>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 11: Santiago, Cleveland, Biella 4

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
ggg.jpg
Miejsce: Santiago, Chile
Data rozgrywania: 15.03.2021-21.03.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $52,080
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Hugo Dellien
Zwycięzcy debla 2020:
Franco Agamenone/Fernando Romboli

gggg.jpg
Miejsce: Cleveland, USA
Data rozgrywania: 15.03.2021-21.03.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $52,080
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Mikael Torpegaard
Zwycięzcy debla 2020:
Treat Huey/Nathaniel Lammons

ggg.jpg
Miejsce: Biella, Włochy
Data rozgrywania: 15.03.2021-21.03.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Cleveland:
Kwiatkowski-Fratangelo 1 2.03 (Fortuna) 0-2
Mecz bedzie rozgrywany w hali co wydaje mi sie bardziej bedzie sprzyjac Kwiatkowskiemu.Gral w Europie i Azjii w turniejach halowych z roznym skutkiem ale jednak mysle ze doswiadczenie i obycie z takim rodzajem kortow bedzie tutaj procentowac.Fratangelo to typowy sredniak nawet jak na warunki Amerykanskie.Oczywiscie bedzie tu decydowac dyspozycja dnia bo obaj nie grali juz w tenisa na poziomie od prawie miesiaca.Fizycznie Kwiatkowski jest zawsze bardzo silny a jak bedzie z psychika i zgraniem to sie okaze.Dla mnie Faworyt tego spotkania.

Biella:
Huesler-Uchiyama 1 1.69 ( Fortuna) 2-0
Szwajcar obecnie nie jest w najlepszej formie ale mysle ze na tej nawierzchni sproboje odbic sie od "dna",Rywal z pewnoscia do pokonania.

Santiago:
Rune-Baez 1 1.92 (Fortuna) 0-2
Mysle ze Rune jest na tyle ambitny i ma jeszcze duzo tutaj do udowodnienia.Juz sie spotkali w tym turnieju i Rune wygral 2-0.mysle ze Baez nie zrewanzuje sie.Jedynie martwi mnie jak do tego meczu podejda jego trenerzy czy juz czas wracac do kraju czy jeszcze nie.Patrzac czysto technicznie-Talent upor i forma sa po stronie Dunczyka

Lama- Etcheverry T.M. 1 4.30 (Fortuna) 2-0
Ogladalem Lame jak gral z Cerundolo i musze przyznac czekalem z niecierpliwoscia na jego kolejne spotkanie..Lama gral naprawde swietnie,ma bardzo mocne uderzenie i co najwazniejsze dokladne.Nadzieje umarly kiedy nagle zaczely sie sypac minimalne auty co wyprowadzilo go z rownowagi i od tego momentu zaczynal grac po prostu zle.Takie kursy na Lame biore w ciemno po tym co widzialem.Co do Argentynczyka nie widzialem go w akcji ale nie wyniosl sie ponad przecietnosc przegrwajac z graczami o podobnych umiejtnosciach.Mysle ze wystawione kursy maja w sobie duze value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Santiago:
Tabilo-Jarry- 1 2.13 (Fortuna)

Dziwne sa te kursy.Jak dla mnie Tabilo powinien byc faworytem w tym spotkaniu.Moze i Jarry jest dobry ale dla mnie zbyt chaotyczny gracz ktorego latwo przelamac.

Cleveland:
Debel:
Kwiatkowski T./Ritschard A. - Gomez E./Quiroz R 1 2.18 (Fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom