>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tabela

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nadszedł ten miły moment, że jest oficjalna tabela.
W tym miejscu główne podziękowania dla Odisio
zrobił kawał bardzo dobrej roboty ????????????
Uwzględniane są osoby, które bez względu na swój wynik nadal biorą udział w konkursie. Wytrwało już na prawdę mało osób...
Poniżej tabela typów długoterminowych.
[email protected] typowałeś jako wygranych konferencji DET i WAS. A w finale wpisałeś SJS - WAS. I wygraną WAS... trochę dziwne ale już i tak nic więcej nie otrzymasz za te typy.



Najlepiej jak widać radzi sobie przez wszystkie rundy Gutek84. Niewiele gorszy wynik notuje Thorngal. Wynik z żółtym tłem to najlepsze osiągnięcie w danej rundzie ze wszystkich osób.
IV runda to finał Pucharu Stanleya. Tam kto ma &quot;0&quot; to oznacza, że nie ma już szans na jakiekolwiek punkty ponieważ błędnie wytypował finalistów, lub poprawnie wytypował jednego finalistę ale nie typował go jako zdobywcę Pucharu więc i tak nie będzie miał punktów. Tam gdzie są znaki zapytania są szanse na punkty w zależności od wyniku.
Ze względu na obszerność tabeli typów codziennych klikamy na link, tabela jest aktualna na po 37 dniu i wygląda tak:
&gt;&gt;&gt; klik TABELA &lt;&lt;&lt;
Proszę o sprawdzenie swoich wyników i porównanie ich w tabeli. Tym osobom którym nie zgadza się bilans proszę o korekty tych bilansów.
Tutaj aktualna tabela po 38 dniu. Czyli przed pierwszym meczem Finału Pucharu Stanleya.
Edit: Tabela z poprawkami 3 uczestników.

&gt;&gt;&gt; klik TABELA &lt;&lt;&lt;
Za błędny bilans póki co nie ma uwzględnionych kar. Ale liczę, że te osoby zechcą się jakoś wytłumaczyć. Nie będę karał od razu ze względu, że tabela pojawiła się bardzo późno. Co utrudniło kontrolę bilansu. Ale prosiłem o ponowne sprawdzenie swojego bilansu wcześniej osoby co do których były rozbieżności. Niektórzy ponownie sprawdzili swój bilans i dokonali korekt. Inni w zaparte idą i podają błędy bilans.
Dlatego póki co czekam na wyjaśnienia. Mi samemu jednego dnia zdarzyło się dodać +215 zamiast +115. Ale poprawiłem to. Licząc widziałem, że niektórzy popełnili błąd. Ale następnego dnia to skorygowali.

WSZELKIE NIEJASNOŚCI, PYTANIA, PISAĆ WYŁĄCZNIE NA PW--&gt; Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Sprawy błędów:

PhillipS
wyjaśnione ????
Pankracy wyjaśnione ????
stres
wyjaśnione ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Aktualna tabela po 39 dniu. Teraz już na reklamacje co do bilansu za późno.
Poniżej tabela typów codziennych i obok bilans typów długoterminowych. Łatwo się domyśleć, że Ci co mają bilans XXX + ? oznacza, że mają szanse poprawy jego. W przeciwieństwie do tych uczestników, którzy mają XXX + 0.
Myśląc nad regulaminem właśnie o to mi chodziło. Uzyskać taki efekt, że nie liczy się ostatecznie tylko to co typuje się codziennie ale także każdego wizja przed PO jak będzie wyglądała rywalizacja.
W typach długoterminowych miazgę robią Gutek i Thorngal. W typach codziennych także bardzo dobrze im idzie. To raczej Ci dwaj panowie powinni walczyć o wygranie tego konkursu. Ale tylko raczej... bo inni uczestnicy są blisko. Jak to JuanRoman08 napisał w temacie NHL. Asem w rękawie może być poprawne wytypowanie zdobywcy Pucharu, najlepiej dokładny wynik ;)
Teraz mi się podoba rywalizacja. Poza typami wchodzi w grę taktyka gry :]
Tabela:

Był błąd przez kilka minut. Ale uczestnicy są czujni i błąd poprawiony ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom