>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 10: Indian Wells, Monterrey

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 02.03.2020-08.03.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $162,480
Oficjalna strona turnieju: https://oraclechallengerseries.com/
Zwycięzca singla 2018: Kyle Edmund
Zwycięzcy debla 2018: JC Aragone/Marcos Giron


Miejsce: Monterrey, Meksyk
Data rozgrywania: 02.03.2020-08.03.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $108,320
Oficjalna strona turnieju: http://www.abiertognpseguros.com/
Zwycięzca singla 2018: Alexander Bublik
Zwycięzcy debla 2018: Evan King/Nathan Pasha

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Monterrey (Meksyk), twarda
Godzina: 22:00
Spotkanie: Tomas Martin Etcheverry - Evan King
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie 1 rundy. Jest to typ nie tyle na Amerykanina Kinga co po prostu przeciwko Argentyńczykowi Etcheverry. Tomas w tamtym tygodniu grał na turnieju ITF w Rio Cuarto, w którym doszedł do finału. Miał zaledwie 48 godzin po finale na dostanie się tutaj do Monterrey. Ponieważ nie było bezpośredniego lotu z Rio Cuarto do Monterrey to musiał dostać się jeszcze do innej miejscowości w Argentynie aby tutaj przylecieć. Myślę, że może być zmęczony całym turniejem jak i zawirowaniami z podróżą tutaj. King nie jest w najlepszej formie ale on tutaj mógł się spokojniej przygotowywać do tego pierwszego spotkania i powinien być dużo lepiej zregenerowany. Do tego Etcheverry to typowy ceglak i głównie na tej nawierzchni występuje a ten turniej odbywa się na nawierzchni twardej. Ostatni raz Argentyńczyk na tej nawierzchni grał w Portoroz w Słowenii w sierpniu tamtego roku. Myślę, że ciężko będzie mu się teraz przerzucić z cegły na nawierzchnię twardą. Moim zdaniem nie jest po prostu w stanie tak szybko się dostosować tym bardziej, że miał bardzo mało czasu na zaznajomienie się tutaj z tym typem nawierzchni. Kursy na Kinga lecą w dół i myślę, że po takim kursie warto tutaj jeszcze na niego zagrać i to nawet grubiej.
 0-2 (4-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom