>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Suprabets

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mialem konto, szybko zlapalem limit plus warto zobaczyc na marze w meczach, ktore nie sa "top" ;) jest bardzo, bardzo duza ;) dwudrogowo maja 1,63-1,66 ;) ale i tak da sie ich ograc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No wlasnie tak patrze, ze w niektorych zdarzeniach cos jest nie tak ;)

Pokaż załącznik 10056
na bezrybiu i rak ryba ;) wysokie kursy jeszcze nie sa tak bolesne, ale przy niskich to jest bardzo odczuwalne... tak czy siak dzieki za przypomnienie buka, ja tam jetonem wplacalem do tej pory i widze ze na niektore spotkania nie mam wcale takich niskich limitow na wygrana jak mi sie wydawalo. Owszem jest kilkadziesiat zl, ale sa tez mecze gdzie jest kilkaset zl. Gram duzo, wiec mi to nie przeszkadza tak bardzo.

edit: no i maja "smieszne" mecze z koszykowki a tam marza nie taka duza...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
na bezrybiu i rak ryba ;) wysokie kursy jeszcze nie sa tak bolesne, ale przy niskich to jest bardzo odczuwalne... tak czy siak dzieki za przypomnienie buka, ja tam jetonem wplacalem do tej pory i widze ze na niektore spotkania nie mam wcale takich niskich limitow na wygrana jak mi sie wydawalo. Owszem jest kilkadziesiat zl, ale sa tez mecze gdzie jest kilkaset zl. Gram duzo, wiec mi to nie przeszkadza tak bardzo.

edit: no i maja "smieszne" mecze z koszykowki a tam marza nie taka duza...
A co powiesz o bet2u? Soft taki sam jak ten tylko kursy na niszy po 1.85 w obie strony a nie jak tutaj czasem 1.67
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Podejmował ktoś tutaj próbę kontaktu z obsługą? Długo czeka się na odpowiedź po wysłanej wiadomości? Formy chatu zapewne nie ma?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktos chce tutaj sie pobawic to smialo polecam tego buka tylko od razu mam dla takich osob wskazowke. Nie zlecajcie wyplaty tak dlugo jak to mozliwe. Moje konto hulalo i mimo sporych wygranych nie dostalem zadnego limitu do czasu az zlecilem wyplate 200zl tak po prostu zobaczyc czy w ogole wyplaca. Po tym jak zatwierdzili wyplate od razu wjechaly limity. Z kilku k na zaklad do kilku stow spadly. Po doslownie jednym becie za kilka stow zlecialy do paru zl takze jak chcecie grac to nie zlecajcie w ogole wyplat do czasu az sami wam konta nie zabija. Podejrzewam, ze taka sama sytuacja jest w Bet2u bo gralem tam to samo co na suprabets ale nie zlecilem zadnej wyplaty i limity sa takie jak byly od poczatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Jak ktos chce tutaj sie pobawic to smialo polecam tego buka tylko od razu mam dla takich osob wskazowke. Nie zlecajcie wyplaty tak dlugo jak to mozliwe. Moje konto hulalo i mimo sporych wygranych nie dostalem zadnego limitu do czasu az zlecilem wyplate 200zl tak po prostu zobaczyc czy w ogole wyplaca. Po tym jak zatwierdzili wyplate od razu wjechaly limity. Z kilku k na zaklad do kilku stow spadly. Po doslownie jednym becie za kilka stow zlecialy do paru zl takze jak chcecie grac to nie zlecajcie w ogole wyplat do czasu az sami wam konta nie zabija. Podejrzewam, ze taka sama sytuacja jest w Bet2u bo gralem tam to samo co na suprabets ale nie zlecilem zadnej wyplaty i limity sa takie jak byly od poczatku.
Witam, korzystając z Waszych rad grałem przez bodajże 2 tygodnie w Suprabets, nie robiąc żadnej wypłaty w celu zachowania limitu ( znam te praktyki z poprzednich doświadczeń z wieloma bukmacherami , mają one sens u niektórych bukmacherów ) Niestety Suprabets postanowił mnie okraść z całej wygranej odejmując od mojego salda wszystkie wygrane tj. 27862 zł . Po otrzymaniu pierwszych limitów na koncie zrobiłem weryfikację, bardzo sprawda , dowod, rachunek z banku i konto zweryfikowane w 26 godzin dokładnie. Pierwsza wypłata na próbę 3000 zł, na koncie po 24 godzinach, druga wypłata 7000 zł , anulowana po kilku godzinach , mail na pocztę ,którego treść wkleję :


Dear player,

Your account has been flagged in our database by the Department of Risk and Fraud Prevention due to suspicious activity.

It violeated our terms and conditions, Section 11.5.1 of our general terms and conditions.
We invite all players to gamble in a recreational environment with fair conduct so that all customers can enjoy our services.

According to our terms We are entitled to void your winnings and retain your balance, but instead we will refund your deposit and close your account.

Please make a withdrawal of your balance that now is your deposit amount.

Thanks for understanding

Best regards,
SB Team

Czyli albo jesteś leszczem i damy Ci wygrać kilka stówek i powinieneś się cieszyć . Jeżeli jesteś lepszy niż uważamy to F..K YOU .

Depozyt został mi zwrócony , wygrane na załączonym zdjęciu odjęte od salda. FA473D9E-9F89-4154-B8FA-0187376380CD.png
Post automatycznie złączony:

Nie mam pretensji do ranczo0123 o podawanie wskazówek jak grać u danego buka, każdy ma rzecz jasna własne doświadczenia i historię z daną firmą.
Widziałem , że wrzuciłeś również temat o Slottica, rok temu ukradli mi 12 tys euro na podobnych zasadach , które tutaj przedstawiłem. Nie byłem wówczas sam, na innym forum jest o nich temat , gdzie kilka sposób opisało jak zostali przez nich oszukani.
Post automatycznie złączony:

Zrobiłem kilka print screenów z historii mojej gry w Suprabets chcąc pokazać , jeżeli kogokolwiek to będzie interesowało , że grałem po prostu mecze ligowe siatkarskie , bo tylko tą dyscyplinę sportu typuję. Poruszę wątek na innych forach międzynarodowych, które przeglądam i są mi znane. Nie liczę na odzyskanie kasy ale mam nadzieję, że jak najmniej graczy wpłaci do nich swoje pieniądze.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam, korzystając z Waszych rad grałem przez bodajże 2 tygodnie w Suprabets, nie robiąc żadnej wypłaty w celu zachowania limitu ( znam te praktyki z poprzednich doświadczeń z wieloma bukmacherami , mają one sens u niektórych bukmacherów ) Niestety Suprabets postanowił mnie okraść z całej wygranej odejmując od mojego salda wszystkie wygrane tj. 27862 zł . Po otrzymaniu pierwszych limitów na koncie zrobiłem weryfikację, bardzo sprawda , dowod, rachunek z banku i konto zweryfikowane w 26 godzin dokładnie. Pierwsza wypłata na próbę 3000 zł, na koncie po 24 godzinach, druga wypłata 7000 zł , anulowana po kilku godzinach , mail na pocztę ,którego treść wkleję :


Dear player,

Your account has been flagged in our database by the Department of Risk and Fraud Prevention due to suspicious activity.

It violeated our terms and conditions, Section 11.5.1 of our general terms and conditions.
We invite all players to gamble in a recreational environment with fair conduct so that all customers can enjoy our services.

According to our terms We are entitled to void your winnings and retain your balance, but instead we will refund your deposit and close your account.

Please make a withdrawal of your balance that now is your deposit amount.

Thanks for understanding

Best regards,
SB Team

Czyli albo jesteś leszczem i damy Ci wygrać kilka stówek i powinieneś się cieszyć . Jeżeli jesteś lepszy niż uważamy to F..K YOU .

Depozyt został mi zwrócony , wygrane na załączonym zdjęciu odjęte od salda. Pokaż załącznik 14932
Post automatycznie złączony:

Nie mam pretensji do ranczo0123 o podawanie wskazówek jak grać u danego buka, każdy ma rzecz jasna własne doświadczenia i historię z daną firmą.
Widziałem , że wrzuciłeś również temat o Slottica, rok temu ukradli mi 12 tys euro na podobnych zasadach , które tutaj przedstawiłem. Nie byłem wówczas sam, na innym forum jest o nich temat , gdzie kilka sposób opisało jak zostali przez nich oszukani.
Post automatycznie złączony:

Zrobiłem kilka print screenów z historii mojej gry w Suprabets chcąc pokazać , jeżeli kogokolwiek to będzie interesowało , że grałem po prostu mecze ligowe siatkarskie , bo tylko tą dyscyplinę sportu typuję. Poruszę wątek na innych forach międzynarodowych, które przeglądam i są mi znane. Nie liczę na odzyskanie kasy ale mam nadzieję, że jak najmniej graczy wpłaci do nich swoje pieniądze.
Przykro mi ze tak sie stalo. Obecnie wielu bukow renomowanych przestalo oferowac uslugi dla PL graczy dlatego trzeba szukac wszedzie gdzie sie da. Niestety ci ktorzy jeszcze zostali albo maja bardzo niskie limity juz od poczatku przez co nie ma sensu tam nawet wplacac albo robia takie cyrki jak u Ciebie. Osobiscie tak jak juz mowilem cos tam u nich pogralem i mimo szybkiego limitu wyplacili wszystko jak trzeba.
 
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Witam, pozwolę sobie wkleić fragment dotyczący Suprabets tylko i wyłącznie ku przestrodze przyszłych graczy.

Security and Fairness
SupraBets has been accused of withholding players’ funds on a large number of occasions. According to various reports and recollections from defrauded individuals, they have a habit of keeping one’s funds for over two weeks, under the guise of excuses such as ‘internal review protocol’.



They have also deleted accounts because of ‘value betting’, and have flat out refused to respond to arbitration requests. Pick another bookie. SupraBets isn’t worth your time nor your money, despite having a Curacao license.


Pozdrawiam, dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Ma ktoś może pomysł, jak się z tym "czymś" skontaktować? W czwartek pograłem na sobotnie MŚ w Lotach... Mamy wtorek i nadal nierozliczone :| LIVE chat - nie działa, FB - już nie istnieje, na maile nikt nie odpisuje. W tym krzaku chyba generalnie nie ma pracowników. Hula to na podstawie softu i wyników zewnętrznego operatora.
Oczywiście po tygodniu gry u nich kursy na live mam już 1.68 - 1.72, ale to wiadomka, nie o to chodzi. Wspomniane zakłady to były przedmeczowe bety. Zamrażanie hajsu pod przykrywką "jeszcze nierozliczone", to żenada. Mogą tak rok trzymać. Albo na zawsze...
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
W sobotę wpłaciłem na suprabets 600zł za pośrednictwem Jeton, do tej pory nie otrzymałem srodkow a mail nie odpisuje. Na koncie nie ma zadnej historii transakcji, mam tylko potwierdzenie z Jetona.
 
Do góry Bottom