>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 41: Tiburon, Rennes, Tashkent

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Location: Tiburon, CA, USA
Type: $100K
Surface: Outdoor Hard
Balls: Wilson Extra Duty
Starting Date: October 06
2013 Champion: Peter Polansky (Canada)
Tournament website: http://tiburonchallenger.com/
Facebook: https://www.facebook.com/TiburonChallenger
Twitter: https://twitter.com/TiburonChallngr
Location: Rennes, France
Type: €85K+H
Surface: Indoor Hard
Starting Date: October 06
2013 Champion: Nicolas Mahut (France)
Tournament website: http://www.openderennes.org/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Open-...n/321373768144
Twitter: http://twitter.com/#!/openderennes

Location: Tashkent, Uzbekistan
Type: $125K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: October 06
2013 Champion: Dudi Sela (Israel)
Tournament website: http://www.tennis.uz/
 
A 97

analyst

Użytkownik
Dustov-Albot
Typ 1
Kurs 2
Sprawa wygląda następująco. Jeżeli spojrzeć na formę obu zawodników to jest niebo a ziemia na korzyść Albota. Dwa ostatnie turnieje to odpowiednio półfinał i finał zaliczone. Dustov z kolei notuje 6 porażek z rzędu. I teraz spójrzmy na kursy które są... wyrównane. Większość bukmacherów za faworyta uznaje Albota a na przykład taki bet365 faworyzuje Dustova. Mybet kursy trzyma po równo. No i właśnie ta niezgodność podpowiada iż jest coś na rzeczy i nie wierze, że buki dają promocyjny kurs na Albota który jest na innym biegunie formy. Dlatego gram zdecydowanie na Dustova.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Dustov-Albot
Typ 1
Kurs 2

Sprawa wygląda następująco. Jeżeli spojrzeć na formę obu zawodników to jest niebo a ziemia na korzyść Albota. Dwa ostatnie turnieje to odpowiednio półfinał i finał zaliczone. Dustov z kolei notuje 6 porażek z rzędu. I teraz spójrzmy na kursy które są... wyrównane. Większość bukmacherów za faworyta uznaje Albota a na przykład taki bet365 faworyzuje Dustova. Mybet kursy trzyma po równo. No i właśnie ta niezgodność podpowiada iż jest coś na rzeczy i nie wierze, że buki dają promocyjny kurs na Albota który jest na innym biegunie formy. Dlatego gram zdecydowanie na Dustova.
No sprawa wygląda dość prosto jeśli chodzi o kursy: Dustov gra u siebie. Turniej jest w Uzbekistanie a Dustov to Uzbek. To na pewno działa na plus, bo wiadomo, że w takich turniejach można być faworyzowanym.

Inna bajka to seria porażek Dustov&#39;a. Otóż grał on albo z wyrównanymi przeciwnikami albo z lepszymi: Hewitt, Tomic czy Kamke.
Albot natomiast grał z kelnerami: Crivoi 250 pozycja, Panfil 450, z Ribą wygrana po kreczu przeciwnika. Ostatnio dostał Kublera (155) i już poległ 6-4 6-1.

Tak więc też postawię na Uzbeka,
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53

6:4, 2:6, 6:4 ✅✅✅

VS.


Kursy moim zdaniem bardzo smaczne ponieważ Rumun nie potrafi grać na halach z lepszymi zawodnikami. Hanescu kilka lat temu może i coś tam dziabał na najszybszych kortach ale od kilku sezonów ewidentnie mu to nie idzie. Hanescu to typowy człowiek na nawierzchnie wolne, nie bardzo potrafi grać na szybkich, a teoretycznie powinno być odwrotnie ponieważ on mierzy 198 cm oraz waży prawie 90kg. Widziałem go w tym sezonie nie raz,w sezonie który ma bardzo mierny. Jeśli mu wchodzi serwis to jeszcze gra..ale jak przeciwnik zagrywa mu przez większość spotkania na bekhend to gość się gubi niemiłosiernie. W ogóle bekhend Victora to jest jakieś nieporozumienie moim zdaniem, jeden z najgorszych bekhendów jednoręcznych w turze jak nie najgorszy. Kiedyś był 26 rakietą świata, ale od dłuższego czasu zapomniał jak się dobrze gra. Niemiec ma lepszą formę w ostatnich tygodniach ponieważ wygrał challenger w Szczecinie (na clayu), ale później odpadał dwa razy z grajkami gdzie nie powinno się zdarzyć (na halach). Brown czuje się bardzo dobrze na mączce jak i pod dachem. Ciągle ma wiele braków w technice, robi sporo niewymuszonych błędów. Lecz moim zdaniem uboga wersja Monfilsa wygra dzisiaj z Rumunem który ma wiele braki w poruszaniu się na najszybszych nawierzchniach. Jeśli jednemu jak i drugiemu będzie siedział serwis to zapewne obejrzymy tie breaka, a tego się najbardziej boję ponieważ wiadomo,że tam jedna piłka decyduje często o przebiegu seta czy meczu. Hanescu ma to do siebie, że często się zacina i przegrywa gemy do zera. Dustin będzie miał trudno na returnie jeśli Victor będzie dobrze serwował. Mimo wszystko uważam,że Niemiec wygra w tym spotkaniu ponieważ ma lepsze warunki do gry na hali.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Dustin Brown - Victor Hanescu @ 1.60 ✅✅✅ 6:4 2:6 6:4

Krótko mówiąc obaj nie są w jakiejś niesamowitej formie. H2H 0:1 na korzyść Rumuna, ale z nawierzchni ziemnej.
Brown (ATP 95) w tym roku w hali bez fajerwerków (bilans 8:7). Ostatnio grał w hali : w Mons i w Orleanie , ale wygrał tylko po jednym meczu w obu turniejach. W Orleanie przegrał z Puetzem (ATP 205) a w Mons ze Zverevem (ATP 143). Jak wszyscy wiemy w meczach Browna bardzo ważną rolę odgrywa jego głowa bo potrafi wygrać z każdym (np. z Nadalem) ale też &quot; lubi &quot; przegrywać z kompletnymi ogórkami. Ogólny bilans w halach 75/61.
Hanescu bilans w hali w tym roku ma jeszcze gorszy : 1/4 . W ogóle w tym roku ujemnie 19/24 co świadczy o tym że powoli już się &quot;kończy&quot; . Jest dopiero na 134 miejscu w rankingu , a przecież w latach swojej świetności wygrał turniej ATP i był 26. Do Rennes przyjeżdża po serii gier na cegle - ostatni raz w hali grał na początku lutego. Podobnie jak w przypadku Browna , Victor też czasami odlatuje i przegrywa głupio.
Mam nadzieję że ten mecz to nie będzie jakaś parodia i Dustin to wygra bo na ten czas jest poprostu lepszy od Hanescu.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Bazrganian, Sahak - Alvarez Cerdan, Andres✅ 2-0 (7-5,6-4)
Typ: 1
Bukmacher: Bah (1,60) godz. 18,30

Witam i od razu pisze że grać póki macie czas bo mecz jest po 18. Po pierwsze Meksykanin Alvarez na szczeblu ATP na 4 mecze wygrał 1, jest obecnie na 2046 miejscu w rankingu. Ale przecież to nie ATP tylko ITF i tu jest jeszcze śmieszniej bo na 11 meczy wygrał 1! Tak jeden! Obecnie ma on 19 lat i przegrywa wszystko co się da... Jego przeciwnik Amerykanin pochodzenia azjatyckiego to nadal słaby tenisista jednak ma o wiele lepsze wyniki w ATP na 20 meczy wygrane 12. I na szczeblu ITF 12 na 20. Do tego Amerykanin gra również w deblu i posiada o wiele większe doświadczenie niż totalny amator z Meksyku. Do tego jest zanotowany na 943 miejscu rankingu różnica ponad tysiąca miejsc. Tutaj nie ma co się zastanawiać trzeba tylko grać Amerykanina po bajecznym kursie 1,60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Bellucci @1.85
nie no bez jaj, Illhan to nie ta półka. Ostatnio wygrał bo miał więcej szcześcia. Tym razem Brazylijczyk odrobi pracę domową
Dancevic @1.61

wiecznie przegrywać nie będzie, dostał młodziaka co mu ledwie pierwszy wąs rośnie. idealny przeciwnik do przełamania
Giron @1.83
ostatnio fajna forma, grali tydzień temu nie dał szans rywalowi. dzisiaj będzie podobnie o ile zagra z takim samym zaangażowaniem
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Borna Coric @1.32
Borna Coric czyli przyszła gwiazda tenisowa i aktualnie najlepiej notowany gracz poniżej 18 roku życia (17 lat, 139 miejsce) będzie podejmował znajdującego się na 129 miejscu w rankingu Alexandra Kudryavtseveva. Ogólnie nie ma co tutaj dużo pisać o jego przeciwniku, 29 letni Rosjanin to typowy średniak, którego największym osiągnięciem było 123 miejsce w rankingu 3 lata temu i 2 runda US Open w tym roku. Borna niezwykle utalentowany i ambitny, rok temu wygrał juniorski US Open, dostał się do półfinałów Australian i French Open oraz zaliczył ćwierćfinał Wimbledonu. Poza tym w 2013 wygrał mnóstwo futures&#39;ów, w tym roku przerzucił się na challengery i ciągle pnie się w górę. W ciągu półtora miesiąca wyskoczył o kolejne 60 miejsc, wygrywając niedawno challenger ogrywając w finale Jaziriego w 3 setach, wcześniej 2 runda US Open gdzie odpadł w 4 setach z Estrella, ogrywając wcześniej Rosola w 3 setach. Do innych sukcesów w tym roku można zaliczyć ogranie Janowicza w Davis Cupie w 5 setach, tak to ten popularny mecz ???? Oraz półfinał turnieju ATP250 w swojej rodzinnej Chorwacji, miejscowości Umag, gdzie ograł wcześniej Zeballosa i Rogera-Vasselina w 2 setach i poległ Fogniniemu po 3 setach w bardzo dobrym meczu. Do tego parę ćwierćfinałów/półfinałów w różnych challengerach. Gracz raczej wszechstronny, z niezłym jak na razie serwisem, dobrym forehandem/backhandem i grę z linii. Jak ktoś złapie ten mecz na live to warto pograć na 2-0 lub handi według mnie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Rennes
Spotkanie: Steve Darcis - Dudi Sela
Typ: 1
Kurs: 1.67
Godzina: 20:15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Dziś na &quot;rozkład&quot; biorę spotkanie II rundy challengera we francuskim Rennes, gdzie ponownie, jak przed tygodniem, spotkają się Steve Darcis i Dudi Sela. Obaj panowie spotkali się w ubiegłym tygodniu w Mons, tam górą był Belg, wygrywając w dwóch setach, dziś w moim odczuciu będzie podobnie, a już piszę dlaczego. Belg po powrocie na światowe korty spisuję sie bardzo dobrze przynajmniej teraz, początki nie były zbyt udane. Darcis wrócił na korty w czerwcu, po prawie 9 miesięcznej przerwie. Progres gry widać od Us Open, gdzie przeszedł kwalifikacje w cuglach i o mały włos nie wygrał w spotkaniu pierwszej rundzie z Klizanem, przegrywając po 5-setowej batalii. Przed własną publicznością, w Mons udało mu się dotrzeć do finału, gdzie uległ rewelacyjnemu rodakowi Goffinowi. Zdecydowanie widać, że dyspozycja Steva zwyżkuje. Tu, w pierwszej rundzie, bez najmniejszych problemów ograł Fischera, oddając mu zaledwie 4 gemy. Dudi Sela dzięki rankingowi próbował ostatnio swoich sił w turniejach rangi ATP, gdzie prezentował się przyzwoicie, w Waszyngtonie i US Open udało mu się przechodzić pierwsze spotkanie. Jednakże Izraelczyk poczuł jednak chyba zniżke dyspozycji decydujac sie na powrot do challengerów. W Mons jak już wspomniałem przegrał w swoim pierwszym spotkaniu. Aktualna dyspozycja przemawia więc zdecydowanie za Belgiem, jak również bilans dotychczasowych spotkań obu panów. Zawodnicy spotkali się jak do tej pory trzy krotnie i 3 razy górą był Darcis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Borna Coric @1.32
✅✅ 4:6, 6:4, 6:3.
Jutro gra z Lajovicem, zawodnik zdecydowanie bardziej doświadczony od poprzedniego przeciwnika, 71 miejsce, 24 letni Serb, głównie z challengerów jednak w tym roku pograł trochę wyżej i ma 15-17 bilans w tym roku w meczach rangi ATP, formą raczej nie zachwyca, ale miał parę lepszych zwycięstw przynajmniej na papierze jak wygrana z Berlocqiem w 2 setach na ziemnej w Hamburgu (500), Delbonisa czy Socka na French Open i Garcia-Lopeza w 5 setach na Wimbledonie.
Mimo wszystko składałbym się tu w stronę Corica gdzie momentum, ambicje i potencjał pozwalały mu przechodzić już cięższych przeciwników.
Także Coric @ 1.7
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
✅✅ 4:6, 6:4, 6:3.
Jutro gra z Lajovicem, zawodnik zdecydowanie bardziej doświadczony od poprzedniego przeciwnika, 71 miejsce, 24 letni Serb, głównie z challengerów jednak w tym roku pograł trochę wyżej i ma 15-17 bilans w tym roku w meczach rangi ATP, formą raczej nie zachwyca, ale miał parę lepszych zwycięstw przynajmniej na papierze jak wygrana z Berlocqiem w 2 setach na ziemnej w Hamburgu (500), Delbonisa czy Socka na French Open i Garcia-Lopeza w 5 setach na Wimbledonie.
Mimo wszystko składałbym się tu w stronę Corica gdzie momentum, ambicje i potencjał pozwalały mu przechodzić już cięższych przeciwników.
Także Coric @ 1.7
Coric rozegrał bardzo ładny set i ostatecznie wygrał w tiebreaku 7:5, myślę można łapać drugi set po ~ @1.7 już.

---
Oba typy ✅✅ 7:6, 7:5. Borna miał już 40:15 przy swoim serwisie przy 6:5 i widać się trochę zdenerwował i presja go wzięła, zrobił z tego 40:A i potem jeszcze 3 razy Serb miał break pointy w tym gemie, jednak serwis z najważniejszych momentach nie zawiódł, a dwa razy sam Serb nie popisał się returnem drugiego serwisu.
Wczoraj pokonał rozstawionego na 8 Kudryavsteva, dzisiaj rozstawionego na 1 Lajovica, Lacko już wygrał swój mecz i top 3 seed będzie kolejnym przeciwnikiem Borny. Tak jak już pisałem według mnie warto w tych challengerach stawiać na Borne niezależnie od przeciwnika chyba że ma się jakieś konkretne powody by miał nie wygrać.
Czyli jeszcze przed wejściem zakładu do oferty buków - Borna Coric na jutro, kurs pewnie będzie około 1.5 - 1.8.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50

6:2, 6:7, 5:7 ⛔⛔⛔ ????????????

Nie wiem jak mam skomentować ten mecz, był to najgorszy mecz pod względem mógł wygrać wiele razy,a przegrał jak pi**a!!! I set gładko 6:2, w drugim 4:1, w tie breaku z 3:1 na 3:7 w III secie z 4:1 na 5:7 ????????????????????????

VS.


Raz w tym miesiącu zaufałem Smyczkowi ponieważ drugiego października wygrał z McGee 6:4, 6:3 co wzbogaciło moją kieszeń, lecz teraz idę przeciwko niemu. Starszy z Amerykanów jest ostatnio w dobrej formie ponieważ na 10 ostatnich meczów 8 z nich wygrał. Zaliczył finał w Napa gdzie odpadł z faworytem, Querreyem 6:3, 6:1 i ostatnio w Sacramento pożegnał się w półfinale. Tim w ostatnim czasie krąży bok 100 miejsca rankingu, w chwili obecnej jest 101. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał swojego kumpla, Harrisona który jest w beznadziejnej formie od zakończenia Wimbledonu 6:3, 6:3. Smyczek w tamtym roku doszedł tutaj do półfinału także jakąś drobnice jeśli chodzi o punkty to broni. Jego przeciwnikiem będzie młodszy o niespełna 11 lat Jared Donaldson. Jest to utalentowany junior lecz jak na razie na poziomie futuresów oraz młodzieżowych rozgrywek. W tym roku wygrał takich trzy, zaliczył jeszcze jeden finał, dobrym wynikiem również było dojście do półfinału Napa challenger kilkanaście dni temu gdzie przegrał właśnie ze Smyczkiem 3:6, 6:4, 6:3. Donaldson jak na 275 rakietę świata nieźle sobie radzi ponieważ jak przyjrzymy się kogo pokonał to można stwierdzić,że coś tam potrafi grać, a pokonywał De Bakkera, Odesnika, Harrisona, Copila i wiem,że te nazwiska to nie potęgi ale na pewno byli to rywale bardziej doświadczeni i lepsi teoretycznie. Donaldson na pewno będzie miał ogromną przewagę jeśli chodzi o serwis ponieważ mierzy 191 cm wzrostu przy zaledwie 175 Smyczka. Jareda mogliśmy oglądać w tegorocznej edycji US OPEN dzięki łasce organizatorów. Pokazał tam zalążek bardzo dobrego, ofensywnego tenisa, napisałem zalążek ponieważ przegrał z Monfilsem 6:4, 6:2, 6:4. Niby przegrał 3:0 ale pokazał,że w przyszłości może być kimś. Polecam obejrzenie skrótu właśnie z tego spotkania. Tak jak wspomniałem na dniach bohaterowie meczu na którym się skupiłem grali ze sobą i lepszy był Tim 3:6, 6:4, 6:3. Typ oczywiście jest ryzykowny ale może wejść, jeśli Donaldson urwał seta to może i wygrać z nim mecz. Smyczek już w nogach też trochę ma...a nóż się uda....COME ON DONALDSON!!! I jeszcze jedno! Jared będzie grał dzień po swoich urodzinach także mam nadzieję,że nie pobalował a będzie jeszcze bardziej zmotywowany aby wygrać.

www.youtube.com/watch?v=bQmqtwWKAK4

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 5:7 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Nawet z 4:0, później z 5:3 Donaldson zdołał wygrać 1 punkt. Rzeczywiście bardzo dziwny mecz, Smyczek wygrał tie-breaka zdobywając 7 punktów pod rząd, Donaldson wrzeszczy na korcie, że nie wie jak ma grać, aby wygrać, a później z dupy 4:0 dla Donaldsona, a później Jared coś za wiele powiedział dostał punkt kary, BP dla Smyczka, wykorzystuje go i później już wygrywa 12 z 13 punktów. Ja miałem na Smyczka ????
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Na dzisiaj polecam grać na Langera z Gironem. Dla Girona to pierwszy ćwierćfinał ???? Langer też może nieznany, przynajmniej dla mnie, ale jak go ostatnio oglądałem zrobił na mnie duże wrażenie. Odprawił z kwitkiem De Bakkera, a wczoraj JP Smitha, który walczył do końca broniąc bodajże 6 piłek meczowych. Spotkanie Langera ze Smithem było jednym z najlepszych rangi Challenger jakie kiedykolwiek oglądałem, świetny mecz i świetna gra obydwu. Wygrał zasłużenie Langer. Potężny serwis, bardzo dobry zarówno forhand jak i backhand. Jak na jego wzrost, dobrze porusza się po korcie, w niczym nie ustępuje.
Z drugiej strony, wczorajsze spotkanie Girona z Klahnem było jednym z najgorszych jakie widziałem (no może oprócz także wczorajszego meczu Smyczka z Donaldsonem). Klahn podarował tak naprawdę to zwycięstwo Gironowi, który nie jest graczem systematycznym. Ciągłe problemy na backhandzie, które dzisiaj na pewno dadzą znać o sobie. Zdecydowanie gorszy serwis od Langera. Oglądałem całe spotkania obydwu Panów wczoraj i powiem szczerze, że Niemiec jest w mega gazie. Jak zagra tak jak wczoraj i z De Bakkerem lub nawet nieco gorzej to rozjedzie dzisiaj Girona, który wczoraj zagrał padakę.
Langer - Giron 1 2.10 Bet365
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Tiburon
Spotkanie: Fratangelo - Reid
Typ: 2-0
Kurs: 2.00
Godzina i data: 22:30 10.10
Bukmacher: Bet365
Analiza
Dzis cwiercfinały w Tiburon, najciekawiej do typowania zapowiada sie mecz Amerykanina, Fratangelo z reprezentantem Australii Reidem. Dla mnie zdecydowanym faworytem wydaje sie byc reprezentant gospodarzy, a co przemawia na jego korzysc? Po pierwsze wydaje sie byc w duzo lepszej formie od swojego dzisiejszego przeciwnika. Notuje on podczas challengerów w USA całkiem niezłe wyniki, najpierw była druga runda i porażka z Timem Smyczkiem, po trzysetowej walce. W ostatnim turnieju zanotował cwiercfinał przegrywając z rewelacyjnym podczas ostatniego czasu Millmanem. Tu jest ponownie juz w cwiercfinale a na rozkladzie ma Sorensena i Kuznetsova. Dla Reida jest to dopiero drugi challenger w Usa, wczesniej wystepował w ITFie ze wzgledu na swoj niski ranking, gdzie rowniez nie zachwycil, zanotował tam cwiercfinał i przegrał z Novikovem. Pozniej byla do przewidzenia porazka z Milmanem w pierwszej rundzie. Tu dzieki losowaniu jest juz w 1/4 finału, najpierw ograł nikomu bliżej nieznanego Amerykanina, Facwetta, nastepnie niemilosiernie meczyl sie ze szczesliwym przegranym z kwalifikacji, Wolmaransem. Forma zdecydowanie przemawia wiec za Fratangelo, wydaje sie rowniez, ze publicznosc rowniez powinna mu sprzyjac, co moze okazac sie kolejnym mocnym atutem. Fratangelo stoi przed swietna okazja na osiagniecie sukcesu i mysle, ze go nie zaprzepasci.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Spotkanie Langera ze Smithem było jednym z najlepszych rangi Challenger jakie kiedykolwiek oglądałem, świetny mecz i świetna gra obydwu.
co prawda nie oglądałem całego meczu, ale przy tych kilku piłkach meczowych przy stanie bodajże 5:4 to była żenada, a nie dobra gra. auty smitha nie były centrymetrowe, a metrowe, przy siatce tak samo - psuł wszystko co się dało, no ale może w tej fazie meczu, której nie widziałem było tak jak mówisz, nie wiem. w każdym bądź razie od tego momentu jak ja mecz oglądałem to bardziej smith go przegrał, niż langer wygrał
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Oglądając wczorajszy mecz Couacauda z Haase łapałem się za głowę i niedowierzałem- panowie grali na poziomie ITF. Bardzo wolne tempo wymian, malutko przyspieszeń i te nędzne balony nawet nie na samą końcową linię- tragicznie to wyglądało. Głównie Holender popisywał się takimi wysokimi zagraniami na środek, a młody Francuz i tak tego nie wykorzystywał. Gdyby nie juniorskie błędy Haase w ostatnich piłkach meczu, to Francuzika już by tu nie było.
Z kolei Mahut dosyć pewna wygrana z Gicquelem, który nawet niezłą formę złapał ostatnio. W starciu z młodym nie powinien mieć problemów przy swoim serwisie, który jest zdecydowanie jego atutem. Przy gorszym returnie on już będzie wiedział, co zrobić. To nie to samo, co Haase serwujący petardę i dostający return w pół kortu i odgrywający wysokim slajsem metr od linii końcowej i cofający się do tyłu po zagraniu. Na returnie powinno być podobnie, tyle że już w samych wymianach powinna się zaznaczyć przewaga Mahuta. Jego slajsy nie będą pozwalały Francuzowi na objęcie inicjatywy, a i FH nie powinien być tak podnoszony. Gra kombinacyjna i przy siatce to już kolosalna przewaga Francuza.
Polecam więc w takim razie:
Nicolas Mahut (-3,5) v Enzo Couacaud 1 @1,53 Pinnacle ZWROT
//Couacaud skreczował, bo dostawał 0:3 *0:30 i wiedział, że możliwy by był rowerek...
https://www.pinnaclesports.com/m/Mobile/en-GB/Enhanced/Regular/TestDrive/7/Odds/Tennis-33/Market/2/10014/406777116
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Sam Querrey - John Millman 2 @4.50
Querrey praktycznie od 23 wrzesnia na korcie czyli ponad 2 tygodnie. Wygral Challenger w Napa i Sacramento, tutaj tez idzie jak burza. Prawie jedynym który przez ten czas ugrał mu seta był właśnie Millman, ktory moze pochwalic sie w tym roku na twardej bilansem 21/8. W Napa odpadl z Boltem, w Sacramento z Querreyem a tak to radzi sobie całkiem nieźle. Zgodnie z regula &quot;Revenge is a bitch&quot; gram na Millmana, ktory tym razem poradzi sobie z drewniakiem Querreyem, ile mozna siedziec na korcie, na pewno jest juz zmeczony, a serwis czyli jego najpotezniejsza bron nie bedzie wchodzil jak powinien co wykorzysta Millman.
//edit
na kilka minut przed meczem kursy @5.60 i pobieram oczywiście ????
Millman +5.5 gema @1.57
Millman +1.5 seta @2.60
Millman 1 set win @3.95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom