar Vukic @2,00 STS
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W ćwierćfinale challengera w Alicante zmierzą się ze sobą, 174-ty w rankingu, 29-cioletni Kanadyjczyk hiszpańskiego pochodzenia Steven Diez z cztery lata młodszym, 188-tym w rankingu Hiszpanem Mario Vilellą Martinezem. Dotychczas rozegrali po dwa mecze na tym turnieju w których bez problemów rozprawili się ze swoimi oponentami. Diezowi udało się zaliczyć pierwszą rundę mistrzostw Francji, przegrał w niej z Amerykaninem Mackenzie McDonaldem, tenisistą preferującym twarde nawierzchnie. Vilella Martinez natomiast swoją przygodę z French Open zakończył na drugiej rundzie kwalifikacji, odpadł z Kolumbijczykiem Galanem Riverosem na którego mógł trafić Hubert Hurkacz jeśli wygrałby mecz z Tennysem Sandgrenem. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to grali ze sobą dwa razy na futuresach. Na hardzie w trzech setach wygrał Diez, natomiast na ziemi Vilella Martinez zwyciężył po szybkim kreczu swojego rywala. Obydwa mecze odbyły się kolejno pięć i cztery lata temu. Tenisiści ci prezentują zbliżony poziom i sądzę, że dzisiaj możemy spodziewać się meczu w którym liczba gemów przekroczy 19,5.

kurs 1.49 fortuna typ: + (19.5)
kurs 2.45 fortuna typ: + (24.5)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom