>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Traiding na zielono

D 1K

damian_rs

Użytkownik
Witam, od dłuższego czasu przyglądałem się na forum jak kto gra na giełdzie sportowej i sam postanowiłem też spróbować. Napiszę krótko, da się zarobić jeśli weżniemy pod uwagę zwroty jako stawki procentowe i jeśli mierzymy długofalowo.
Jest to stosunkowo dobra i łatwa rzecz do opanowania ale należy trzymać się swoich reguł i zachować zimną głowę. Mi się to niestety nie udało ale w ten sposób mam nauczkę i muszę ją zapamiętać aby to się już więcej nie powtórzyło.
Moim błędem okazała się szybka chęć dobicia do 100 E jako mojego banku. Startowałem z poziomu 6E a później dorzuciłem kolejne 10 E. Grałem za 100 % swojego banku jeśli chodzi o giełdę, oraz za parę E jeśli chodzi o zwykłą bukmacherkę. A tak nawiasem to muszę wyrzucić z mojej głowy stare myślenie i przestać stawiać kasę na normalne zakłady bo to mnie właśnie zrujnowało.
Poniżej przedstawiam swoje wyniki.
Będę też bardzo wdzięczny za jakiekolwiek rady. Pozdrawiam ;)
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Jak już nieraz pisałem tutaj na forum kluczem do sukcesu jest głowa o czym sam się przekonałem.

Po pierwsze tak jak napisałeś,jeśli chcesz stawiać zakłady to chyba lepiej będzie wpłacić kasę na Pinnacle czy gdziekolwiek indziej

Po drugie bo widzę tego dość sporo na forum praktycznie w każdym nowym temacie,nie próbuj sobie zakładać celów w stylu 1% banku dziennie itd.Wywierasz na sobie dodatkową presję,a z doświadczenia powiem że płynąc z nurtem wychodzi się na tym dużo lepiej

Po trzecie KONTROLA słowo klucz w tym wszystkim,wiem że red boli początkujących traderów,ale mogę powiedzieć na swoim przykładzie(scalpuje na tenisie in-play) że jeśli kontrolujesz to co robisz to każdego stratę można odrobić.

Po czwarte Stream z jak najmniejszym opóźnieniem jeśli scalpujesz in-play,musisz widzieć co się dzieje bo patrzenie na grafikę meczu na bet365 itp mija się z celem

Reszta to już własne obserwacje,wnioski

Pozdrawiam
 
mrtrader 11

mrtrader

Użytkownik
@klemensPFF
Chciałbym Ciebie spytać o jakiś stream, który według Ciebie najbardziej się nadaje na stałe in-play.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Po raz kolejny znaczący spadek w ciągu max kilkudziesięciu sekund, ja podziękuję, nie trzymam dalej.

 
https://ufile.io/o52subyt
 
Do góry Bottom