>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 30: Zug, Segovia, Winnipeg, San Benedetto Del Tronto

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Zug, Szwajcaria
Data rozgrywania: 25.07.2022-31.07.2022
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €134,920
Oficjalna strona turnieju: https://zugopen.ch/en/
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:


kup.png

Miejsce: Segovia, Hiszpania
Data rozgrywania: 25.07.2022-31.07.2022
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €67,960
Oficjalna strona turnieju: https://teniselespinar.com/
Zwycięzca singla 2021:
Benjamin Bonzi
Zwycięzcy debla 2021:
Robert Galloway/Alex Lawson

kup.jpg
Miejsce: Winnipeg, Kanada
Data rozgrywania: 25.07.2022-31.07.2022
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $53,120
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:


kup.jpg
Miejsce: San Benedetto Del Tronto, Włochy
Data rozgrywania: 25.07.2022-31.07.2022
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €45,730
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Geerts-Lestienne 1 3,00

Kurs przesadzony wg mnie.Belg potrafi pykac a Lestienne w tym turnieju nie imponuje.Nieco ponad 30% wygranego drugiego podania z Lockiem? Slabiutko
Az 9 razy Francuz lamany w 3 meczach, Geerts tylko raz co na hardzie ma spore znaczenie.Belg wiadomo,troche slabszych mial rywali na moje, ale kurs wart gry.

Galaraneu-Zhu 1 1,36

Kanadyjczyk u siebie.Chlop cos zaczal grac, nie raz potrafi przydzbanic ale tym razem nie powinien.Zhu jest mega slaby, oprocz podania za wiele nie ma do zaoferowania.W wymianach jest slabiutki, widzialem go na ziemi z Melzerem i on paru pilek nie potrafil przebic.Serwisem sieje spustoszenie, ale jak 1szy nie siada, to czesto ma klopoty Galaraneu zdecydowanie wszechstronniejszy i na luzie powinien zameldowac sie, w finale.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co Geerts odwalil to nie mam pytan.

62 32 serwis malo

62 57 10 i serwis malo

62 57 43 40 15 i serwis malo

62 57 54 30 0 i serwis malo

62 57 66 2-0 i jeden serwis robi 4 7

Nie mam pytan
 
M 928

majer04

Użytkownik
lestienne bral jakiegos hamskiego medicala w polowie gema przy 4-3 w 3 secie i pozniej odlamal na po 4 i oczywiscie cudowne ozdrowienie jutro trzeba grac przeciwko
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
lestienne bral jakiegos hamskiego medicala w polowie gema przy 4-3 w 3 secie i pozniej odlamal na po 4 i oczywiscie cudowne ozdrowienie jutro trzeba grac przeciwko
Widzialem.Przy 43 40 15 i serwisie Geertsa upadl i zlapal sie za kostke.Niby zle stanal, ale na powtorce nic nie bylo zbytnio widac.Po medicalu, chlop odlamal z 15 40,grajac przy tym bardzo dobrze.Przy 5 4 30 0 Geerts prakfycznie sam sie polamal, psujac pilki i konczac gema do 30, podwojnym bledem.Dawno nie widzialem, takiego cyrku.Zwlaszcza,ze chlop naprawde walczyl,ale tyle razy co mial przewagi w punktach to parodia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Stricker - Gulbis
TYP: +1,5 seta Gulbis 1,6@
Gulbis 2,45@


Czy w tym finałowym spotkaniu jest aż taka różnica jak sugerują wystawione kursy? Myślę,że nie...dlatego uważam,że warto spróbować.
Stricker młody Szwajcar wiadomo gra u siebie, ale to jest finał i skoro Gulbis już tak daleko zaszedł to finału nie odpuści nie ma mowy. Jakby to był mecz w początkowej fazie turnieju to miałbym duże wątpliwości co do zaangażowania Łotysza. Oglądałem Gulbisa w meczu z Novakiem i Kuzmanovem zagrał bardzo dobrze w tych dwóch spotkaniach momentami było widać przebłyski jego dobrej gry z dawnych lat gdzie swego czasu potrafił postawić się nawet najlepszym w tourze. Bardzo dobrze i pewnie w tym turnieju serwuje. Kuzmanov na samym początku 1 seta co prawda przełamał Gulbisa ale co z tego skoro zaraz dał się odłamać i od tego czasu do samego końca meczu rządził na korcie już tylko Łotysz. Co prawda nie widziałem ani jednego meczu tutaj w wykonaniu Szwajcara ale myślę,że w meczu finałowym dużo większe ogranie i doświadczenie przesądzi o wygranej. Już bardzo dawno nie pamiętam żeby Ernest zaszedł aż do finału w jakimkolwiek turnieju więc myślę,że motywacja zwycięstwa będzie bardzo duża po stronie bardziej doświadczonego Gulbisa
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom