>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Superoferta

agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Witam.
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, na czym polega superoferta w STS-ie. Słyszałem, że chodzi o to, że korzystając ze zdarzenia z superoferty na kuponie muszę mieć przynajmniej 3 zdarzenia. Tak jest w rzeczywistości czy polega to na czymś innym?
Z góry dzięki za pomoc.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Superoferta to wybranych kilka zdarzeń z danego dnia o podwyższonych kursach. Oczywiście te zdarzenia są też najczęściej normalnie dostępne w ofercie, ale w superofercie dostaniemy je po wyższych kursach.

Jeśli wybieramy zdarzenie z superoferty, to na kuponie musi być łącznie minimum pięć zdarzeń.

Na jednym kuponie może być maksymalnie jedno zdarzenie z superoferty.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ja słyszałem o wersji z minimum 3 kombinacjami na kuponie ( w przypadku umieszczenia zdarzenia z Super Oferty), zgadzam się z tym - 1 pozycja z SO na 1 kuponie.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
To jak jest wreszcie? Ile łącznie zakładów musi znaleźć się w kuponie, gdzie jest jeden mecz z superoferty (łącznie z tym spotkaniem)?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
To jak jest wreszcie? Ile łącznie zakładów musi znaleźć się w kuponie, gdzie jest jeden mecz z superoferty (łącznie z tym spotkaniem)?
Mecz z SO można umieścić na kuponie w kombinacjach minimum 3 zdarzeń... Nie wierzysz, idź do kolektury, a nie nabijasz posty bezsensownymi pytaniami...
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Mecz z SO można umieścić na kuponie w kombinacjach minimum 3 zdarzeń... Nie wierzysz, idź do kolektury, a nie nabijasz posty bezsensownymi pytaniami...
Pytałem, bo otrzymałem 2 różne odpowiedzi. Dzięki za odpowiedź.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Ehhh... 2 osoby piszą, że wystarczą 3, dwie inne, że 6... Może wypowie się ktoś, kto jest pewny w 100% i sam gra mecze z superoferty w STSie.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Gdzieś od połowy lutego STS zmienił regulamin i w kuponach ako obowiązuje zasada : 1 spotkanie z superoferty można dać na kupon , ale minimalna ilość spotkań na kuponie to 6.
Wcześniej było tak jak pisali inni ,że można było zagrać mecz z superoferty przy 3 spotkaniach.
 
Z 0

zamosciak

Użytkownik
w STS grajac spotkanie z super oferty na kuponie musisz miec do tego najmniej jeszcze 5 zdarzen jestem pewny na 100%
 
Do góry Bottom