>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2016/2017

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zapomniałem napisać coś o Halmstad, kurs był źle wystawiony oczywiście,
przed meczem było maks 1,9 na gości.

Na wtorek over 2,5 w meczu Djurgarden - Hammarby.
Obie ekipy bramkostrzelne w tym sezonie, Hammarby gdy zremisowało 1-1 u siebie
miało bardzo dużo okazji z Ostersunds.
Djurgarden trzy wygrane, 9-1 w bramkach, Hammarby ma jednak moc z przodu by tu powalczyć
o trzy punkty, w ostatnich dwóch sezonach strzelało tu chociaż dwie bramki.

Kursy na poziomie 1,82 w pinnacle i azji. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Idę za ciosem i gram tym raz na wygraną Hammarby.
Dziś wygrali wyjazd z liderem, u siebie są mocni i choć grają z beniaminkiem będącym w dobrej formie i z może wynikami ponad stan do tej pory to gra Hammarby nie tylko u siebie przekonuje mnie, że warto zagrać w ich stronę.

Kursy na starcie 1,85, potem trochę więcej, ale 1,8 określam jak warty gry, całoroczny ma taki kurs.
 
D 11

demois

Użytkownik
Co myślisz o zagraniu w tym meczu również overa? Jonkopings to nie jest drużyna, która nie jest w stanie strzelić tutaj bramki. Jakiś bts lub over?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jak już to powyżej 1,5 gola gospodarzy, aktualnie w pinnacle chyba tego nie ma w ofercie,
bliżej weekend coś dogram i napiszę tutaj.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
26.04. wtorek godz. 18.30
Norrkoping - Hammarby w kontekscie over lub nawet BTS. Na gospodarzy wzrosly kursy bo na dluzej wypadnie pierwszy bramkarz, zastapi go mlodziutki Estonczyk, stad szanse gosci rosną ... nie tyle ze na wygrana ale na ustrzelenie czegos a ze gospodarze beda chcieli sie zrehabiltowac za wpadke w ostatnim meczu to czuje otwarta gre i sporo bramek.
over 2,5 @ 1,72 ✅
BTS @ 1.60 ✅

kursy z Ónibetu
PS. ta szwedzka liga to moze byc calkiem cos fajnego do sledzenia jak w Europie bedzie sezon ogorkowy, myslalem tez o MLS i Australii a tu przeciez po sasiedzku gra sobie po cichu liga szwedzka.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
PS. ta szwedzka liga to moze byc calkiem cos fajnego do sledzenia jak w Europie bedzie sezon ogorkowy, myslalem tez o MLS i Australii a tu przeciez po sasiedzku gra sobie po cichu liga szwedzka.
Zdecydowanie wyższy poziom jest w Szwecji. NA forum ligę szwedzką gramy od lat. Przejrzyj posty z ubiegłych sezonów. Uogólniając można powiedzieć, że jest to overowa liga. Namawiam do wczytania w szczegóły które kluby grają derby, które to &quot;potentaci&quot; itd.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Zdecydowanie wyższy poziom jest w Szwecji. NA forum ligę szwedzką gramy od lat. Przejrzyj posty z ubiegłych sezonów. Uogólniając można powiedzieć, że jest to overowa liga. Namawiam do wczytania w szczegóły które kluby grają derby, które to &quot;potentaci&quot; itd.
Wczytam się na pewno, tym bardziej ze moj debiut Norrkoping - Hammarby wypadl dla mnie bdb. Na poczatek takie cos:
http://www.transfermarkt.pl/allsvenskan/startseite/wettbewerb/SE1
Ktos cos poleca jakies stronki o lidze szwedzkiej, po polsku, angielsku lub niemiecku ? Oficjalna strona ekstraklasy nawet nie ma wersji angielskiej (sic!) Widze ze kolejki porazkladane sa szeroko po weekendzie czyli generalnie prawie codziennie ktos gra, ciasny terminarz w maju, szkoda ze bedzie przerwa prawie 6 tygodni na EURO&#39;16.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
kibice zaczęli robić burdy
serio? chyba nie oglądaliśmy tego samego spotkania bo typowej burdy ja tam nie widziałem ;] w kierunku rozgrzewającego się zawodnika Malmo bodaj Sany poleciała petarda ten nie wytrzymał wyrwał słupek z chorągiewką z rożnego i rzucił nią w kierunku trybuny... sędzia mecz przerwał. Tyle w temacie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Liga Szwedzka czyli to co uwielbiam. Ostatnim czasem jakoś żaden typ mnie nie przekonywał dlatego nic nie wrzucałem.

Dziś natomiast jest zgoła odmiennie.

GIF Sundsvall - Kalmar FF

Mecz dwóch drużyn które generalnie w tym sezonie powinny walczyć o zachowanie ligowego bytu. Dwie drużyny w zgoła póki co odmiennych nastrojach.

Gospodarze na fali wybitnie wznoszącej. Po pięciu spotkaniach bilans 3-1-1. Rozpoczęli od dobrego wyniku jakim był remis na wyjeździe z AIK 1:1. Potem przyszła porażka u siebie 1:2 z Gefle. Od tego czasu ogień dym. 3 wygrane. Wygrana w Malmo (2:1!), u siebie z Orebro (3:1) i w Hacken (1:0). Forma iście mistrzowska można by rzec. Sundsvall to jest drużyna która wg mnie prędzej czy później zacznie przegrywać. Ale nie z Kalmar u siebie.

Kalmar bilans ma 1-1-3. Zapunktowali u siebie z Elfsborgiem, który tego sezonu póki co nie zalicza nawet do średnich. Wygrali 3:2, po piorunującym początku. Było 3:0 w pierwszej połowie. W drugiej już były tylko modlitwy o dowiezienie wyniku. Jakimś cudem się udało. Udało się także zremisować 1:1 w Goteborgu. To oczywiście spory sukces, ale trzeba pamiętać że póki co Goteborg formą nie grzeszy. Ponadto trzy porażki. Dwie minimalne. Na inaugurację 0:1 z beniaminkiem Jonkoping u siebie oraz 2:3 także u siebie z cieniutkim Helsingborgiem całkiem niedawno. Także ostre baty na boisku mistrza Norrkoping 1:4 się przytrafiły.

Co to oznacza. Dla mnie oznacza to tyle, że Sundsvall wie, że jest w dobrej formie i będzie dażył do wygranej. Kalmar się cofnie. Punktem nie pogardzi zapewne, ale wydaje mi się, że nie da rady.

Spodziewałem się kursów w granicach 1,90 - 1,95. Bet-at-home daje 2,20. Biorę.

GIF Sundsvall - Kalmar FF 1 @ 2,20
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
02.05.16 poniedziałek godz. 19.00
Kalmar FF - Orebro

Pare zdań o tym spotkaniu, bo majac na uwadze statystyki to dosc wysoki kurs na over 2,5 tu znalazlem. Według mnie jest on przewartosciowany. Co prawda za nami dopiero 6 kolejek to juz mozna powoli wysnuwac jakies trendy i serie ... np. biorac pod uwage liczbe bramek jakie padaja gdy Kalmar jest gospodarzem oraz gdy Orebro gra na wyjezdzie dojdziemy do srednie 4,16 bramki na spotkanie! To całkiem sporo, troszke mniej niz ta sama statystyka dotyczaca Norrkoping-Helsingborg (tam średnia okolo 4,49) ale za to kurs tam (okolo 1,55) nijak ma sie do kursu z meczu ktory nas interesuje.
Orebro na wyjezdzie 3 spotkania 3 overy
Kalmar u siebie 3 spotkania 2 overy
H2H ostatnie 5 spotkanie w Kalmarze 3 overy
Najlepsi strzelcy dwóch zespołów ostatnio skuteczni.
Spotkanie zapowiada sie na zdecydowanie overowe, nie rozumiem tak wysokiego kursu, czas pobierac bo spada. Polecam.
✅ Kalmar - Orebro over 2,5 @ 1,82 Ónibet ✅ pokryte w 50 min.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
9.05.2016 poniedziałek godz. 19.00
Orebro - Hammarby

Kolejne spotkanie z ligi szwedzkiej gdzie warto poszukac overa. Pojedynek średniaków którzy sporo ostanio strzelają. Orebro na 7 spotkań ma już na koncie aż 6 overów, Hammarby na 7 ma ich 4 z czego wszystkie 3 na wyjezdzie były overowe. Niski kurs na BTS również świadczy o tym ze w tym spotkaniu zapowiada się na sporo bramek, kurs spadł z 1,73 na 1,65 obecnie co w przypadku overów jest dosyć znaczącym spadkiem, mimo to twierdze ze warto o niego zagrać.
W ostatnich 3 spotkaniach w Orebro padało tyle bramek: 2, 3, 5
W ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych Hammarby: 5, 4, 4.
Ostatnie spotkanie H2H: 2:2 czyli 4 bramki.
✅ over 2,5 @1,68 Ónibet ✅ (over pokryty juz w 35 min spotkania)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom