>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Test amerykanów

swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Test typów na sporty "amerykańskie", czyli MLB, NBA NHL, NFL.
Wszystko płaską stawką.
Typy "pożyczone".
Book (1xBet) mało wiarygodny, ale zostały mi tam pewne środki i podejrzewam (przy obecnej sytuacji), że nie uda mi się ich wyciągnąć. Zatem nie żal mi ich, szczególnie że nie dużo zostało.

1. Cleveland Guardians – Toronto Blue Jays
Toronto Blue Jays -1 (1,79) 6:5

2. San Diego Padres – Miami Marlins
Under 7.5 (1,77) 2:1

3. Boston Red Sox - Los Angeles Angels
Los Angeles Angels -1.5 (2,19) 0:8
 
Ostatnia edycja:
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ostatnia edycja:
M 65,5K

marok

Użytkownik
Cześć, czym się temat różni od twoich dwóch innych (przeważnie typy na sporty amerykańskie i też pożyczone), tylko płaską stawką?
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ech, Sherlocku. Widzę że dojrzałeś brak konsekwencji. No cóż odpowiedź jest prosta, aby stosować trójkąt "Freddie'go" (preferowany przez mnie) musi być spełniony warunek konieczny, tj. muszę mieć pewność co do "stałości" typów.
Niestety, strona z której "pożyczam" typy mi tego nie gwarantuje, czyli może się okazać, że np. przez tydzień nie będzie typów (a w tym czasie np. może się pojawić kilka typów wygrywających), co zaburzy stawkowanie progresją i może doprowadzić do niezamierzonego wzrostu stawki.
Poza tym to tylko test za naprawdę drobniaki, których nie żal mi stracić. Nie mniej, jak na razie, typy wydają się obiecujące.
Tak na marginesie, zastanawiam się jednak nad oznaczeniem typów, w zależności od źródła pobieranych danych, tyle że podawanie typów z innych forów jest niezgodne z regulaminem.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Zamieściłeś temat w dziale "Systemy" i chciałem zapytać na czym polega ten system, ale mnie najwyraźniej nie zrozumiałeś :)
Przy okazji, dla Freddiego i dla innych progresji nie ma wymogu aby typy były podawane codziennie, to że nie zagrałeś wygrywającego w danym dniu typu nie ma żadnego wpływu na skuteczność progresji, ponieważ kolejne typy są od poprzednich niezależne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
To nie do końca prawda. Jak wiesz mój pseudo system bazuje na psychologii obstawiania, czyli jak przegrywamy to staramy się za wszelką cenę odrobić straty, co w konsekwencji prowadzi do szybkiego, nie zawsze przemyślanego typowania. Ja grając, w przypadku porażki typera, na typ przeciwny, zakładam (i jest to warunek koniecznym) ciągłość dostępu do wszystkich jego typów, bo w przeciwnym wypadku może dojść do sytuacji, że akurat np. nie upublicznił kilka typów przegranych (które ja bym akurat wygrał) a udostępnił typ, który okazałby się wygrany (a ten ja akurat bym przegrał, prawem serii grając typ przeciwny) co w efekcie skutkowałoby wzrostem stawki po mojej stronie.
Opisałem jak umiałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ostatnia edycja:
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ostatnia edycja:
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
14. Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds (abc8)
Over 7.5 (1,89) 0:4

15. Washington Nationals – New York Mets (martin)
New York Mets -2.5 (2,56) 1:4
 
Ostatnia edycja:
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Kolega M marok chyba mnie namówił, tak więc spróbuję trójkąta ;).
Niemniej pozostanę przy swoim zdaniu na ten temat (znalazłem możliwość śledzenia zdarzeń nieupublicznionych).

16. New York Mets – Seattle Mariners (abc8)
Over 7.5 (2j - 2,05) 1:2

17. Detroit Tigers – Baltimore Orioles (martin)
Detroit Tigers -1.5 (2,48) 4:2
 
Ostatnia edycja:
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
18. New York Mets – Seattle Mariners (abc8)
Over 7.5 (3j - 2,11) 7:8

19. Chicago White Sox – New York Yankees (martin)
New York Yankees -1 (2,06) 1:5
 
Ostatnia edycja:
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom