>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 40: Mons, Sacramento, Cali 2

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zapraszam do analiz

Location: Mons, Belgium
Type: €106.5K+H
Surface: Indoor Hard
Balls: Tretorn SERIE+
Starting Date: September 29
2013 Champion: Radek Štěpánek (Czech Republic)

Location: Sacramento, CA, USA
Type: $100K
Surface: Outdoor Hard
Balls: Wilson Extra Duty
Starting Date: September 29
2013 Champion: Donald Young (USA)

Location: Cali, Colombia
Type: $40K+H
Surface: Outdoor Clay
Starting Date: September 29
2013 Champion (week 37): Facundo Bagnis (Argentina)
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Harrison 1.36 Pinnacle
Harrison ostatnio przegrał na własne życzenie z młodym i bardzo obiecującym Donaldsonem, ogólnie słaby sezon Amerykanina. Jednak tym razem rywal dużo słabszy od Donaldsona, Kozlov to dopiero 16-letni gracz, fakt w juniorach idzie mu całkiem dobrze, w tej chwili 4 miejsce w rankingu, jednakże różnica między tym juniorskim tenisem, a tym seniorskim jest bardzo wielka. Kozlov ostatnio porażka z anonimowym graczem, w tym roku nie gra za wiele. Harrison mimo iż stracony sezon, to napewno będzie walczył w chalangerach, stać go na wiele, musi w końcu odbudować formę. Doświadczenie a także umiejętności po stronie Harrisona,zaufam mu raz jeszcze, powinien sobie poradzić z młodziutkim Kozlovem.

Bemelmans 1.4 Pinnacle
Belg gra u siebie, forma średnia w tym sezonie, jednak parę fajnych wyników Belg wykręcił. Nawierzchnia zdecydowanie faworyzuje Belga, Ungur to typowy zawodnik grający na mączce, do tego od wygranego turnieju w San Marino forma słabiutka, porażki na clayu z dużo słabszymi graczami. W tamtym sezonie Ungur w Mons doszedł aż do ćwierćfinału, gdzie przegrał z Radkiem Stepankiem. Teraz wydaję mi się że powinien zakończyć turniej na pierwszej rundzie, forma słaba, do tego serwis także nie najlepszy. Ungur potrafi zaskoczyć w hali co udowadniał w tamtym roku, jednak w tym roku ostatni mecz po za mączką rozegrał w Dubaju, pod koniec lutego. Troszkę obawiam się tego meczu, bo Belg lubi się zagotować, jednak wszystko wskazuje na to że powinien wygrać.

Zeballos 1.28 Pinnacle
Horacio miesza wygrane turnieje z słabymi występami, tydzień temu porazka z Vellotim. Hernandez coś tam wygrywa w futuresach, jednak chalangerry, to już za wysoka pólka dla Hernandeza. Jeżeli Zeballos podejdzie poważnie do tego meczu, to powinien go wygrać.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Androić - Jarry 1 @ 2,62⛔
Bet365

Przesadzony kurs jak dla mnie, 1,44 spadający na 19-latka, który dopiero wchodzi na wyższe poziomy i jest nieco niespodzianką. Dobry turniej w Quito, ale po tym szybka porażka.
Rywal nieco starszy, nieco bardziej doświadczony z całkiem niezłym serwisem, z którym młodzian może mieć problemy. Do tego całkiem, całkiem przy siatce i na pewno trening i gra z Ciliciem wiele mu daje. Ostatnie wyniki nie robią wrażenie, aczkolwiek pokonał Arnaboldiego czy Granollers-Pujola.
Dla mnie value jest, na pewno Chorwat nie jest na straconej pozycji, jak to wskazują buki.
Demoliner - Gomez 2 @ 1,44✅
Bet365

Tutaj już pewniejszy typ na dziś wieczór, Demoliner tragiczny sezon, 7 wygranych spotkań w tym roku, więc naprawdę słabiutko. Do tego utkwił mi on w pamięci, że lepiej mu się gra na hardzie, jako nieliczny z Brazylijczyków.
Gomez znacznie lepsze wynik od swojego rywala, nieźle w kwalach UsO, a mączka to jego ulubiona nawierzchnia. Jak dla mnie różnica wyraźna i albo mocniejszy singiel, albo do dubla można zagrać.
 
J 573

jarekone

Użytkownik
Marchenko - Arnaboldi 1 @ 1,5
Bet365
Według mnie tutaj wyraźnym faworytem spotkania jest Ukrainiec. Jest on ograny na twardej nawierzchni, pokonywał tam solidnych zawodników jak na Challengery. Z kolei Włoch, gdzie się nie pojawi to odpada praktycznie w 1R, poza tym ostatnio grał na twardej nawierzchni w sierpniu (przegrana w Q1 do US OPEN z Mecirem). Podsumowując, Włoch to typowy ziemniak, Marchenko jeżeli zachowa odpowiednią koncentrację i poziom jaki prezentuje we wrześniu powinien na spokojnie wygrać.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Marchenko - Arnaboldi 1 @ 1,5
Bet365
Zgadzam się w przedmówcą: Ukrainiec co ma wygrać - wygrywa. Gdzie przegrywa - walczy. Ostatnie porażki tylko z zawodnikami o klasę lepszymi. W każdym meczu walczył. Resztę wygrywa.

Arnaboldi to jakieś nieporozumienie ostatnich miesięcy. W sumie bierze w łeb mecz za meczem. Jedyne wygrane ostatnio to wygrane z gośćmi z rankingu 500-900. Resztę przerżnął z kretesem, bo inaczej nie można tego nazwać, a nie grał z żadnym zawodnikiem ostatnio, który znacząco odbiegałby rankingiem od niego.

Jedno co martwi to to, że kiedyś przełamanie może przyjść ale i tak kurs warty uwagi.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Querrey - Edmund powyżej 20,5 gema ✅ 7-6, 6-4

Ciekawy kurs na over, linia niska, a obaj tenisiści z dobrym serwisem, trochę drewniani, więc może któryś set zahaczyć o TB. Nie skreślam tutaj Kyle&#39;a, bo ma przebłyski dobrej gry. Myślę że warto zagrać.
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
O.Rochus-G.Melzer 1 @1.33
Niewielki belgijski wojownik z dzika karta. Duzo dobrego mozna by napisac o karierze Olivera Rochusa. Zawodnik ktory wygrywal z Djokovicem, dle Potro czy notorycznie z Maratem Safinem. Wyborny technik, oczywicie bez sily. Na pewno zbliza sie juz ku kocowi kariery, jakos ostatnio go nie bylo, ale u siebie w Belgii w powszechnie uchodzacym za najlepszy challanger w cyklu Mons musial sie pokazac. Mysle, ze takiego rywala jak Austriak pokona. Mozna powiedziec ze jakas niewiadoma to jest, ale wygral wczoraj jakze podobnie grajacy Darcis, mysle ze wygra i Rochus, a na pewno zostawi duzo serca, a ze Belg byl graczem TOP30 kiedys to na pewno moze wiecej niz dzisiejszy rywal. Do kombinacji mysle nie jest to zły typ.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Duzo fantazji z tym opisie...

Przeciez Rochus juz zakonczyl kariere. Pozegnal sie z kibicami i wlansie turniej w Mons jest ostatni. To troche zmienia sytuacje a trzeba o tym wspomniec proponujac mecz.

Po drugie Oliver Rochus ma problemy i to nie male. Zagraniczna prasa rozpisuje sie szczegolowo o tym, ze Belg jest posadzony o ustawienie wiele meczow. Wedlug dziennikarzy ponad 50 wiec maly Rochusik zwija manatki, a powody moga byc rozne. Moim zdaniem wlasnie to o czym sie plotkuje niz to, ze jest juz za stary na gre i ma urazy.

Omijac szerokim lukiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Duzo fantazji z tym opisie... Przeciez Rochus juz zakonczyl kariere. Pozegnal sie z kibicami i wlansie turniej w Mons jest ostatni. To troche zmienia sytuacje a trzeba o tym wspomniec proponujac mecz. Po drugie Oliver Rochus ma problemy i to nie male. Zagraniczna prasa rozpisuje sie szczegolowo o tym, ze Belg jest posadzony o ustawienie wiele meczow. Wedlug dziennikarzy ponad 50 wiec maly Rochusik zwija manatki, a powody moga byc rozne. Moim zdaniem wlasnie to o czym sie plotkuje niz to, ze jest juz za stary na gre i ma urazy.
Przeczesałem cale google. W tym 3 najwazniejsze zrodla oficjalna strone ATP, wikipedie oraz najpopularniesze forum meskiego tenisa (nazwa chyba jasna), szukalem strony oficjalnej gracza i nigdzie nie widze, zeby Belg zakonczyl juz kariere. Wrecz przeciwnie w dwoch tych zrodlach ciagle widnieje jako aktywny gracz, wiec chetnie poprosilbym o jakis fragment potwierdzajace te informacje. Czy Ty czasem nie mylisz Olivieraz bratem Christopherem ?
Poza tym jak na zawodnika, ktory zakonczyl kariere to rozegral w tym roku ponad 30 meczow, glownie na poziomie Futures, a ostatni mial miejsce z koncem lipca.
Rok temu kariere w Mons zakonczyl Xavier Malisse, co ogłosił dopiero po swojej porazce i nie ma problemu z odnalezieniem nawet teraz takich informacji od reki, a jezyk obcy to moja mocna strona. Byc moze Oliver oglosi po jakiejs porazce zakonczenie kariery, tylko gdzie jest ta informacja w takim razie, ze juz ją zakonczyl ?
O drugiej czesci tekstu sie nie wypowiadam, rozumiem ze chodzi tu o mecz Rochusa z Millotem, ale czy to jest wyrok sadowy jakis, wiec w kwiestie pozasportowe nie ingeruje, poniewaz tez moge wymienic nazwiska, ktore w przeciwnienstwie do Belga zostaly ukarane.
Moj typ jest taki a nie inny i naprawde nie interesuja mnie zwykłe złośliwosci. Za niedługo dojdziemy do paradoksu, ze bedzie zakaz oddawania własnych typow. Zawsze mozna zagrac w druga strone, czyz nie? Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Slabo szukasz....

Olivier Rochus rozegra w tym tygodniu swój ostatni mecz na zawodowych kortach. 33-letni Belg poinformował o zakończeniu tenisowej kariery.

- Niczego nie żałuję. Spędziłem 12-13 lat w gronie 100 najlepszych zawodników świata, a przez 4-5 lat utrzymywałem się w Top 50. Miałem lepszą karierę niż się spodziewałem. Grałem w Pucharze Davisa, trzykrotnie wystąpiłem w igrzyskach olimpijskich i wygrałem turniej wielkoszlemowy razem z Xavierem. Jestem dumny z tego, co osiągnąłem, ponieważ przy moim wzroście nie było to łatwe. To było naprawdę wspaniałe 15 lat - powiedział Olivier Rochus w rozmowie z portalem RTBF.

sfakty.pl
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Gonzalez - Clezar 2 @ 2,20⛔
WilliamHill

Gonzalez powinien być tutaj faworytem, lecz nie do końca tak jest ze względu na słabszą dyspozycję. Ostatnio słabe wyniki, przegrana z Krajickiem, Dellienem. Wczoraj wygrana nad Leite, jednak nie przekonująca.
Clezar też może nie zachwyca, ale gładka wygrana z Velottim daje mi do myślenia i myślę, że nie jest na straconej pozycji. Zapewne nie będzie to łatwy mecz, 50/50 i jest value w tym typie.
U innych buków już kursy nieco pospadały, WH trzyma dalej 2,20. Po 1,9 też oczywiście można, ale jednak różnica już jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
No dobrze. O dziwo taka informacja znalazła sie w naszym polkim jezyku, a nie angielskim. Takze tutaj musze przyznac racje w takim razie. Teraz pozostaje pewnie dyskusja, czy Belg podlozy sie w ojczyznie. Nie zartujmy. Nie podoba mi sie natomiast fakt, ze jako uzytkownik jestem krytykowany za oddanie wlasnego typu, jakbym byl w systemie totalitarnym. Tym sposobem to mozna &quot;dowalic sie&quot; do kazdego. Apeluje sie o kulture, a jak widac czasem moderacja tez nie staje na wysokosci zadania.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie o to chodzi.

Mamy cos za 1,33 czyli juz raczej nie warto a dodatkowo chodzi o gracza ktoremu - wg. dziennikarzy dunskich - moze grozic nawet pudlo.
pewnie sie to tak nie skonczy wiadomo jakie sa kary ale skad wiadomo co on ma teraz w glowie? Majac klopoty szybkie info o zakonczeniu bo musi i skoro Mons w domu to gra jako symbol ostatni, nie chodzi o zadne podkladania sie tylko koles ma teraz inne problemy i mecz moze wygladac roznie, 1.33 nie warto po prostu w swietle takich informacji ????
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
..a moze to bedzie po prostu jeden, jedyny mecz w tym tygodniu, wiec przegra zeby nie grac kolejnych ????
nie bylo napisane, ze w tym tygodniu gra ostatni turniej, tylko, ze ostatni mecz ;)
W kazdym razie typ ryzykowny, bardziej mnie kusi na Melzera z kursem 3.25.
I tak tez uczynie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
No dobrze. O dziwo taka informacja znalazła sie w naszym polkim jezyku, a nie angielskim. Takze tutaj musze przyznac racje w takim razie. Teraz pozostaje pewnie dyskusja, czy Belg podlozy sie w ojczyznie. Nie zartujmy. Nie podoba mi sie natomiast fakt, ze jako uzytkownik jestem krytykowany za oddanie wlasnego typu, jakbym byl w systemie totalitarnym. Tym sposobem to mozna &quot;dowalic sie&quot; do kazdego. Apeluje sie o kulture, a jak widac czasem moderacja tez nie staje na wysokosci zadania.
to nie jest dowalanie się, po prostu zostały napisane argumenty dlaczego twojego typu nie warto grać, więc się nie obrażaj tylko jeszcze raz przemyśl czy akurat w tym momencie warto grać Rochusa po takim kursie.

Ja zdecydowanie odradzam, chłop ma pewnie zupełnie co innego teraz w głowie niż jakieś specjalne przygotowania do tego turnieju, do tego taki kurs, no nie zdecydowanie nie.

przy okazji mam pytanie, czy Rochus nie grał nic oficjalnego przez 2 miesiące, bo jeśli tak to już w ogóle czas grać rywala ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rochus pokaże zapewne kilka fajnych zagrać pod publiczkę bardziej, nie zależy mu raczej na zwycięstwie, a granie po takim kursie to moim zdaniem samobójstwo. Co prawda jest wyraźnym faworytem, ale raczej polecam omijać ten mecz szerokim łukiem.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90
4:6, 3:6 ✅✅✅
VS.

Od dzisiaj czyli 01.10.2014 roku zmieniłem technikę stawiania oraz wyszukiwania betów/meczów i mam nadzieję,że z czasem to wyjdzie ponieważ robiłem to przez długi czas na sucho i było jak najbardziej na plus..oby przełożyło się to w rzeczywistości!!! ;)
Na korcie spotkają się rówieśnicy ponieważ panowie są z rocznika 1987, lecz ścieżka ich kariery toczy się zupełnie inaczej. James jest w chwili obecnej na 200 miejscu ATP,a jego najlepszym osiągnięciem było 188,a Tima 73 i teraz jest na 99 pozycji. Amerykanin w tamtym roku wygrał ten turniej także ma dodatkową motywację aby obronić sporo punktów. Tak jak wspomniałem ich kariera ułożyła się inaczej. Smyczek ma na swoim koncie 3 tytuły challengerowskie oraz kilka finałów ,a Irlandczyk nie ma żadnego takiego tytułu i nawet nie zaliczył żadnego finału. Co osiągnął słabszy z zawodników w tym roku? Niech będzie,że zalczył dwa razy półfinały challengerów. Smyczek natomiast w ostatnim czasie błyszczy formą ponieważ na dniach zaliczył finał w Napie gdzie uległ &quot;jedynce&quot; Querreyowi 6:3, 6:1. Ogólnie brzydzę się stawianiem na te wszystkie &quot;Smyczki, Johsony, Youngi, Khlany czy inne Russele&quot; Amerykańskie ale w tym przypadku, Tim bije o klasę rywala pod wszystkimi umiejętnościami poza serwisem. Jeśli według mojej opinii Amerykanin ma wiele braków,to McGee ma ich trzy razy więcej. Panowie grali ze sobą w tym roku gdzie po walce względnej wygrał Tim 7:6, 7:5....zakładając,że teraz jest w lepszej formie niż był wtedy ponieważ faktycznie tak jest to powinien się uporać z przeciwnikiem również 2:0. James pokonał tutaj w I rundzie pół emeryta Ginepriego który ostatnio przegrywa co się da także taki wynik nie jest dla mnie szokiem. Smyczek pokonał natomiast młodocianego Tomphsona 6:1, 6:2. Forma u reprezentanta USA jest i mam nadzieję,że nie spartaczy tego w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Melzer @5.00 bet365

Ten kurs to istna okazja na szybki i wysoki zarobek. Holender Sijsling to paralityk. Każdy wie o co chodzi. Co prawda na hali popełnia mniej błędów bo niweluje wszystko serwisem, ale returny nadal wołają o pomstę do nieba. Raz cudem przełamie, ale pod warunkiem że przeciwnik będzie miał gorszy serwis. Grali już raz ze sobą 3 lata temu i wygrał Melzer. Austriak potrafi grać, uderza płasko mocno serwis ma również fajny. Tak niski kurs na sijslinga to okazja. każdy kto interesuje się tenisem widzi co wyczynia Holender na kortach. wali po autach 10 metrów zero psychiki nie potrafi czysto uderzyć rakietą. przegrywał już z amatorami, lub początkującymi graczami więc dlaczego miałby tego nie zrobić z rewelacją chellangerów z tego sezonu ? POLECAM GORĄCO
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 26

ravoldi88

Użytkownik
Kamke -Arnaboldi 1 kurs 1.3 Bet365
Druga runda spotkań w belgijskim Mons. Niemiec Kamke oczywiście jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wczoraj wygrana z Dustovem w dwóch setach. Na uwage zasługuje fakt, że w drugim secie od stanu 2-5 zdołał wyprowadzić wynik i wygrac w tibreaku z tym graczem, który praktycznie wygrywa większość piłek serwisem. Korty w hali na pewno są jego silna domeną. Arnaboldi cóż, pokonał Marchenko, który raczej woli otwarte korty niż pod zadaszeniem. Włoch zresztą jak większosc reprezentantów tego kraju specjalizuje się w grze na cegle. DW 2-0 na Tobiasa po kursie 1.8 też mozna zagrac.
6-1 6-4 ✅
 
R 26

ravoldi88

Użytkownik
Fratangelo-Giron 1 kurs 2 Bet365
Spotkanie drugiej rundy turnieju w Sacramento_Obaj tenisiści zajmują dosć odległe miejsca w rankingu (Fratangelo 292 przy 495 Girona). Kurs może nieco zaskakiwać biorąc nie tylko ranking ale też ostatnie wyniki obu graczy. Wyżej sklasyfikowany w pierwszej rundzie rozprawił się z kanadyjczykiem Dancevicem(numer 8 rozgrywek), który na hardzie nie jest jakimś leszczykiem. W poprzednim tygodniu wygrana z Edmundem w pierwszej rundzie w Napa i porażka w kolejnej z rodakiem Smyczkiem(czołowa setka rankingu) po trzysetówce. Dla porównania Giron wygrał z Boltem w tych rozgrywkach, przed tygodniem odpadł z Baghdatisem. Forma wskazuje i to znacząco na Fratangelo.
7-6 7-5 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom