>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turkish Masters 2022 (7-13.03.2022)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Turkish Masters 2022
7-13 marca 2022

turkish masters 2022.jpg

Turkish Masters to zupełnie nowy turniej w snookerowym kalendarzu i siłą rzeczy jest to jego pierwsza edycja, choć przekładana najpierw z powodu pandemii, a potem też szalejących swego czasu w okolicach Antalyi pożarów. Ostatecznie, po wielu perypetiach Turkish Masters 2022 został zaplanowany w dniach 7-13 marca 2022 roku w Nirvana Cosmopolitan Hotel w Antalyi, czyli jednym z najbardziej znanych tureckich kurortów. Pula nagród całkiem wysoka, bo wynosi okrągłe £500,000, z czego £100,000 przewidziano dla zwycięzcy.

Ale zanim dojdzie do turnieju głównego Turkish Masters 2022 trzeba rozegrać kwalifikacje, które odbędą się w dniach 2-6 lutego 2022 w Morningside Arena w Leicester. Mecze w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Przy czym warto zaznaczyć, że 4 mecze kwalifikacyjne najwyżej rozstawionych zawodników (Selby, Trump, Robertson, Wilson) zostaną rozegrane już w Turcji w pierwszym dniu turnieju głównego.

Format kwalifikacji turnieju
Drabinka kwalifikacji turnieju
Livescore


1000x200.jpg
Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Mark Williams vs. Reanne Evans

Dokładny wynik 5:1 @ 2,65
Dokładny wynik 5:2 @ 4,20

Betclic

Rzucił mi się w oczy ciekawy bet, zaraz uargumentuję swój wybór, proszę jednak delikatnie stawkować jeżeli ktoś się skusi.
O 20:00 w kwalifikacjach spotykają się 2 legendy snookera których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. No właśnie, jest jedno ale, te postacie są legendarne ale w całkowicie różnych wymiarach ponieważ porównanie snookera męskiego i żeńskiego to jak porównanie Premiership do naszej rodzimej Ekstraklasy. Zapytacie więc skąd pomysł na taki zakład? W bieżącym sezonie Reanne mierzyła się 9-krotnie z mężczyznami i co prawda wszystkie te spotkania zakończyły się jej porażką ale... nigdy do zera. Naprzemiennie udaje jej się ugrać 1 lub 2 frejmy i nie bardzo wiem, czy jest to w 100% faktycznie jej zasługa czy Panowie z racji iż jak wszyscy gracze snookera są gentelmenami pozwalają na podniesienie tej jednej/dwóch partii. Wierzę, że to głównie umiejętności Pani Evans ale chłopaki też dają coś od siebie i Mark będzie delikatny. Opierając się na statystyce i wewnętrznym przeczuciu, za drobne zaatakuję proponowane bety.

Edit: Obejrzałem cały mecz i wyciągnąłem następujace wnioski:
1) Pani Evans nawet potrafi wbijać, kilka przebłysków było.
2) Pani Evans ma problemy z pozycjonowaniem
3) Pani Evans momentami grała tak jak ja w snookera na PC, czerwona i pozycja do byle jakiego koloru, byle by coś wbić
4) Pani Evans kompletnie nie radzi sobie z wyjściem ze snookerów, to zdecydowanie najlepszy sposób żeby ją pokonać.

Tak czy inaczej przy odpowiednim stawkowaniu dało się zarobić dzisiaj. Statystyka i przeczucie nie zawiodły 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Budzimy się :D
Hamilton-Ford

Starszy z Anglików swoje najlepsze lata ma już za sobą, ale jeżeli chodzi o ten sezon możemy go jak najbardziej zaliczyć do graczy w podeszłym wieku którzy przechodzą w jakimś stopniu zwyżkę formy. Bardzo dobrze zaprezentował się w UK OPEN. Ostatnio jednak przegrał z bardzo słabym Murphy od kilku miesięcy. Ford, zawodnik praktycznie taki sam jak Gilbert- pewnego poziomu nie przeskoczy. Według mnie Gilbert troszkę bardziej równiejszy ale i Ford potrafi osiągnąć półfinały bardzo konkretnych turniejów co już udowadniał. Jeśli chodzi o ten sezon to nie jest jakoś bardzo zły ale przeważnie odpadał z zawodnikami którzy potem odgrywali bardzo dużą role wdanym turnieju. Wiemy na pewno ze Ford potrafi grac lepiej niż do tej pory i wydaje mi się ze powinien pokonac Swojego dzisiejszego rywala. Pamietajmy ze pula nagród nie jest taka mała wiec każde zwycięstwo to coraz większy zarobek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy marca 2022 (3. miejsce)
  • #4
Hossein Vafaei VS Enes Bakirci
Liczba frame-ów: Poniżej (5.5) @ 1.92 5-0 Vafaei czuł że nic mu nie grozi i grał sobie na zupełnym luzie, bez zabezpieczenia, a i tak nie było nawet blisko do przegrania frejma
Betcris

Enes Bakirci to reprezentant gospodarzy, szczerze mówiąc nie kojarzę nie tylko tego nazwiska, ale żeby w ogóle jakikolwiek Turek brał choćby udział w rozgrywkach amatorskich czy np. mistrzostwach Europy, albo Q School. Jedyne co znalazłem o nim że w 2018 roku w kwalach do Paul Hunter Classic przegrał 0-4 z tajską zawodniczką (!) o nazwisku Wongharuthai, więc można bezpiecznie założyć że prezentuje poziom dużo groszy niż słabi amatorzy. Prawdopodobnie dostał dziką kartę bo ktoś musiał dostać. No więc nie są to dobre wiadomości dla niego przed meczem z Hossein Vafaei, czyli z jednym z bardziej gorących nazwisk w ostatnich miesiącach, który swój potencjał i formę już zdążył potwierdzić nie tylko wygraniem Shoot Outu, ale też minimalnie przegranym z Trumpem (5-6) półfinałem Welsh Open ledwie parę dni temu. Oczywiście w grę wchodzi jakieś rozregulowanie przez podróż do Turcji itd., ale bez przesady, snookerzyści są przyzwyczajeni w ostatnich latach do tego. Dlatego nie widzę tu innej opcji niż szybka, łatwa i przyjemna wygrana dla Irańczyka bez straty nawet frejma.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2423
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Iulian Boiko - Andrew Higginson
Handicap: Andrew Higginson -2.5 @ 1.73 1-5
Handicap: Andrew Higginson -3.5 @ 2.70
Betcris

Kibicuję Ukraińcowi, nie tylko z tego powodu co się dzieje w ostatnich dniach, ale też to po prostu utalentowany zawodnik. Wrodzone umiejętności widać w nim od razu, zwłaszcza kiedy jest w brejku, bo z defensywką czy z doborem uderzeń do sytuacji jeszcze bywa różnie. Być może brakuje mu regularnego treningu z dobrym trenerem by przełożyło się to na jakiś przełom. Na razie ogrywa tylko słabszych od siebie, co nie jest złym początkiem. W starciach z bardziej doświadczonymi średniakami już raczej regularnie przegrywa, choć pokazuje przebłyski talentu. Higginson w ostatnich latach mocno w kratkę, ale ten rok zaczął dobrze. Wprawdzie zaliczył 3 porażki, za to przegrywał, ale minimalnie z nie byle kim: Fan (3-5) czyli sensacyjny zwycięzca German Masters, z Vafaei (3-4), czyli półfinaliście Welsh Open w meczu który decydował się na ostatniej czarnej w decydującej partii i wreszcie ostatnio z Maflinem również w decydującej partii (4-5). W międzyczasie robił do zera O’Neilla i powbijał parę wysokich brejków. Można sądzić, że forma idzie w dobrą stronę i przeciwko Boiko który cały czas daje swoich rywalom masę szans na punktowanie powinno to skutkować seryjnym zapisywaniem frejmów na konto Anglika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +887
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak Jones - Shaun Murphy
Handicap: Jak Jones +2.5 @ 1.47 3-5 wynik mógł i powinien być odwrotny, Jones 2x dał sobie wykraść frejma z dużej przewagi.. szkoda
Handicap: Jak Jones +1.5 @ 1.95
Zwycięzca meczu: Jak Jones @ 2.70
Uzyska najwyższy break: Jak Jones @ 2.35 66-81
STS

Przeciwko Murphy’emu ostatnio warto grać, bo forma jeśli nie w lesie to bardzo nieregularna. A zwłaszcza warto grać przeciwko niemu jeśli za rywala ma niżej notowanego rywala, ale w bardzo dobrej formie. I tak właśnie jest teraz. Jones w tym turnieju ma za sobą dwa bardzo cenne skalpy w trudnych meczach z Allenem (5-4) i Vafaei (5-4). Były to starcia wyrównane i stojące na wysokim poziomie z obu stron i w żadnym razie te wygrane Walijczyka nie były dziełem przypadku. Jones mocno punktował w obu (129, 61, 79, 94, 50). W porównaniu z tym Murphy miał wręcz łatwą drabinkę: dołujący ostatnimi czasy Haotian (5-0), a potem z dużymi problemami ograł Jimmy’ego Robertsona (5-3). Powrotu Anglika do formy tam widać nie było i myślę, że na ten moment jest jak najbardziej w zasięgu Jonesa, zwłaszcza po takim zastrzyku pewności siebie i dwóch cennych zwycięstwach ze snookerowymi kozakami. A już na pewno nie widzę powodu by tak faworyzować Murphy'ego, po prostu w kursie na Jonesa jest value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom