>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superpuchar Europy UEFA 2020: Bayern - Sevilla (24.09.2020)

Status
Zamknięty.
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Bayern Monachium- Sevilla FC 24.09.2020 g. 21.00 (Budapeszt)
Typ: 2(+1,5)
Kurs: 2,07
Marathonbet
Stawka 6/10


Zacznę od kadry obu zespołów na jutrzejsze spotkanie:

Bayern:
Neuer, Nuebel, Ulreich, Davies, Pavard, Alaba, Boateng, Hernandez, Suele, Richards, Sane, Tolisso, Kimmich, Goretzka, Cuisance, Gnabry, Mueller, Martinez, Fein, Musiala, Zirkzee, Lewandowski, Tillman

Sevilla:
Vaclík, Bono, Javi Díaz, Juan Soriano, Jesús Navas, Pozo, Diego Carlos, Koundé, Sergi Gómez, Escudero, Acuña, Fernando, Gudelj, Jordán, Rakitic, Óliver Torres, Franco Vázquez, Óscar, Ocampos, Suso, Bryan, Munir, De Jong, En-Nesyri, Fernández.


Nie za bardzo rozumiem wystawione kursy na to spotkanie, ja rozumiem że Bayern jest faworytem, zwycięzca LM, pogrom 8-0 na start Bundesligi ale Sevilla to nie ligowy średniak aby dawać kursy na Bayern na poziomie 1,35....

Sevilla to bardzo poukładany zespół, w ubiegłym sezonie odprawili przecież Romę, United czy Inter. W lidze od listopada przegrali raptem 3 spotkania. Uważam że Lopetegui podejdzie bardzo taktycznie do tego spotkania i nie wierzę że Bayern rozjedzie zespół z Andaluzji.
Ważnym aspektem jest powrót dl Sevilli Rakiticia, który przez kilka lat kierował już zespołem przed transferem do Barcelony.

Bayern od kilku miesięcy w gazie, ale miewają gorsze momenty, ok rozjechali Barcelonę 8-2, później 3-0 z Lyonem (ale warto wspomnieć że w tym meczu Bayern wyszedł na prowadzenie w 18 minucie, a przed tą bramką to Lyon zmarnował dwie setki (Depay +Ekambi) i różnie ten mecz mógłby się dalej potoczyć. Ponadto z Bayernu odszedł mózg zespołu, który odegrał niezwykle ważną rolę w finale z PSG Thiago, a także Coutinho i Perisić wrócili z wypożyczeń (obaj stanowili ważną rolę w końcówce sezonu). W jutrzejszym meczu nie wystąpi również strzelec zwycięskiego gola z finału Coman.

Czy dla rozpędzonego Sane i Gnabry`ego do spółki z potłuczonym Lewandowski pojedynek z Sevillą będzie spacerkiem? Nie sądzę, spodziewam się ciekawego i twardego spotkania. Osobiście liczę na jakiś remis i dogrywkę. Uważam też że nie zobaczymy gradu bramek tylko bardziej piłkarskie szachy.

Alternatywnie:
under 3,5 @2,10 Marathon 6/10
X2 @3,50 Unibet 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Raczej nie będę nic tu grał... Nawet nie wiem czy znajdę czas żeby obejrzeć mecz, ale żałość mnie bierze, że w sumie ważny mecz i tylko jeden wpis więc napiszę co o tym myślę... :)

Jeśli Bayern podejdzie na poważnie do tego meczu to myślę, że rozjedzie Sevillę... To nie PSG żeby było 1:0. Po tym co zobaczyłem, jak gra Bayern to nie spodziewam się niczego innego... A Sevilla ? No cóż - hiszpańska piłka idzie na dno - europejskiej czołówki... Jeśli Sevilla grała z takimi "potęgami" jak Real czy Barcelona i zajmuje miejsce za nimi, a sama Barca/Real nie miały by szans z Bayrenem z czego Barca to już "udowodniła"; to jakim cudem ma dać radę Sevilla ? Jeśli więc oba zespoły zagrają tak jak ostatnio w LM, a nie było to dawno, jeśli Bayernowi nie wdało się wakacyjne rozprzężenie to dla mnie będzie Bayern (awans) ✅ , Bayern czysta 1❌ i Bayern AH-1❌

Ale tak jak pisałem. Sam nie gram, a analiza meczu bardzo ogólna. W zasadzie żadna, tylko na podstawie wcześniejszych obserwacji i rzuciłem okiem na składy. Nie mam czasu na bukmacherkę... :) Inne moje hobby w tej chwili zdominowały mój czas wolny, którego i tak mam bardzo mało... :cry:

edit// aaa i nie sprawdzałem w ogóle kursów więc jak na awans Bayernu ma być 1,01 albo 1,10 to tego nie grajcie :D
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bayern - Sevilla
powyżej 2,5 gola + 9,5 RR + 3,5 spalonych, @3,29 Fortuna


Superpuchar Europy, czyli zdobywca Ligi Mistrzów kontra zdobywca Ligi Europy. Na to spotkanie postanowiłem zagrać takie mini combo, czyli zakład łączony na gole, rożne i spalone, wstępnie chciałem zamiast spalonych zagrać kartki, ale ostatecznie zdecydowałem się na drugą opcję. W ostatnich latach te spotkania były dość overowe, dodatkowo Bayern widać, że pod wodzą Hansi Flicka nie kalkuluje, nie ważne czy prowadzi 1:0 czy 6:0 nadal naciera i próbuje strzelać kolejne gole, Sevilla raczej nie ustawi autobusu w swoim polu karnym, więc można spodziewać się ciekawego widowiska, w 16 spotkaniach Bayernu po lockdownie w 12 padł proponowany over, gorzej to wygląda w Sevilli, która na 17 meczy tylko 7 razy przekroczyła tą linię, ale tu bardziej liczę na skuteczność niemieckiej maszynki. Rożne to wielki atut Bawarczyków, niejednokrotnie praktycznie sami kręcili podobne linie, a tu mamy over ogólny, Andaluzyjczycy też potrafią nabijać cornery jak 10 z Romą czy 14 z Wolves, ale zdarzają im się też spotkania tylko z kilkoma rożnymi, tu ponownie głównie liczę na podopiecznych Flicka oraz sądzę że Sevilla kilka również nabije, szczególnie gdyby stracili gola i musieli zacząć odważniej atakować. Ostatni punkt to spalone, linia nie za wysoka, więc próbuję tu typowo statystycznie ostatnie 5 spotkań Bayernu to 6, 6, 4, 3 i 6, a Sevilli 4, 3, 1, 3 oraz 2. Tu ponownie przewaga w spotkaniach Niemców. Podsumowując tak jak wspomniałem na początku, spotkania o ten puchar w ostatnich sezonach były dość otwarte i na to również liczę dzisiaj, po składach widać, ze obaj trenerzy poważnie traktują dzisiejsze spotkanie, oby zagrali pod kibiców.

Magical Snap - 2020.09.24 20.42 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Sevilla
Typ: Sevilla strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,80 co oni zmarnowali pod koniec meczu...
Bukmacher: eTOTO

Drugi typ: obie drużyny strzelą gola w obu połowach @10,00 eTOTO
Analiza:

Mecze o Superpuchar Europy rządzą się swoimi prawami. Teoretycznie powinno to być bardzo prestiżowe spotkanie i to trofeum powinno mieć dużą wartość, gdyż grają ze sobą zwycięzca Ligi Mistrzów z wygranym Ligi Europy. W praktyce wygląda to jednak trochę inaczej i zwycięstwo w Superpucharze Europy właściwie jest niczym w porównaniu ze zwycięstwem Ligi Mistrzów. Patrząc na to jak wyglądają takie mecze, to dużo większą motywację do zwycięstwa ma zwycięzca Ligi Europy i często to właśnie ta drużyna sięga po wygraną w Superpucharze.
W takich meczach często jest dużo goli. W zeszłym roku grały ze sobą Liverpool z Chelsea i tam w regulaminowym czasie gry było 1:1(w dogrywce obie dołożyły jeszcze po jednym golu), ale w 2018 roku było już sporo bramek w spotkaniu Realu Madryt z Atletico Madryt, gdzie w regulaminowym czasie gry był wynik 2:2, a w dogrywce Atletico strzeliło dwie bramki i wygrało. W tamtym spotkaniu obie drużyny strzeliły gola w obu połowach.

Bayern Monachium w pięknym stylu wygrał Ligę Mistrzów. Spotkanie finałowe nie obfitowało w bramki, ale wcześniej Bayern pokazał swoją wielką moc wygrywając 8:2 z Barceloną. W tamtym meczu Bayern zarówno strzelił jak i stracił gola w obu połowach. Pierwszy mecz Bundesligi pokazał, że drużyna z Monachium nie straciła swojej wielkiej formy, bo na inaugurację sezonu rozgromili Schalke aż 8:0. Fakt, że to już nie jest to Schalke co kiedyś, ale taki pogrom i tak robi wrażenie. Siła ofensywna Bayernu jest ogromna, gdyż Lewandowski rozegrał sezon życia, w świetnej formę złapał też Muller, coraz lepszy jest Gnabry i ogólnie cały zespół gra niesamowicie. Według mnie Bayern jest tak mocny, że strzeli tu gola w obu połowach i to bez większego problemu.

Sevilla według mnie jest tu trochę niedoceniana. Oni pokazali kawał dobrej gry wygrywając Ligę Europy. W dużej mierze zawdzięczają to swojej ofensywie, która pod koniec zeszłego sezonu spisywała się świetnie. Bardzo dobrze grali w meczu z faworyzowanym Interem, z któtrym to wygrali 3:2. Sevilla w tamtym spotkaniu strzeliła dwa gole w pierwszej połowie oraz dołożyła bramkę w drugiej. Wcześniej Sevilla też sprawiła niespodziankę wygrywając z Manchesterem United 2:1. W tamtym spotkaniu Sevilla też strzeliła po golu w obu połowach. Sevilla w ataku jest naprawdę mocna z Ocamposem na czele, który jeśli nadarzy się okazja, to może ukarać Bayern jeśli ten zrobi jakiś błąd w obronie. Bayern Monachium potrafi robić błędy w obronie, więc wedlug mnie Sevillę stać tutaj na gola w obu połowach.

Podoba mi się także typ na to, że obie strzelą w obu połowach. W Superpucharze często jest sporo bramek więc liczę na to, że teraz też tak będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom