>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Tajemniczy bonus w Unibet

Fortuna bonus
damianprz 1,9K

damianprz

Użytkownik
Miasto
Jaroslaw
Dostałem maila od Unibet - "Zaloguj się i odbierz freebeta"

Dobrze rozpocząłeś nowy sezon?
Cóż, wkrótce będzie jeszcze lepiej. Umieściliśmy na Twoim koncie Tajemniczy Freebet do wykorzystania na piłkę nożną.
Lubisz multi? A może jest będziesz czarnym koniem w nowym sezonie? Zaloguj się, sprawdź, ile wart jest Twój Tajemniczy Freebet i wykorzystaj go w jednym z ekscytujących meczów. Nie marnuj czasu, nie pozwól, aby stracił ważność!
Zespół Unibet
Klikam w button i przenosi mnie do bonusów

bonus.png

Ale gdy wybieram jakieś mecze to nie mam opcji FreeBet
Miał ktoś kiedyś taki tajemniczy bonus?

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
act 386

act

Użytkownik
Miasto
sie biora dzieci?
Ja dzisiaj dostałem wiadomość o tym bonusie. Nic nie trzeba aktywować - wybierasz dowolne mecze z piłki nożnej i przy stawce wyskakuje Ci opcja freebeta. Zaznaczasz ja i puszczasz zakład.

gubernator_nh 25,6K

gubernator_nh

Best of the Best
Mi wysłali info o bonusie, ale go nie mam. Ja ich cisnę meilowo skoro napisali, że mam mieć. . Czekam na odpowiedź. Niby zgłosili do działu technicznego.

SolarisPL 43,4K

SolarisPL

Użytkownik
Miasto
ZSW
U mnie również spamowali jakoby miał czekać na mnie freebet i nadal nic nie mam. Kpina. Od 4 dni „techniczne problemy” :ROFLMAO:

qowalsky6 136,5K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Podpytam przy okazji, po wygranej trzeba robić jeszcze jakiś obrót zanim się będzie chciało wypłacić?
Ps Będę wdzieczny za odp...

Waldi1979 183,7K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podpytam przy okazji, po wygranej trzeba robić jeszcze jakiś obrót zanim się będzie chciało wypłacić?
Ps Będę wdzieczny za odp...
Nie trzeba, od wygranej jest tylko odejmowany freebet czyli stawka, resztę masz od razu na ogólnym koncie, którą możesz sobie wypłacić

Otrzymane punkty reputacji: +264
gubernator_nh 25,6K

gubernator_nh

Best of the Best
mało, ale pyknę jakąś taśmę for fun, odpisali:

Witam Serdecznie,

Dzień dobry

Piszę do Pana w sprawie zgłoszenia odnośnie darmowego zakładu, który nie został dodany automatycznie do konta gracza.

Uprzejmie informuję, że darmowy zakład o wartości 25 PLN został już przyznany i można go użyć na obstawienie kuponu na dowolne mecze piłki nożnej. Darmowy zakład jest dostępny do wykorzystania do 3 września włącznie z tym dniem.

Przypominam, że darmowy zakład należy postawić w całości, zaznaczając na kuponie, że chce go Pan użyć i w przypadku wygranej otrzymuje się wygraną minus stawkę zakładu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.

Życzę miłego dnia!

P 23,1K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Ja przykładowo od paru tygodni dostaje dwa bonusy jeden to jest zakład live 375 zł a drugi albo 250 zł na jakieś wydarzenie sportowe (przykładowo w tym tygodniu tenis ze względu na US Open) albo zakład 50% zwiększenia zysku ze stawką max 5k i max wygraną 50k.

Z tym że aby móc je wykorzystać to wpierw muszę zagrać za takie stawki z własnych pieniędzy.