>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Turnieje Pokerstars - dyskusje

Status
Zamknięty.
T 828

the_longer

Użytkownik
Miasto
z okolicy
Z tym wysłaniem PW będzie pewnie dużo zabawy. Może lepiej byłoby osoby chętne dodać do grupy forumowej i tam podawać hasła.

al_capone 6,2K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Miasto
Chicago
Pomyślimy nad tym jeszcze, być może hasło podam(y) w temacie na około 15 minut przed turniejem.

bialy1711 0

bialy1711

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Z tym wysłaniem PW będzie pewnie dużo zabawy. Może lepiej byłoby osoby chętne dodać do grupy forumowej i tam podawać hasła.
Myślę, że nie będzie nas wielu także nawet z PW nie będzie problemu. To turniej dla forumowiczów, którzy zapisali się w temacie, a nie darmozjadów czyhających na darmowe hasła.

Peace;).

C 46

chudinho

Użytkownik
Miasto
Wolów
Temat zapisów to już widzę jest za przeproszeniem niezły burdel.
Może dać jakieś ograniczenie? Kto widzę niektórzy zakładają konto żeby tylko hasło dostać. Potem roześle ktoś dalej i turnieju FB nie będzie tylko hasło pójdzie dalej i dupa blada.
W dzisiaj nie zagram więc się jeszcze nie zapisuje ale postaram się być na następnym turnieju.
Powodzenia chłopaki i dziewczyny;)

pascal791 28

pascal791

Użytkownik
Miasto
Bielsko-Biala
Jeśli ktoś ma taką możliwość to proszę o przelanie 0,11$ na moje konto pokerstars Pascal791 do godziny 20;00
Odwdzięczę się ????

al_capone 6,2K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Miasto
Chicago
Za tydzień tez będziesz prosił? Dokonają wpłaty i wystarczy Ci na kolejne turnieje...
Posty pózniej do skasowania.

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla TOP3 wszystkich turniejów prawdopodobnie będą unikalne walizki pokerowe! Wszystko zależy od liczby graczy.
Jak na razie grało 82 i 68 osób, czy to jest wystarczająca liczba graczy? Bo szczerze mówiąc jakbym grał to na kliku $ mi jakoś nie zależy, ale o taką walizkę od Pokerstars chętnie bym pograł. ????

al_capone 6,2K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Miasto
Chicago
Ok, a czy wiadomo coś o walizkach, czy w ogóle będą?
Dostałem odpowiedź, że mogę rozdysponować 3 walizki, jednak o wyniki poszczególnych turniejów będzie ciężko.
Związku z tym liczę na Styczniową ligę pokerową z Pokestars i wówczas jak ktoś pomoże w podliczaniu to dorzucimy 3 walizki.

X 0

xxrafxx

Użytkownik
Dostałem odpowiedź, że mogę rozdysponować 3 walizki, jednak o wyniki poszczególnych turniejów będzie ciężko.
Związku z tym liczę na Styczniową ligę pokerową z Pokestars i wówczas jak ktoś pomoże w podliczaniu to dorzucimy 3 walizki.
Szkoda, bo 3x FT + 11 miejsce w ostatnim, może by była czołówka ????

Status
Zamknięty.