>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje rangi mistrzowskiej - IMP, MPPK, Złoty Kask i inne

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
W dniu dzisiejszym na torze w Tarnowie odbędzie się finał MIMP. Oferta jak na zawody młodzieżowe dość szeroka i postaram się coś wybrać.  Zacznę od skromnego dubelka po mało oszałamiającym kursie, ale wg mnie jak najbardziej do grania.

Cierniak - Krakowiak @1,4 forBet   
Lampart - Gruchalski @1,4 forBet   
------------------------------
AKO 1,96 

Młody Cierniak - pierwszy pełny sezon. Wielkie nadzieje po zeszłorocznych barażach gdzie w debiucie zaliczył płatny komplet. W sezonie w Nice lidze co niektórzy pewnie więcej wymagali po takim wystrzale, ale młodzian wg mnie robi minimum to co powinien. Szczególnie na własnych śmieciach robi pozytywną robotę. W biegach juniorów w sześciu spotkaniach tylko raz doznał goryczy porażki. Stało się to w III kolejce gdzie przegrał z Nowackim. Wyniki 3,2,3,3,3,3 muszą robić wrażenie. Dodatkowo rozpiska biegowa nie jest jakaś tragiczna gdzie po dwóch, trzech biegach można byłoby myśleć o prysznicu. W żadnym biegu nie ma dwóch mocniejszych rywali. Systematycznymi dwójkami powinien dość wysoko zajechać. 

Druga para to młoda aczkolwiek uznana i solidna marka - Wiktor vs Gruchalski, dla którego to ostatni sezon w gronie juniorów. Próbowałem poszperać w tegorocznych statystykach - szczególnie DMPJ ale w nich jakoś się mijali. Nie znalazłem bezpośredniego starcia choć przyznam szczerze, że szukałem na szybkości i trochę po macoszemu. Łatwiej oczywiście było znaleźć h2h podczas zmagań ligowych gdzie zarówno w Lublinie jak i Częstochowie lepszy był młody Lampart. Biorąc pod uwagę regularność i bardzo dobre starty stawiam na Wiktora, który powinien spokojnie w pierwszej szóstce się znaleźć. 

Znalazłem jeszcze jedną parę, która rzuciła mi się w oczy. Znowu z udziałem Cierniaka.

Miśkowiak - Cierniak @ 1,92 forBet   

Jakub w zawodach młodzieżowych - głównie DMPJ spisuje się bardzo dobrze. Stawiam na jego przeciwnika głównie na znajomość i świetne spasowanie ze swoim torem Cierniaka. Dodatkowo Miśkowiak ma wg mnie gorszą tabelę biegową. W biegu pierwszym ustawiony pomiędzy Drabikiem i Trofimovem może za bardzo nie zapunktować. Następne biegi to tor III i IV gdzie musi się popisać naprawdę dobrym startem aby nie zostać powiezionym pod bandę. dalej już może być punktowo z dużą stratą do najlepszych i morale zawodnika mogą opaść. 

Pozdro!

Edit. Straszny pogrom. Myślałem, że tym turniejem wezmę buka za rogi, a wyszła totalna klapa i finansowy klops...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom