>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat do dyskusji

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak wygląda terminarz, w sensie kiedy dokładnie startuje konkurs? Trochę nie ogarniam takiej formuły, bo pierwszy raz się z taką spotykam, więc za jakieś błędy, czy mój brak ogarnięcia z góry przepraszam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mordeczki jak to jest z ilością betow ? Trzeba 5 każdego dnia ? Czy w kolejce 10 ? Bo tak nie onie końca przykumałem ???? z góry dzięki za wytłumaczenie :razz:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Trzeba minimum 1 typ na dzień (już niektórzy tego nie przestrzegali w tej kolejce.. ) i minimum 5 na całą kolejkę, a maksymalnie 10.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jest pewna luka w regulaminie. Teoretycznie można podać 10 takich samych kuponów. Jak ktoś ma jakiegoś &quot;pewniaczka&quot;, wejdzie mu to i zyskuje x10. Pasowałoby dodać do regulaminu jakiś punkt, który zabrania podawania takich samych typów/kuponów po kilka razy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@bułeczka akurat w naszym gronie takie kombinacje myślałem, że nikomu do głowy nie przyjdą :p Nie doceniłem hehe. Ale nie no to oczywistość mi się wydaję, że nie można 10 takich samych typów podąć bo to mija się z sensem tej zabawy.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ja mam takie pytanie, zgodnie z regulaminem, jeśli jedna osoba w pojedynku poda dany typ, to druga nie może podać tego samego, a czy tak samo jest, jeśli ta druga osoba poda ako, a w nim taki &quot;powtórzony&quot; bet?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
11. Obowiązek podliczania typów. Jeżeli ktoś tego nie zrobi dostaje z automatu 1000j i przegrywa pojedynek. Czas podliczania ograniczony do 24h po zakończeniu pojedynku.
Trzymamy się tego punktu i regulaminu? Bo nierozliczenie typów utrudnia rywalizację.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Trzymamy się tego punktu i regulaminu? Bo nierozliczenie typów utrudnia rywalizację.
Myślę, że po fazie grupowej się zrobi przesiew i zredukuje odpowiednio wszystkie typy. nie wszyscy stosują się też do jeszcze jednego punktu regulaminu

&quot;8. Minimum jeden typ (lub kupon) dziennie(...)&quot;
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Prosiłbym każdego o jak najszybsze rozliczenie wczorajszych typów z 3 kolejki, to wrzucę klasyfikacje na półmetku zmagań grupowych.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przepraszam Panowie za swoją nieobecność, ale majowka mnie wciągnęła. Nie będę juz podawał w 2 ostatnich kolejkach typów, żeby nie psuć sytuacji skoro i tak nie mam punktów, to nie będę psuł zabawy innym ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kolejną tabelę wkleję po 5 kolejce, tak żeby każdy wiedział o co walczy w ostatnim pojedynku.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Prosiłbym uczestników z grup B i C o rozliczenie 5 kolejki, to przedstawię tabelę przed ostatnią turą zmagań grupowych.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Wyniki zakończonej wczoraj fazy grupowej.
Przy równej ilości punktów decydował lepszy łączny bilans.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
mi nie dodałeś punktów w ostatniej kolejce, bo Juan napisał, że już nie podaje typów. Mam w takim razie 12
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
mi nie dodałeś punktów w ostatniej kolejce, bo Juan napisał, że już nie podaje typów. Mam w takim razie 12
Jeśli obie osoby nie podały typów w danej kolejce, bądź podały, lecz w terminie nie rozliczyły, to dawałem obustronny walkower.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pary ćwierćfinałowe:
Tarki16-MadAngel
Macko18-bułeczka
robsonUnited-Benek_25
macias00-psotnick
 
Do góry Bottom