MŚ 2010: kompletna ramówka transmisji w TVP/ Komentatorzy
56 spotkań w TVP1 i TVP2, wszystkie mecze w TVP Sport i TVP HD oraz na stronie TVP.pl - tak przedstawia się rozkład transmisji na antenach Telewizji Polskiej.
11 czerwca 2010
16:00 A RPA -
Meksyk TVP2
20:30 A Urugwaj -
Francja TVP1
12 czerwca 2010
13:30 B
Korea Południowa -
Grecja TVP1
16:00 B
Argentyna - Nigeria TVP2
20:30 C
Anglia -
USA TVP2
13 czerwca 2010
13:30 C Algieria - Słowenia TVP1
16:00 D
Serbia - Ghana TVP2
20:30 D
Niemcy -
Australia TVP1
14 czerwca 2010
13:30 E
Holandia -
Dania TVP1
16:00 E
Japonia - Kamerun TVP2
20:30 F
Włochy - Paragwaj TVP1
15 czerwca 2010
13:30 F
Nowa Zelandia - Słowacja TVP1
16:00 G Wybrzeże Kości Słoniowej -
Portugalia TVP2
20:30 G
Brazylia - Korea Północna TVP1
16 czerwca 2010
13:30 H Honduras -
Chile TVP1
16:00 H
Hiszpania -
Szwajcaria TVP2
20:30 A RPA - Urugwaj TVP2
17 czerwca 2010
13:30 B
Argentyna -
Korea Południowa TVP1
16:00 B
Grecja - Nigeria TVP2
20:30 A
Francja -
Meksyk TVP2
18 czerwca 2010
13:30 D
Niemcy -
Serbia TVP1
16:00 C Słowenia -
USA TVP2
20:30 C
Anglia - Algieria TVP1
19 czerwca 2010
13:30 E
Holandia -
Japonia TVP1
16:00 D Ghana -
Australia TVP2
20:30 E Kamerun -
Dania TVP2
20 czerwca 2010
13:30 F Słowacja - Paragwaj TVP1
16:00 F
Włochy -
Nowa Zelandia TVP2
20:30 G
Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej TVP1
21 czerwca 2010
13:30 G
Portugalia - Korea Północna TVP1
16:00 H
Chile -
Szwajcaria TVP2
20:30 H
Hiszpania - Honduras TVP1
22 czerwca 2010
16:00 A
Francja - RPA TVP2
16:00 A
Meksyk - Urugwaj TVP SPORT
20:30 B
Grecja -
Argentyna TVP1
20:30 B Nigeria -
Korea Południowa TVP SPORT
23 czerwca 2010
16:00 C Słowenia -
Anglia TVP1
16:00 C
USA - Algieria TVP SPORT
20:30 D Ghana -
Niemcy TVP2
20:30 D
Australia -
Serbia TVP SPORT
24 czerwca 2010
16:00 F Słowacja -
Włochy TVP1
16:00 F Paragwaj -
Nowa Zelandia TVP SPORT
20:30 E Kamerun -
Holandia TVP2
20:30 E
Dania -
Japonia TVP SPORT
25 czerwca 2010
16:00 G
Portugalia -
Brazylia TVP2
16:00 G Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej TVP SPORT
20:30 H
Chile -
Hiszpania TVP1
20:30 H
Szwajcaria - Honduras TVP SPORT
26 czerwca 2010 - 1/8 finału
16:00 A1: 1. A - 2. B TVP1
20:30 A3: 1. C - 2. D TVP2
27 czerwca 2010 - 1/8 finału
16:00 A4: 1. D - 2. C TVP2
20:30 A2: 1. B - 2. A TVP1
28 czerwca 2010 - 1/8 finału
16:00 A5: 1. E - 2. F TVP2
20:30 A7: 1. G - 2. H TVP1
29 czerwca 2010 - 1/8 finału
16:00 A6: 1. F - 2. E TVP2
20:30 A8: 1. H - 2. G TVP1
2 lipca 2010 - 1/4 finału
16:00 V3: zwycięzca A5 - zwycięzca A7 TVP2
20:30 V1: zwycięzca A1 - zwycięzca A3 TVP1
3 lipca 2010 - 1/4 finału
16:00 V2: zwycięzca A2 - zwycięzca A4 TVP1
20:30 V4: zwycięzca A6 - zwycięzca A8 TVP2
6 lipca 2010 - 1/2 finału
20:30 H1: zwycięzca V1 - zwycięzca V3 TVP1
7 lipca 2010 - 1/2 finału
20:30 H2: zwycięzca V2 - zwycięzca V4 TVP2
10 lipca 2010 - mecz o 3. miejsce
20:30 przegrany H1 - przegrany H2 TVP2
11 lipca 2010 - FINAŁ
20:30 wygrany H1 - wygrany H2 TVP1
Mecze mundialu 2010 komentować będą:
• Dariusz Szpakowski
• Maciej Iwański
• Tomasz Jasina
• Jacek Jońca
• Michał Zawacki
Studio w Warszawie poprowadzą:
• Włodzimierz Szaranowicz
• Przemysław Babiarz
• Maciej Kurzajewski
• Jacek Kurowski
• Rafał Patyra
W studiu pojawią się goście i eksperci, a wśród nich m.in.:
• Zbigniew Boniek
• Władysław Żmuda
• Antoni Piechniczek
• Jerzy Engel
• Jacek Gmoch
• Andrzej Juskowiak
• Maciej Szczęsny