>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trzy Remisy

stalker 0

stalker

Użytkownik
Metoda trzech remisów.
Wybieramy trzy mecze(wczesniej analizowane). Najlepiej jesli beda to remisy. Ważne aby miały kurs większy niż 3.0 np.
A - 3.20
B - 3.20
C - 3.00

Obstawiamy kazdy z nich za tę samą stawkę np. 10 z
A - 3.20 x 10 = 32
B - 3.20 x 10 = 32
c - 3.00 x 10 = 30
PRZYPOMINAM, ŻE ABY METODA PRZYNIOSŁA EFEKT MUSZĄ TO BYĆ MECZE DOGŁĘBNIE PRZEANALIZOWANE.
Teraz wystarczy, że z trzech wybranych meczy w jednym będzie remis i już mamy zwrot wczesniej postawionej sumy. Jeśli wejdą dwa mecze mamy dwukrotnie więcej niz postawiliśmy, a jeśli trzy to trzykrotnie więcej.

Ja gram tym sposobem od kilku tygodni i ze 100 zł zrobilem 1200, ale gram prawie codziennie, ponieważ znaleźć trzy remisy w ciągu dnia NIE JEST TRUDNO.

Proszę o Wasze opinie o mojej metodzie
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
Według mnie pomysł dobry, i na pewno sobie go przeanalizuję (na sucho)

Nie wiem dokładnie jak grasz. Czy stawiasz 3 remisy w jednej kolejce danej ligi. Na pewno dobra to tego typu grania będzie I liga francuska, albo włsoka.

A może stawiasz na potentatów? Na takim Arsenalu, który mogliśmy oglądać kilka tygodni temu możnaby się nieźle dorobić.

Może spróbowałbyś podać tu parę Twoich typów. Zobaczymy jak to wychodzi w praniu. Jak piszesz, że ze 100 zł, ugrałeś 1200 zł to pochwal się jakie mecze wybierasz, czym się kierujesz itp.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
system to zaden, ew. pod progresje podchodzi i chyba norma jest w bukmacherce ze aby wygrac to trzeba przeanalizowac mecz bo stawiac na pale to wiadomo jak sie konczy ;)
 
stalker 0

stalker

Użytkownik
system to zaden, ew. pod progresje podchodzi i chyba norma jest w bukmacherce ze aby wygrac to trzeba przeanalizowac mecz bo stawiac na pale to wiadomo jak sie konczy ;)
Ja analizuje tylko mecze właśnie do tego systemu. Innych nie analizuje, po prostu orientuje się w sytuacji lig i klubów, ponieważ obstawiam tylko kilka największych lig Europy, musze przyznać, że efekty są średnie, ogólnie jestem na zero. Ale naprawdę dobre siano zrobiłem właśnie tym systemem, więc postanowiłem się trochę pochwalić, a zarazem pomóc innym
Według mnie pomysł dobry, i na pewno sobie go przeanalizuję (na sucho)
Nie wiem dokładnie jak grasz. Czy stawiasz 3 remisy w jednej kolejce danej ligi. Na pewno dobra to tego typu grania będzie I liga francuska, albo włsoka.
A może stawiasz na potentatów? Na takim Arsenalu, który mogliśmy oglądać kilka tygodni temu możnaby się nieźle dorobić.
Z reguły gram ok. 5 kuponów dziennie w weekend, a w dzień powszedni 1 lub 2. W weekend gram jedną ligę na jednym kuponie, a w dni powszednie szukam wśród kilku lig, choć muszę przyznać, że moja ulubiona liga to właśnie włoska i francuska.
 
Do góry Bottom