>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tobet - Zwrot Pieniędzy na WIMBLEDON !

P 10

pawu

Użytkownik
Jeśli przegrasz, zwrócimy Ci postawione pieniądze!

Czy Federer weźmie kolejnego wielkiego szlema czy też będziemy świadkami niespodzianki? Czy tegoroczny turniej dorówna dramaturgią poprzedniej edycji? Jeśli śledzisz rozgrywki Wimbledonu, nie przegap wspaniałej oferty, jaką Tobet przygotował dla wszystkich miłośników tego najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego świata!

Zagraj bez ryzyka: stawiaj do 5 euro na dowolne mecze Wimbledonu, a zwrócimy Ci pieniądze za pierwszy przegrany zakład! W ten sposób masz gwarancję bezpiecznej gry do czasu, gdy potkniesz się po raz pierwszy. Otrzymasz wtedy natychmiastowy zwrot postawionej kwoty na swoje konto, zachowując jednocześnie wszystkie wygrane do tej pory pieniądze!


Regulamin :
REGULAMIN

Oferta ważna jest w dniach 22 czerwca – 5 lipca.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 EUR/GBP/USD lub 1250 HUF, 20 RON, 20 PLN

Jeżeli kupon zawiera kilka zakładów, pierwszy z nich, który okaże się błędnym typem, zostanie zakwalifikowany jako zakład przegrany.

Oferta dotyczy tylko zakładów postawionych na mecze Wimbledonu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualny wybór spotkań do typowania.

Z bonusu skorzystać mogą tylko użytkownicy z Polski, Rumunii oraz Węgier.

Poza niniejszym regulaminem promocja podlega ogólnym zasadom korzystania z serwisu Tobet. Patrz pkt 2.10.

Więcej http://www.tobet.com/pol/docs?content=Wimbledon_Offer&amp;ads=false&amp;content_only=false
 
K 0

kostek05

Użytkownik
jak wiemy prawie robi dużą roznicę ...hehe ale pierwsza runda powinna być easy ???? ???? ????
sam skorzystam z tej okazji i wpłacam ????
 
C 0

candy64

Użytkownik
a jezeli postawilem rano, zanim byla ta promocja to moge dzis z niej skorzystac ?
chyba ze mam to rozumiec, ze jak zaklad wejdzie to przy nastepnym przegranym otrzymam zwrot?
z gory dzieki za odp
 
P 10

pawu

Użytkownik
Obrotu zero przy takich promocjach Tobet nie zmusza do obrotu ale max . stawka 20 PLN ,


- Promocja jest ważna od 22.06.09 ! czyli od 24:00
 
C 0

candy64

Użytkownik


- Promocja jest ważna od 22.06.09 ! czyli od 24:00
moze i jest wazna od 24:00 ale warunkiem udzialu w promocji bylo wejscie na kursy przez &quot;przycisk&quot; a, ze gralem zanim byla ta promocja to raczej moj zaklad pod nia nie podlegal
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Obrotu zero przy takich promocjach Tobet nie zmusza do obrotu ale max . stawka 20 PLN ,

- Promocja jest ważna od 22.06.09 ! czyli od 24:00
Jak mam konto w zł to ile trzeba postawić kupon?
Masz post wyzej :| max stawka 20 zl
Panowie głupoty piszecie.
Który bukmacher dawałby maksymalną stawkę ???? ? Mieliby odwodzić ludzi od stawiania grubszych sum?

Kupon ma być za minimum 20 złotych przy czym zwrot może być maksymalnie 20 złotych.



a co do bonusu i kliknięcia.
U innego buka bym się nei bał... Tobet jednak tak często ostatnio kombinuje, że mogą robić problemy tym którzy zagrali bez czy po kliknięciu
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
rozumiem że zwrot jest tylko raz? ; &gt;

Zagraj bez ryzyka: stawiaj do 5 euro na dowolne mecze Wimbledonu , a zwrócimy Ci pieniądze za pierwszy przegrany zakład! W ten sposób masz gwarancję bezpiecznej gry do czasu, gdy potkniesz się po raz pierwszy. Otrzymasz wtedy natychmiastowy zwrot postawionej kwoty na swoje konto, zachowując jednocześnie wszystkie wygrane do tej pory pieniądze!
tylko pierwszy ;]


U mnie przegrał Andreas Beck więc jeszcze dziś dam znać czy dają zwrot za akumulator... do tego zagrany przed kliknięciem w promo ;)
 
P 10

pawu

Użytkownik
Pisze wyraźnie !

- Maksymalna kwota zwrotu wynosi 5 EUR/GBP/USD lub 1250 HUF, 20 RON, 20 PLN

Obrotu nie ma bo pisałoby w regulaminie .

a ten button &quot;Postaw Teraz &quot; po kliknięciu w niego wyskakuje taki sam link jak byś po prostu wszedł do Kursy &gt; Tennis &gt; ATP/WTA


Zwykła ściema z tym buttonem tylko dla tych co odrazu przeczytali niech stawiają ...
 
P 10

pawu

Użytkownik
Przeykład
Jeśli postawisz 20 zł na kupon - to Ci oddadzą a jeśli postawisz za 21 zł to oddadzą tylko 20 zł
czyli MAXymalna kwota zwrotu to 20 zł / 5 euro / przeliczenie w innych walutach .


PS : Uprzejmie informujemy, że jak tylko Pana zakład zostanie rozliczony
zwrot zostanie przelany na Pana kont

bez przypału nie bać się o kaskę ...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
no więc kupon nie ma minimalnej stawki 20 zł jak kukla napisał:jezora: u mnie Blake zawalił zobaczymy czy oddadzą:]
Fakt, kupon nie musi być za 20 złotych. Pisałem to jednak, odnosząć się do pełnej kwoty zwrotu.

Można dostać zwrot 5 złotych za kupon za 5 złotych
Można dostać zwrot 20 złotych za kupon za 20 złotych
Można dostać zwrot 20 złotych za kupon za 21 złotych i więcej

Wszystko jasne :spokodfhgfh:


Zwykła ściema z tym buttonem tylko dla tych co odrazu przeczytali niech stawiają ...
No nie wiem,
bonus 500 złotych też dotarł do mnie na maila jednak po wpłacie okazało się, że nagle nie kwalifikuję się do otrzymania bonusu :jezora:
Także przy ostatnich wybrykach Tobet radziłbym na wszelki wypadek klikać we wszystko co trzeba
 
P 10

pawu

Użytkownik
ale prowadzę kilka stron internetowych opartych na xhtml&#39;u , cmsach ,
i nie powinni przyciąć ze zwykłym buttonem którego zlinkowali pod taki sam adres jak do działu &quot; Kursy&quot;.
dziwne dla mnie przesłali na mail&#39;a i na stronie pisało o bonusie 500 zł i wszystko było OK.
Po prostu MAXymalna kwota zwrotu wynosi 20 zł proste , że nie musisz grać koniecznie za 20 zł można &lt;20 . Czytajcie ze zrozumieniem ...
Pozdrawiam .
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
Jeśli zagra Pan kupon zawierający kilka zdarzeń i na przykład dwa
zdarzenia przegrają to kwota do 20 PLN zostanie zwrócona.
W razie jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt.
Pozdrawiam!
Z poważaniem/Regards,
Marta
Customer Support

WIADOMOSC OD SUPPORTU, ZA AKUMULATORY TAKŻE ZWRACAJĄ DO 20ZŁ
 
Do góry Bottom