>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tabela! WAŻNE ZMIANY!

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam!
Niestety nie mogę zorganizować turnieju, bez obecności admina, a Marcin wyjechał.
Tak więc bardzo prawdopodobne, że te wyniki będą ostatecznymi, gdyż czekalibyśmy na wszystkie sprawy około 3 tygodni.
Jak Marcin wróci to postaram się porozmawiać z nim o tym, aby zorganizował turniej już poza tabelą.
Tak więc gratuluję zwycięzcy, wszystkim graczom &quot;w kasie&quot; i tym którym się nie udało. Jednocześnie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam na następne.
 
matex 0

matex

Użytkownik
przepraszam, ale muszę to napisać, zagrałem dwa razy, z czego w drugim turku od razu przeszedłem na sit-out, bo burza była i zabrakło mi 1 pkt. do płatnych :eek: ładne rzeczy ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
ja zagralem tylko 3 turki
jeden bi a 2 free
super nie jest zle:-D

gdyby sie rozegralo wszystkie byloby sie 1
To samo mogę powiedzieć ja ???? Cztery turnieje i czwarte miejsce.

BananeQ --&gt;

Kiedy można się spodziewać dopisania E do konta na pokerium?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dzisiaj im wyślę wyniki, może przyjmą je ode mnie, przynajmniej mam taką nadzieję.
Jeżeli nie, Marcin wraca ostatniego sierpnia, tak więc listę pewnie prześle odrazu.
Nagroda o €500 jest podzielona pomiędzy 10 najlepszych graczy po ostatnim spotkaniu i wypłacona na konta użytkowników na Pokerium w ciągu 3 dni powszednich po otrzymaniu przez Pokerium od forum.bukmacherskie.com punktów i nícków Pokerium zwyciezcy.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Uwaga zmiany!
W związku z otrzymaną informacją od Pokerium, że gracz konradk20 nie może być brany pod uwagę, użytkownik matex3434 wszedł w miejsca płatne:
kornikmw6 16,70% € 83,50
kolshon 15,11% € 75,55
michaun 13,72% € 68,59
pokeroman3 12,92% € 64,61
lysialek 9,34% € 46,72
lechu_pb 7,16% € 35,79
Banan17 6,76% € 33,80
toleslaw50 6,16% € 30,82
arekol9222 6,16% € 30,82
matex3434 5,96% € 29,82
Nazwa użytkownika - procentowo punkty - należna wygrana
 
matex 0

matex

Użytkownik
i gitara ???? szkoda, że kosztem kogoś, ale co pan zrobisz ?! nic pan nie zrobisz ????

mam coś gdzieś podać, czy kaska dojdzie automatycznie ? ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nic nie musicie podawać. Pieniądze będą w ciągu 48 godzin (licząc od jutra godziny 10:00) na koncie głównym w pokerium.
 
matex 0

matex

Użytkownik
No i bardzo fajnie ???? dzięki wszystkim za grę i ciekawą zabawę, mam tylko nadzieję, że to nie bedzię pierwsza i ostatnia liga na forum ;)

Pozdrawiam i zyczę dalszych sukcesów ????
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Swoja drogą czy można mieć 2 konta na Pokerium na 2 rózne dane? oczywiście nie korzystając z żadnych promocji i nie grać na 2 kontach w 1 turnieju?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Masz napisane w regualminie, można czy nie można.
Z reguły można - ale jak są bonusy itp, przysługują tylko na jedną osobę z domostwa.
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Nie do końca,mam zmienne ip (CHELLO) z poprzedniego konta wypłacałem kase ale zapomniałem loginu i hasła,wiec założyłem nowe na dane osoby z rodziny a jutro zamierzam tam wpłacić pieniądze
 
Do góry Bottom