>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

System na podwojenie.

mateuszk 0

mateuszk

Mateusz
Poleciłbym grać undery 2,5 - kursy w przedziale 1,7 - 2,2. Kiedyś, przez kilka miesięcy, jednocześnie grałem overy i undery. Na overach byłem na minusie, a na underach dużo zarabiałem.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam,czy możecie polecić jakiś system na zakłady o kursie ok 2?
Kolego jak to by bylo takie proste to kazdy z nas bylby milionerem a takie forum by nie istnialo,,singiel max dubel i nic na sile bukmacherka to ciezki kawalek chleba..nie wierz w cudowne bajki wlacz swoje myslenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
R 2,2K

Rafkap

Użytkownik
Też szukam właściwego sposobu, z racji że wrzuciłem sporo pieniędzy i czekam na odpowiedni moment
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,
Ja od dłuższego czasu gram i to z niezłym skutkiem w Totalbecie takie o to kupony na podwojenie.Totalbet proponuje przy min 3 zdarzeniach po min kursie 1,20 grę bez podatku, więc ja stawiam że dana drużyna (najczęściej gospodarz) strzeli gola w meczu. Aby zagrać bez podatku i wyszło podwojenie to te trzy zdarzenia muszą być po kursie minimalnym 1,27 bo tylko wtedy zrobi na się kupon na podwojenie 1,27x1,27x1,27=2,04.Ja gram tylko piłkę nożną ale można grać co się chce ważne aby były 3 zdarzenia po min.kursie 1,20 i dały łaczny kurs powyżej 2,00 jeśli ktoś chce grać na podwojenie. Życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Ze swoich doświadczeń z kolei stwierdzam że bezpieczniej i lepiej zagrać 2 zdarzenia z łącznym na podwojenie @ 2.0 (@2.3 jeśli gramy tam gdzie podatek ) niż robić taki kurs z 3-4 niziutkich kursów....Ale Ameryki nie odkryłem ..tu matma się po prostu kłania ...
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,Ok,nie twierdze że 2 zdarzenia są bardziej wiarygodne i prawdopodobne bo to są dwa czyli jedno mniej ,ale jeśli chcemy zagrać 2 zdarzenia tam gdzie jest podatek to trzeba zagrać po kursie 2x 1,51 wtedy jest podwojenie i kurs ogólny jest 2,28 i grając 2,28 x 1,76(podatek od 2zł)wychodzi 4,01 i mamy podwojenie ale trzeba znależć te dwa zdarzenia po 1,51 i być ich w miarę pewnym,dlatego ja gram 3 zdarzenia po min,kursie 1,27 w Totalbet gdzie znika podatek grająć min 3 zdarzenia po min.kursie1,20(z reguły piłka nożna strzeli gola gospodarz albo handi w kosza).Powiem tak na zakończenie, grałem oby dwa zdarzenia i lepiej wychodzę grając 3x1,27 :)
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Hehe, gość chce system na kurs 2 😀 gdyby to było takie proste to chleba byś nie jadł bo wszyscy milionerami by byli i nikt by się takich robót nie chytał 😀 Ja bym ozlocil każdego który dał by mi co trzeci dzień pewniaka z kursem 1,10 chociaż. Niestety nie ma takich rzeczy i systemów
 
R 2,2K

Rafkap

Użytkownik
Narazie utrzymuje granie pojedynczych meczy po kursie 1.4 i co 2/3 dzień wyciągam parę stówek. Polecam taki ruch przy większych stawkach
Post automatycznie złączony:

Natomiast przy mniejszych do 10zl staram się obstawiać do max 5 zdarzeń. Np ten kupon jest obiecujący na dzisiaj. Pozdrawiam Screenshot_2022-06-12-19-39-53-372_com.android.chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom