>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Takie tam

mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Miałem dawniej już jeden temat lecz czasy to zamierzchłe; prowadzony był bez ładu i składu, ostatnio mnie coś ruszyło żeby się sprawdzić tak więc zakładam nowy. Grane będzie wszystko i po każdym kursie.
Szkocja-Polska
Już wyobrażam sobie to pompowanie euro balonika. Polska jak na razie nie zawodzi, wręcz czasem pozytywnie zaskakuje zgadzam się, ale uważam, że Szkoci nam jakoś nie leżą. Wystarczy spojrzeć na h2h, gdzie przez ostatnie 5 spotkań wygraliśmy tylko raz i w każdym traciliśmy gola.
Nasza obrona ostatnio nie wygląda najlepiej a przynajmniej nie tak jak przed wcześniejszymi spotkaniami. W zasadzie na dzień dzisiejszy tylko Glik daje jej trochę jakości. Gol staracony z Giblartarem mówi sam z siebie.
Szkocja over 0.5 @1,40 1j
Szkocja over 1.5 @3,00 1j
✅ 2,40j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Szybko bo zaraz startują mecze.
Norwegia strzeli w obydwu połowach @1,72 1j
Belgia wygra obydwie połowy @1,33 1j
dodatkowo pakuje to w trebla z overem 2.5 rożnych Azerbejdżanu ako @3,67 1j

✅ 3,72

Bet365
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Ot taki czteropak na kolejne dni ojro eliminacji

Niemcy gol w obu połowach @1,36
Szkocja gol w obu połowach @1,25
Słowenia gol w obu połowach @1,33
Austria gol w obu połowach @1,40

ako @3,17 B365 1j

Niemcy po wpadce z Irlandią powinni odpokutować u siebie
Gibraltar-Szkocja nie ma się co rozpisywać, różnica klas
San Marino-Słowenia jak wyżej
Austria co by nie mówić przeżywa złotą jesień, wygrywa nawet jeśli nie musi powinna postrzelać
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Uruchomił się syndromik nałogowca i musiałem postawić coś na mecz naszej kadry.
Dużo przemawia za Irlandią, ale ja osobiście (pomijając sentymenty) uważam, że w tym spotkaniu Polaków też stać na zwycięstwo. Generalnie nie podejmuje się typowania zwycięzcy, bramki też mogą paść jak zarówno mogą być szachy.To też odpuszczam.
Dla mnie warto iść w kierunku rogów. Nie zagra Milik co oznacza, że ciężar naszej gry przeniesie się bardziej na boki. Jest Grosicki, który bywa cornerogenny. Na prawej stronie Kuba też kilka powinien wywalczyć. Irlandczycy wirtuozami futbolu nie są. Jedną z ich mocnych stron jest gra w powietrzu. Goście również zrobią kilka rogów.
Kartki też dobre rozwiązanie. Azjatycka linia 4 po 1,70 to jak dla mnie dobry biznes.
Generalnie to takie spotkanie, w którym może zabraknąć umiejętności, skuteczności lub sił, ale ambicji na pewno nie. Mecz sędziuje sędzia Turek, większości dobrze znany Cuneyt Cakir. Wszystko grane w Bet365.
Polska-Irlandia
azjan over 5 rożnych HT @2,05 1j
over 10.5 rożnych @2 1j
azjan over 4 kartek @1,7 1j
 
Do góry Bottom