>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Transmisje live

I 5

introder00

Użytkownik
Znacie jakieś strony/buki z dobrą bazą transmisji live z małym opoznieniem?
Bet365 ma mało meczy nie ma np. ligi angielskiej.. Z kolei 1xbet ma tych meczy duzo wiecej ale tam opoznienie wynosi nawet do minuty lol...
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Osobiście transmisji szukam na http://www.sportstream.tv/ z tym że i tu zdarzają się opóźnienia rzędu 15-20 sekund co w przypadku scalpingu na tenisie jest nie do przyjęcia,ale wszystko to kwestia transmisji na którą trafisz.Dwa co uważam za duży plus to dany stream nie jest zawalony reklamami od góry do dołu.Jeśli ktoś ma lepszą stronkę gdzie opóźnienia są znikome to także będę wdzięczny jeśli podrzuci link
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
Osobiscie moge dac wam apki na kom badz linki do ich sciagniecia bez przycinki i mase programow sportowych jesli ktos jest zainteresowany niech do mnie napisze. Znalazlem to nie dawno i petarda jakich malo pozdro.
Post automatycznie złączony:

Sa to strony popularnych serwisow streamingowych z tym, ze bez abonamentow i sam mam to teraz, wiem, ze bez wirusow oprocz tego jakies netflixy czy hbo. Nie jestem na tym forum od dzis, niestety moje poprzednie konta zostaly bezpowrotnie zablokowane. Troche mnie tu nie bylo tak ogolnie, ale historia moich postow chyba nadal pozostala
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom