>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Finałowy Ligi Narodów 2021 - Półfinały, Mecz o 3. miejsce, Finał (6.10 - 10.10.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-1 o 08.16.21.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
U 0

User-174117

Gość
Napiszę tak. Włosi grają u siebie - Stadion: Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) (Mediolan). I nie ma takiej opcji, żeby ten mecz przegrali u siebie. Dla mniej odważnych podwójna szansa połowa lub mecz 1.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

W dzisiejszych czasach kursy na rzut karny w meczu zwykle są niższe. Możliwe, że z racji rangi spotkania bukmacherzy liczą na niezbyt ciekawy mecz z niewielką liczbą sytuacji do zdobycia bramki. Patrząc na te reprezentacje, to ten mecz na pierwszy rzut oka wygląda underowo, ale z drugiej strony na Euro obie te reprezentacje grały diametralnie różnie od tego co prezentowały wcześniej. I jedni i drudzy grali ofensywnie, a ich mecze często były bardzo ciekawe i nie brakowało wysokich wyników. Wierzę, że Włochy w tym meczu zagrają z podobnym nastawieniem jak na Euro, co dało im w pełni zasłużone mistrzostwo, a Hiszpania podejmie wyzwanie. Kurs 3,50 na rzut karny jest według mnie dobrym kursem.
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
Typ: Awans Włochy @ 1,66 Betfan


Belgia - Francja
Typ: Belgia strzeli gola - TAK @ 1,41 Betfan


AKO: 2,34

Ciekawie zapowiadające się mecze FF Ligi Narodów rewanż za półfinał ME oraz mecz wielkich przegranych tego EURO. Co do meczu Włochy Hiszpania wiadomo może być w obie strony jednak mecz w Mediolanie w drużynie gości chyba jednak więcej kontuzji, Włochy z Hiszpanią u siebie chyba nie przegrały nigdy co innego remisy więc ja proponuje awans Włochów mecz może mieć podobny przebieg do tego z EURO może skończyć się remisem ale ostatecznie widzę więcej plusów po stronie Włochów dlatego stawiam na ich awans. Mam nadzieję że po zdobyciu Mistrzostwa Europy nie osiądą na laurach i będą chcieli zdominować ten rok do końca. Co do drugiego meczu oba zespoły na pewno liczyły na więcej w czasie EURO ja sam stawiałem na lepszy wynik Belgów ciągle się mówi o złotej generacji a ciągle nie ma trofeum to może tym razem ale do kuponu wybrałem bezpieczniejszą opcję wystarczy że Belgowie zdobędą bramkę a ostatnio Francja traci sporo bramek a wiadomo Belgia sporo zawsze strzelała. Do tego we Francji jakieś konflikty problemy po EURO. Może będą chcieli się z mobilizować i coś wygrać w tym roku ale myślę że żeby to zrobić będą musieli strzelić więcej goli bo Belgia coś trafi kurs na jednego gola takiego zespołu jak Belgia myślę bardzo zachęcający. Dlatego gramy razem powyżej 2.0 nawet po odliczeniu podatku a szansa na powodzenie myślę spora.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Włochy - Hiszpania
podwójna szansa remis @ 1.55
poniżej 1.5 gola @ 2.52
poniżej 2.5 gola @ 1.49 (konkurs od Betfan)
Betfan

Przed nami pierwsze półfinałowe starcie w LN 2021. Włochy na własnym terenie podejmować będą reprezentację Hiszpanii. Obie ekipy spotkały się nie tak dawno w półfinale Mistrzostw Europy i tak w regulaminowych 90. minutach gry padł remis 1:1, a więc potrzebne była dogrywka i rzuty karne aby rozstrzygnąć zwycięzcę. Dzisiaj liczę na podobny scenariusz, a przedewszystkim na brak goli w tym spotkaniu. Hiszpania już podczas ME pokazała, że mimo stwarzanych sytuacji nie potrafi ich zmienić na gole. Gdyby Enrique miał takiego gościa jak Lewandowski to myślę, że Hiszpanie spokojnie mogli by zdobyć nie dawno zakończone ME. Enrique nie będzie mógł skorzystać z dwóch doświadczonych napastników jakimi są Morata i Moreno i na pewno jest to w jakimś stopniu osłabienie. Niespodziewanie powołania dostali gracz Barcelony Gavi. Obok niego są również Yeremi Pino z Villarreal i Pedro Porro. Od pierwszych minut w ataku powinien zagrać Ferran Torres, Sarabia oraz Oyarzabala. To ta trójka ma stanowić o sile ofensywnej w tym finałowym turnieju. W ekipie gospodarze również braki, bowiem na pewno nie zagrają Ciro Immobile, Rafael Toloi, a także Matteo Pessina. Na dodatek w kadrze nie ma także Belottiego, a jedynymi klasycznymi napastnikami są mało doświadczeni Raspadori i Kean. Jednak nie zapominajmy, że Włosi mają w swoich szeregach Insigne czy Chiese, który jest w dobrej formie.
Mimo wszystko spodziewam się, że nie będzie to wielki mecz, a raczej mocne bicie się w środku pola. To tym samym powinno spowodować, że nie zobaczymy w tym spotkaniu zbyt wiele goli. A jak będzie naprawdę?, przekonamy się już o 20:45.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Włochy - Hiszpania
Typ:
under 9,5 RR @ 1.63 betfan (konkurs betfan) 6
under 8,5 RR @ 2.12 unibet 6

Analiza:
Spodziewam się zaciętego meczu w środku pola. Uważam, że żadna z drużyn nie ruszy bezmyślnie do ataku zapominając o obronie. Bardziej drużyny będę oczekiwać na błąd przeciwnika i będę starać się wykorzystać sytuacje, których nie będzie w tym meczu wiele. Ostatnie starcie pomiędzy tymi ekipami na Euro 2020 zakończyło się 7 rzutami rożnymi. Obie kadry przychodzą do meczu w osłabieniach. Nie bedzie tutaj walki za wszelką cenę. Wygranie ligi narodów daje zastrzyk gotówki oraz możliwość zagrania w barażach do Mistrzostw Świata w Katarze. Hiszpania i Włochy mają pierwsze miejsca w grupie w Eliminacjach więc nie mają aż takiego wielkiego ciśnienia aby wygrać Lige Narodów. Co do ostatnich zdań to się mogę mylić, ale tak to zrozumiałem z wszelkich informacji na necie. Takie jest moje zdanie co do tego meczu. Podsumowując - liczę, że padnie niska liczba rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +609
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Belgia - Francja
Typ: under 8,5 RR @ 2.05 Unibet 6
under 9,5 RR @ 1.65 fuksiarz (konkurs) 6

Analiza:

Obie kadry naszpikowane gwiazdami. Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Francja po słabym występie na Euro będzie chciała jak najszybciej zrehabilitować się i zdobyć kolejny puchar. Belgia na czele z Lukaku i De Bruyne postawi bardzo wysoko poprzeczkę. Jak dla mnie mecz 50/50 i trudno znaleźć faworyta. W takich spotkaniach liczę na małą ilość rzutów rożnych. Podobnie jak w pierwszym meczu półfinałowym spodziewam się i tutaj małej ilości rzutów rożnych. Gra będzie toczona raczej w srodku pola. Drużyny nie będą szarżować, a raczej oczekiwać na błąd przeciwnika.
Garstka statystyk meczów Francji i Belgii z EURO 2020 z silnymi drużynami:
Francja - Niemcy 8 RR
Francja - Portugalia 1 RR
Belgia - Portugalia 3 RR
Belgia - Włochy 14 RR
Zarówno jak i na Euro tak i w lidze Narodów spodziewam się małej ilości rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Hiszpania 1:5 w rożnych

Mecz odbędzie się na San Siro w Mediolanie więc to Włosi mają atut własnego boiska - częściowo bo nie wszyscy pewnie będą czuć się komfortowo a mówię tutaj o bramkarzu Włoch Donnarumie, którego można się spodziewać, że będą wygwizdywać.
Na ostatnim Euro obie drużyny spotkały się ze sobą w półfinale - tamto spotkanie odbywało się na terenie neutralnym i padł remis w 90 minutach 1:1.
Mój typ nie będzie jednak kto wygra albo ile padnie bramek a mianowicie skupiłem się na rzutach rożnych.
We wspomnianym spotkaniu Włosi mieli tylko 1 rzut rożny natomiast Hiszpanie aż 6. sprawdziłem kilka spotkań wstecz Włochów jak oni mają się z tymi rzutami rożnymi i nieoczekiwanie mają praktycznie w każdym meczu mniej rożnych niż przeciwnik, nawet w ostatnim meczu z Litwą gdzie wygrali aż 5:0 mieli zaledwie 2 rożne. Ze Szwajcarią gdzie zremisowali 0:0 również 2 a przeciwnik aż 8 na Euro również to przeciwnicy nabijali im więcej rożnych.

Hiszpania więcej rzutów rożnych 2,03
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Belgia - Francja
powyżej 2.5 gola @ 2.27
Betfan


Wczorajszy mecz poszedł nie pomyśli, ale cóż gramy dalej...
Czas na drugie starcie wielkich piłkarskich gigantów. Reprezentacja Belgii tym razem zagra z Francją. Obie ekipy przystąpią do tego spotkania nie osłabione, bowiem nie zagrają min. Thomas Vermaelen. Urazy wyeliminowały z gry Driesa Mertensa i Jeremy’ego Doku. Dobrą wiadomością jest to, że do drużyny po kontuzji powraca za to Kevin de Bruyne. Jeśli chodzi o Francję to w turnieju finałowym nie będzie mógł zagrać zarażony koronawirusem N’Golo Kante. Kante to mózg reprezentacji Francji i na pewno jego brak w środku pola może być widoczny. Srpóbuję dzisiaj zagrać gole. W składzie obu ekip takie strzelby jak Lukaku, De Bruyne, Hazard, Benzema, Mbappe, Griezmann czy Pogba. Czy tu może zabraknąć goli?. Mam nadzieje, że nie!. Obie ekipy są głodne finale i co najważniejsze zdobycia do gabloty kolejnego trofeum. Spodziewam się zatem intensywnego spotkania, które będzie nam obfitować w stwarzana sytuacje podbramkowe, a co za tym idzie, przynajmniej kilka z nich zostanie zamienione na gole. Trener Martinez robi dobrą robotę w reprezentacji Belgii i tak naprawdę brakuje mu nie wiele żeby w końcu sięgnąć po jakiś tytuł. Presja jest po stronie Didiera Deschampsa, który to ostatnio nie zalicza dobrych wyników z reprezentacją, a odpadnięcie z ME było dla nich mała klęską.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Belgia - Francja
Typ rzuty rożne poniżej 7,5
Kurs 2,79
Totolotek

Drugi półfinał Ligi Narodów. Ekipy wyrównane i ciężko wskazać faworyta. Jakbym miał się za kimś opowiedzieć to chyba wybrałbym Belgów. Ale przy takim dylemacie pójdę w kierunku rzutów rożnych. I to w kierunku undera. Dlaczego taki wybór. Jak obie drużyny graja z przeciwnikiem wyższej klasy to w tych meczach rogów jest mało. Wystarczy spojrzeć na wyniki Belgów z Czechami 7 rożnych, Portugalią 3 rożne, zaburza tę wyliczankę 14 rogów z Włochami. Francuzi tak samo: z Ukraina 6 rożnych z Portugalią 1 rozny, z Niemcami 8 rożnych. Co prawda było też kilka meczów gdy zaszaleli i linia była bez problemów przekroczona.
Kurs wysoki, bo jednak szanse trzeba oceniać realnie i już 8 rogów przekreśli ten wybór. Jak dla mnie można spróbować.
Wersje bardziej rozważne:
under 9,5 rr @ 1,64
under 8,5 rr @ 2,07
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Hiszpania - Francja
16. Francja @ 2.55
Wynik: 1:2
Unibet


Czas na finał Ligi Narodów. Obie ekipy z małymi problemami w półfinałach, ale ostatecznie udało się awansować. Hiszpanie grali przez większość spotkania w przewadze i wydawało się, że kwestią minut jest to, że dobiją rywala kolejnymi golami. Tak się nie stało, stracili gola na 1:2 i zrobiła się nerwówka do końca meczu, ale mimo wszystko udało się awansować. Francuzi rozegrali kiepską pierwszą połowę tracąc dwa gole i wydawało się, że jest już po meczu. W drugiej połowie pokazali moc ładując trzy gole i mając przy tym trochę szczęścia. Podsumowując idę w kierunku Francji, która ma bardziej doświadczony zespół. Hiszpanie zapewne po raz kolejny będą przetrzymywać piłkę, a Francja ten mecz spróbuję wygrać grając z kontry, bo w końcu są szybszy Mbappe, Benzema na szpicy czy nawet Griezmann, który haruje jak wół w ataku/obronie. Na Hiszpanie Enrique przyjdzie jeszcze czas, bo za parę lat z takim składem może to być ekipa, która znowu wygra ME czy MŚ. Piszę takim składem bo są tam młode gwiazdy jak Gavi,Torres, Garcia, Pau Torres czy Oyarzabala, które potrzebują jeszcze trochę czasu. Francja może dzisiaj pozytywnie zakończyć kompletnie nieudany sezon reprezentacyjny, ale czy tak się stanie?, dowiemy się po raz kolejny o 20:45.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Włochy - Hiszpania
Typ:
under 9,5 RR @ 1.63 betfan (konkurs betfan) 6
under 8,5 RR @ 2.12 unibet 6

Analiza:
Spodziewam się zaciętego meczu w środku pola. Uważam, że żadna z drużyn nie ruszy bezmyślnie do ataku zapominając o obronie. Bardziej drużyny będę oczekiwać na błąd przeciwnika i będę starać się wykorzystać sytuacje, których nie będzie w tym meczu wiele. Ostatnie starcie pomiędzy tymi ekipami na Euro 2020 zakończyło się 7 rzutami rożnymi. Obie kadry przychodzą do meczu w osłabieniach. Nie bedzie tutaj walki za wszelką cenę. Wygranie ligi narodów daje zastrzyk gotówki oraz możliwość zagrania w barażach do Mistrzostw Świata w Katarze. Hiszpania i Włochy mają pierwsze miejsca w grupie w Eliminacjach więc nie mają aż takiego wielkiego ciśnienia aby wygrać Lige Narodów. Co do ostatnich zdań to się mogę mylić, ale tak to zrozumiałem z wszelkich informacji na necie. Takie jest moje zdanie co do tego meczu. Podsumowując - liczę, że padnie niska liczba rzutów rożnych.
Belgia - Francja
Typ: under 8,5 RR @ 2.05 Unibet 6
under 9,5 RR @ 1.65 fuksiarz (konkurs) 6

Analiza:

Obie kadry naszpikowane gwiazdami. Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Francja po słabym występie na Euro będzie chciała jak najszybciej zrehabilitować się i zdobyć kolejny puchar. Belgia na czele z Lukaku i De Bruyne postawi bardzo wysoko poprzeczkę. Jak dla mnie mecz 50/50 i trudno znaleźć faworyta. W takich spotkaniach liczę na małą ilość rzutów rożnych. Podobnie jak w pierwszym meczu półfinałowym spodziewam się i tutaj małej ilości rzutów rożnych. Gra będzie toczona raczej w srodku pola. Drużyny nie będą szarżować, a raczej oczekiwać na błąd przeciwnika.
Garstka statystyk meczów Francji i Belgii z EURO 2020 z silnymi drużynami:
Francja - Niemcy 8 RR
Francja - Portugalia 1 RR
Belgia - Portugalia 3 RR
Belgia - Włochy 14 RR
Zarówno jak i na Euro tak i w lidze Narodów spodziewam się małej ilości rzutów rożnych.
Włochy - Belgia
Typ: under 8,5 RR @ 2.33 Unibet

Hiszpania - Francja
Typ: under 8,5 RR @ 2.10 Unibet


Analiza:
Pozwoliłem sobie zacytować moje poprzednie typy ponieważ gram podobnie jak kilka dni temu. Moje argumenty się nie zmieniają. Mecze pomiędzy reprezentacjami z samego top nie wróżą wiele rożnych. Mecze są zacięte, często wyrównane, gra toczy się w środku pola itd. Choć mecz Belgii z Francją był troche szalony, ponieważ Francuzi odrobili z wyniku 2:0 na 2:3. Mimo, że musieli odrabiać straty to nie odniosło się to kwestii nabijania rzutów rożnych jak to najczęsciej bywa (drużyna traci bramkę to rusza do ataku, nabijając wiele rożnych). Według mnie ekipy które grają w finałach Ligi Narodów są tak mocne i silne, że typowanie 1x2 jest bardzo trudne, szczególnie że w przypadku pierwszych meczu wiele zależało od czynników których no nie można było przewidzieć jak czerwona kartka dla Bonuciego jak i minimalny spalony na niekorzyść Lukaku. Takie małe detale spowodowały, że zarówna Belgia jak i Włochy przyczyniły się do porażek. Wracając do rożnych.. Uważam, że żadna z drużyn nie osiągnie takiej inicjatywy aby zdobyła wiele rożnych. Podsumowując typuje 4x po under 8,5 RR - 2/4 juz weszly.. Zobaczymy jak finały :)
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Francja
Poniżej 2.5 gola
@1.67 Betfan


Finał Ligi Narodów UEFA bez jednoznacznego faworyta. Niewiele zabrakło, a w finale tym zagrałaby Belgia, zamiast Francji, która w półfinale po 60 minutach gry prowadziła 2:0, ale trzy bramki Francuzów w przeciągu kolejnych 30 minut przechyliły szalę zwycięstwa na ich korzyść. Myślę, że szykuje się nam zacięte spotkanie również dzisiaj, ale tym razem nie spodziewałbym się aż pięciu bramek w spotkaniu. Ba, sądzę, że kibice nie zobaczą nawet trzech. Świadczy o tym kilka czynników, w pierwszym z nich jest fakt, że w siedmiu ostatnich bezpośrednich spotkaniach nie strzelono ani razu więcej jak dwie bramki. W trzech przypadkach z tych siedmiu - pojawił się tylko jeden gol. Jeśli miałbym typować zdobywcę pucharu, to coś mi mówi, że będzie nim Hiszpania. Ale nie podjąłbym się typowania takiego właśnie scenariusza.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Hiszpania over 10.5 fauli @1.90 ewinner

Finał Ligi Narodów, całkiem duża stawka. Obie drużyny w półfinałach udowodniły, że walczą tutaj o pełną pulę. Upatrywać zwycięzcy nie próbuje, ale skłaniam się ku faulom Hiszpanów. Popełniają oni ich sporo, a ostatnie spotkania to między innymi dwa razy 18 fauli w meczach z Włochami, 14 fauli ze Szwajcarią, 12 z Kosowem, czy 16 z Polską. Podopieczni Luisa Enrique wielokrotnie mogą być zmuszeni powstrzymać rywala faulem, bo drużyna Francji złożona jest z silnego środka pola, szybkich wahadłowych i ataku w postaci Benzemy i Mbappe. Licze na minimum 11 fauli.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom