>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tabela do prowadzenia swoich statystyk w obstawianiu

P 0

pyotreck

Użytkownik
Oto tabela mojego autorstwa do prowadzenia statystyk w excelu. Nie wiem czy takie coś już było w necie, ale nie znalazłem więc postanowiłem sam zrobić. Tabela zrobiona w excelu 07 więc w 03 się nie otworzy. Za każdym razem jak się obstawia to wpisuję się tam stawkę i kurs i później tabela liczy wszystko. Instrukcja w środku. Głównie przyda się tym którzy nie grają systemami, bo jak się gra systemem to albo każdą kombinację oddzielnie trzeba wpisywać albo w jednym tylko że wtedy trzeba samemu wpisac minimalną wygraną i wygraną. Pozdrawiam.
Funkcje programu to liczenie:
-wygranej
-średnia wygrana
-śr. stawka
-śr. kurs na kuponie
-śr. ilość zdarzeń na kuponie
-max. wygrana
-ilość wygranych kuponów
-% wygranych kuponów
-% trafionych typów
-Saldo
Tabela (aktualizacja 24.07.09 r.)
Nowe opcje to:
-zysk w zł
-zysk w % (na dany kupon)
-Yield
-suma stawek
-suma wygranych
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
dobra robota:spokodfhgfh: mógłbys jeszcze dołożyć żeby liczyło % trafionych typów?
 
P 1

premi

Użytkownik
Fajny arkusz dzięki!!! Ja ze swojej strony dodam że &quot;wywaliłem&quot; to 0,9 bo gram tylko w necie. Grając singlami rozumiem że wpisuję tylko jedynki a przy dublach dwójki w obie kolumny itp.?
 
P 0

pyotreck

Użytkownik
No tak, bo jest system ile z ilu, więc jak grasz na 1 mecz albo 2 to bierzesz odpowiednio ze musi wejsc 1/1 albo 2/2
Zrobiłem już kolumne, że jeżeli gra się przez internet to trzeba wpisać 1, a jak w budynku to 2 i mnoży odpowiednio (link zaktualizowany)
 
P 1

premi

Użytkownik
Masz u mnie ???? jeżeli dałby wprowadzić:
1. Wielu graczy ma konta w różych walutach i gdyby była możliwość wpisywania w innych walutach. Kurs waluty nie musiałby być dla każdego kuponu oddzielny gdyż wiadomo że wypłatę robi się raz w miesiącu :-D
2. Obrót pieniędzmi. Korzystając z bonusa będzie widomo ile pozostało do końca obrotu.
3. Draw no bet. Uwzględnienie tego tupu kuponów. Zwrotu z tego typu meczy liczone są do obrotów przy bonusach.
Pozdrawiam
 
P 0

pyotreck

Użytkownik
Hmm. nie bardzo wiem o co chodzi, bo raczej obstawiam w STSie zwykle kupony, więc nie orientuję się w tym za bardzo, może jak byś chociażby w paintcie to narysował żebym się zorientował to spróbuję.
Z tym pierwszym zrozumiałem, że ma być tak że przy kuponie wybiera się walutę i do tych wszystkich średnich i tych wyliczeń po prawej można by oddzielnie żeby pokazywało; tak że w jednym okienku można byłoby sobie zmieniać czy PL/USD/EU i by pokazywało wybrane. A z kursami chyba można zrobić tak że aktualizują się z internetu więc nie trzeba by było ich samemu aktualizować, tylko z tym bym musiał jeszcze się douczyć, bo takim znawcą excela to nie jestem :p
Z drugim to rozumiem, że wpłata+bonus musi się obrócić 3 razy (albo wybrać samemu ile)(czyli z wpłaconych 50 zł + (np.100%) 50 zł bonusu musi się zrobić 300 zł) i ma wyświetlać ile zostało nam do uzbierania. Z tym obrotem to też się nie znam bo nie obstawiam przez internet
Tak jak jest w trzecim to też się nie spotkałem, ale rozumiem że jak jest remis to w wygranej ma pojawić się to co w stawce?
 
P 1

premi

Użytkownik
Dokładnie. Jeżeli chodzi o kursy walut to lepiej je chyba samemu wpisywać bo w różnym momencie wpłacamy/wypłacamy od buków.

Trójka to w przypadku remisu cała stawka na zakład jest zwracana a nie przegrane.

Jeżeli chodzi o dwójkę to bardziej myślałem o innych co mogą jeszcze z bonusów korzystać (ale Twój pomysł jest super :spokodfhgfh: ) jeżeli chodzi o mnie to chciałem do własnej tylko informacji ile kasy obróciłem.
 
P 0

pyotreck

Użytkownik
Kurde, sory, ale nie wiem za bardzo jak mam to zrobić i nie mam na razie czasu się z tym bawić, ale w przyszłości jakoś zrobię...
_________________________________________________________________
Download Tabela w xls
Nie wiem czy wszystko będzie ok bo czasem jak się robi w excelu 07 i zapisuje w formacie dla 03 to nie wszystko jest tak jak powinno
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Dzięki jeszcze raz, wiem o tym, że jak jest robione w 07 to te nowsze opcje nie chodzą w 03, ale zobacze co i jak ????
 
K 0

kamien

Użytkownik
Przydalyby sie takie statystyki jak yield, suma stawek i wygranych, statystyka wygranych kuponow, dla liczby zdarzen (np skutecznosc przy 1/2/3 zdarzeniach na kuponie) itp. Moim zdaniem im wiecej statow tym lepiej.
I jescze jedna fajna opcja-wykres salda?
Nie tak duzo roboty, a arkusz stanie sie sporo lepszy ;)
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Hmmm moze to prosba wiekszej liczby uzytkownikow moze tylko moja - a mianowicie spalilem sobie ostatnio mojego normalnego kompa i tera siedze na &quot;zlomiku&quot; - nie mam tu najnowszego offica - moglbys to zapisac dla excela jak sie nie myle 2003 i udostepnic?

Z gory dziekuje
 
F 0

fruwak

Użytkownik
WYczytalem ze napiasles ze nie wiesz jak to zrobic. Jak zapisujesz to nie rob to standardowym zapisz czy tez zapisz jako tylko poszukaj opcji podobnej nazwa do &quot;zapisz jako plik office 2003&quot; albo &quot;zapisz jako plik excel 2003&quot;
 
nerdsensei 0

nerdsensei

Użytkownik
Z tym że nie wiem jak zrobić tyczyło się funkcji o których pisali użytkownicy, a jeżeli chodzi o wersje 03 to do starej dawałem już link w tym temacie, a do nowej wersji dla 03 zrobiłem właśnie i jest pod tym samym linkiem, tylko trzeba kliknąć &quot;Pobierz dla Office 03&quot;
 
Do góry Bottom