>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Tajemniczy bonus w Unibet

Fortuna bonus
mike123 217

mike123

Użytkownik
Dołączył
04/2020
Posty
25
Ja w tym roku nie dostaje bonusów, wszystko za jakieś obroty w kasynie na spinach itp. Nawet na urodziny nie dali... Unibet schodzi na psy. Wczoraj też dali info o zakładzie ubezpieczony, potwierdzasz ofertę i nic nie ma... Już wole nie mieć bonusow, jeżeli mają je przyznawać, a potem zabierać bo takie sytuacje też miały miejsce.
 
Gucci Mane 24,2K

Gucci Mane

Forum VIP
Dołączył
03/2016
Posty
1625
mike123 mike123 jest ten zakład ubezpieczony. Mówisz o 375 PLN. Mieli jakiś błąd i nie było widać, dziś już albo masz info w bonusach i musisz aktywować, albo na czacie napisz. Powiedzą Ci, że już możesz grać za 375 więc zrób screena rozmowy, żeby potem się nie przysrali, że nie aktywowałeś.
 
Znany jako Tyrion77 3,1K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dołączył
04/2020
Posty
259
tu masz zasady tego bonusu


Zasady bonusu
Na żywo

1. Upewnij się, że nie masz aktywnego bonusu.

2. Aktywuj tę ofertę bonusową.

3. Postaw 375 PLN na zakłady sportowe na żywo o minimalnym łącznym kursie 1,40 w ciągu 5 dni od aktywacji bonusu. Może to być jeden lub więcej zakładów. Brak minimalnych wymagań dotyczących ilości serii meczów.

4. Poczekaj na rozliczenie Twojego zakładu. Do promocji nie zaliczają się zakłady wypłacone w opcji cash-out.

5. Aktywuj ofertę zakładu ubezpieczonego na swoim koncie - Aktywne bonusy.

6. Postaw zakład bukmacherski na żywo (minimalny kurs 1,40) za własne pieniądze, a my zwrócimy pierwszy zakład po aktywacji bonusu aż do wartości 375 PLN, jeśli nie wygrasz. Jeśli wypłacisz pierwszy postawiony zakład w opcji cash-out, oferta zakładu ubezpieczonego przepadnie.

Istotne zasady dotyczące oferty bonusowej

Niedozwolone jest posiadanie więcej niż jednego aktywnego bonusu w tym samym czasie.

Podczas aktywacji nowej oferty bonusowej, posiadając już aktywny bonus, gracz akceptuje anulowanie aktywnego bonusu, w tym wszelkich oczekujących zakładów i potencjalnych wygranych.

Oferta zakładu ubezpieczonego w zakładach sportowych live zostanie zaksięgowana na Twoim koncie po rozliczeniu początkowych zakładów na żywo. Minimalny kurs 1,40. Brak minimalnych wymagań dotyczących ilości serii meczów.

Tylko pierwszy zakład na żywo postawiony po aktywacji oferty zakładu ubezpieczonego kwalifikuje się do zwrotu równowartości przegranego zakładu do maksymalnej kwoty określonej powyżej. Jeśli pierwszy postawiony zakład zostanie unieważniony lub wypłacony w opcji cash-out, zakład ubezpieczony będzie unieważniony.

Unibet zastrzega sobie prawo do anulowania, wycofania lub zmodyfikowania tej oferty bonusowej w dowolnym momencie.

Zakład ubezpieczony to po prostu zakład bonusowy. Nie jest to działanie związane z usługami finansowymi ani żadne inne podobne działanie, które musi być regulowane przez odpowiedni urząd ds. usług finansowych

Obowiązują ogólne warunki i postanowienia.
Post automatycznie złączony:
 
Ostatnia edycja: